Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PS2 emulator

Hozzászólások

(#551) Atla


Atla
senior tag

[Shadow Of The Colossus]

[ Szerkesztve ]

(#552) balint13.3 válasza mad1 (#1) üzenetére


balint13.3
csendes tag

Jónapt tudom h már régebben írtad ezt az infót de én most találtam meg ezt az oldalt ha tudnál nekem egy olyan emulátort akkor nagyon örülnék mer nagyon szeretnék gépen ps2-vel játszani előre is köszönöm ha tudsz küldeni és kérlek a balintbogar@freemail.hu-ra küld el vagy vegyen fel msn-re és ott átküldeni az msn címem a következő:diablo_95@freemail.hu :)

(#553) west válasza Atla (#551) üzenetére


west
őstag

nagyon szépen fut...ezt te csináltad?

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#554) west válasza balint13.3 (#552) üzenetére


west
őstag

milyen gépen?

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#555) deminos


deminos
aktív tag

Vki, akinek jól mennek a Ps2 gamek Pc-n, az írja már le, hogy milyen beállításokkal sikerült. Sok ember írta már, hogy neki jól megy, nyugodtan megoszthatná velünk. A gépem teljesítményére nem lehet panasz: C2D E6750@3,2Ghz, 2x1GB DDRII-800 Geil 4-4-4-12, HD2600XT, mégse megy vmiért jól. Vagy szaggat és szép a kép, vagy viszonylag jól megy (néha beakad), de a kép villódzik és szőrösek a textúrák. Vki írjon egy normális beállítást pls.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#556) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv!

Valakinek sikerül már ezzel élvezhető minőségben működésre bírnia a Metal Gear Solid 3-at? Ha igen milyen konfoggal?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#557) west válasza LLKobe (#556) üzenetére


west
őstag

3d megjelenites lassabb sokkal...nezd meg a metal slugot pl.

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#558) Adaminus


Adaminus
csendes tag

nekem van 2 ps2 emulatorom de 1 el se megy a naruto:narutimate shippuuden accel 2 :O miért lehet ez mert maga a játék megvan iso file ban remélem abba kell pls segítsetek lécci

(#559) west válasza Adaminus (#558) üzenetére


west
őstag

elméletileg iso kell neki,sikerult?

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#560) Bob Artor


Bob Artor
csendes tag

Hello!!
Lenne egy olyan problémám. Pcsx2_0.9.4-et használom. Meg néztem a Web lapon, hogy kompatibilis-e a Final Fantasy VII Dirge Of Cerberus(MULTI5.PAL.PS2DVD-RoME) és igen. Rendesen beállítottam mindent fut is nem az a gáz.
Amikor a memóriakártyára akarok menteni akkor nem tudok és nem tudom el kezdeni a játékot. :O Pedig a memcard manager-be betallóztam a kártyákat.
Valakinek ötlete??
Köszi előre is!!

(#561) ivan1995


ivan1995
csendes tag

nekem is elkuldenéd a ps2 emulátort az emailomra?

(#562) ivan1995


ivan1995
csendes tag

én már letöltöttem a ps2 emulatort csak az a baj hogy mindent beálítottam és amikor elakarom indítani a final fantasy x-2-set akkor kiugrik :O és nem tom mit kell csinálni létszi segítsetek

(#563) mad1 válasza ivan1995 (#562) üzenetére


mad1
veterán

olvass vissza ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#564) dany23


dany23
csendes tag

Hello mindenkinek.....
remélem vki tud segiteni:
a kérdésem egyszerü
A ps2 emulátor optimális működéséhez Hány ghz-es gép kell? 2 Ghz?2.5ghz?3ghz?
Vagy több?célom kb 90fps emulátor működése...
Várom a választ..
Dany

(#565) mad1 válasza dany23 (#564) üzenetére


mad1
veterán

sajnos a 2magos 4ghzessel is max 30fpst lehet elerni a 3ds jatekokbol.ha 60ra van optimalizalva mint a burnout,sajna az sem lesz 90fps.

Ne szemetelj ! = Steam

(#566) 12Bence válasza mad1 (#1) üzenetére


12Bence
csendes tag

Hello.
Nekem is eltudnád küldeni?
Elöre is kössz.
Bence:D :DD :))

(#567) west válasza 12Bence (#566) üzenetére


west
őstag

elso hsz.csak el kellene olvasni.
amugy mad1 kollega a 26os hozzaszolasnal is linkeli biosszal.

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#568) CS.CS.


CS.CS.
csendes tag

Műkodő emulátor????? :Y
Elküldenéd mailban???
Előre is kösz :DD

.....................................

(#569) west válasza CS.CS. (#568) üzenetére


west
őstag

1et olvass mar vissza.ott van a hozzaszolasod felett :O

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#570) jozsi


jozsi
tag

Hello mindenki, ps1 emulatoron a tekken 3-ban hogy a banatba lehet beallitani a gamepad-ot? nekem sehogy nem akar összejönni. 5let?

Keresek: e6600 dobozos, számlás, garós processzort. Van egy inno3d 6600-osom 256 mb-os AGP-s by ''razor91''

(#571) jozsi


jozsi
tag

Még egy kerdes, ps2 emu alá letoltottem a tekken 3-at, bin a kiterjesztese, bemontoltam DT-be, majd a kovetkezo file formatumok jottek elo: xas, da, dmy, bns. Ezeket nem tudom mükodésre birni sehogy, valakinek van otlete?

Keresek: e6600 dobozos, számlás, garós processzort. Van egy inno3d 6600-osom 256 mb-os AGP-s by ''razor91''

(#572) west válasza jozsi (#571) üzenetére


west
őstag

tekken 3hoz epsxe t hasznallj.abban van kontroller on is...
viszont ez az emu visz iso t ugyhogy csinal isot a cd kepbol..

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#573) west válasza west (#572) üzenetére


west
őstag

akarom mondani csinalj isot,nem az emu csinalja.
sorry az elgepelesert...

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#574) jozsi válasza west (#572) üzenetére


jozsi
tag

Azt használok, de hiába alitok bármit nem veszi a program, a config fulon találhato gamepad beallitasra gondolsz? ISO-t hogy tudok a legegyszerubben kesziteni, milyen progi kell hozzá? Gondolom a DT nem tudja? Sorry a sok hulye kerdesert...

Keresek: e6600 dobozos, számlás, garós processzort. Van egy inno3d 6600-osom 256 mb-os AGP-s by ''razor91''

(#575) west válasza jozsi (#574) üzenetére


west
őstag

power iso.
gamepadot nem vagom sajna.

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#576) adam29 válasza mad1 (#1) üzenetére


adam29
csendes tag

küldd el mailban pls az emut!

(#577) adam29


adam29
csendes tag

külld el az emut mailben lécci!

(#578) west válasza adam29 (#577) üzenetére


west
őstag

olvassal lustasag.mar megmondta hogy nem kuldi mailre.26os hsz. :U

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#579) janeko válasza west (#578) üzenetére


janeko
őstag

west nem veszed észre, hogy mindig ugyan az kéri, csak másik reggel...
megnézed mind 10-20 napos és csak 1 hsz.. kicsit feltűnő az meg, hogy nem látja ami az 1. hsz-be van az ő hibája :)

(#580) west válasza janeko (#579) üzenetére


west
őstag

gondoltam. ezert is irtam azt amit irtam :U
azert koszi legalabb mar biztossabb vagyok a dolgomban. :K

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#581) TIBIKE 01


TIBIKE 01
csendes tag

Űdv mindenkinek!
Remélem minél előbb tudd vki segiteni nekem ,mivel még nagyon ujj vagyok és az az igazság,hogy nem rég sza*ta ősze magát a ps2-őm és igy a csomo jo gameimel nem tudok játszani .Letőltőttem az emulátort de nem nagyon igazodok ki rajta.És ebben kéne egy kis segitség!!!!Szoval remélem valaki tud segiteni .Előre is kősz

(#582) west válasza TIBIKE 01 (#581) üzenetére


west
őstag

ugy tudom iso t visz...de olvass vissza a bovebb infoert :))

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#583) 12Bence


12Bence
csendes tag

tudnátok adni egy msncimet aki leirja hogy müködik aps2 emu???

(#584) ide ird válasza mad1 (#1) üzenetére


ide ird
csendes tag

csá
elküldöd msn en makula_zoltan@freemail.hu ra lécci vegyél fell[I][/I]

(#585) ide ird


ide ird
csendes tag

szia vegyél fel az msn re okié makula_zoltan@freemail.hu

(#586) Viktor77 válasza ide ird (#585) üzenetére


Viktor77
titán

Most komolyan, annyi eszed nincs hogy észrevedd az első hsz-ben a pirossal kiemelt linket, "Az emulátor innen tölthető" felirattal?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#587) person


person
senior tag

Üdv. Tekken4-et szeretném elfogadható sebességgel futtatni. Béna vagyok vagy az én konfigommal egyenlőre nincs rá esély? Playground100395-ös verzióval volt eddig a legtűrhetőbb. Ezalatt a szinte hibátlan képet és kb.20-30fps-t értem. Ez egy kissé lassú az élvezhető játékhoz. ZeroGS 0.97.1-el ratyi a kép és nincsenek testek. Emu többi verziójával is így volt. GSdx...SSE2 -> xd9hardwer-el most elfogadható mint írtam. Ha dx10-re váltom akkor nem indul a játék mert exe hibával leáll az emu. :W
Pedig ha picit gyorsítana dx10 akkor majdnem türhető lenne. Mivel próbálkozzak vagy felejtsem el? Egyáltalán tolta valaki a tekken4-et normálisan :F
Előre is kösz!

(#588) Alex133


Alex133
csendes tag

Hello nem tuom a shadert át állítani 2.0-ra mert nincs ott semmi mért van??

(#591) Viktor77 válasza Alex133 (#588) üzenetére


Viktor77
titán

Két hsz-edet töröltem. Vedd figyelmeztetésnek.

1. Mint az az első hsz-ből is kiderül, a biosok nem legálisak, így azokat sem letölteni, sem a itt a fórumon kérni nem lehet (Alapelvek, amit elolvastál mikor regeltél).
2. És még mindig az első hsz-nél maradva, nem véletlenül tettem be a plugin-ok linkjét. Onnan csak le tudod tölteni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#592) janos80 válasza sghc_toma (#49) üzenetére


janos80
senior tag

oh... ez mar regi tema :R sorry

[ Szerkesztve ]

(#594) Slystyle


Slystyle
őstag

Valaki játszott az emulátort használva a Force Unleashed-el? Ha igen hogyan tudta beüzemelni?

(#597) Viktor77


Viktor77
titán

Ha jól látom, ma jelent meg a 0.9.6.-os verzió.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#598) Siera


Siera
senior tag

feletettem a cuccost,minden ok,de mikor bemountolnám a dvdt akkor azt írja,hogy uppolni kell a direct-xet.de 9et tud csak a karim és azon is van!
pls help :F :R

(#599) Viktor77 válasza Siera (#598) üzenetére


Viktor77
titán

2008 novemberi a DirectX-ed? Az emu oldalán, a főoldalon, nyomatékosan szólnak, hogy csak ezzel fog menni, linket is adnak.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#600) Siera


Siera
senior tag

ömm WGA installálása nem lenne nekem előnyös ;)
valaki meg tudná mondani,hogy pontosan mi a direct x száma?mert gondolom ki tudnám googlezni

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PS2 emulator
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.