Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12601) isss


isss
tag

Adguard Premium free - 365 days[link]

[ Szerkesztve ]

(#12602) vajaskifli válasza isss (#12601) üzenetére


vajaskifli
tag

Nagyon köszönöm! :R

(#12603) kenand válasza isss (#12596) üzenetére


kenand
veterán

Csak LE változat

(#12604) this is life válasza isss (#12601) üzenetére


this is life
Ármester

Koszi az adguardot , le is csaptam ra mint gyongytyuk a takonyra :R :)

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#12605) Zeki válasza isss (#12601) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az adguard orosz ha jól tudom. Ha telepítem, akkor minden forgalmat néz, és közben blokkolja a reklámot?

(#12606) #41133696 válasza Zeki (#12605) üzenetére


#41133696
törölt tag

(#12607) Zeki válasza #41133696 (#12606) üzenetére


Zeki
nagyúr

Oké, de ha ma már "minden" program kémkedik utánad meg jelent rólad a központban, akkor ez is keményen teheti, hiszen minden forgalom rajta megy keresztül. Androidon saját vpn-en figyeli a forgalmat.
Ott banki alkalmazás indítás előtt kilövöm.
De asztali gépnél is vpn trükk van, és komolyabb dolgoknál érdemes kilőni? Egyáltalán tényleg kilehet? Mert droidon időnként magától ott terem a futó alkalmazásokban.

(#12608) #41133696 válasza Zeki (#12607) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szerintem mindig kikapcsolgatni önszívatás. Nekem olyan bankom van, amelyiknek van mobilapplikációja, és mivel Tokent-t használ, ezért pláne felesleges belefeszülni az ügybe. Amúgy az papok kezelésénél ki van kapcsolva a CIB Bank Mobilapplikáció járnak szűrése, különben nem működne az alkalmazás.

(#12609) PrometheusX válasza isss (#12601) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

Nagyon köszönöm az akciót, zseniálisan kiszúrtad. :C

Egyetlen negatívumot tudok felhozni részemről, hogy nem támogatja a Chrome-ot androidon. Windows-on nem próbáltam még, de ott például támogatja a Chrome-ot. Szóval... :( Mindenesetre jó lesz a gépemre, lecserélhetem a Ublock Origin-t. :)

(#12610) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

~ TuneFab Apple Music Converter 2.2.3 (Win & Mac) ~

Please note: the downloadable archive includes Windows and Mac versions. The license is provided for 6 months. GOTD users can get the lifetime license with 25% off. The coupon code is only valid until May, 31, 2017. Special 25% OFF coupon code for GOTD users: Tunefab.

(#12611) pendre54 válasza isss (#12601) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Nem tudom, hogy másnál mi a helyzet, de nálam egy ilyet dobott most:

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#12612) AtHoS válasza Zeki (#12607) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Az asztali verzió nem VPN alapon működik (vagy nagyon ügyesen kezeli a szolgáltatói IP címet, mivel pl. port checker oldalakon szépen látszik), viszont DNS előszűréssel [link] kiegészíthető

read-only mode on the forum

(#12613) isss


isss
tag

Adguard - szívesen mindenkinek
(#12611) pendre54 - .. nem tudom mi lehet a gond - Nekem még sikerült, általában kipróbálom, hogy működik - e amit linkelek !

Android App: Equalizer + Pro for FREE

[ Szerkesztve ]

(#12614) cigam válasza pendre54 (#12611) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Mert csak 1 napos promó volt (awerness day).

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#12615) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

~ StarReminder [for PC] ~

This is a multi-computer lifetime license, for noncommercial use. No free updates; if you update the giveaway, it may become unregistered. You get free tech support. You must download and install this before the giveaway has ended.

(#12616) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

~ Zemana AntiMalware Premium - 380 days license ~

To obtain a free license Zemana AntiMalware Premium, follow these steps:
1. Download Zemana AntiMalware Premium and install on your computer.
(Supported operating systems: Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP)
2. Activate the Premium version of the following license key:

ZAM-GIVEAWAY

The license for 380 days for home (personal) use. You get free updates for the entire duration of the license. No free technical support.

[ Szerkesztve ]

(#12617) pendre54 válasza PrometheusX (#12616) üzenetére


pendre54
addikt

Köszi, és egyben lenne egy keresztkérdésem, már persze, ha járatosabb vagy a témában, mint én. A múltkorában itt lett ajánlva a Zemana Antilogger, amit fel is pakoltam, és még 344 napig használható, na mármost, melyiket érdemes használni, az Antiloggert, vagy az Anti-Malwaret?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#12618) PrometheusX válasza pendre54 (#12617) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

Jó kérdés, sajnos nem fogok tudni segíteni. :( Mármint most találkozom először a Zemana termékekkel, de elvileg jók.
Én azt mondanám hogy ha a géped elbírja, akár mindkét program is maradhat. De talán jön valaki aki jobban tudja mint én, és konkrétabb választ tud adni. :)

(#12619) Top cat válasza pendre54 (#12617) üzenetére


Top cat
őstag

A Zemana Antilogger a billentyűleütéseket, képernyőn zajló dolgokat monitorozó, vagy a vágólap tartalmához hozzáférni kívánó naplózóprogramok ellen nyújt védelmet.

Az Anti-Malware a trójai, Malware programok ellen van.

Ha bírja a gép használhatod mind a kettőt egyszerre.

(#12620) ƵøŁĭ válasza Top cat (#12619) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Értelmetlen használni mindkettőt egyszerre . Egy modul különbség van benne . Arról nem is beszélve ,hogy 1 termékből kettőt csinálni. Maximum kiegészítővédelemként használható de nem létszükség ,mert sok a téves riasztása és a Pandora nem valami nagy hatékonyságú .

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#12621) Top cat válasza ƵøŁĭ (#12620) üzenetére


Top cat
őstag

Az Antilogger-t én sem használnám. Egy virusírtó + egy jó Anti-Malware elég.

"1 termékből kettőt csinálni" így nagyobb a haszon :D

(#12622) isss


isss
tag

Loaris Trojan Remover - Telepítés után kérhető a kulcs ..1 év..

Zemana Antilogger - Anti-Malware : emlékeim szerint nem is engedi telepíteni együtt egyszerre, bár lehet rosszul emlékszem :((( :(((

(#12623) pendre54


pendre54
addikt

Köszönöm a véleményeket, és a gyakorlat az, hogy letöltöttem, és telepítettem az Anti-Malwaret, és az AntiLogger ezzel párhuzamosan el is tűnt a gépről, szóval egyszerre nem lehet fent mind a két cucc. :)

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#12624) PrometheusX válasza Top cat (#12621) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

Ebben van a biznisz, ezek szerint. :D

Nekem amúgy párhuzamosan a következők vannak fent: Kaspersky Internet Security, Zemana AntiMalware Premium, és Adguard for Windows. Szerintetek van valami ütközés közöttük vagy jól meglesznek egymással a jövőben? :)

[ Szerkesztve ]

(#12625) Top cat válasza PrometheusX (#12624) üzenetére


Top cat
őstag

Esetleg egy Host blokkoló még, csak a paranoia kedvéért :D

Az a lényeg, hogy rezidens vírusirtó programok ne legyenek fent egyszerre.

(#12626) TRob1 válasza PrometheusX (#12624) üzenetére


TRob1
veterán

Az a lényeg hogy minél több ilyet rakj fel, annál több kiskaput tudsz nyitni a rendszereden. :U (És lehetőleg jó sokat is fizess ezért... ;] )

¤ R'n'R ¤

(#12627) #41133696 válasza PrometheusX (#12624) üzenetére


#41133696
törölt tag

Zemana helyett nekem Malwarebytes Anti-Malware Premium van, ennyi az eltérés.

(#12628) Vesa válasza Top cat (#12625) üzenetére


Vesa
veterán

Host blocker az egyik legtutibb védelem...

A tudomány a valóság költészete!

(#12629) Top cat válasza Vesa (#12628) üzenetére


Top cat
őstag

Mi a bajod vele? Kiegészítő védelemnek jó.

(#12630) Vesa válasza Top cat (#12629) üzenetére


Vesa
veterán

??? Erről beszélek...

A tudomány a valóság költészete!

(#12631) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog


~ Starpoint Gemini 2 ~
(free until May 24th at 10AM Pacific Time)

...elmúlik...

(#12632) Vesa válasza Argos (#12631) üzenetére


Vesa
veterán

Many thanks!!!!

A tudomány a valóság költészete!

(#12633) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Egy Nagybetűst kérdeznék:
Nem kellene/lehetne kiemelni a topikot?

...elmúlik...

(#12634) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog


~ EaseUS Todo Backup Home 8.8 ~

...elmúlik...

(#12635) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

~ EaseUS Mobisaver ~

Holnaptól lesz érvényben az akció, 24 órán keresztül!

~ Auslogics Disk Defrag Pro 4.8.1.0 ~

To obtain a free license Auslogics Disk Defrag Pro, follow these steps:
1. Download Disk Defrag Pro Auslogics 4.8.1.0 (7.9 MB Download now)
2. Install the program and to activate the full version in the menu "Help> Registration" use registration code:

Q2CCB-R4VX7-H9SWW-9D539-UK3S2

The program that you download and install for a limited period, has the following limitations:
- License term - 1 year
- Activate only version 4.8.1 .
- is not subject to free technical support
- is NOT covered by the possibility to upgrade to future versions
- The program is intended only for personal use

[ Szerkesztve ]

(#12636) PrometheusX válasza PrometheusX (#12635) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

Chromeban a Google fordító szépen lefordítja az orosz nyelvű szöveget angolra, csak ajánlani tudom a használatát. :)

[ Szerkesztve ]

(#12637) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog


~ Pixel Puzzles: UndeadZ ~

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#12638) ptesza válasza Argos (#12631) üzenetére


ptesza
senior tag

köszi!

(#12639) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

~ iCare Data Recovery Pro ~

This is a 1-computer lifetime license, for non-commercial use. No free updates; if you update the giveaway, it may become unregistered. No free tech support. You must redeem the license key before this offer has ended.

~ ON1 Effect 10.5 ~

This is a multi-computer lifetime license, for commercial or noncommercial use. You get free updates for the same major version. No free tech support. You must download the installer before this offer has ended.

[ Szerkesztve ]

(#12640) Vesa válasza PrometheusX (#12639) üzenetére


Vesa
veterán

ON1 Effect nagyon jó, thanks!
Viszont aki nem akar bajlódni a SOS klinsével, az nyugodtan letöltheti direktben a fejlesztő honlapjáról.

A tudomány a valóság költészete!

(#12641) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Huhh, ez tök érdekes...

Tegnap már linkelve lett az Auslogics DiskDefrag Pro v4.8-as változata. Azt csak azért nem húztam be, mert fura volt, hogy egyből ott is van a szériaszám.

Ma a Bitsdujour-on ingyenes ugyanaz, az Auslogics DiskDefrag Pro 4.8, nah, ezt már gondoltam, én is behúzom. Erre, ahogy a kommentekben is panaszkodik az egyik letöltő, hiába jön email a seriallal, a letöltött változat egy sima Auslogics DiskDefrag Free verzió, sehogy se lehet belőle Pro-t csinálni...

De...

Ha az eredeti honlapról van leszedve a program Pro verziója, azt az emailben kapott seriallal simán lehet regelni... :K

[ Szerkesztve ]

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#12642) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog


~ Egyptian senet ~

...elmúlik...

(#12643) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

~ dot11Expert ~

This is a 1-computer lifetime license, for commercial or noncommercial use. You get free updates for same major version (1.2.x updates). No free tech support. You must redeem the license key before this offer has ended.

Jónak tűnik, vállalati környezetben is használható a program legálisan. :) Ma kifogom próbálni, majd megírom hogy milyen.

~ TorrentSafe Premium [for PC, Mac, Android, & iOS] ~

This is a 1-device 6-month license, for noncommercial use. You get free updates. You get free tech support. You can redeem your license key at anytime while your six month subscription period.

[ Szerkesztve ]

(#12644) PrometheusX válasza PrometheusX (#12643) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

Kipróbáltam a dot11Expert-et, hát mit ne mondjak, eléggé gyenge tudást nyújt $20-ért. Mármint sokkkkkal több funkciót kapok az Arcrylic WiFi Home változattól, ingyen.

Egy igazán erős pozitívuma van a programnak, méghozzá az, hogy ha fizikai szinten van valami probléma (MAC és PHY szinten), akkor nagyon részletes információkkal tud szolgálni. Ettől eltekintve viszont eléggé vérszegény egy program, jobb ingyenes alternatívák vannak a piacon helyette.

(#12645) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

~ Auslogics Disk Defrag Pro (BitsDuJour promó) ~

After you purchase Auslogics DiskDefrag Pro it may be used for 12 months and will not function after that unless you renew your subscription. Each license allows installation on 1 computer. Transfer of a license to another owned computer is not allowed. License can be used for Personal use only.

(#12646) C. s. válasza Vesa (#12640) üzenetére


C. s.
addikt

Így van, ezért linkeltem úgy én is a múltkor. Azzal a linkkel teljes egészében megkerülhető a sharewareonsale.com. Még aktiválókulcsot sem kér, sőt, mindenkinek jár, akinek van korábbi verziója, de bárki más is megkaphatja.

Friss:

Picture Instruments Fast Resize v.1.0.4. (lifetime license) - Batch Scaling Images

Játék:

Escape the Past (itt állandóan ingyenes)

GWENT: The Witcher Card Game (Még bő 42 napig)
Elvileg ezen az oldalon minden szükséges infó megtalálható.

Ha mégsem: forrás

[ Szerkesztve ]

(#12647) UserX válasza PrometheusX (#12639) üzenetére


UserX
őstag

Ezt az FX-et tőtőttem, felületesen néztem át, időhiányban. A leírásban az áll, ha jól emlékszem :B , hogy keretetezni is lehet a képeket, Nekem elsősorban erre kellene, de nem találom ezt az opciót. Előre is THX, ha valaki segít. :R

(#12648) Vesa válasza UserX (#12647) üzenetére


Vesa
veterán

Jobb oldalon FX menu, azon belül /Borders, vagy /Vignette!

A tudomány a valóság költészete!

(#12649) CJ4567


CJ4567
veterán

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#12650) Vesa


Vesa
veterán

Nem tudja valaki, hogy a Bitdefender miért akarja lepucolni a gépemről a Comodo-t? Nem hajlandó települni, amíg le nem törlöm. Hónapok óta együtt futnak, csak most volt egy reinstall, és már nem hajlandó a Comodo mellé települni. A sima antivirnyákot telepíteném, nem a tűzfalas IS-t. Lehet, vissza kell térnem avast-ra.

A tudomány a valóság költészete!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.