Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PS2 emulator

Hozzászólások

(#601) McLaca válasza Siera (#600) üzenetére


McLaca
őstag

9.0c (4.09.0000.0904)

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#602) Siera


Siera
senior tag

feltettem az új direct xet
mostmár azt nem kéri.betallózom a biost,erre elkezd írni a dos ablakban aztán pedig hibát észlel és leáll :O

(#603) McLaca


McLaca
őstag

Nekem out of memory hibával áll le.
2GB RAM-om van, swapfile ki van kapcsolva...
Vajon ha bekapcsolom, menni fog?

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#604) Siera


Siera
senior tag

egy próbát megér.de már nagyon szeretnék gowozni :D!

(#605) McLaca válasza Siera (#604) üzenetére


McLaca
őstag

Én a Tomb Raider Underworld-öt játszanám rajta, mert a PC-s változat a natív NextGen miatt 1fps-sel megy, de a hang is akadozik... A PS2 verzió vissza van butítva annyira, hogy talán emulátorban játszható. De az a sejtésem, hogy eleve nem futna az emulátorok alatt, és azért nem tudom elindítani... :(

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#606) Siera


Siera
senior tag

én meg még a dvd bebootolásáig sem jutok el :S.
kipróbálom nővérke gépén :D

(#607) Viktor77


Viktor77
titán

Ide írom, mert nem nagyon találok PS1 emus topicot, és hátha valaki játszik ezzel is.

Megszereztem a Tomb Raider 1-2-t. Van melléjük fullos 1.7.0-ás ePSXe. A 2-ben odáig jutok, hogy a videó az elején lemegy, options oké, majd mikor az útlevélben megnyomom hogy New game, akkor fekete kép. Az 1 meg alapból fekete kép, nem jutok semeddig.
Van ötlete valakinek?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#608) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Okami-t próbálta már valaki? kellő sebeséggel fut-e?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#609) Cloud_s válasza Viktor77 (#607) üzenetére


Cloud_s
aktív tag

Tégy egy próbát a pSX emulátorral:
[link]

Én sokkal jobban szeretem, mint az ePSx-et, a kompatibilitás közel 100%-os és gyerekjáték a használata (nem plugin alapú). Cserébe viszont nincs grafikaturbózás, csak az eredeti látvány.

(#610) Viktor77 válasza Cloud_s (#609) üzenetére


Viktor77
titán

Nem ismertem, köszi, kipróbálom.

Grafikaturbózás nem baj ha nincs, ezekkel a játékokkal a játékélményért játszok, nem a grafika miatt.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#611) Viktor77 válasza Cloud_s (#609) üzenetére


Viktor77
titán

Működik, nagyon köszönöm.

Nagyon jó kis emu, gyerekjáték beállítani, hibátlanul fut (eddig). Ami nagyon tetszik, hogy játék közben lehet a játék ablakméretét beállítani, ezt hiányoltam az ePSXe-ből.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#614) Viktor77


Viktor77
titán

Jól haladnak a srácok. :)

Sajnos az én gépemet fullra megeszi az emu, kevés már hozzá. :(

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#615) McLaca válasza Viktor77 (#614) üzenetére


McLaca
őstag

Már sikerült a TR Underworldöt elindítani, de sajna a bevezető animok után kifagy... :(

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#616) Sirandrish válasza McLaca (#615) üzenetére


Sirandrish
legenda

az van PC-re is ember:)
Minek emulálod?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#617) McLaca válasza Sirandrish (#616) üzenetére


McLaca
őstag

Mert a natív (ergo kikapcsolhatatlan) NextGen kicsit megfekteti a noteszem Intel X3100-as integráltját. Az előző két rész (Anniversary, Legend) frankón megy nextgen nélkül.
A PS2 verziós underworld meg erősen vissza van butítva, így emu-n keresztül arra még van esély. De mivel nem megy, így nem tudom meg sosem... :)

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#618) Sirandrish válasza McLaca (#617) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jaaaah...így már teljesen világos:)
Én az Okamit próbálom összehozni PS2 emuval de nem igazán értek hozzá így csak a hibaüziket tudom olvasgatni :O

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#619) McLaca válasza Sirandrish (#618) üzenetére


McLaca
őstag

Én is most kezdtem... Addig már eljutottam, hogy a lemezképet ha hozzáadom daemon tools-szal, akkor a meghajtó betűjelét is be kell állítani az emuba, mert különben sehogy sem nyitja meg.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#620) Viktor77 válasza McLaca (#619) üzenetére


Viktor77
titán

Minek teszed a lemezképet Daemonba? Csinálj belőle ISO-t, azt már viszi az emu magától is.

De ha az én erősebb gépem nem bír az emuval, akkor valószínűleg a notid sem fog (bármondjuk én az egyik legszebb játékot néztem meg ugye).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#621) Viktor77


Viktor77
titán

Mindketten a legújabb verzióval próbálkoztok és a legújabb DirectX-szel?

MOD: [link] Az Okamiból van változat ami simán játszható.
Viszont a Tomb Raider egyáltalán nincs a listán.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#622) McLaca válasza Viktor77 (#620) üzenetére


McLaca
őstag

Hát pont ez az, hogy az ISO-t nem nyitja meg fagyi nélkül... :)
Lemezmeghajtóról daemonnal emulálva igen.
Egyébként egy T7250-es van a vasban, valamit azért látnék az underworldből szerintem. Ha mást nem hát slideshow-t. :)

Újabb HSZ-edre: igen, a legújabb DX van fent és a legújabb Pcsx2.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#623) Sirandrish válasza Viktor77 (#621) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát én azt nemtudom...leszedtem egy olyat amiben elvileg minden benne volt mivelhogy mondom..nem értek hozzá:)
Így ezzel próbáljoztam de semmi siker...majd linkelem a hibaüzit hátha tudsz rá valamit..:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#624) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah..lenne egy nagyon egyszerü kérdésem:D
Hogy kell betallózni egyáltalán az ISO-t az emunak?
Multkoriban megtaláltam de most nem birok rájönni hol keressem..

szerk: a cdvdrom-ba kell betallózni majd runCD?
Mert ha igen akkor az okamira nem is dob hibaüzit csak egy nagy feketeség az egész és ennyi..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#625) McLaca válasza Sirandrish (#624) üzenetére


McLaca
őstag

No, én úgy csináltam, hogy open ELF file, aztán ELF helyett ISO-t adtam meg neki, de így fagyi volt. Lehet, hülyeség volt eleve. Utána daemonba iso be, pcsx-ben daemon meghajtóbetűje beállít, game fut, örül. Game 1 perc után lefagy, nem örül.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#626) Sirandrish válasza McLaca (#625) üzenetére


Sirandrish
legenda

én pl ha berakom Deamonba és megpróbálom a cdvd-nél betallózni akkor nemis tudom azt a meghajtót kijelölni mivel abban az ISO már megvan nyitva és az meg ISO-t keres...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#627) McLaca válasza Sirandrish (#626) üzenetére


McLaca
őstag

Config/Cdvdrom és ott megadni a daemon által virtualizált meghajtót, amibe az iso-t betetted. Ezután File/Run CD/DVD
Nekem így megy.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#628) Sirandrish válasza McLaca (#627) üzenetére


Sirandrish
legenda

Értem amit mondassz csak kivitelezni nemtudom..mert ugye az ISO-t keresi..rámegyed az F-re (nekem az a deamon) akkor megnyitja..ott egy modules mappa amit szintén megnyit mivel még nincs ott sem ISO..

Ilyen üzit kapok...

Szerk: jólvan..vágom..nekem nek az van meg és ezért nem is olyan..most próbálom amit küldtél..pill

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#629) McLaca válasza Sirandrish (#628) üzenetére


McLaca
őstag

Run CD/DVD-nél nem iso-t keres, hanem lemezt a meghajtóban, amit a daemon megad neki. :)
De mit keres a hibaüzenetben neked az iso fájl neve?

Szerk.: OK, akkor eddig elbeszéltünk egymás mellett. :)

Üdv!

[ Szerkesztve ]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#630) Viktor77 válasza Sirandrish (#628) üzenetére


Viktor77
titán

Configuration-nél, a Cdvdrom almenüben válaszd ki Linuz Iso cdvd 0.8.0.-at. Ezután File menü, Run CD/DVD és már tallózhatód is az ISO-t (ne mountold be sehova, csak simán az ISO-t).

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#631) McLaca válasza Viktor77 (#630) üzenetére


McLaca
őstag

Ahhoz plugin is kell. Amit tőlem kapott, abban ez pont nincs benne. De daemonnal megy.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#632) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Jólvan srácok..megvan..megy is az okami:)
Egy dolgot kérek még..egy gamepad beállitást képekben nyomjatok már pls mert az analogokat nemtudom hogy kell beállitani:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#633) Viktor77 válasza McLaca (#631) üzenetére


Viktor77
titán

Ha a legújabb PCSX2-t töltöd le, azzal együtt érkezik ez a plugin is.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#634) Viktor77 válasza Sirandrish (#632) üzenetére


Viktor77
titán

Config, Controllers, Pad1, kattintasz, gombot nyomsz. Elég egyszerű (ha a LilyPad-ot használod).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#635) Sirandrish válasza Viktor77 (#634) üzenetére


Sirandrish
legenda

igen..ez megvan..nem ezzel van a baj..az analogokkal..nemtudom hogy ott mit merre hogy nyomjak..me ugye a bel analog az irányitás a jobb a kamera...de nemigazán tudom hogy kéne..

vagy hogy kéne? lx: fel ly: bal és ugyanez a jobb analoggal csak rx meg ry?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#636) Viktor77 válasza Sirandrish (#635) üzenetére


Viktor77
titán

Ha belőtted a gombkiosztást, onnantól ugyanaz mint rendes PS2-n. Gondolom játékon belül lehet állítani.

MOD: Szerintem te nem a LilyPad plugint akarod belőni (ami szintén érkezik alapból a letöltött 0.9.6-tal).

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#637) Sirandrish válasza Viktor77 (#636) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem érted:(
Nah akkor elmondom hogy végignéztem az introt és a bal analoggal a fel volt a bal..a le a jobb..a balra a kamera és a jobbra is a kamera...

szerk: oké...akkor megpróbálkozom vele másképp:D

most 15 perc intro megen:(

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#638) McLaca válasza Viktor77 (#633) üzenetére


McLaca
őstag

A legújabb van lent, a plugin nincs benne. :)
Vagy csak nem jó helyen állítottam be.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#639) Viktor77 válasza McLaca (#638) üzenetére


Viktor77
titán

Akkor valamit nagyon elnézel, nekem benne van.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#640) McLaca válasza Viktor77 (#639) üzenetére


McLaca
őstag

Most már látom én is, csak nem jó helyen kerestem. De azzal is kifagy már indulásnál, csak a defaulttal és daemonnal indul el.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#641) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hoppá:)

a jobb analog még nem az igazi de majd megoldom:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#642) Gergello válasza Viktor77 (#614) üzenetére


Gergello
addikt

Ez Gran Turismo hány?
Mod: most látom, hogy benne van a 4 a kép nevében.

[ Szerkesztve ]

(#643) Viktor77 válasza Sirandrish (#641) üzenetére


Viktor77
titán

Sejtem mit mondasz, de csinálj már egy képet pls, hogy melyik Pad plugint próbálod belőni. Mert a LilyPadnál külön lehet mindkét analógot nyomkodni, míg a másiknál nem (és szerintem te ezt próbálod).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#644) Sirandrish válasza Viktor77 (#643) üzenetére


Sirandrish
legenda

ezt itt próbálom belőni...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#645) Viktor77 válasza Sirandrish (#644) üzenetére


Viktor77
titán

Mondom én, hogy rosszat próbálsz. :)

Configuration menü, Configure, First Controller-nél válaszd ki a LilyPad-ot, alatta Configure..., Pad1, és innen már látni fogod. Kattintasz, gombot hozzárendelsz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#646) Sirandrish válasza Viktor77 (#645) üzenetére


Sirandrish
legenda

naaah..így most faintos:)
Kérdés: belehet állitani hogy a jobb analogot gyorsabban érzékelje?
Mármint hogy gyorsabban forgassa a kamerát..

Jah és a grafikai pluginok közül melyiket használjam?

itt miket állitsak be? hang? grafika stb..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#647) Viktor77 válasza Sirandrish (#646) üzenetére


Viktor77
titán

Graphics alatt maradhat a GSdx, ha tud a procid nagyobb SSE-t, akkor válaszd azt.
Hang ha van, akkor maradhat az alap, ahhoz nekem sem kellett nyúlnom (bár nekem az SPU-X volt ott alapból).
Cdvdrom a Linuz-t válaszd (ez ismeri fel az ISO-kat).
Többihez nem kell nyúlni nagyon, még a Plugin és a Bios directory-kat érdemes megadni, ha magától nem ismerné fel.
Bios-nál meg amilyen játékot használsz. NTSC-snél USA bios legyen, PAL-osnál meg európai (bár ez sem aranyszabály).

Analóg pad gyorsaságot nem tudom, nekem nincs a gamepadomon analóg kar, de ahogy látom, nem nagyon lehet, max talán játékból.

Amúgy ha felmész az emu honlapján a fórumba, rákeresel a játékra amit szeretnél belőni, általában találhatsz beállításokat.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#648) Sirandrish válasza Viktor77 (#647) üzenetére


Sirandrish
legenda

okéka...akkor megskubizom ezeket a beállitásokat:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#649) Sirandrish


Sirandrish
legenda

most nézegetem ezt a compatibilitásos listát és persze ont a Fatal Frame 3 nem jut el csak a menüig:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#650) Slystyle


Slystyle
őstag

Sziasztok!
Valaki megtudná Nekem nézni h Force Unleashed-ot visz aki be tudta üzemelni az emut. Addig Én is eljutottam h load kép és ott befagy.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PS2 emulator
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.