Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12751) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog


~ Energy Cycle ~

...elmúlik...

(#12752) zolka95


zolka95
őstag

Okostelefon appokból létezik ilyen hasonló topik, ahol akciókat raknak ki?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#12753) Argos válasza zolka95 (#12752) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Összefoglaló, alulról 3. sor.

...elmúlik...

(#12754) C. s.


C. s.
addikt

Játék:

Sustainable Balance
promós link
állandó link Nem vagyok róla meggyőződve, hogy a két játék azonos. A név megegyezik, de a képek nem, bár hasonló stílusú játék mindkettő. A promó oldalán a Myplaycity-t írják forrásként, de ott ezen a néven csak a linkelt van.

Pizza Dude
promós link
állandó link

(#12755) Espla


Espla
aktív tag

Egy hétig kipróbálható az EA Access és az Origin Access kínálata - Electronic Arts

"Az EA bejelentette, hogy a mai naptól egészen június 18-ig ingyenesen hozzáférhet bárki az Xbox One-on elérhető EA Access, és a PC-n működő Origin Access előfizetői szolgáltatásokhoz. Ami azért különösen örvendetes, mert előbbi esetében 48, utóbbi esetében pedig 32 játékot próbálhatunk ki ingyen és bérmentve."

(#12756) CJ4567 válasza Espla (#12755) üzenetére


CJ4567
veterán

Igen, ha hozzáadsz a fiókhoz egy bankkártyát.

No Sana No Life

(#12757) #41133696 válasza CJ4567 (#12756) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nekem Internetkártyám van, ami csak vásárlások idején van összeggel ellátva, szóval erőlködhet :D

(#12758) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Srácok!

Van valakinek egy felesleges Bitdefender Total Security 2017 kódja? Akár 90 napos is jó, hogy kipróbáljam. Sajnos az összefoglalóban lévő promociót nekem nem engedi felrakni. Azt írja, hogy lejárt a licencem, pedig már 2 új accountot is regisztráltam.

Köszönöm.

(#12759) jbl válasza Szellem. (#12758) üzenetére


jbl
aktív tag

Bitdefender Total Security 2017 90 days free trial*
[link]

[ Szerkesztve ]

(#12760) Argos válasza Szellem. (#12758) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Kódot ezzel a promóval nem kapsz és legálisat se ingyen.
Két napja frissítettem újabb 90 napra. Ráadásul olyan címmel, amin már volt és még takarítani is elfelejtettem előtte, reinstall se volt. Beléptem az accountba, fél percre rá zöldre váltott és 90 napról ketyeg.
Mondjuk ez rajtad nem segít, csak megemlítettem, mint anomália.

De, amit próbálj ki:
Uninstall a BD, Ccleaner-rel tisztítás, registry pucolás, (modem/router reset, IP miatt, esetleg másik gépről lekérni a promót), új account, új email-címre. Belépsz az acc-ra és install.

(#12759) jbl:
Ha, jól értettem, ez nem működik nála.

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#12761) Szellem. válasza jbl (#12759) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ez nem működik nálam!

Argos: És te mikor kértél újat a fenti promoval?Mikor lejárt? Nekem nem engedi. Hiába kérem le.

[ Szerkesztve ]

(#12762) Argos válasza Szellem. (#12761) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Tegnap előtt kértem, 1-2 nappal azután, hogy lejárt - mivel elfeledkeztem róla.
Mint, írtam nekem csak annyi volt, hogy beírtam az e-mail-címem a promó oldalon, utána beléptem azzal a BD account-ba és automatikusan váltott expired-ről/szürkéről 90 napra/zöldre a program.

...elmúlik...

(#12763) Szellem. válasza Argos (#12762) üzenetére


Szellem.
nagyúr

De ugyen ez a promo volt és ugyan azzal az account adattal?

(#12764) Argos válasza Szellem. (#12763) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Igen, az összefoglalóban lévő promó és egy olyan e-mail, amin már volt BD acc. regisztrálva. Abban nem vagyok biztos, hogy ezt megelőzően az volt-e aktív vagy másik.

...elmúlik...

(#12765) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

~ Video Watermarker 1.0.3.21 ~

~ PDF Password Recover v.2.0.1 (1 year license) ~

[ Szerkesztve ]

(#12766) raccoon24


raccoon24
csendes tag

McAfee LiveSafe 1 éves, teljes körű licenc az SOS-nél

(#12767) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

Zoolz - 100 GB Free Lifetime Storage

Hurry! Only this many accounts remain: 27755. What’s included?
*1 user
*Protect photos, videos and documents
*Super fast upload
*No bandwidth limitations
*Lifetime backup

Úgy tűnik hogy Magyarországról nem elérhető, de VPN-en keresztül, más országból talán. :)

[ Szerkesztve ]

(#12768) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog


~ Vision Pro ~

...elmúlik...

(#12769) Met válasza PrometheusX (#12767) üzenetére


Met
nagyúr

Ha a reg meg is oldott vpn-el, a későbbi használatkor már nem nézik a régiót?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#12770) PrometheusX válasza Met (#12769) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

A fórumban ahol posztolták az akciót olvasgattam, nekik szépen feltelepült és tudták használni tovább az országukból.

Ahogy nézem az USA-ból nem feltétlen működik, viszont Hollandiából több embernek sikerült regisztrálnia. :) Sőt, több accountot is létre tudtak hozni.

update: Spanyolországból is működik VPN-en keresztül. Most kaptam meg az aktiváló emailt. :) Írok hogy hogy sikerül.

[ Szerkesztve ]

(#12771) Melack válasza PrometheusX (#12770) üzenetére


Melack
veterán

Ilyenkor örülök, hogy a céges proxy brit :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#12772) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

:))

Hát igen, nálunk is megtehettem volna hogy külföldi irodából regisztrálok (VM-en keresztül) cégen belül, de biztos ami biztos inkább Kaspersky Secure Connection-el csináltam meg.

Így néz ki a program dashboard-ja:

Spanyolországból regeltem, és próbaként a Warcraft 3 mappáját mentettem - nem volt probléma, mindent feltolt. Most csinálok egy próba visszaállítást a kíváncsiság kedvéért. Amit észrevettem, hogy a visszaállítás akár 3-5 órát is igénybe vehet.

Így néz ki a program restore közben:

[ Szerkesztve ]

(#12773) C. s.


C. s.
addikt

Játék:

Turbo Bugs 2 (állandó lett)

Rolling Spells
Hétvégén volt a giveawayoftheday.comon, csak akkor nem volt időm kiírni, de kárpótlásképp itt az állandó linkje a myplaycity-től.

(#12774) PrometheusX válasza PrometheusX (#12772) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

Pár órája lett kész a restore (igen, 1.46 GB adatmennyiség, délután 2 körül indítva, este 8-ra lett kész!). Szóval nem tudom, annyira nem tűnik nagyon hasznosnak ez a cloud szolgáltatás, én inkább úgy tudom elképzelni mint egy disaster recovery megoldást (tehát ha minden kötél szakad, az összes backup-od bedől, akkor ez fog tudni segíteni).
De például ilyet mint drag&drop mint a Dropbox vagy a Google Drive támogat, nincs. Szóval... nem rossz ez a szolgáltatás, de a visszaállítás lassúsága megöli a dolgot. Amúgy jó lenne.

(#12775) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

~ CityMaps2Go Pro » Plan Trips, Guide & Offline Map ~

Compatibility: Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Ma ingyenes!

~ Ashampoo Snap 2018 ~

[ Szerkesztve ]

(#12776) C. s.


C. s.
addikt

Valaki kérdezte nemrég, hogy okostelefonra való promó hol van. Külföldit találtam:
Android
iPhone, iPad
És van pár alkalmazás is, ami általában naponta ajánl valamit. Most nem tudom megnézni a nevét, mert rossz a tabom, és egy darabig az is marad. :(((

(#12777) Melack válasza PrometheusX (#12774) üzenetére


Melack
veterán

Köszi a tesztet, alap backupra ez is jó lehet. Majd meglátjuk. A céges proxy mögül már véglegesíteni is sikerült a regisztrációt. Majd este feleheggesztem a gépre, vagy sem :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#12778) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog


~ The Safeguard Garrison ~

...elmúlik...

(#12779) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

~ Zemana Antivirus & Security 365 days ~

Aktiváló kód az alkalmazáshoz: ZMA-GIVEAWAYME.

[ Szerkesztve ]

(#12780) #39417856


#39417856
törölt tag

Sziasztok! :)
Avasthoz nem tud valaki mostanában zajló promóciót, esetleg van valakinek felesleges Avast promó kulcsa?

(#12781) TRob1 válasza #39417856 (#12780) üzenetére


TRob1
veterán

(#12782) King Unique válasza TRob1 (#12781) üzenetére


King Unique
titán

Lehet csak PUP és társai volt, ha esetleg nincsen bekapcsolva ez. Mellesleg a "picipuha" alapjáraton beszedi őket és csak a registry-t túrva lehet külön bekapcsolni...Bár a CU-ban már elvileg történt változás.

(#12783) C. s.


C. s.
addikt

CyberLink LabelPrint 2.5

CyberLink MediaShow 5 Deluxe

Játék:

Season Match 4

Más:

Találtam egy "új" oldalt, legalábbis számomra az, a net-load.comot. 4 platformra (Win, Mac, Android, iOS) kínálnak promós programokat, külön-külön is listázhatóak. (Ugyanakkor a Linuxosok is találhatnak ezt-azt, de külön menüpont alatt.) Nem mélyedtem bele, csak átfutottam, főként gyűjteménynek hat elsőre, bár az is igaz, hogy a 2 CyberLink promót csak náluk láttam eddig, de nem tűnik exkluzívnak.
A megítélése kevés infó alapján vegyes, nem tudom, mennyire reális és mennyire a konkurencia műve, kevés vagyok ahhoz, hogy ezt eldöntsem: 1 és 2. Azonban a 2 CyberLink promó egészen biztosan hivatalos.

[ Szerkesztve ]

(#12784) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

~ Ashampoo Backup 2016 lifetime license for 1 PC ~

This is lifetime license for 1 PC for home use only. Offer valid when you install the program to the current system for the first time. No free upgrades to new versions. No free technical support. After receiving the license, you can reinstall the program any number of times. To do this, save the license data and distribution.

Most próbáltam ki, sajnos a licenckulcs nem aktiválható - túl sokszor volt már aktiválva, arról panaszkodik a program.
Ha esetleg változna a dolog, fogok szólni, de egyenlőre tekintsétek ezt a promót semmisnek. :)

~ Medal of Honor - Pacific Assault ~

[ Szerkesztve ]

(#12785) PrometheusX válasza C. s. (#12783) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

:R

Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#12787) isss


isss
tag

(#12788) looser válasza isss (#12787) üzenetére


looser
addikt

"TorrentSafe Premium is an online service, no installation file is required! You will get the premium account for TorrentSafe that is provided for 6 months."

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#12789) cigam


cigam
félisten
LOGOUT blog

OlcsóJátékokEgyvelege

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#12790) C. s. válasza PrometheusX (#12785) üzenetére


C. s.
addikt

(#12791) vorosmarti válasza C. s. (#12790) üzenetére


vorosmarti
senior tag

:R
C62A7-GQRGH-D5L7ká

(#12792) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Az összefoglalóban van egy Norton 90 napos promó. Azon kívül tudtok esetleg olyan Norton promot ami hosszabb ideig használható?

(#12793) kororo válasza Szellem. (#12792) üzenetére


kororo
tag

Szia!
Comms.ru oldalon 2014-es féléves NAV promo él még,próbáltam.Telepítés után tálcáról jobb egérgombos menüben felajánlja a verziófrissítést.NAV downloader letölt,futtat és öröm!
Mindez w.8.1-esen,10-en nem hiszem,hogy működne.

[ Szerkesztve ]

in gold,we trust

(#12794) C. s. válasza vorosmarti (#12791) üzenetére


C. s.
addikt

Szívesen! :K

Red Riding Hood
promós link
állandó link

(#12795) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

~ Leawo YouTube Downloader v7.7.0.0 ~

For single/personal use. You have to install and activate it (please connect to internet to register) during the giveaway running period. Free upgrades and technical support (including offline registration) will not be provided for Giveaway Products.

Azt hiszem szükséges hozzá a regisztráció, de ha jól láttam, az adatok elküldése után (First & Last Name, email cím) felugró ablakban kiírta a szériaszámot is amit lehet használni az aktiváláshoz. Mindenesetre elküldik emailben az adatokat, szóval nem marad le az ember semmiről ha valósat adunk meg. :)

(#12796) s7evcsenko válasza PrometheusX (#12795) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Köszi. :R

Van egy ilyen a licensszerződésben:
"LIMITED WARRANTY. LEAWO SOFTWARE warrants that the SOFTWARE PRODUCT will perform substantially in accordance with the accompanying written materials for a period of ninety (90) days from the date of receipt. To the extent allowed by applicable law, implied warranties on the SOFTWARE PRODUCT and hardware, if any, are limited to ninety (90) days."

Ez azt jelenti, hogy ha 90 nap múlva kap egy frissítést, akkor bukhatom a program free-t?

Közben regisztráltam, és ezt írja.

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#12797) jbl válasza s7evcsenko (#12796) üzenetére


jbl
aktív tag

Download Flash and Video
Én ezt használom, olyan nem volt amit ne tudna letölteni.

(#12798) Vesa válasza s7evcsenko (#12796) üzenetére


Vesa
veterán

Ilyesmire én a Free Studio-t használom évek óta, ez ingyenes és tökéletes a célnak, ráadásul ezer más tool-t is ad, szintén ingyen (konverterek, egyszerű szerkesztők stb.).

A tudomány a valóság költészete!

(#12799) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog


~ Card Data Recovery ~


~ Stellar Phoenix Data Recovery Pro ~

...elmúlik...

(#12800) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog


~ AOMEI Partition Assistant Pro ~

...elmúlik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.