Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-21 07:51:27

LOGOUT.hu

Minden, ami "bundli"!
Részletek a legördítés után.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20051) warcat


warcat
veterán

Kaptam azóta még kb 5 levelet ezzel az ajánlattal a többi fiókra, szóval lehet azóta hozzátok is megérkezett.

EA: It's in the crate!

(#20052) bepken válasza TheNewDawn (#20049) üzenetére


bepken
veterán

az sem biztos amúgy, hogy mindenkinek első hullámban küldik ki a kupont. van azért még idő a hónap végéig :)

egyébként azt meg tudja mondani valaki, hogy ez a True Colors mennyire hozza az első Life is Strange szintet? semmi spoiler vagy ilyesmi, csak arra vagyok kíváncsi, hogy ha az első rész tetszett, akkor ez bejönne e :)

Destroy All Humans 2 és Scorn ami még talán érdekelne ebből a haviból....de előbbi kapcsán az a bajom, hogy az első résszel se játszottam soha :D utóbbiról pedig néztem végigjátszást anno, mikor kijött és bár kellően sokkoló volt, nagyon rövidnek találtam a "történetet"

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#20053) chatran válasza bepken (#20052) üzenetére


chatran
őstag

Nekem nagy kedvencem volt az első LIS meg a Before the Storm is, 2x is végigvittem ezeket. Én azt mondom, jó szórakozás a True Colors is, simán megéri a kb 2 eurót, amennyiért nekem sikerült beszerezni. Az eleje egyébként kísértetiesen hasonlít a Tell Me Why-ra. Ebben is van lmbtqxyz propaganda, de talán annyira nem vészes. Mondjuk még nem értem a végére, a virágkarneválnál járok. :)
Olvasd el a magyar Steam-es értékeléseket is azok is többnyire pozitívak.

(#20054) vidaila


vidaila
aktív tag

Bundli maradék ha valakit érdekel
Oaken 0,70€
Scorn 1,5€
Children of Silentown 1,50
There is No Light: Enhanced Edition 0,70€

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#20055) vidaila válasza vidaila (#20054) üzenetére


vidaila
aktív tag

Oaken 0,70€
Children of Silentown 1,50
There is No Light: Enhanced Edition 0, 70€

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#20056) csuvicsuva válasza bepken (#20052) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Az első rész szerintem egyszeri és megismételhetetlen, de ez is remek darab. Ha a Remasterek nem is érdekelnek annyira, Deluxe-ra majd mindenképp frissíts (képet találsz korábban), az a DLC megéri.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#20057) csuvicsuva válasza csuvicsuva (#20056) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Szerk: már amikor éppen akcióban van a játék.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#20058) AxBattler


AxBattler
félisten

Capcom Humble Bundle-t vettem meg, de ezt dobta a gép... ilyenkor mi a baja, ill. mi az én teendőm?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#20059) Ferke[HUN] válasza AxBattler (#20058) üzenetére


Ferke[HUN]
tag

Semmit. A rendelésedet ellenőrzik biztonsági okokból. Velem akkor vacakoltak, amikor a bankom a lejárt MasterCardom után VISA-t küldött. Minden bundle vásárlása után ilyen üzenetet kaptam. Pár óra és elfogadják.
Mellesleg PayPallel sosem volt gondom.

(#20060) kwzatz válasza AxBattler (#20058) üzenetére


kwzatz
őstag

Valószínűleg véletlenszerű ellenőrzés, vagy valami triggerelte, (máshogy fizettél, más helyről vettél, stb.) ritkán előfordulhat ilyen.
Nincs más teendőd, mint várni. Általában kevesebb, mint 1 nap, legrosszabb esetben 3 nap.

(#20061) AxBattler


AxBattler
félisten

OK, akkor várok! Köszi!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#20062) vidaila válasza vidaila (#20055) üzenetére


vidaila
aktív tag

Frissítve
Oaken 0,50€
Children of Silentown 1€
There is No Light: Enhanced Edition 0,50€

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#20063) bepken


bepken
veterán

IGN Fan Fest

egy Loop Hero ha esetleg maradna ki valakinél, szóljon már légyszi :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#20064) TheNewDawn válasza bepken (#20063) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Hm.. kupon ugyan továbbra se jött ( lehet többet nem is fog ) se maguktól sem pedig arra hogy pausera tettem a choicet. Mondom jó, akkor szombaton ledobom az atombombát , 6 év után először nyomok egy cancelt. Erre nagy lelkesen felajánlotta hogy please maradjak, ad 1dollar kedvezményt. :DD Meggyőztek. Majdnem. :)

(#20065) sto1911 válasza bepken (#20063) üzenetére


sto1911
veterán

Mar volt Epicen free, ha esetleg ott meglenne (es ott is jo :D )

(#20066) Corleone33


Corleone33
aktív tag

Fanatical-os Killer Bundle Very Positive Edition -ből: [link] lecsapnék egy Forgive me Father kódra, ha van vkinek feleslegben :R

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#20067) bepken válasza sto1911 (#20065) üzenetére


bepken
veterán

hibátlan tipp, köszönöm! ott már valóban behúztam korábban :D :R

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#20068) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Nos én tovább nem várok a kuponra. Azt hittem keresni fognak miután canceleltem de úgy látszik idén nem kellek nekik már. Szóval szépen megkérném azt aki kapott kupont és vagy már megvette és maradt belőle egy Life is Strange ( ha meg nem vette még meg akkor megvenné) az legyen olyan kedves dobjon nekem egy PM et és vevő lennék rá :)

[ Szerkesztve ]

(#20069) gyimger válasza TheNewDawn (#20068) üzenetére


gyimger
őstag

Emailben én sem kaptam semmit eddig, viszont most ránéztem a kuponokra a HB menüben és van egy "$8 USD a month to sign up for Humble Choice for 1 month" kupon. Ingyen se kéne a vackuk, de azért nézd meg ott, hátha.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#20070) TheNewDawn válasza gyimger (#20069) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Semmi nekem sajnos... 12 ért akarta adni. Amíg meg nem szüntettem , akkor már adta volna 11 ért is :) Steam groupbuysba láttam már 2 ért is a life is stranget de szerintem én megadok erte 3 át is itt, legalább tuti megbízható ember lesz az eladó.

(#20071) chatran válasza TheNewDawn (#20070) üzenetére


chatran
őstag

Jó ez a LIS2, el tud kapni a hangulata, de nagyon spórolósan bántak a helyszínekkel. Nem rémlik, hogy a korábbi LIS-ek ennyire kevés helyszínből álltak.

(#20072) FunPro válasza TheNewDawn (#20070) üzenetére


FunPro
senior tag

Én szívesen megválok tőle ennyiért. :D

Számomra mindig ellenszenves volt a sorozat. :B

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#20073) De4d válasza FunPro (#20072) üzenetére


De4d
őstag

Ugyanebből a Bundleból keresek Scornt, Destroy all Humans 2-t :)

Minden jó, ha a vége jó!

(#20074) fogselyem


fogselyem
tag

Super Meat Boy Forever ingyen az EPIC Storeban.

Houhi-Gassen (放屁合戦) harcos.

(#20075) FunPro válasza De4d (#20073) üzenetére


FunPro
senior tag

A Scorn-tól is szívesen megválok. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#20076) pingtest válasza Corleone33 (#20066) üzenetére


pingtest
tag

Ha még nem kaptál, keress meg steamen.

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#20077) warcat


warcat
veterán

EA: It's in the crate!

(#20078) reelc válasza warcat (#20077) üzenetére


reelc
veterán

Köszi az infót, kaptam én is a fiókra.
E-mailt nem láttam.

(#20079) TheNewDawn válasza warcat (#20077) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Lol, ez most nekem is jött. Derült égből villáűmcsapás. Ha valakinek kell még a Life is Strangen kívül bármi ( Scorn, Destroy All Humans 2 stb) akkor megveszem.

(#20080) maross


maross
veterán

ha valaki tervez fanaticalos diamond collection-t venni, szivesen beszallnék egy barony-val, akar mással is ha még kell. OMEN10 kod mukodik ra, nem vagyok benne biztos, hogy direkt hagyták igy.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#20081) TheNewDawn válasza maross (#20080) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Hm a hörcsög nagyon gondolkozik egy Choruson.

(#20082) sto1911 válasza maross (#20080) üzenetére


sto1911
veterán

Én egy Wolfensteinnel szemezek.

(#20083) maross válasza sto1911 (#20082) üzenetére


maross
veterán

Egy martha is dead is johet, es ha nincs senki az utolsora, akar egy death gambit afterlife is. paypalen at tudom utalni euroban, ha valaki megveszi.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#20084) AxBattler válasza maross (#20080) üzenetére


AxBattler
félisten

Ez egy k*jó csomag, köszi a tippet! :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#20085) ***ANDRÁS***


***ANDRÁS***
aktív tag

Engem az első két játék érdekelne, de látom megy a marketing, már low stock mindkettőnél vagy valóban kifogyóban.

(#20086) bepken válasza maross (#20080) üzenetére


bepken
veterán

ha még nem volt meg a bolt, egy Doom érdekelne :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#20087) gejala


gejala
őstag

Fanatical bundliknál még mindig él OMEN10 kupon 10% kedvezményhez, csak ezt nem reklámozzák.

(#20088) De4d


De4d
őstag

A kedden érkező csojszban lévő címekről lehet tudni valamit?

Minden jó, ha a vége jó!

(#20089) maross válasza bepken (#20086) üzenetére


maross
veterán

engem is meg mindig erdekelne egy barony, opcionalisan egy martha is.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#20090) bepken


bepken
veterán

amikor a "cikk" írójának a leghalványabb lila gőze sincs arról, hogy mit ír éppen... [link]

gondolom, ilyenkor nehéz volna annyit megtenni, hogy legalább egy reddit vagy steamgifts topikot felkeressen (google kereső használatával akár) és tájékozódjon arról, milyen siralmasan szar játékokat dobálnak ezek a "misztikus csomagok" (beszarok amúgy a fordításon is :DDD)

....jaaaa igaz, akkor nem lehetne clickbait a cikk...hmm :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#20091) ZsZso válasza bepken (#20090) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

És mondanám, hogy az affiliate miatt született meg a cikk, de még az sincs rajta. Érdekes.

Amúgy a "Very positive" gamestől a szőr feláll a hátamon. Múltkor is volt egy ilyen, aztán a 90%-uk azért volt pozitív, mert a kutya se ismerte őket. 100 vélemény alatt volt szinte az összes. De hát nagyon jól hangzik, tény és való.

Szerk: ez volt, de úgy tűnik hazdutam, mert csak kb. a fele ismeretlen (vagy a bundli megjelenése óta lett több vélemény róluk :DDD ) .

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#20092) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ha valakit érdekel a még aktuális (holnap lejáró) Choice beszerzési áron 5,5€-ért szívesen átadom bárkinek. PM-ben az első nyer!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#20093) TheNewDawn válasza ZsZso (#20091) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Édes faxom komolyan....ha nem telóról lennék akkor tuti bedobnek most ide a cikkironak egy quuadriple facepalm/ ezzel a cikkel elszomorítottal egy agyrago bogár stb memet ;]

(#20094) FunPro válasza TheNewDawn (#20093) üzenetére


FunPro
senior tag

Én a cikk mögötti logikát nem értem.

Minden szerencsejátékot megéri kipróbálni, ha csak a főnyeremény milyen léte a szempont.

Egy lottószelvénnyel is megnyerhetem a milliárdokat, egy sorsjeggyel a milliókat. Ilyen logikával mindenbe érdemes belefektetni, amiből elméletben többel tudsz kiszállni, mint amennyit befektetsz. :F

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#20095) TheNewDawn válasza FunPro (#20094) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Eleve a szerencsejátékra való buzdítás olyan,hogy szerencsésebb országokban a cikkírót átlag 0.00002 sec alatt basszák ki a szerkesztőségbol és utána jó eséllyel ez volt az utolsó cikk amit életeben írt.

(#20096) K1LLMy53Lf válasza De4d (#20088) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

:))

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#20097) TheNewDawn válasza K1LLMy53Lf (#20096) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Végülis örülök neki, 2 év után az első csomag ahol nem kell filoznom megvegyem- e vagy sem, vagy mi kell belőle, mert 0 játék van a wishlistemen ezekből.

(#20098) bepken válasza TheNewDawn (#20097) üzenetére


bepken
veterán

helyes, így több zsebpénz marad a sztím tavasziszélre :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#20099) kwzatz


kwzatz
őstag

Nekem ma küldtek egy harmadik kupont (6USD, tehát 4,5€ gondolom). Ilyen még nem volt, hogy utolsó előtti napon próbálkoznak.

(#20100) TheNewDawn válasza kwzatz (#20099) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Basszus én meg elfogadtam 1 el több euróért a pár nappal ezelőtti ajánlatot. Mindjárt harakirit fogok elkövetni :( Megirom nekik mikor lemondom a következő havit, hogy emiatt nem maradt pénzem erre a hónapra :DD

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.