Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7451) bobalazs válasza randras (#7450) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor használd az inkognitó módot, illetve bocsi rosszul értelmeztem, ez lesz a te barátod.

[ Szerkesztve ]

(#7452) randras válasza bobalazs (#7451) üzenetére


randras
veterán

Ezt még csak-csak megoldanám, de ha használod már egy ideje, nem mondasz róla valamit? Igazából semmi gond a jelenlegi Thunderbird-el, csak ha már ingyenes, kipróbáltam volna, hátha jó benne a stat ;]

[ Szerkesztve ]

(#7453) bobalazs válasza randras (#7452) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Lightos verziót használom több mint fél éve, nem tudom mi a pro verzió előnye, nem olvastam el, csak aktiváltam. :B Ami tetszik benne, illetve amiért elkezdtem használni, az az hogy egyedül mailbird nem nyomta az időközös pop hiba üziket yahoo mail accountra. Nem nagy kunszt amúgy, pl. a csiripelés üzenetjelző le sem cserélhető, illetve biztos nem annyira szabadon szabható mint TB.. Továbbá nincs külön all mail menüpont hanem külön választja az accountokat és ezért külön kell kattogatni ha emailt kapok.
Közben utánanéztem, a light verzióban max. 3 account használható egyszerre.

[ Szerkesztve ]

(#7454) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Movavi Photo Editor 2

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#7455) kispx


kispx
addikt

Bár nem program promó. De pár informatikai könyvet ingyen osztogat a pack publishing. Mindennap egyet.

(#7456) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

sapphireselectclub

-Win a copy of Heroes of the Storm Courtesy of Blizzard!
- Win a copy of Outlast from Red Barrels Studios!
-Win a copy of Talos Principle and a SAPPHIRE Vapor-X R9 270X!

(#7457) moonguru válasza bobalazs (#7456) üzenetére


moonguru
őstag

Köszönöm!

Ui:

A harmadikat csak googléval találtam meg... :)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#7458) @matthew@ válasza ƵøŁĭ (#7427) üzenetére


@matthew@
őstag

Rendben, akkor hagyom azt, köszi! :)

Matthew 24:42

(#7459) Traxx válasza bobalazs (#7456) üzenetére


Traxx
őstag

A harmadik már sajnos bukó :(

"The Contest starts at 10:00 AM GMT Tuesday, April 7th 2015 and runs until 11:59PM GMT on Thursday April 30th 2015"

Azért köszönöm, bár a másik kettő nekem nem annyira érdekes, VGA jó lett volna :R

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#7460) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#7461) Beka92 válasza ƵøŁĭ (#7415) üzenetére


Beka92
újonc

Szia LiLxWaYnEx

Köszi a promós linkeket.
Épp tegnap tettem fel a 6 hónapos webroot progit, tökéletesen működik.

Üdv.: Beka92

(#7462) moonguru válasza Traxx (#7459) üzenetére


moonguru
őstag

Nekem szerencsére még elfogadta! :)) (bár az oldalról levették időben, biztos hagytak még egy kis időt azoknak akik még a feltételeket olvasgatták)

Így a Google találatai (közvetlen linkjei) sokszor jobbak, mintha az adott oldalt olvasnád! (de sokszor áldom a Googlét emiatt!)

Meg sokszor vannak olyan dolgok is leírva jó néhány oldalon amik ugyan érvényesek, de mivel a közvetlen linket már levették így rejtetté váltak (csak bennfenteseknek) :))

Monitor Guru!

(#7463) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

SSD life for Ultrabook 2.5.8

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#7464) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Hide my IP... Nevében a funkciója... Ingyé'!

Amigabit Powerbooster... Gyorsíts, ha lassú a géped! Ingyé'!

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#7465) Aidan85


Aidan85
aktív tag

(#7466) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Heti BD Promo! ;)

...elmúlik...

(#7467) UserX válasza trance89 (#7409) üzenetére


UserX
őstag

Hello!

Nem rossz a tipp! :R Nekem még 23 nap van hátra az EMSI AM licencemből. Orosz rubelben a három éves megújítás a jelenlegi árfolyamon csak 5.731 HUF lenne. Szerinted meddig tart még ez a kedvezmény? Csapjak le rá most vagy húzzam ki a licencidő végéig?

Üdv:

UserX

[ Szerkesztve ]

(#7468) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#7469) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Windózt hol érdemes megvenni? Irodai gépre lenne,már 100 éve illegálison vagyok. Illetve,ha újítom az alkatrészeket,ezt fellehet tenni új gépre is? :U

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#7470) air válasza FIREBLADE78 (#7469) üzenetére


air
nagyúr

A retailt igen.
Bárhol.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#7471) gubisadam válasza Argos (#7468) üzenetére


gubisadam
aktív tag

Szia,

nem nagyon látom, hogy meddig szól a licensz?

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#7472) VIPowER válasza gubisadam (#7471) üzenetére


VIPowER
senior tag

6 hónap.

(#7473) VIPowER válasza gubisadam (#7471) üzenetére


VIPowER
senior tag

És hab a tortán : Note: this is a 6 month license, no free updates, no tech support!

(#7474) Argos válasza VIPowER (#7473) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Semmi meglepő nincs ebben.
A promócióban kiadott programok nagy részénél sincs tech support, és programfrissítési lehetőség sem, hacsak nem úgy, hogy azzal buktad az ingyen licence-t.
(Feltételezem a vírus adatbázist lehet frissíteni.)

...elmúlik...

(#7475) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

WonderFox DVD Video Converter

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#7476) FIREBLADE78 válasza air (#7470) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Gugli semmit nem ad ki,csak angol cikkeket. Csak oem-et látok árgépen és társain

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#7477) StSanya válasza FIREBLADE78 (#7476) üzenetére


StSanya
őstag

Azt megveheted nyugodtan, ugyanis a win8 OEM már átvihető másik gépre (így akár el is adható másnak), feltéve, hogy törlöd a korábbi telepítést.

Klasszikus dobozos verzió már nincs emiatt.

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#7478) air válasza FIREBLADE78 (#7476) üzenetére


air
nagyúr

Néhány hónapja még volt egy csomó helyen (MM, ED, LaptopSzalon) dobozos verzió, most valóban nem látok én sem sehol. De mintha rémlene valami hír, hogy megszűnik a dobozos változat és csak az OEM marad. Bár halvány emlékeim szerint azt későbbre mondták, lehetséges, hogy már tényleg megszűnt.

(#7477) StSanya

"win8 OEM már átvihető másik gépre"

Erre vonatkozó infót viszont nem láttam sehol. Link?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#7479) Csorbi válasza air (#7478) üzenetére


Csorbi
addikt

Itt a link az OEM licencekre vonatkozóan: [link]

Can I transfer the software to another computer or user? You may transfer the software to another computer that belongs to you. You may also transfer the software (together with the license) to a computer owned by someone else if a) you are the first licensed user of the software and b) the new user agrees to the terms of this agreement. To make that transfer, you must transfer the original media, the certificate of authenticity, the product key and the proof of purchase directly to that other person, without retaining any copies of the software. You may use the backup copy we allow you to make or the media that the software came on to transfer the software. Anytime you transfer the software to a new computer, you must remove the software from the prior computer. You may not transfer the software to share licenses between computers. You may transfer Get Genuine Windows software, Pro Pack or Media Center Pack software only together with the licensed computer.

(#7480) StSanya válasza air (#7478) üzenetére


StSanya
őstag

Pl: [link]

Bár most én is zavarban vagyok, lehet, hogy amit írtam, az csak a sima 8-as-ra vonatkozik, mert a köcsög MS a 8.1-nél újra bekeményített:

[link]

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#7481) FIREBLADE78 válasza Csorbi (#7479) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Tehát újra rakható,csak a régi gépről töröljék

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#7482) StSanya válasza Csorbi (#7479) üzenetére


StSanya
őstag

Jaja, akinek esetleg a magyar jobban megy:

Átvihetem a szoftvert egy másik számítógépre, illetve átruházhatom egy másik felhasználóra? A szoftvert átviheti az Ön egy saját másik számítógépére. A szoftvert (a licenccel együtt) átviheti valaki más számítógépére, feltéve, hogy a) Ön a szoftver első licencelt felhasználója és b) az új felhasználó elfogadja jelen szerződés feltételeit. Az átruházáshoz át kell adnia az eredeti adathordozót, az eredetiséget igazoló tanúsítványt („Certificate of Authenticity” vagy „COA”), a termékkulcsot és a beszerzés igazolását közvetlenül a másik személynek; Ön a szoftver egyetlen példányát sem tarthatja meg. Az átruházáshoz felhasználhatja a megengedett módon készített biztonsági másolatot, illetve azt az eredeti adathordozót, amelyen a szoftvert beszerezte. Amikor a szoftvert átviszi egy új számítógépre, a szoftvert le kell törölnie a korábbi számítógépről. A szoftvert Ön nem viheti át azzal a céllal, hogy licenceket osszon meg számítógépek között.

[link]

PDF: Windows 8 kereskedelmi és licencelési ismertető

Remélem ez maradt a 8.1-nél is... :DDD

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#7483) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Folder Marker Home 4.2
Wondershare Filmora 6.0.2

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#7484) daimonion válasza StSanya (#7480) üzenetére


daimonion
senior tag

mert a köcsög (/B)MS a 8.1-nél újra bekeményített
Vajh miért köcsög valaki ha védi az érdekeit? Vajon hány emberhez ment oda az MS képviselője pisztollyal a kezében ,hogy vagy a MI termékünket veszed vagy fejbelőlek ? Szerintem senkihez sem.

[ Szerkesztve ]

(#7485) mepet válasza daimonion (#7484) üzenetére


mepet
addikt

Ne adj nekik ötleteket, simán kinézem belőlük a fegyveres marketinget! :))

(#7486) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

3 hónapos licence

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#7487) StSanya válasza daimonion (#7484) üzenetére


StSanya
őstag

Vitatkozhatunk rajta, de én úgy gondolom, hogy ha valaki megveszi a programot, akkor miért ne vihetné át másik gépre, ha az egyéb megkötéseknek amúgy eleget tesz? Vagy pl. három év után ugye bedöglik alaplap, ami OEM op. rendszer cserét jelent, s szerinted teljesen rendbe van. S konkrétan azt tartom köcsögségnek, ha ezt a gépcserét a win8 licence megengedte, (márpedig megengedte, volt róla elég link), akkor mi ok volt rá, hogy ne engedjék meg 8.1-nél (ha tényleg nem engedik meg, ez nem tiszta számomra), a puszta szopatáson kívül tudsz-e észérvet is mondani, vagy csak a demagógiát?

Ezt a pisztolyos handabandát kérlek otthon családnak, baráti körnek süsd el, én nem vagyok rá kíváncsi. Nekem itt van a megvásárolt, retail dobozos Win7 Ultimate, konkrétan lesz@rom a 8-ast, ingyen is váltok majd a 10-re, de ettől még megértem azokat, akik hivatalosan megszeretnék vásárolni, mert pl. olyan programot futtatnak, amihez windows kell, illetve a "magas" színvonalú oktatás csak a windows-ra oktatta ki őket, s nem a számítástechnika tölti ki az életüket, hogy most még a munkájuk mellett pl. linux-ot tanuljanak... Tudod, vannak ilyen emberek, sokan...

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#7488) air válasza StSanya (#7487) üzenetére


air
nagyúr

Az a probléma az okfejtésedben, hogy soha, senki nem mondta neked, hogy bármelyik programot megvetted volna. Az MS megvette a Skype-ot, a céggel együtt.
De te maximum licence-t, azaz használati jogosultságot veszel. A program nem lesz a tiéd.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#7489) soldi3r válasza air (#7488) üzenetére


soldi3r
veterán

Igazad van, tettem is ajanlatot a Microsoftra.

E30 (oo=[][]=oo)

(#7490) air válasza soldi3r (#7489) üzenetére


air
nagyúr

Nem kell ajánlatot tenni rá.
Egyszerűen vásárold fel a többségi részvényeit. :C

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#7491) #79621120


#79621120
törölt tag

Ma böngészés közben akadtam rá erre a 2013-as cikkre amelyben szerepelt az alábbi Glary Utilities Pro regisztrácíós kód :

Registration Name: EaseUS Users
Registration Code: 3788-61679-58234-2362

Kipróbáltam a Glary Utilities 5-ön és még működik . A sima verzíót kell letölteni és feltelepíteni , majd a fennt említett kulcs beírásával aktíválni lehet a pro verzíót .

(#7492) StSanya válasza air (#7488) üzenetére


StSanya
őstag

Ez ok, ha átírom a válaszomban a "megvettem a programot" -> "megvettem a használati jogot", ugyanaz marad a többi, érdemi rész. De valóban így pontos, ahogy írod, én a köznyelvi fogalmat használtam.

(Még mindig ott marad azonban a kérdés: Ha a Win8-nél átviheted a használati jogot más gépre, továbbá más személynek is átadhatod azt, ez valóban megszűnt-e a 8.1-nél, s ha igen, vajon mi indokolta.)

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#7493) FIREBLADE78 válasza StSanya (#7492) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

lényeg gyerekek,hogy veszek egy win8at akkor átvihetem az új gépre

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#7494) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Heti BD. :)

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#7495) randras válasza Argos (#7494) üzenetére


randras
veterán

(#7496) looser


looser
addikt

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#7497) Greenebola válasza looser (#7496) üzenetére


Greenebola
senior tag

Ez jó! :D

[ Szerkesztve ]

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#7498) CJ4567 válasza Argos (#7494) üzenetére


CJ4567
veterán

Ha lejár a NOD megnézem már mit tud ez :D

No Sana No Life

(#7499) McAdam6 válasza CJ4567 (#7498) üzenetére


McAdam6
tag

Nemrég raktam fel a lejárt Norton helyett, eddig jó, bár mintha kicsit több erőforrást enne...

(#7500) Padisah


Padisah
tag

Sziasztok!

A telefonomra feltelepített SzüliNappos iGo alkalmazás egyszercsak a következő hibaüzenetet írja ki:

Content error

global_cfg not found

Nem tudja valaki mi lehet a baj és hogyan lehet orvosolni?

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.