Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11051) Winnie The P válasza Vesa (#11048) üzenetére


Winnie The P
őstag

Köszi az infót

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#11052) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Fiúk,lányok! Volt már ps4-es promo? Játékra gondolok. Van ps plus előfizum,adnak havi 3 ingyenes játékot,abból ritkán van egy ami jó,10-20%-al olcsóbbak a játékok is,de nem az igazi.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#11053) icemad válasza FIREBLADE78 (#11052) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Asszem Humble bundle-n volt/van valami, de nem néztem utána, mert nincs Playstation a birtokomban...

Szerk. : megnéztem, annak már vége. A Capcom-tól voltak benne játékok, de már vége az akciónak.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11054) Restart®


Restart®
tag

Ubisoft promójának szeptemberi játéka:

The Crew

"A vörösbor fáj, de azt mondja: "Jó lenne élni!" Ha többet iszol, így szól: "Élni kell!" Ha igen sokat iszol, ezt kiáltja: "Élni fogsz!" És ez akkor is szép, ha nem igaz." Rejtő Jenő

(#11055) Vesa válasza Restart® (#11054) üzenetére


Vesa
veterán

Vótmá....
Én ezt 2 napja próbálom aktiválni a fiókomra, de a linkelt oldalon a belépési adatok megadása után, nekem állandóan csak egy zöld csík villog az idők végezetéig és nem lép be, pedig van accountom. :(

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#11056) szabonagyur válasza Vesa (#11055) üzenetére


szabonagyur
félisten

Lépj be előre a uplay-be a böngészőben, utána meg csak rámész, hogy get it és kész.

(#11057) tupacamaru válasza Vesa (#11055) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nekem Chrome-al sikerült.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#11058) isss


isss
tag

Giveaway of the day — IObit Malware Fighter Pro 4

.. az Emsisoft Anti-Malware - kiváltja??? :DD :DD , sajnos az lejár :((

[ Szerkesztve ]

(#11059) Restart® válasza Vesa (#11055) üzenetére


Restart®
tag

Nemá... :O Köszi, hogy jelezted! Legközelebb igyekszem jobban figyelni (pedig éjjel mennyire fasza csávónak gondoltam magam, hogy beküldtem egy új promót) :D

"A vörösbor fáj, de azt mondja: "Jó lenne élni!" Ha többet iszol, így szól: "Élni kell!" Ha igen sokat iszol, ezt kiáltja: "Élni fogsz!" És ez akkor is szép, ha nem igaz." Rejtő Jenő

(#11060) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog


~ Phototheca ~

...elmúlik...

(#11061) looser válasza Restart® (#11059) üzenetére


looser
addikt

Ne érezd rosszul magad, nem egy Vótmá vót má :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#11062) netpeti98 válasza isss (#11058) üzenetére


netpeti98
addikt

Nem.

(#11063) C. s. válasza Vesa (#11055) üzenetére


C. s.
addikt

Én a kliensből szereztem be. Van fönt valami "30 éves akármi" menüpont, arra katt, és az ablakban kiválasztod. Semmi macera. :) Így sem kötelező azonnal telepíteni, nekem egyszerűbb volt így.

[ Szerkesztve ]

(#11065) Vesa válasza looser (#11061) üzenetére


Vesa
veterán

Remelem egy szimpla poénon nem akadnak ki a topiklakok! :D

A tudomány a valóság költészete!

(#11069) Vesa válasza C. s. (#11063) üzenetére


Vesa
veterán

Még az első nap próbáltam en is onnan, de nekem nem volt ilyen gomb. Ránézek megint, hátha! Köszönöm a tippet! :)

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#11071) Skynet258 válasza Restart® (#11054) üzenetére


Skynet258
veterán

Nekem ez tök jól jött, mert az előző beírás felett elsiklottam, és csak a tiédet láttam... A 3 éves fiammal Youtube-on van 2 The Crew videó, amit sűrűn szokott kérni, hogy nézzük együtt - ugratnak meg szlalomoznak egy pályán, érmeket gyűjtenek, stb. Múltkor már eszembe jutott, hogy miatta megveszem, de most így ingyen meglett, hát ezer hála. :R

https://geekpulse.hu

(#11072) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog


~ Artensoft Tilt Shift Generator ~


~ WonderFox HD Video Converter Factory Pro 10 ~

...elmúlik...

(#11073) C. s. válasza Vesa (#11069) üzenetére


C. s.
addikt

Igazán nincs mit, sok sikert! (Sikerült azóta?)

Azoknak akik válaszoltak a tegnapi dilemmámra:
Köszönöm és töröltem! :K

[ Szerkesztve ]

(#11074) Restart® válasza Vesa (#11065) üzenetére


Restart®
tag

Nem ám! S ahogy egy kolléga megjegyezte jóval korábban: inkább kétszer, mint egyszer sem.

"A vörösbor fáj, de azt mondja: "Jó lenne élni!" Ha többet iszol, így szól: "Élni kell!" Ha igen sokat iszol, ezt kiáltja: "Élni fogsz!" És ez akkor is szép, ha nem igaz." Rejtő Jenő

(#11075) vigyori78


vigyori78
őstag

(#11076) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog


~ CodeLobster PHP Edition ~

...elmúlik...

(#11077) C. s.


C. s.
addikt

PixArt 9 Photo Editor (állítólag még 13 napig tart a potya) Ehhez be kell jelentkezni a Windows-zal? (Vagy hogy is fogalmazzam meg? A Google play Win-es változata?)

Játék:
The Fool
Ez megint a MyPlayCity-ről van, erről a linkről folyamatosan elérhető, a föntiről csak hétfő reggelig. Én az ilyesmit mindenképp a Sandboxie-ba telepítem. Ezt azoknak a kedvéért írom le megint, akik nem olvassák rendszeresen az itteni "telenovellát". ;)

(#11078) NumBill


NumBill
csendes tag

They came from the Moon steam kulcs. Mailcím megadás és facebook kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#11079) looser válasza NumBill (#11078) üzenetére


looser
addikt

Köszi szépen :R
Neked is C.S. :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#11080) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog


~ IObit Smart Defrag 5 Pro ~


~ McAfee AntiVirus Plus ~

...elmúlik...

(#11081) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog


~ Home Photo Studio ~

...elmúlik...

(#11082) Joker88 válasza Argos (#11080) üzenetére


Joker88
őstag

igen sokat reklámozzák/promózzák ezt a McAfee programot..
Megéri,vagy felejtős kategória ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#11083) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog


~ Panda Global Protection 2016 ~

(#11082) Joker88:
Személy szerint nem preferálom. Ha víruskergető, akkor nálam BD; Avast; Kaspersky. AVG. De, évek óta BD-t használok.
Viszont, ha épp kell egy és nincs más promóció, a semminél több/jobb - majdnem - bármi.

...elmúlik...

(#11084) C. s. válasza looser (#11079) üzenetére


C. s.
addikt

Szívesen! :)

(#11085) Visormail válasza vigyori78 (#11075) üzenetére


Visormail
addikt

Hú de kemény, így már 8 dlc-m van meg ingyen, tehát mindegyik ami pálya és nem valami kit.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#11086) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog


~ Ashampoo Home Designer Pro 3 ~

...elmúlik...

(#11087) mirci18 válasza Argos (#11086) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a linket a kettes után ezt is letöltöm s kipróbálom végre.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#11088) khalox válasza Joker88 (#11082) üzenetére


khalox
őstag

Én kipróbáltam még korábban egy régebbi, üzleti notebookomon, de nagyon fogta az egész rendszert. Nem vált be..Helyette az AVG IS 2015 lett a befutó. Teszi a dolgát, minimálisan zargat csak, és elég transzparens is.

(#11089) sz.j


sz.j
nagyúr

Srácok!
Hogy tudom kikapcsolni azt a ficsört, hogy hívásokra ne küldözgessen különböző üzeneteket (pl. "vezetek, moziba vagyok, órán vagyok, stb) a telcsi, mert olykor magától küldözget ilyeneket?

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#11090) sz.j válasza sz.j (#11089) üzenetére


sz.j
nagyúr

Elnézést az előző hsz-t rossz topikba írtam .... :W

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#11091) Joker88 válasza Argos (#11086) üzenetére


Joker88
őstag

aki esetleg gondolkozik a szoftver telepítésén..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#11092) looser válasza Joker88 (#11091) üzenetére


looser
addikt

A stuff 10 MB, de egy nagyfelbontású filmen elmagyarázza a program használatát :-))

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#11093) mirci18 válasza Joker88 (#11091) üzenetére


mirci18
addikt

Nem gondolkozni kell rajta.
Egy valamire való lakberendező program ekkora a sok előre telepített alaprajz s képek miatt.
A második része volt olyan 1100 mb.
Szerintem tökéletes program egy kis kül vagy beltéri lakberendezésre.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#11094) C. s.


C. s.
addikt

(#11095) Skynet258 válasza mirci18 (#11093) üzenetére


Skynet258
veterán

Úgy bő egy éve fürdőszobákat terveztem egy szalon ügyfeleinek, PaletteCAD progival. Más kategória árban is persze, de mondom megnézem mit tud ez az 50 dolcsis Ashampoo cucc... hát, 10 percig nézegettem, aztán uninstall. El lehet vele bíbelődni, de nincs elég textúra meg objektum, nekem nehézkes a kezelése is...
De végülis kíváncsiskodóknak ingyé jó. :R

https://geekpulse.hu

(#11096) Mikemend válasza mirci18 (#11087) üzenetére


Mikemend
senior tag

Ha feltetted, érdekel, hogy mibe tud exportálni? Tehát pl. később más programmal (pl. Blender) is lehet-e munkálkodni rajta? :F

(#11097) kidnou válasza Argos (#11080) üzenetére


kidnou
senior tag

IObit Smart Defrag 5 Pro próbálta esetleg valaki? Kód aktiválásánál kifagy nálam az egész

(#11098) pendre54 válasza kidnou (#11097) üzenetére


pendre54
addikt

Nálam a legújabb, tiszta telepítésű Win 10 alatt csont nélkül települt, és elsőre aktiválódott fél évre, még van hátra 173 nap a licensz lejáratig. :)

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#11099) kidnou válasza pendre54 (#11098) üzenetére


kidnou
senior tag

nálam is Win 10 van mégse megy. maga a program működik csak az aktiválásnál fagy ki teljesen

(#11100) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog


~ BulkZip 7.5 ~


~ IObit Uninstaller ~

...elmúlik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.