Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#23901) Astroboy válasza Ciccuka (#23900) üzenetére


Astroboy
őstag

Állítólag jó cucc, de működési elve alapján szerintem csak a kifejlett bolhákat öli meg a petéket nem.
Nem vészes az ára, egy próbát talán megér, lehet egy jó samponnal ötvözve ami petéket is irtja hatásos...

(ex)Cat: Simba! :C

(#23902) dse válasza Freddy76 (#23893) üzenetére


dse
tag

😻😻

remélünk mindig, elfeledve, hogy születésünk idején senki sem állította, hogy igazságos világba érkezünk

(#23903) (ex)Cat


(ex)Cat
senior tag


Cimet


Audrey


Leo (17+ éves)


Junior


Hermes


Joker


Szutyi :D


Szeretnek segíteni a munkában. :)

(Hátul a fehér cica Rufusz, ő sajnos tavaly decemberben ment el :( )

(#23904) Mr.Csizmás válasza (ex)Cat (#23903) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23905) Astroboy válasza (ex)Cat (#23903) üzenetére


Astroboy
őstag

Wáááá végem van :C CICACUNAMI!

Azt tippelném Audrey és Cimet lány, a többi fiú..

(#23906) (ex)Cat válasza Astroboy (#23905) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Majdnem :) Cimet fiú, Audrey lány.

(#23907) atosan válasza (ex)Cat (#23903) üzenetére


atosan
addikt

Azok a búrák, zabálni valók :C :D

Maine coon

(#23908) erzol válasza Freddy76 (#23893) üzenetére


erzol
őstag

Nagyon szuper, hogy ilyen gyorsan egymásra találtak.
Nálunk ez hosszú idő eredménye volt.

(#23909) baloghgabor válasza (ex)Cat (#23903) üzenetére


baloghgabor
aktív tag

Milyen gyönyörűek!
Még a 'kakukktojás' is. 😽

bégé

(#23910) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Macska kajával kapcsolatban kellene nekem 1 kis segítség... Konzervet eszünk főként, de ezt az allja konzerveket nem veszem meg a macskáimnak... Most jelenleg a félix a favorit, de ez is 500+ ft/db, és 1 nap elmegy belőle 2-3 db...
Mi a véleményetek, főtt rizzsel, főtt krumplival, fött tésztával lehet higítani?

(#23911) baloghgabor válasza forras2 (#23910) üzenetére


baloghgabor
aktív tag

Lehetni lehet, de nem érdemes. A macska húsevő állat. Azaz főként húst kellene ennie. De sajnos a Felix is közel az alja. Nézd meg mi van (azaz nincsen) benne. Közel ennyi pénzért már csirkemellet is adhatsz neki. Nem, nem kell olyan sok belőle. Hiszen három konzerv árán egy kg csirkemell az 100% hús, a konzervben meg eleve sok vacak van benne, nem hús. De van drágább konzerv is, ~ 1200Ft/kg-tól. Nálam egyet kapnak reggel a kijárósak (nyolcan). Akciósan 500-600Ft volt, és 60% feletti hús tartamú.
Közel egy hónapra való, egyik részüknek:
😽

[ Szerkesztve ]

bégé

(#23912) Tsebacsi válasza baloghgabor (#23911) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Azért csak óvatosan, nekik kell taurin és egyéb vitamin amit ők nem tudnak megtermelni. Nem túl jó csak főtt csirkemellet adni nekik.
forras2:
Én javaslom az egyik komolyabb állateledeles boltba bemenést és szánj rá 15 percet, nézd végig a konzervek összetételét. Az egyik legjobbak a Select Gold, Royal Canin, Real Nature termékek pl. Árban szinte itt van a Félix is cserébe ezek jobbak. De tud ajánlani az eladó is. Plusz javaslom a száraz eledel adást is ami kis vízzel jól megduzzad a pocijukban és teltségérzetet ad.
És vedd figyelembe milyen kis válogatósak :D
Legyél türelmes ez egy hosszú folyamat és Ők az elsők, tőlünk enni kapnak, szeretetet és szállás, cserébe kapjuk a temérdek viszontszeretetet és cukiságot. ;)

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#23913) lowzor


lowzor
veterán

A Shelma macskakajáról mi a véleményetek? [link]
Nekem ez tűnik a legminőségibbnek azok közül, amiket a boltokban árulnak.

(#23914) baloghgabor válasza Tsebacsi (#23912) üzenetére


baloghgabor
aktív tag

Nyilván nem lehet kizárólag nyers hússal etetni. Persze vannak, akik így tesznek, BARF etetés, de sokkal macerásabb, ám anyagilag lehet jobb. Nálam kapnak rendszeresen DMGUARDot, immunerősítő, taurin tartalmú; mariatövis kivonatot (máj regeneráló, állatok részére); C vitaminos kiegészítőt (tudom, ők elő tudják állítani ,de inkább vizelet savasításra, mivel ivartalan mindenki). Plusz normális száraz táp, ami Josera, vagy IAMS, ami ~ 10 kg, 20ezer Ft egy hónapra mindenkinek (a 13 négylábúnak). 😽

bégé

(#23915) baloghgabor válasza lowzor (#23913) üzenetére


baloghgabor
aktív tag

Ahogy írod, a legminőségibb, de csak a multiknál kaphatóak között. Sajnos majdnem ugyanaz a közel nulla minőség. 😿 Állateledeles bolt, vagy neten lehet rendelni, ahol bizonyos érték felett már ingyenes a szállítás és másnap ott van rendes eledel. 😽

bégé

(#23916) Tsebacsi válasza baloghgabor (#23914) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Mi félünk nekik nyers csirkemellet adni be kell vallanom :B

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#23917) Mr.Csizmás válasza forras2 (#23910) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az üzletláncok sajátmárkásait is érdemes vizslatni, sokszor jobb beltartalommal bírnak mint egy brand cucc ugyanannyiért vagy drágábban. akár multi, élelmiszer, vagy drogérialánc (müller is)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23918) Tsebacsi válasza Mr.Csizmás (#23917) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Vannak napok amikor csak az olcsó Aldi-s tálcásat hajlandó megenni az egyik :DDD
A minőségi libás-ra vagy pulykásra rá se néz... :N

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#23919) baloghgabor válasza Tsebacsi (#23916) üzenetére


baloghgabor
aktív tag

Nem kell nyersen adni. Lehet párolva, főzve, sütve, de só nélkül. Persze, ha megeszik. Nálam Dömper, aki nem véletlenül kapta ezt a nevet, meg sem szagolja a csirkemellet. 😸

bégé

(#23920) radi8tor válasza Tsebacsi (#23916) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem is kell neki olyan. Esetleg ha egy szerválod vagy valami hasonlóan félig-vad hibrid macskád lenne akkor azt mondom oké. De a házicicáknak tökéletesen megfelel a jó minőségű táp.

⭐ Stella

(#23921) radi8tor válasza baloghgabor (#23919) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mién se szagolta meg, viszont a nyers tonhalért (pácolva) odavolt!
Egyszer vettünk neki lazacot méreg drágán, hogy kedveskedjünk neki. Rá se hederített.

⭐ Stella

(#23922) Ciccuka válasza (ex)Cat (#23903) üzenetére


Ciccuka
veterán

Szutyi együtt játszik a cicákkal? :Y

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#23923) cog777


cog777
senior tag

Udv mindenkinek, csatlakoztam a forumhoz.

Bemutatom a mostani cicankat. Elotte volt egy masik a mostani a hazunkban, korabban csak a parom hazanal - anyosnal, de ott 5-10 macsek.
Az elozo 4-5 evet elt velunk, menhelyrol befogadott macska volt, Chestnut-nak hivtuk a szine miatt: feher, barna es fekete. Sajnos csavargos macsek leven sokat koborgott a haz korul es az uton, egyszer a 30-as tablanal 80-nal suvitett le valaki a boltba zaras elott es Chestnut nem figyelt. Ez tortent 2 eve osszel.

Nem akartunk tobbe macskat, hanem kutyust, es elhataroztuk hogy kovetkezo evben veszunk egyet. De teljesen mashogy tortent.
Akkor, karacsonykor, a fa alatt ot talatuk:

Parom mondta hogy tobbszor is latta nyar folyaman, biztos valakie a kornyekrol. Tobbszor elofordult hogy betert egy-egy macsek, kapott kajat, megszeretgettuk aztan tovabb engedtuk. Soha nem ragadt nalunk macska kunyeralni kajat.

O viszont egyre tobbszor jott be, anelkul hogy eszrevettuk volna, volt hogy a gyerek agya alatt hallottunk szuszogast.
Fuleben levo szamok alapjan megkerestuk a tulaj cimet, sajnos elkoltoztek onnan. Rovid kereses utan, megtalatuk a tulaj uj cimet, nem messze a regi cimetol koltoztek el. Visszavittuk a macskat es mondtuk, hogy tobbszor nalunk talaltuk a macskajukat es megiscsak -10 fokos tel volt (2 eve).

Megkoszontek, kiderult hogy elvalt anyuka, 4 eves gyerekkel laknak ott. A macska csak bejott rendszeresen (lopakodva), ḧonapokon keresztul vittuk vissza a macsekot, volt hogy 2 hetre elutaztak, mikozben -10 fok volt kint. Telen meg hagytuk bent a macskat, probaltunk ertelmes parbeszedet a tulajjal, de ez egy ido utan megszakadt, nem nyitotta ki az ajtot a csengetesre.

Tavaszal mar nem engetuk be a hazba ha eszrevettuk a cicat, viszont a kertben tobbszor feltunt, mig egyszer a szomszed (kismeretu) kutyaja elkapta szegeny cicust. Fizikai serulese nem volt, de elegge sokkos allapotban bevittuk az allatorvoshoz.
Az orvas megvizsgalta es mondta hogy felveszi a kapcsolatot a tulajjal. Par nap mulva hivott minket es mondta hogy a tulaj nem veszi fel a telefont igy a (dan) tovenyek ertelmeben a mienk lehet ha akarjuk vagy megy a menhelyre. Persze befogadtuk.

Azota is boldog csaladtagkent el velunk, o nem igenyli annyira a csavargast, porazon setalni elmegyunk vele, neha kiengedjuk a parkolo fele este 10 utan, amikor semmi forgalom de Kb max 10 meterre tavolodik el mert nagyon ijedos cica (csak nehany masik cicat visel el, kis-nagy zajok megremisztik. Van elkepzelesunk, hogy a korabbi tulaj fele lako gyerekek mit muvelhettek vele korabban - nem sokkolom az itt levoket sztorikkal amiket hallottunk masoktol.
A hosszantarto korabbi kintletei miatt elegge szuszogva, zihalva vette a levegot, az orvos adott ra (hm. szteroid injekciot? talan, nem emlekszem) eleg sokaig jol van utanna, aztan megint meglatogatjuk a dokit. Tovabba kiderult hogy allergias a glutenre, igy olyan macskakajakat kell vennunk neki ami neki megfelelo.
Szoval ennyi a tortenete, kutyusokat imadja, vettunk neki egy macsakvarat, szereti, parom eszrevett egy felajanlott kisebb kutyahordozot, na azt is megkapta masik lakaskent, betettuk az asztal ala. Par kep:

ket szintes lakosztaly (+ tetoterasz)

(lehipozom a csapot mindig)

seta kozbeni pihenes

karacsonyi ajandek - macskafu (10 perc betepes)

HP ZBook Studio 15.6 G8 Mobile Workstation - Windows 11

(#23924) cog777 válasza cog777 (#23923) üzenetére


cog777
senior tag

Epic fail: elfelejtettem a nevet emliteni :D: Luna

HP ZBook Studio 15.6 G8 Mobile Workstation - Windows 11

(#23925) homerhamm válasza cog777 (#23924) üzenetére


homerhamm
addikt

Üdv a csoportba, nagyon szépek. :K Amúgy a mi macskánk a fűszeres zacskóra izugul fel. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#23926) Mr.Csizmás válasza cog777 (#23923) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

😻 :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23927) Freddy76 válasza (ex)Cat (#23903) üzenetére


Freddy76
addikt

Azta, menyi cica! Itt biztos nem unalmas az élet :DDD .

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#23928) Freddy76 válasza cog777 (#23923) üzenetére


Freddy76
addikt

Ennek a cicának is szerencséje volt, hogy rátok talált :C

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#23929) (ex)Cat válasza Ciccuka (#23922) üzenetére


(ex)Cat
senior tag



Igen. Különösképp Hermes-szel nagy haverok. :)

(#23930) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sziasztok.

Nem is tudom, hol kezdjem... Szóval írtam korábban, hogy Cilike elkezdett tüzelni, ezért el is vittük őt állatorvoshoz, aki adott időpontot. Asszony később elhalasztatta vele, merthogy túl sovány és nem eszik, előbb fel kellene erősödnie. Én azt mondtam akkor neki, hogy valószínűleg azért nem eszik, merthogy tüzel, és jobb lenne mielőbb túlesni a műtéten. Megkaptuk az új időpontot, január 13-án, de megint nem lett belőle semmi, ugyanezen okból.

Persze, ahogy azt kell, péntek este megint elkezdődött a vernyogás és a fenéktologatás, asszony nem aludt, reggel pedig nyavalygott, hogy mégiscsak el kellene vinni. Szegény orvos már azt sem tudta, mi van, lassan hülyének néz minket, és nem mondhatom, hogy nincs igaza... Ettől függetlenül kaptunk még egy időpontot, jövő hét keddre, de figyelmeztetett, ez már az utolsó, ha nem megyünk, többet nem ad.

Nos, elintéztem mindent, keddre szabit kértem, mert reggelre kell menni, nagy nehezen kaptam, mivel pont kevesen vagyunk, de hát ez van. Szóval minden lerendezve, szabi kikérve, időpont holnaputánra lefoglalva...

...erre ma reggel észrevettem, hogy a cica ürülékében apró fehér férgek vannak. BUMM. Szóval ez volt a baja, szegény még férges is. Most vajon mit lehet tenni? Természetesen azt mondanom sem kell, hogy vasárnap lévén egyik állatorvos sem rendel ma, egyedül egy ügyeletes állatorvos fog rendelni, de ő csak délután 16:00 órától.

Nincs mit tenni, el kell vinni szegényt és be kell adatni neki a féreghajtót. Közben már írtam a másik orvosnak is, hogy ez esetleg kihatással lesz-e a műtétre, kíváncsi vagyok, mit válaszol. Mindenesetre már lassan tényleg megőrülök, egyik baj jön a másik után. Ráadásul az időzítés a lehető legjobb... ha tegnap vettem volna észre, akkor már túlestünk volna rajta, erre most itt kell tespedni estig, ez a tehetetlenség teljesen kikészít...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#23931) Tsebacsi válasza Vistaboy (#23930) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Hát ez szar helyzet, de kiindulva saját tapasztalatból: El kell vinni, majd a Doki eldönti lehet-e, vagy nem. Nem lesztek okosabbak az orvosnál, ne ti döntsétek el mi a jó a macskának orvosi szempontból. Tudom utólag okos az ember, meg távolról. Csak egy tanács :)
Remélem gyorsan jobban lesz a kiscsaj és megszabadul a tüzeléstől, lányok-fiúk esetében ugyanolyan problémás. Ilyenkor a fiú cicánkat alig látjuk, csapzottan jön, soványabb és büdös pisiszaga is van, kaja utána azonnal megy ki folytatni a kufirckeresést :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#23932) Ciccuka válasza (ex)Cat (#23929) üzenetére


Ciccuka
veterán

Cukik, biztos sokat játszanak együtt. Egyik ismerősnek volt ilyen állata, a tyúk udvarba nem szabadott kiengedni, mert kergette a tyúkokat. :)
A szobát meg alaposan leamortizálta, álladóan rendetlenséget csinált.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#23933) Freddy76 válasza Tsebacsi (#23931) üzenetére


Freddy76
addikt

Miért nem ivartalanítjátok?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#23934) Tsebacsi válasza Freddy76 (#23933) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A kandúr beteg sajnos, macska AIDS-es, az orvos sem javasolta az ivartalanítást, mert attól eléggé legyengülne. Nem benti macska, megőrülne, nem maradna meg, kint meg már hátrányban lenne. Szóval ez ilyen. Neki se volt gazdija csak tartották... Ha korábban nem visszük többször orvoshoz már sokkal korábban elpusztult volna szegény.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#23935) Freddy76 válasza Tsebacsi (#23934) üzenetére


Freddy76
addikt

Így viszont terjeszti a betegséget, és a nem kívánt, beteg (tehát potenciálisan komoly hátránnyal induló) szaporulat is nő. Tudomásom szerint elsősorban verekedő kinti macskák között terjed, sérülések átadásával. De terjedhet párzás és szoptatás útján is.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#23936) baloghgabor válasza Vistaboy (#23930) üzenetére


baloghgabor
aktív tag

Tudom harc után okos a katona, de . . . Rendszeres kezelés, ami az élősködőket irtja ( Broadline; NexGuard, vagy más), bolhát, kullancsot, bélférget, atkát. Plusz, ha sovány a macska, és különben is tél van, lenne, doki nézze meg, valami nincs rendben. Én elsőre DMGUARDot adok, hogy rendben legyen, ha egy-két nap, és semmi változás, akkor doki.
Különben meg teljesen változó mikor lehet ivartalanítani. Van, amelyik 5 hónaposan kezdi, és lehet is; van amelyik egy évesen sem érett, sem műtétre, sem párzásra. De ha jó a doki, hallgatni kell rá, valószínű jobban tudja (remélhetőleg). 😽

bégé

(#23937) lowzor válasza baloghgabor (#23915) üzenetére


lowzor
veterán

A Feringa konzerv ajánlott? Mert akkor rendelek neki a Zooplusról pár dobozzal kóstolónak.

[ Szerkesztve ]

(#23938) baloghgabor válasza lowzor (#23937) üzenetére


baloghgabor
aktív tag

A Feringa az egyik legjobb konzerv, magas hústartalma van, és nem nagyon olyan, ami nem való macskába. Van több fajta belőle, de végül mégis a Cica dönti el, hogy szeretni fogja-e?! Nálam van több fajta is, mindegyiket megeszik. 😽

bégé

(#23939) (ex)Cat válasza Ciccuka (#23932) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

A vadász görény vadászik :)Nem feltétlenül mert ölni akar, hanem mert játszik. Sajna a tyúkok nem épp görény játék kompatibilisek :)Nálunk nem amortizál semmit. Nem is értem az ismerősödnél mit csinálhatott. Ők nem rágnak szét semmit, maximum ellopnak kb. mindent amit mozdítani tudnak. (és ha ezek elfogytak, akkor ellopják azt is, amit nem tudnak mozdítani :D )

Itt a macskákkal jól elvan. Kergetőznek, játszanak, néha együtt alszanak.

(#23940) Vistaboy válasza baloghgabor (#23936) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi mindkettőtöknek. :R

Tegnap az ügyeletes doki ezt a kórlapot adta, a cica kapott három injekciót is, mivel enyhe bélgyulladást állapított meg nála, és szerinte lehet, hogy a férgeken kívül baktériumok is okozhatják. Kapott féregtelenítőt, egyelőre fél tablettát, két hét múlva kell beadni neki a másik felét. Ma fog kiderülni, mi lesz a műtéttel, az állatorvosunk a kórlap alapján majd eldönti, hogy holnap meg lehet-e őt műteni, vagy inkább várjuk egy kicsit, amíg felépül ebből.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#23941) baloghgabor válasza Vistaboy (#23940) üzenetére


baloghgabor
aktív tag

Uhh, szegény Cili. Nyilván valami fertőzés is bejött Nála, a férgek mellé. 😿 Én nyilván halasztanám a műtétet, de a doki majd megmondja. Ezért IS fontos a rendszeres 'karbantartásuk' Nekik. Közben nálam is a picike, 3 hónapos Egérke tegnap mintha nem akarna enni, és bágyadt, és mintha láza is lenne. Kapott lórúgás DMGUARDot, és később FerdoCat-et, egy adagot (féreg hajtás), piciknél ezt többször is kell. Éjjel arra ébredtem, hogy ropogtatja a szárazat, hajnalban meg nem hagyott aludni, kérte a kaját, amit úgy evett, mint aki nem kapott napok óta (valahol igaz is). A székletet nem figyeltem, éjjel elásta, nálam homok van az alomtálcába, nem bányásztam ki. 🐱 Remélem Cili is hamar rendbejön, és átesik a műtéten és nyugodt lesz mindenki. 😽

bégé

(#23942) Ciccuka válasza (ex)Cat (#23939) üzenetére


Ciccuka
veterán

Gondolom a tojásra pályázott, de állandóan ment a tyúkok felé és azok pedig futottak el előle.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#23943) Vistaboy válasza baloghgabor (#23941) üzenetére


Vistaboy
veterán

Műtét elhalasztva, viszont az orvos elmondása szerint kell neki egy antibiotikum ismétlő, szóval megint vihetem szegényt hamarosan. Remélhetőleg most már helyrejön lassan.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#23944) baloghgabor


baloghgabor
aktív tag

Szegénykém, remélem jobban lesz és utána a műtét is hamarosan meglesz és minden jó lesz?! 😽
Antibiotikum kúra után, meg egyébként is érdemes néha probiotikumot is adni Neki. Sokminden a bélben játszódik le, az immunrendszert is befolyásolja nagy mértékben! 😺

bégé

(#23945) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

[link]csomó főleg macskás cucc a reserveden :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23946) Astroboy


Astroboy
őstag

Viccesbű' loptam:

(#23947) Tsebacsi válasza Astroboy (#23946) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

:DDD :C

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#23948) cog777 válasza Astroboy (#23946) üzenetére


cog777
senior tag

Hat ez cool. Tenyleg ilyenek...

HP ZBook Studio 15.6 G8 Mobile Workstation - Windows 11

(#23949) Freddy76


Freddy76
addikt

Ma reggel arra ébredtem, hogy 7 kilónyi macska ül a mellkasomon. Amikor a négy világító szempárba tekintettem rögtön ébredés után, majdnem összesz@rtam magam, majd utána a két dög kórusban nyávogott bele a pofámba, jó hosszan. Akkor egy pár másodpercre nem szerettem őket...

Annyiban az én hibám, hogy a feleségem szólt, mielőtt lefekszek, még adjak nekik enni. Én pedig elfelejtettem. De megtanultam a leckét.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#23950) Mr.Csizmás válasza Freddy76 (#23949) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

üzent a maffia ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.