Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#24451) arcsin válasza Akelaus (#24450) üzenetére


arcsin
senior tag

Hát általában szagmentes fertotlenitos oblitovel mosom ki gözprogram mellett. Szerintem nincs semmi illata. Nem tudom, lehet kimosom normal mososzerrel legközelebb.

(#24452) _ocsisajt válasza homerhamm (#24447) üzenetére


_ocsisajt
őstag

LYézusom 😍

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#24453) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Kezdek kicsit aggódni, az amúgy is problémás emésztésű cicámnak lehet kezd nem jó lenni a zooplusban vett "Hill's Prescription Diet z/d Food Sensitivities" száraztáp, elkezdett megint pár naponta hányni 2-4 napos ciklusok)... Mit javasoltok alternatívát hipoallergén cicának?

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#24454) arcsin válasza _ocsisajt (#24453) üzenetére


arcsin
senior tag

Én múltkor berendeltem vagy 4-5 félét. Végül csak ez vált be. Ezzel is hány, de csak 4-5 naponta és szörcsomót. Kúraszerüen javíthat az emésztésen doki szerint. Látom hogy elfogyott, de kapható pár helyen 1.3kg-s kiszerelés olyan 8700 ft környékén.Ja és meg kell nézni hogy fehér vagy fekete zacsis , mert fehéret adtak nekem múltkor és az 2023 05 ig volt csak jó. A fekete az újabb zacsi, mindenképp késöbb jár le.

[ Szerkesztve ]

(#24455) Tsebacsi válasza arcsin (#24454) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem adtok neki szőroldó pasztát esetleg a csomók ellen? Mi igyekszünk rendszeresen adni (pár hetente) és akkor nincs az a fulladás-szerű, öklendező viselkedés amivel először a frászt hozta ránk.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#24456) arcsin válasza Tsebacsi (#24455) üzenetére


arcsin
senior tag

Szokott kapni ilyet.

(#24457) Tsebacsi válasza arcsin (#24456) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ez az, akkor sajnos nem tudok okosat mondani :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#24458) _ocsisajt válasza arcsin (#24454) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Köszönöm! :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#24459) NoLF


NoLF
addikt

Cat street flea market Hong Kong - autentikus angry cat üdvözölt a boltban :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#24460) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Óriási bajban vagyok... Van 4 saját cicám... 1 anya, meg a 3 kölyke, mondjuk a kölykök is már lassan 1 évesek... Nem olyan rég, kb 3 hete ide költözött önkényesen 1 idegen cica, már akkor is látszott rajta, hogy nem egyedül van... Most már teljesen látszik rajta, pocak méretéből kiindulva nagyjából 83 darab kismacska lehet benne... :DDD Megfogtam, betettem a ketrecbe, és elvittem állatorvoshoz, de mondta a doktorbácsi, hogy nem lehet már műteni, lassan szülni fog... Nagy levegő, mély levegő, majd keresünk nekik gazdát... De ez nem olyan egyszerű, az enyéimnek is kerestem gazdit, de amikor valaki ide jött, hogy vinne egyet, sosem adtam neki, nem tudtam oda adni, hisz a ruhás szekrényembe születtek :DD Félek tőle, hogy most is az lesz... De ez még csak a kezdet... 4-5 napja van itt még 1 cica, aki nem akar haza menni, feltettem facera, hátha valaki felismeri, és haza viszi, de nem, és ennek még nagyobb pocakja van mint a másik önkényes házfoglalónak :O

(#24461) Gyarmati_ válasza forras2 (#24460) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Szia, nagyon szeretnek téged a cirmik.
Azt gondolom egy darabig bő 10 cicával többen lesztek.
Hirdesd meg jófogáson, Facebookon hátha elviszik.
Kitartást tuti lesz jelentkező.

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#24462) radi8tor válasza forras2 (#24460) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nyithatnál egy szülőszobát cicáknak.

⭐ Stella

(#24463) balojazz válasza forras2 (#24460) üzenetére


balojazz
aktív tag

Tizenöt macska még nem macska... Apropó. Nincs kedved befogadni egyet? Az már nem oszt, nem szoroz...

[ Szerkesztve ]

Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

(#24464) Freddy76 válasza forras2 (#24460) üzenetére


Freddy76
addikt

Nos, vagy elengeded őket (úgy értem, gazdihoz), vagy macskaotthont nyitsz…

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#24465) Tsebacsi válasza forras2 (#24460) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ez egy olyan szuper helyzet ahol nincs jó tanács szerintem. Én nem tudom mit tennék... Komolyan hasonló nagy szarban érezném magam, mint most Te. Kitartás, valahogy gazdit kell nekik találni.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#24466) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv.

[kép]

Ez a fog rossz ?

(#24467) radi8tor válasza pruzsi (#24466) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezt most komoly kérdés?
Persze, vigyétek el állatorvoshoz.
A mi cicánknak csak drakula fogai voltak idős korában. Mint kiderült azért mert alulról egy tályog kinyomta a fogat (vesebetegség miatt romlott el a foga).

⭐ Stella

(#24468) pruzsi válasza radi8tor (#24467) üzenetére


pruzsi
őstag

Köszönöm!

(#24469) forras2 válasza Tsebacsi (#24465) üzenetére


forras2
őstag

Lesznek gazdiztatva, de mikor... úgy nem adom gazdinak, hogy nem pakoltatom ki őket, az emberek 80%-a nem műtteti meg őket, így meg csak még inkább nő a szaporulat, amik nagy eséllyel nálam fognak kikötni megint :DDD Az ivartalanítás meg kb fél éves korba lehet csak...

(#24470) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

:DDD

(#24471) btraven


btraven
őstag

(#24472) atosan válasza Mikulásbá (#24470) üzenetére


atosan
addikt

Meg van honnan vették az ötletet :D

btraven :D

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#24473) OPiiPO válasza btraven (#24471) üzenetére


OPiiPO
addikt

:))

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#24474) MutantZombie


MutantZombie
tag

Hellósztok!
Tavaly kérdeztem itt legutóbb, felelős macskaneveléssel kapcsolatban, mert akkoriban felajánlottak nekem egy macskát, ami feleslegessé vált, csak a részleteket elfelejtették közölni a kérdés ellenére.
Aztán egy hónap múlva kiderült, hogy úgy vált feleslegessé, hogy azt valójában nyakörvvel a nyakában találták - és ahelyett, hogy a szomszédokat megkérdezték volna, hogy nem hiányzik-e valakinek, felajánlották másnak. Csak jelentkezett a gazdája, így vissza kellett szolgáltatni, így ez nem esett jól.

Most egy (~1-2 éves nőstény) garantáltan utcamacskát próbálok szelídíteni 2 hónapja.
Ott tartok, hogy kézből már elveszi az ennivalót, és ha kint leülök az udvaron, akkor leül mellém (~20-30 cm távolságra), de még mindig nem tudom megsimogatni.
Van neki egy kis kibélelt házikója, ahova ha hideg van / esik az eső, be is fekszik és kémlel kifelé. Alapból bejárati ajtó mellett alszik, ha nem vagyok kint/otthon.
Hogy lehet egy "vad" macskának annyira a bizalmába férkőzni, hogy megengedje, hogy megsimogassam?
Milyen gesztikulációk azok, amik a bizalmat fejleszthetik?
És vajon milyen messzire vagyok még attól, hogy az ölembe feküdjö, ott simogassam és doromboljon, miközben a nappaliban ülök?

A dologhoz hozzátartozik, hogy bár lekölykezett 2 hete, sajnos a környék kandúrjai kinyírták a kölyköket.
Az egyik macskakölyköt próbáltuk menteni, mert tetten értük a kandúrt, de sajnos mivel nagyon kis kölyök volt (3 napos), és olyan sérüléseket szerzett, így elpusztult az is.
Nem tudom, hogy azért szelídebb, mert "anyasági szakaszban" van, vagy már tényleg értem el valamit?

[ Szerkesztve ]

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#24475) Tsebacsi válasza MutantZombie (#24474) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Én startként a környék kandúrjaival csinálnék valamit, minimum a befogásuk és kasztrálásuk, de inkább egy menhelyre kéne vinni őket, mert így csak nő a számuk :(
A cica bizalmának elnyerése nehéz, főleg étellel tudod őket elkapatni, meg ha olyat teszel, ami nekik jó/kellemes. Sajnos ez egy türelemjáték lesz. Apropó, játékkal még lehet őket csalogatni. És javaslom az anyuka ivartalanítását is!

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#24476) Gyarmati_ válasza MutantZombie (#24474) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Dicséretes feladatot vállaltál. Jó uton haladsz, de annak a cirmosnak sok idő kell és lehet soha nem lesz egy ölbe ugró doromboló szőrpamacs. Nem tudhatjuk milyen előéletű, esélyes hogy bántotta valaki azért fél az embertől. De ne add fel csak igy tovább hamarosan biztosan me tudod simogatni.
Amikor hozzá akarsz érni figyelj hogy lássa a kezed és semmiképpen sem felülről inkább oldalról közelítsd.
Ha rád néz hunyorogj, pislogj nagyon lassan. Ezzel jelzed neki hogy szereted.
Hamarosan újra vemhes lesz, mert kiscicák nélkül ivarzani fog, ezért ölték meg a köjkeit a kandúrok.
Aztán ha jön az ősz akkor általában sokkal "bátrabbak" a kinti macskák és akkor szerintem már tuti bemegy hozzád, simogatni is tudod, vagy még előbb is eljöhet ez a szint.
Aztán ha beszokik nincs megállás:

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#24477) baloghgabor válasza MutantZombie (#24474) üzenetére


baloghgabor
aktív tag

Jó úton haladsz, hogy elfogadjon a Cica. Az viszont, hogy mennyire lesz ölbemacska, azt senki sem tudja megmondani előre. Utca Cicák egy része nem lesz teljesen szelíd sose. De látom van kellő türelem hozzá, és ha időd engedi folytasd és fog közelebb és közelebb engedni. Nálam egy 10+ éves, de gazdis Cica tartott fél évbe, mire közeledett érdemben, sőt:

bégé

(#24478) Freddy76 válasza MutantZombie (#24474) üzenetére


Freddy76
addikt

Mindenképpen elismerésre méltó, hogy a nehezebb utat választod, és egy olyan cicát próbálsz befogadni, aki talán még nem is tudja, hogy erre van szüksége. Tanácsot adni nem tudok, remélem sikerül megbarátkoznotok.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#24479) Dhampir válasza Mr.Csizmás (#23367) üzenetére


Dhampir
félisten

Megtörtént, váratlanul. (-.-)

(#24480) Mr.Csizmás válasza Dhampir (#24479) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Qvnnyat. :o

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24481) MutantZombie


MutantZombie
tag

Először is kösz a biztatást mindenkitől!
A tegnapi nap folyamán már igazából olyan közel ült hozzám, hogy akár meg is simogathattam volna, de még nem merem.
Amikor így leül, akkor a farkát maga köré csavarja, a tappancsait maga alá húzza és onnan néha felnéz rám - olyankor próbálom a lassabb pislogást - és úgy egész hosszan elvan mellettem.
Persze még érződik bizalmatlanság, mert etetéskor, amikor az első falatot veszi el a kezemből, akkor azzal mindig arrébb szalad ~1 méterre (bár már nem 8 m-re, mint az elején), de a többit már ott eszi meg.
Viszont hiába teszek ki neki szűrt (csap)vizet, azt nem issza. A környéken más már nincs (elvileg), akinél kaphatna bármit, a vizet is beleértve. Sok helyen kutya is van, így nem tudom, hogy a folyadékpótlása hogyan lehetne megoldható.

A kandúrmacskák problémaköre:
Kb. 4-5 kandúrmacska van a környéken és nőstényre nem fogadnék, hogy túl sok van, kettőnél nincs több (ezzel együtt) a megfigyelés alapján.
A gond az, hogy azok befogása és eltávolítása a környékről gyakorlatilag lehetetlen. Ha kimegyek az udvarra, akkor a szélrózsa minden irányába rohannak.
Azokat garantáltan nem tudom megfogni. Ha szakembert is hívnék, mire kijön, az utcában nem lenne egy sem.
Így ezt a részét nem tudom hogyan lehetne megoldani.

A macskát én is úgy gondoltam, hogy ivartalanítani kellene, de...:
...egy ilyen lassú bizalomfelépítő folyamat után, amikor már engedné is, hogy megfogjam - ne csak simogassam -, ha egy macskaszállító dobozban elvinném egy orvoshoz, ott tennének vele egy-két fájdalmas/kellemetlen beavatkozást (pl. tűszúrás), akkor az eddig felépített bizalom nem hullana-e egy szempillantás alatt darabokra?
Utána hogy bízna meg bennem? Kezdenem kellene elölről?

[ Szerkesztve ]

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#24482) Gyarmati_ válasza MutantZombie (#24481) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Esélyes hogy újra kölykezik, aztán majd amikor sikerül már becsalogatnod és bízik benned utána tudod csak orvoshoz elvinni.
A beavatkozás után lesz visszaesés a kapcsolatban de már könnyebben helyreáll.

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#24483) Akelaus válasza MutantZombie (#24481) üzenetére


Akelaus
senior tag

"...egy ilyen lassú bizalomfelépítő folyamat után, amikor már engedné is, hogy megfogjam - ne csak simogassam -, ha egy macskaszállító dobozban elvinném egy orvoshoz, ott tennének vele egy-két fájdalmas/kellemetlen beavatkozást (pl. tűszúrás), akkor az eddig felépített bizalom nem hullana-e egy szempillantás alatt darabokra?
Utána hogy bízna meg bennem? Kezdenem kellene elölről?"
nem, nem kell kezdeni elölről.

Pont így tettem, bár nekem más érte el, hogy valamennyire szelíd legyen mire eljutott hozzám. Viszont az elején annyit találkoztam vele a lakásban, hogy semennyit. Adtam neki enni reggel, és este. Olyankor engedte magát simogatni, dorombolt is. Igaz a macskák nem csak akkor dorombolnak amikor örvendeznek, hanem amikor félnek, így nyugtatják magukat.
Emlékszem, megjöttem melóból és kijött a dobozából, aztán szépen a szekrény mellett sétált is vissza, le sem. sz.rt engem. Esténként néha felmászott rám a fotelben, és ott feküdt rajtam, de csak kesztyűben lehetett simogatni, ahogy megérezte a kezem már oda is vágott, vagy megharapott.
A változást pont az ivartalanítás hozta meg (kandúr) . Megfogtam beraktam a hordozóba, egy hónapja nem volt nálam. Délután mentem érte, és mai napig azt gondolom, azt hiszi én mentettem ki onnan :D
Ahogy tudott, még támolyogva, feljött mellém az ágyra és odabújt. Természetesen nem lett azonnal más, de attól a naptól kezdve amikor megérkeztem a melóból, mindig jött az ágyra, le kellett ülnöm, és ott örvendezett nekem. Vagyis ez így van a mai napig.

(#24484) Tsebacsi válasza MutantZombie (#24481) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem kell félni az orvostól! :N Elég ha ők félnek kicsit, de az gyorsan elmúlik.

A kandúrok befogására a legjobb mód egy csapda, ki kell tenni kajával, aztán szépen belemennek. Kicsit lassú folyamat, de nincs jobb mód rájuk. Aztán aki megvan az mehet golyótlanításra.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#24485) Dhampir válasza Mr.Csizmás (#24480) üzenetére


Dhampir
félisten

Már nemcsak kisállattartónak kell távoznia.

Ha ezzel kapcsolatban felmerülne kérdésetek vagy bármilyen felvetés, inkább privát üzenetben írjátok meg, nem szeretném a topikot felkavarni. :)

(#24486) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani macskaalmot amit rendelhetek neten, nem horribilis az ára? Hozzak ki házhoz felőlem 20Kg is lehet, inkább vennék egyszerre sokat.


Köszönöm! :R

(#24487) Dhampir válasza KD6-3.7 (#24486) üzenetére


Dhampir
félisten

Az Aldis nekem bevált, de már korábban emelték az árát, akció esetén érdemes lehet rendelni egy próba után.

(#24488) dethroner válasza KD6-3.7 (#24486) üzenetére


dethroner
veterán

Mi Biokat´s Diamond Care Fresh, és Diamond Care Classic almokat szoktunk rendelni. Kiszállítják, nagyon jól semlegesíti a szagokat és jól csomósodik a pisi.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#24489) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Köszönöm az ajánlásokat! :R

Nektek ez meddig elég? Nekünk van 2 alomtálca, 2 cicára. Aldis volt mostanság és az 2 tálcába el is fogy tehát kettéöntöm és ennyi. Vagy sokat töltök ki egyszerre? kb. 5 napot bír, mert elfogy a csomósodás miatt ahogy szedem ki pedig azzal a szitás lapáttal takarítom. Hetente veszem a 8 lityósat. Ezen a Biokat's Diaomond Care Fresh-en azt írja 60 nap!? Az hogyan?

(#24490) Gyarmati_ válasza KD6-3.7 (#24489) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Nálunk az aldis kb 1 hónapra elég. 3 cica van 6 tálca így 2 havonta kell cserélnem.

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#24491) Mr X válasza Gyarmati_ (#24490) üzenetére


Mr X
veterán

Az szép. Amikor megérkezett a második és harmadik macska, három alomtálcában összesen 100 kb almot fogyasztottak le másfél hónap alatt, pedig nem dobáltuk ki minden pisilés után.

(#24492) Dhampir


Dhampir
félisten

Stalker cicával.

(#24493) tibike8


tibike8
őstag

Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni.

Van egy 13 éves ivartalanított kandúr cicám. Kb. 1 éve nehezen tud kakilni. Ha tud is, akkor az alom mellé ürít, valamint nagyon kemény a kakija. Zömében tápot fogyaszt, de kap más ételt is, lágy kaját, pasztát, stb. Mégis nehezen megy neki az ürítés. Voltam vele már álltorvosnál, aki azt ajánlotta, hogy adjak neki Levolax olajat. Beletettem a kajájába, de kiszagolja, és nem eszi meg. Az egyik ismerősöm ricinus olajat ajánlott. Nem tudom, hogy kell beadni neki.
Próbálkoztam, de nagyon vad cica (bár szobacica) és ha érzi, hogy nem stimmel valami, akkor karmol. Az a baj, hogy már mindenhova pisil-kakil (korábban ez nem volt rá jellemző).
Van-e valami jó ötlet, vagy ismét vigyem el állatorvoshoz? Meddig lehet vele várni, mert félek, nehogy bélcsavarodást kapjon.

(#24494) (ex)Cat válasza tibike8 (#24493) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Iszik eleget? - Első körben én a száraz tápot nedvesen - vízzel meglocsolva - adnám neki. Nem mindegyik szereti és örül ennek a megoldásnak, de előbb-utóbb megeszi.

(#24495) Akelaus válasza KD6-3.7 (#24489) üzenetére


Akelaus
senior tag

Én megpróbáltam 1x lecserélni a macskaalmot szilikonosra. Na ami lett... Szerencsétlen azt hitte hó van az alomtálcában, ott tipegett a tetején. :D
Össze vissza nyávogott kétségbeesetten, hogy hova intézze el a dolgát. Aztán mikor már nem bírta, belement és termelt egyet.
előnye: simán kidobtam a kakit, a pisit szépen felszívta.
hátránya: kikészített a macska amíg ez az alom volt.
azt hiszem nem is tartott ki sokáig, mert hamarabb meguntam, és kidobtam a francba. Azóta vegyesen az Aldi-s és a Penny-s almom van, viszont szépet emelkedett mind a kettő ára.
1x vettem valami hasonlót mint amit írtál, az 14 kilós volt és illatosított(Tigerino). Talán tovább bírta, de amit megjegyeztem inkább, az hogy jó illat volt tőle.

Én is filózok, hogy rendelni kéne, mert nincs kedvem cipelni :D

[ Szerkesztve ]

(#24496) tibike8 válasza (ex)Cat (#24494) üzenetére


tibike8
őstag

Igen. Iszik eleget ,mert a csapot meg szoktam neki nyitni. Plusz 3 helyen van neki/nekik (mert 3 cicám van). Nagyon aggódó, gondoskodó "cicagazdik" vagyunk. Olvastam, hogy ilyen idős cicáknál a székrekedés előfordul. Nedves tápot is kap, ezt írtam is. Inkább az lenne a kérdésem, hogy kell-e valami más betegségre gondolnom, vagy egyszerűen adjak neki ricinusolajat? Ha adok neki ricinusolajat, akkor milyen adagokban adjam, nehogy aztán átessek a ló túloldalára és hasmenés legyen a vége, mert az sem lenne jó. Csak normális ürítést szeretnék elérni, mint ahogy régen volt. Köszönöm egyébként a hozzászólást.

[ Szerkesztve ]

(#24497) OPiiPO válasza Akelaus (#24495) üzenetére


OPiiPO
addikt

Kiskoruk óta csak szilikagél macskaalmot kapnak a mieink, mindent szépen felszív és megköt.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#24498) dethroner válasza tibike8 (#24493) üzenetére


dethroner
veterán

Én útifűmag héjat adnék neki. Nagyon szépen kipucolja a beleket. Rászóród a nedves kajájára, de csak annyira, amennyit kb azonnal megeszik, mert később olyan trutyis lesz, hogy abba már nem üti bele az orrát.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#24499) KD6-3.7 válasza Akelaus (#24495) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Nálunk a szilikonossal nem volt gond, nem hatotta meg őket, de drágállom és annyival jobb sem volt.
Változtatok az adagoláson, az a Diamond Care Fresh 14lityós lesz a következő.

(#24500) gergo5991


gergo5991
őstag

a ti macskátok is ennyire követeli a simit? nincs macskám, de ez brutál hogy visszanéz az emberre hunyorogva és követeli, ennél nagyobb "lelkü" macskát még nem láttam yt-on :D
minden macska ilyen, vagy a videóban szereplő mondhatni kivételes?

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.