Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#451) biggamer válasza KrAt (#449) üzenetére


biggamer
veterán

Heló.
Ne kímélj, lökd a címet. :D

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#452) Jeannie válasza j.bravo (#448) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Engem viszont meglehetősen érdekelnének a marximos képek valamint az is amit itt fotóztál:

[kép]

(#453) biggamer válasza Jeannie (#452) üzenetére


biggamer
veterán

Áruljátok már el légyszi, hogy mi az a marxim. :F

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#454) KrAt válasza biggamer (#453) üzenetére


KrAt
veterán

Egy ilyen beülős hely. Ott ittunk 1 sört, és ettünk 1 pizzát (és ofkorsz fotóztunk :D)

(#455) biggamer válasza KrAt (#454) üzenetére


biggamer
veterán

Köszi. :)

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#456) biggamer


biggamer
veterán

[kép][link] [kép][link]

[kép][link] [kép][link]

[kép][link]

Csináltam az Elvis-es tankról is közelit, de sajnos az 50. feltöltési próbálkozásra sem bírtam feltenni.
Majd idővel. :U

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#457) Jeannie válasza Jeannie (#452) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Valamint ha már a fotózzuk egymást szekció felötlött, ez ugye krenatesz verziója:

[kép]

ez az enyimé:

[kép]

és kiváncsi lennék a másik két szemszögre is, alien és j.bravo képére ;]

(#458) werttzui válasza Jeannie (#457) üzenetére


werttzui
őstag

Még jó,hogy fényképező volt nálatok és nem pisztoly :D :D

PENTAX

(#459) werttzui válasza biggamer (#456) üzenetére


werttzui
őstag

Már csak azt nem tudom,hogy a fényképeket választanám vagy a motorokat :D

PENTAX

(#460) Allien válasza Jeannie (#457) üzenetére


Allien
veterán

Én speciel gondoltam rá. hogy feldobjam, de személyiségi jogok miatt nem mertem.;)
Két képet készítettem, de ezt választottam inkább: [link]

Illetve, egy ''zseni'' kép alkotás közben (;)) [link]

Ezen kívül,
''nincsen szobor tövis nélkül'' :[link]


[Szerkesztve]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#461) Jeannie válasza Allien (#460) üzenetére


Jeannie
aktív tag

nagyonjó :C :C :C mindegyik nagyon jó :))

beletehetem a visszapillantósat a blogomba?

[Szerkesztve]

(#462) Villy


Villy
tag

Sajnos nem tudtam már utanatok menni. Egy pár kép a Várból:
[kép] [link]

[kép] [link]

[kép] [link]

www.monfoto.eu

(#463) Allien válasza Jeannie (#461) üzenetére


Allien
veterán

:B :B
Végül is, ha Neked tetszik, miért ne? Főleg, mivel Te vagy rajta.;) Én csak örülök neki.:B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#464) biggamer


biggamer
veterán

[kép][link] [kép][link]

[kép][link] [kép][link]

[kép][link]

[kép][link] [kép][link]

Pár kép 16.-áról.



[Szerkesztve]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#465) biggamer válasza biggamer (#464) üzenetére


biggamer
veterán

[kép] Ez a kiskép lemaradt. :U

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#466) werttzui válasza biggamer (#464) üzenetére


werttzui
őstag

Az éjszakai lánchidas az valami fantasztikusan sikerült :R Nekem sajnos beégett :(

PENTAX

(#467) biggamer válasza werttzui (#466) üzenetére


biggamer
veterán

Köszönöm szépen, örülök hogy tetszik. :DD

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#468) ArthurMiller


ArthurMiller
senior tag

Nem sorolom fel mindenki nevét, mert hosszadalmas lenne, én meg lusta vagyok:D Szóval inkább kollektíven gratulálok mindenkinek a fotókhoz, volt közöttük pár kiemelkedően jó, nagyon tetszettek:) Kár, hogy nem lehettem ott.

(#469) KrAt válasza ArthurMiller (#468) üzenetére


KrAt
veterán

Majd a legközelebbin ott leszel :)

Remélem lesz, majd egy ilyen őszi, természetfotós, falevélhullatós.. :U :)

(#470) werttzui válasza KrAt (#469) üzenetére


werttzui
őstag

Én is egy ilyenre vágyom.

PENTAX

(#471) Jeannie válasza werttzui (#470) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Akkor nincs mese, meg kell szerveznünk egyet :U :))

(#472) Jeannie válasza Allien (#463) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Köszönöm, megtisztelsz :R

[Szerkesztve]

(#473) Jeannie válasza biggamer (#464) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Az emlékműves nagyon remek ... el is teszem emlékbe, mert most már sajna nem így néz ki :(

(#474) adik válasza Jeannie (#473) üzenetére


adik
őstag

kaptál egy üzenetet, szerintem. ;)

Amúgy nem engednek oda felé. A suliból hazafelé próbálkoztam, de mondták a rendőrök, hogy le van zárva, ameddig odaengedik az egyszeri usert, onnan még semmi se látszódik.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#475) werttzui válasza Jeannie (#471) üzenetére


werttzui
őstag

Ez kb október vége felé lehetne de kell egy jó hely is .

PENTAX

(#477) KrAt válasza Kalandor (#476) üzenetére


KrAt
veterán

Majd a kövin ottleszel :)

Más: nem ott fotóztunk, ahol ezek a most gyújtogattak, tüntetnek? :U A szabadság téren :U

(#478) adik válasza KrAt (#477) üzenetére


adik
őstag

de, bizony. a csillagos (szovjeteknek szánt) emlékművel durván meg is rongálták. gratulálok nekik ez úton is!

Kalandor: mi is sajnáljuk, de sztm nagyon úg ynéz ki, hogy még lesz az idén. ;)

Kettő, csipkebokor vessző!

(#479) KrAt válasza adik (#478) üzenetére


KrAt
veterán

Azaz. Most olvasom, hogy szabadság tér, meg emlékmű, meg rajta a címer.. :( Hihetetlen :(

[Szerkesztve]

(#480) biggamer válasza adik (#478) üzenetére


biggamer
veterán

Ma hajnal fél négyig néztem a TV-t ( ostromállapot ), ott mondták, hogy a nagy címert feszítették le róla a trógerek.
Még jó, hogy megvan eredeti állapotában örökítve. :)

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#481) werttzui válasza biggamer (#480) üzenetére


werttzui
őstag

Én is lekaptam még a smenával is :DDD :DDD

PENTAX

(#482) biggamer válasza werttzui (#481) üzenetére


biggamer
veterán

Tudom, ott álltam melletted. ;) :DDD

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#483) Jeannie válasza biggamer (#480) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Ezért örültem neki én is nagyon :(

Közelebb mentem én is hazafelé, de nem engedtek közel, épp vitték el a kiégett autókat és minden tiszta korom volt. Egy halom gázálarcos-pajzsos rendőr állt a tér körül, körbe volt kerítve, viszont a csillagot már visszarakták a műemlékre, viszont fehér festékkel van leöntve és össze van firkálva.

[Szerkesztve]

(#484) biggamer válasza Jeannie (#483) üzenetére


biggamer
veterán

Örülök nekihogy örülsz. :)
Csak a csillagot öntötték le és firkálták össze, vagy az egész emlékművet ?

Megint lehet majd mindent rendberakni, a mi pénzünkből.
Még jó hogy vannak azok a videó felvételek, remélem megszívatják a mocskos trógerokat. :(((

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#485) Jeannie válasza biggamer (#484) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Tényleg kicsit zavaros volt amit írtam :DDD Szóval a csillagot leszedték, helyette betűzték a magyar zászlót, az egészet leöntötték és összefirkálták, kicsit felbontották a járólapot körülötte meg elhordták a kordont. A tévé épületén minden ami lehet össze van törve, tiszta korom az egész, félelmetesen néz ki. :(

(#486) Jeannie


Jeannie
aktív tag

(#487) werttzui válasza Jeannie (#486) üzenetére


werttzui
őstag

Kíváncsi leszek,hogy fog kinézni 2,3 tüntetés után :F

PENTAX

(#488) Jeannie válasza werttzui (#487) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Tegnap a Blahán randalíroztak ... jó is hogy bejártuk ezeket a helyeket mert egy pár nap múlva nem marad belőlük semmi... Én azon aggódom hogy az egész várost szétverik. Ma is két McDonald's-nak adtunk kölcsön embereket romeltakarítani, mindent összetörtek, elvitték ami mozgatható...

(#489) Jeannie


Jeannie
aktív tag

Nos, lenne egy ötletem...

őszi PH!otóstalálkozó, második felvonás - ki a városból: természetfotók

útvonal javaslat: Moszkva térről 158-as busszal a Libegőhöz, azzal fel a János-hegyre (tériszonyosoknak is nyugodtan ajánlom: nem megy magasan és a sebessége 4 Km/h), ott lehet barangolni az erdei ösvényeken, makrózni, tájképezni, piknikezni a Normafán (igény esetén bort viszek), vonatmániásoknak utazni a gyermekvasúton (régebben Úttörővasút), szép budapesti látképeket csinálni az Erzsébet-kilátóról (magáról a kilátóról is, most újították fel), esetleg a későbbi órákban naplementefotó.

időpont javaslat: valamikor október végén, amikor már szinesednek-hullanak a levelek

hmmm :F

(#490) adik válasza Jeannie (#489) üzenetére


adik
őstag

+ 1 szavazat.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#491) Jeannie válasza adik (#490) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Ide simán hozhatnád szerintem az ebeket is :)) ők is remek téma lesznek, és ha esetleg nem engednek fel velük libegni, megyünk busszal és akkor elviszem a nagyi gurulós bevásárlókocsiját, abba bele lehet pakolni mindent amit a múltkor nyűg volt cipelni :D

na, jól van leállítom magam :B

[Szerkesztve]

(#492) KrAt válasza Jeannie (#489) üzenetére


KrAt
veterán

+30 szavazat. Megyünk :D

(#493) adik válasza Jeannie (#491) üzenetére


adik
őstag

Nem rossz ötlet a blöki. Kettővel ilyen túra macera, szvsz Csipesz [link] jönne, ő jobban bírja ezeket a meneteket.
Kezdjük el kiírni a szavazást időpontra?

(Próbáltam egy still-szerű képet berakni Csipeszről ;) )

Kettő, csipkebokor vessző!

(#494) biggamer


biggamer
veterán

Nekem 21.-e szombat, vagy 29.-e vasárnap lenne jó, ha lehet úgy tervezzétek.
És hánykor akarnátok elkezdeni ?
Peeersze ha mehetek.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#495) Jeannie válasza adik (#493) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Talán inkább csak szedjük össze kinek mikor nem jó, aztán amikor már tényleg ősz van, kinézünk ezek alapján egy szép-idős napot, amikor minden érdeklődőnek van kedve és ráér. Szvsz kár bonyolítani, egy hónappal előre meg még pláne :U

(#496) biggamer


biggamer
veterán

[kép] [link]

Egy PHotóstalálkozós kép 16.-áról.
Az ostrom kezdete elötti nap, amikor még teljes '' pompájában '' látható az épület.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#497) adik válasza biggamer (#494) üzenetére


adik
őstag

Peeersze ha mehetek.

Még meggondoljuk. ;]

És hánykor akarnátok elkezdeni ?

ennyire még nem gondoltam bele. Meg különben is: olyan messze van még az. Addig akár meg is halhatok párszor.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#498) Jeannie válasza adik (#497) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Addig akár meg is halhatok párszor

:((( :( :O

(#499) adik válasza Jeannie (#498) üzenetére


adik
őstag

Najó, elnapolom ;) :) :)

Kettő, csipkebokor vessző!

(#500) Jeannie válasza biggamer (#494) üzenetére


Jeannie
aktív tag

A 21-e jó alternatívának tűnik, így elsőre, aztán majd kiderül, én mindenképp szeretném ha szép fényviszonyok lennének, viszont tudatosulna a fákban is hogy már ősz van - tudom, nagy igények ...

Ezt a jöhetek-nem jöheteket meg most fejezzük be, szerintem már akkor túltárgyaltuk amikor a múlt heti összetalálkozást szerveztétek, tárgytalan ... :((( Legalább annyian legyünk mint a múlt héten :))

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.