Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12451) isss


isss
tag

Shadow Defender [for PC]

A Shadow Defender a Windows bootolásával egyidőben, árnyékként induló biztonsági szoftver. Könnyen kezelhető és megbízhatóan védi gépünket és magánéletünket is................

[ Szerkesztve ]

(#12452) #54715584


#54715584
törölt tag

(#12453) PrometheusX válasza isss (#12451) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

Ennek a működése tulajdonképpen hasonló a Deep Freeze-hez, nem?

(#12454) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

~ HAUNTED HORRORS SALE UP TO -90% ~

Ha valakit esetleg érdekelne, van pár jó horror játék leárazva - például Outlast és a Whistleblower DLC-je (a kettő együtt ~5,5 euróért). :) Még 13 óráig érvényes az akció.

Amúgy akartam már kérdezni, de ilyen típusú, például gog.com-ról akciós programok / játékok is jöhetnek? Ha nem, akkor többet nem linkelek be ilyet. :)

[ Szerkesztve ]

(#12455) Argos válasza PrometheusX (#12454) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Az összefoglalóban linkelve van a Best buy játékok és a Bundle topik, az ilyenek inkább oda valók.
Szerintem itt maradjanak az ingyenes cuccok.
1-2 valóban értékelhető és nem tucat akció persze jöhet.

...elmúlik...

(#12456) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

~ Vision Pro ~

(#12457) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

~ BurnAware Premium ~

24 óráig érvényes az akció!

(#12458) ALFA válasza Argos (#12455) üzenetére


ALFA
senior tag

Az se ártana, ha lenne egy szavas megjegyzés, hogy a linkelt valami az játék vagy teszt vagy csak jó valamire. :U

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#12459) Argos válasza ALFA (#12458) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Szerintem meg teljesen felesleges. Egy kattintásra van mindenki az összes vonatkozó infótól. Ha, a linken hiányos a tájékoztatás, akkor jelezve van.
Egyébként meg tesztek nincsenek linkelve és többnyire ami bekerül ide, valamire csak jó... :U

...elmúlik...

(#12460) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

~ Wise Care 365 4.61 Pro (with lifetime license) ~

Még 13 óráig érvényes az akció!

[ Szerkesztve ]

(#12461) PrometheusX válasza Argos (#12455) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

:R

Rendben. Az előző hsz-edhez hozzászólva - akkor leírás nem nagyon szükséges (mint pl. hogyan érvényes az akció, mennyi időre, hány gépre, stb.).

(#12462) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ha, valaki fel van iratkozva a Bundle Stars hírlevelére, csekkolja a legutóbbit, mert van benne egy ingyenes kód a Lichdom : Battlemage-hez, ami steam-en aktiválható.
A kódok még kicsit kevesebb, mint 15 órán át élnek, jelen hsz. írásakor.

...elmúlik...

(#12463) Argos válasza PrometheusX (#12461) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Egyéni preferencia, de ahol egyébként is fel van tüntetve az oldalon, szerintem nem szükséges.
Esetleg, ha orosz, maláj, szuahéli, stb. nyelvű az adott site, akkor hasznos lehet. :)

...elmúlik...

(#12464) ALFA válasza Argos (#12459) üzenetére


ALFA
senior tag

Na igen, nagy a különbség azok között, akik egész napjukat kattintgatásokkal töltik, vagy akik csak napi egy órára ülnek web elé. :K

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#12465) Argos válasza ALFA (#12464) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Bizony-bizony. Nézz csak meg példának okáért egy titkárnőt és egy favágót.
Bár, sejtésem szerint még az utóbbinak is van ideje plusz egyet klikkelni. Sőt, szerintem a céltalan off helyett ő is inkább kattintani szokott... :U

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#12466) Balazs_ válasza Argos (#12462) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Mikori az a hírlevél amiben benne van?

(#12467) Argos válasza Balazs_ (#12466) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Tegnap esti ( 2017. április 29., szombat, 23:01:46 ).
Szóval új feliratkozóknak sanszos, hogy nem jön már. De, hátha.

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#12468) looser válasza Argos (#12467) üzenetére


looser
addikt

Nekem tegnap (04.29) 17h-kor jött utoljára, "Our first ever VR Bundle! Plus new dollar deals" subjecttel, ebben sajnos nincs ilyesmi.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#12469) CJ4567 válasza Argos (#12462) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem hírlevél, régi giveawayban volt. Köszi hogy szóltál.

No Sana No Life

(#12470) s7evcsenko válasza CJ4567 (#12469) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Az pontosan mi is?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#12471) Vesa válasza ALFA (#12464) üzenetére


Vesa
veterán

Te, mi lenne, ha nem trollkodnad szét a topikot állandóan? Vagy mondok jobbat. Ha nem tetszik amit es ahogy itt mások a szabadidejükben a közösségért tesznek, akkor fogjad magad es csináld jobban, linkelj te is bátran deal-eket es írj melle teljes összefoglalót. Rajtad kívül senkinek nem hiányzik ez, ugy tűnik, másnak nem okoz gondot kattintani egyet es elolvasni az infót a forrásnál.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#12472) PrometheusX válasza Vesa (#12471) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

+1, csak egyetérteni tudok veled.

(#12473) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog


~ Go Mission: Space Travel ~

...elmúlik...

(#12474) Vertigo18 válasza Vesa (#12471) üzenetére


Vertigo18
addikt

Előre is bocsánatot kérek, senkit nem akarok megbántani, de nekem nagyon jól esik, amikor a link és kép mellett/alatt van egyetlen mondatocska, amiben benne van, hogy mennyi időre szól a licensz, mit aktivál (pro, premier... stb) illetve hogy van-e free update, vagy update esetén elveszíti a "pro" jellegét.

Remélem ezzel most én nem trollkodtam! Pl. PrometheusX sokszor így linkel... (Remélem most ettől Argos nem fog megsértődni! :D )

[ Szerkesztve ]

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#12475) cigam válasza Vertigo18 (#12474) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

+1. Az hogy van akit nem érdekel, nem jelenti azt, hogy mást sem. Ha meg már trollkodás:
Nem emléxem, hogy Vesa-t megválasztották volna önkéntes mérvadónak, hogy ezt eldöntse.
Nem emléxem hogy az offololáson kívül Vesa érdemben hozzáadott volna ehhez a topikhoz. Akkor meg miért szól bele?

Na ez a trollkodás meg személyeskedés, nem pedig az hogy valaki leírja azt, hogy neki leírással tartalmasabb lenne. Ennyi erővel zárjuk be a topikot. Aki meg kíváncsi promókra, az majd "rákattint" arra a pár gyűjtő oldalra.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#12476) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

~ IObit Malware Fighter 5 PRO ~

This is a 1-computer 1-year license, for noncommercial use. You get free database updates and program updates for 1-year for same major version (all v5 updates).

Van egy másik verziója is ShareWareOnSale-en, amihez 1 évig teljes körű frissítést kínálnak, igaz, hogy az $10-ba kerül (50% off).

[ Szerkesztve ]

(#12477) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

~ AMC Security PRO ~

This is a 1-user multi-device 6-month license, for noncommercial use. You get free upgrades for six months
You get free tech support for six months. You must activate the license key before this offer has ended.

(#12478) PrometheusX válasza Vertigo18 (#12474) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

(#12474) Vertigo18, (#12475) cigam: én úgy érzem Vesa azon akadt ki, hogy hiába írta le ALFA hogy "Oké, de jó lenne egy kis leírás a promókhoz hogy egyértelműbb legyen a dolog mert sokszor nem az", beleírta azt is a következő kommentjében hogy "Na igen, nagy a különbség azok között, akik egész napjukat kattintgatásokkal töltik, vagy akik csak napi egy órára ülnek web elé" - ez már átmegy a személyeskedésbe és trollkodásba ha úgy vesszük.
Illetve az is igaz szerintem, ha valaki általában csak kritizálni tud és építő jellegű megmozdulása nincs, akkor az savanyú szájízt hagy az ember szájában (mint ahogy nálam is kihúzta a gyufát a nagyméretű kép leszólásával, mikor már elnézést kértem érte). De mindegy igazából, elég egy-két ilyen alkalom, és megtanulja az ember az ilyen tagokat ignorálni. :)

Na mindegy, személy szerint lehet visszaállok a pár mondatos leíráshoz, mert sokszor nem egyértelmű hogy mi hogy van, és ahogy látom sokat segíthet az embereknek ha akár copy-paste módszerrel bemásolom hogy milyen a promó mértéke.

[ Szerkesztve ]

(#12479) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Nekem speciel édesmindegy', miképp van bedobva ide egy promó.
Én csupán azt írtam le, hogy szerintem(!) mi az ábra. Mely esetben tartom fölösnek és mikor hasznosnak/szükségesnek. Hozzátéve, hogy a döntés joga egyéni.
Egyébként is, pont annyi szavazati jogom van itt, mint bárki másnak.

...elmúlik...

(#12480) Blaise


Blaise
veterán

Humble Software Bundle Happy PC-ből a fullos 15 USD csomag szerintetek mennyire éri meg?

Pay $1 for:
Smart Defrag PRO - 1-Year License - MSRP: $29.99
Revo Uninstaller Pro - Version 3 License - MSRP: $39.62
EaseUS ToDo BackUp Home - Version 10 License - MSRP: $29.95

Beat the average for:
Advanced SystemCare PRO - 1-Year License - MSRP: $49.99
Driver Booster PRO - 1-Year License - MSRP: $74.85
Speedify VPN - 1-Year License, 5 users - MSRP: $49.99

Pay $15 for:
IObit Malware Fighter PRO - 1-Year License - MSRP: $39.95
Connectify Hotspot MAX - 1 Hotspot, unlimited users - MSRP: $49.98
Auslogics File Recovery - 1-Year License, 3 PC's - MSRP: $49.95
WinZip®21 Standard Edition - Version 21 Standard License, 3 PCs - MSRP: $29.95
Full bundle retail: $444.22

(#12481) PrometheusX válasza Blaise (#12480) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

Én nem venném meg a fullos csomagot, mert nem használnám ki. Egyetlen jó dolog amit a fullos csomagban látok az az IObit Malware Fighter PRO, illetve a Auslogics File Recovery. Persze mindenkinek más a preferenciája és a szükséglete, de a nagy csomag szerintem / számomra nem éri meg. :)
A középső csomaggal kapcsolatban is ilyen érzéseim vannak (ott a Advanced SystemCare PRO tetszik csak).
Az alapcsomag viszont must-buy számomra, mindenféleképpen megveszem. :) Már csak azért is, mert az EaseUS ToDo Backup Home-ra már régóta vadászom, jelenleg ingyenes változatban használom. Talán a legjobb ingyenes backup szoftver amit valaha használtam. :)

[ Szerkesztve ]

(#12482) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Úgy érzem le kell zárni ezt a témát végérvényesen.
- bárki bármit úgy linkel ahogy szeretne csak ne legyen nagyon nagy a kép
- aki nem csinál semmit a közösségéért az ne kötekedjen a másikkal
- ha valami nem tetszik igény szerint javítjuk
- összefoglalóval nem tudok foglalkozni nyárig (egyetem)
- csökkentsétek az offolások számát (természetesen a promóciós termékhez kapcsolódó beszélgetések nem ide tartoznak)

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#12483) cigam


cigam
félisten
LOGOUT blog

Fizess amennyit neked megér: Az Ashampoo 8 legnépszerűbb programját most egy csomagban szerezheted be.
A csomag tartalma:
1 Burning Studio 18
2 Backup Pro 10
3 Music Studio 6
4 Photo Commander 15
5 Snap 9
6 WinOptimizer 14
7 Privacy Protector
8 UnInstaller 6

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#12484) Vertigo18 válasza cigam (#12483) üzenetére


Vertigo18
addikt

Huhh, ez nagyon jó ajánlat, még ha nincs is ingyen! Kár, hogy az Ashampoo utána minden indításkor úgy kezdi, hogy feldob egy ablakot, amin az aktuális akcióit promózza. Ez nálam marha unszimpatikus... Illetve, ha valaki "pay what you want" alapon a bta alatti összeget akarja kiadni érte, akkor csak az Uninstallert kapja meg.

Én sem kötekedtem senkivel, nem trollkodtam, nem adtam irányt, hogy "hogyan kellene". Elmondtam, hogy nekem melyik variáció kényelmesebb, aztán, ha nem úgy lesz, akkor is megköszönöm majd mindig, mint eddig. Nekem pl. azok a promok, amik 1 éves licencet adnak, nem bírnak értékkel (kivéve a vírusírtók), én azokra rá se kattolok, ha odaírja a tisztelt topiktárs, hogy időkorlátos licensz.

[ Szerkesztve ]

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#12485) cigam válasza Vertigo18 (#12484) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Bár most nincs egy programjuk sem a gépen, de úgy rémlik, hogy régebben a beállítások közt volt olyan menüpont amivel ki lehetett kapcsolni a felugró ablakokat.
Meg is van: [link]

Ha nem erre gondoltál, akkor nem tudom.

Ez az offolásos móka nem tetszik, már miért lenne egy ilyen téma off?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#12486) Argos válasza Blaise (#12480) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

EaseUS Todo Backup Home
IObit Malware Fighter 5 PRO
Advanced SystemCare 6 PRO

VPN is, driver updater is, illetve a többiből is szoktak promózni.
Szóval én személy szerint nem venném meg.

Ashampoo-ért se fizetnék. Ami nincs teljes verziós formában ingyen a saját honlapjukon (ok, régebbiek, de átlag otthoni felhasználónak bőven jó), abból szokott lenni giveaway.

...elmúlik...

(#12487) Blaise válasza Argos (#12486) üzenetére


Blaise
veterán

WinZip miatt se éri meg?

(#12488) Argos válasza Blaise (#12487) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Nos, ha kifejezetten szükséged van valamiért, valamilyen extra funkcióért a winZip-re, akkor megérheti.
Én évek óta a 7zip-et használom, eddig még nem volt hiányérzetem, így nekem nem érné meg.

...elmúlik...

(#12489) PrometheusX válasza Blaise (#12487) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

7zip +1, illetve én még WinRAR-t használok. :) Szóval én se venném meg a WinZip-et.

(#12490) bobalazs válasza PrometheusX (#12489) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Én bandizipet használok, az is ingyenes.

(#12491) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

~ InPixio Photo Editor Home ~

This is a 1-computer lifetime license, for noncommercial use. You get free updates for one year. You get free tech support. You must get your license key and download the installer before this offer has ended.

(#12492) Vesa válasza cigam (#12475) üzenetére


Vesa
veterán

Mondjuk pl. ismerned kellene Alfa előéletét ebben a topikban ahhoz, hogy megérts bármit is az egészből...Pont.

A tudomány a valóság költészete!

(#12493) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

(#12494) Vesa


Vesa
veterán

-- Google NIK Collections! --

Info:
- This is a 1-computer lifetime license, for commercial or noncommercial use
- You get free updates
- No free tech support
- Can be installed / reinstalled / registered at any time
- May not be resold

Official website and all software features: Click HERE

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#12495) Vesa


Vesa
veterán

-- Macrorit Data Wiper Pro --

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#12496) ALFA válasza Vesa (#12492) üzenetére


ALFA
senior tag

Óh, mesélj, picinyem, minden szavad kincset ér. :R

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#12497) Vesa válasza ALFA (#12496) üzenetére


Vesa
veterán

Unlak öreg...

A tudomány a valóság költészete!

(#12498) PrometheusX válasza Vesa (#12495) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

Vajon commercial use megengedett? :U Nem találtam rá utalást a giveaway leírásában (vagy nem figyeltem oda eléggé).

(#12499) Vesa válasza PrometheusX (#12498) üzenetére


Vesa
veterán

Elég nehéz kihámozni, azért sem írtam ide...
Ennyit találtam a leírásában:
Commercial use means IT Pros, technical service providers, or other organizations have authority to provide charged technical services to help diverse clients.

Tehát úgy tűnik, igen...
Illetve a honlapjukon is az áll, hogy a Pro verzió ezt engedi, viszont a Pro csak "One Lilcense/One Computer".

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#12500) C. s.


C. s.
addikt

(#12499) Vesa:

Ez a potyázós kuncsaftokra is érvényes nemcsak a fizetősökre? Mert általában eltérőek a szabályok a 2 esetben, bár tényleg adódnak kivételek is.

Amikor az InPixio Photo Editort letöltöttem, fölajánlotta ezeket, remélem, élnek még. (Mi másért írta volna ki?)

Corel AfterShot 3

This is a 1-computer lifetime license
You get free updates for the same major version
You get free tech support
You must redeem this offer before the giveaway has ended
May not be resold

HitFilm 4 Express [for PC & Mac]

This is a 1-computer lifetime license, for commercial or noncommercial use
You get free lifetime upgrades
You get free tech support
Can be installed or re-installed whenever you want
May not be resold

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.