Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PS2 emulator

Hozzászólások

(#501) NZséé válasza NZséé (#500) üzenetére


NZséé
tag

Ja annyit segítek, h. a fileok fenn vannak a rapidshare oldalon, ennél többet itt nem mondhatok! :((

(#502) NZséé


NZséé
tag

Halihó mindenkinek!

Olvassátok ezt a fórumot is:
http://forums.ngemu.com

itt rengeteg új és friss infó van ami PS2-emuval kapcsolatos.
Kicsit a srácok előrébb járnak, mint a pcsx2.net oldal!

Google a barátunkba beírod, h. rapidshare és a plugin neve vagy ps2 bios, már is dobja ki a file-okat a képernyőre, h. tölthted :D
Remélem így nem rúgnak fenéken a moderátorok! :))

Pcsx2 programnak van nem hivatalos része:

ezt hívják pcsx2 0.98ex

youtube-on is van fenn róla egy összehasonlítás pcsx2 0.9.5 vs pcsx2 0.98ex:
[link]

japcsi v. kínai oldalról le tudod tölteni! ->google: írbe pcsx2 0.98ex.rar és láss csodát
Kissé finomabb a grafikája és gyorsabb (néhány games)

Ja és a lényeg, magyarázhatnám a beállításokat szövegesen, de túl hosszú lenne.

youtube-n fenn van egy adag szemléltető videó (leírja milyen volt a gép konfigja amin tesztelték és részletesen mutatja a beállításokat,h. mit, milyen plugint használtak, hogyan paraméterezték, ja és ha nincs olyan géped, sajnos, akkor biztos, h. nem fog úgy hasítani)

Remélem segítettem! ;)

(#503) mad1


mad1
veterán

ez temaba vago.utannalesek.kosz.

Ne szemetelj ! = Steam

(#504) Tomitosz válasza mad1 (#496) üzenetére


Tomitosz
aktív tag

Nincsen itthon XP hogy kipróbáljam :DDD Na majd átugrom valakihez és kipróbálom.
Az még érthető hogy a játék nem megyeget rajta kompatibilitás miatt...de hogy még a bios sem tölt be rendesen az furi :(((

(#506) NZséé válasza Tomitosz (#504) üzenetére


NZséé
tag

Helló mindenkinek!

Azóta van 1-2 változás!

pcsx2 0.9.5 svn 327 -> sok-sok hiba javítás!

pcsx2 0.99-ex legújabb nem hivatalos ps2 emu!

ja és érdemes az ssse3 támogatású procikkal próbálkozni! :D

sse3 nem egyenlő ssse3

Ja és akik még mindig nem tudnak egy nyamvadt bios-t beszerezni azoknak sorry nem tudok segíteni!

[ Szerkesztve ]

(#507) Szloby-ka


Szloby-ka
csendes tag

őőő Most regiztem ide és hát az a szitu h játszanék egy PS2-es játékkal PC-én ... :)
Nos olvasgattam itt a forumon de halványlila fingom sincs h miről beszéltek LOL
azt olvastam h ezeket kell beszerezni
pluginból gsdx 1.8.745.dll ez mi ???
biosból a 2006-os meg ez ?
pcsx2-r-304.exe ez gondolom az emulátor ....
Nos várom a segítségeket :((

(#508) Eetir


Eetir
csendes tag

Hali! Én a yu-gi-oh gx tag force 2-t szertném emulálni de sehogy se sikerül. Esetleg valaki letudná írni részleten, hogy mit kell beállítani!

(#509) Szloby-ka


Szloby-ka
csendes tag

Én a Black nevü játékkal szeretnék játszani PC-én .... :D
Ha jól tom XBOX-ra és PS2 re adták ki ... sajna
PS2 ön egyszer játszottam vele ... hát igen .... nem semmi játék szóval nagyon kellene valami megoldás számomra ...
előre is köszi

(#510) Szloby-ka


Szloby-ka
csendes tag

jhaaa és mi az az fps
pl.: fps 40 ?
ez mi , vmi kapacitás?

(#511) vwpolopg válasza Szloby-ka (#510) üzenetére


vwpolopg
őstag

FPS(Frames Per Second): Az animációk és változó grafikák megjelenítési sebességének mértékegysége, amely azt adja meg, hogy a kép egy másodperc alatt hányszor kerül frissítésre. Minél nagyobb az érték, annál folyamatosabb és ezáltal valósághűbb a mozgás; mindazonáltal meg kell jegyezni, hogy az ember 25-30 fps felett már nem nagyon érez különbséget (összehasonlításképpen: a televízióban a PAL 25, az NTSC pedig 29,97 képkockával dolgozik másodpercenként).

[ Szerkesztve ]

(#512) mad1 válasza vwpolopg (#511) üzenetére


mad1
veterán

birom az ilyeneket...te nem latsz 30 es 60fps kozott kulombseget :F

Ne szemetelj ! = Steam

(#513) Cared


Cared
csendes tag

Hi all! Lenne egy kis problémám az emulálással! A Star Wars III. Revenge of the Sith-tel szeretnék játszani, csak anni baj van vele, hogy amikor elindítom akkor a lucasarts logónál "lefagy". Valami olyasmit ír ki "alatta" hogíy: Patches not found can't apply patches crc..." Keresten patchet a főoldalukon de akkor meg a biosszal van valami baja :(((

(#514) mad1 válasza Cared (#513) üzenetére


mad1
veterán

az sajnos kifagy.varjunk ujjabb frissitest, mert a compatible list nem tartalmazza meeg...
turelem :o

Ne szemetelj ! = Steam

(#515) zümi_sv válasza mad1 (#1) üzenetére


zümi_sv
csendes tag

Szia El tudnád küldeni nekem is, vagy megadjam msn címem azon könynebb lenne? :$

Előre is köszi:$

(#516) mad1 válasza zümi_sv (#515) üzenetére


mad1
veterán

26os hozzaszolasnal letoltheto...de mar van ujjabb is.

Ne szemetelj ! = Steam

(#517) roly7 válasza NZséé (#502) üzenetére


roly7
tag

Helló. Segítséget szertenék kérni nem jöt be amit írtál hogy a google-ba beírom hogy rapidshare és a plugin neve vagy ps2 bios és már ki is dobja a file-okat a képernyőre ugynéz ki hogy nem a barátom a google na mindegy szóval nem tudom megoldható lenne az hogy e-mail-ben (roly7@freemail.hu) elküld azon cuccok linkjét amik szükségesek: pluginból gsdx 1.8.745.dll, biosból a 2006-os, pcsx2-r-304.exe most egy 0.94 es progi van fent ahoz már csak valami játék kell és ki is próbálom de azt irtad hogy a 0.98 as az sokkal jobb de azt se találtam. Előre is köszi.

(#518) roly7


roly7
tag

Esetleg valaki más. Tudna segíteni. Meg egy nem ide vágó kérdés hogy tudom modosítani a régi hozzászólásaimat, és hogy találom meg öket mert van egy olyan hogy itt szóltam hozzá de akor csak a topicba küld és hát nincs sok kedvem végégbogarászni az összes hozzászólást.

(#519) roly7


roly7
tag

Most nézem hogy az se mindegy hogy játék angol vagy amerikai ez így is van vagy csak kamu? a 0.94-es programban a help menü allat a compatibility_list re mentem és ott van valami ilyesmi amugy is nehéz játékot találni hát még így. Nyugtassatok meg hogy ez nem számít.

(#520) mad1 válasza roly7 (#519) üzenetére


mad1
veterán

hasznald a keresot a topicon belul ugy egyszerubb.
tudtommal nem szamit az ntsc.

Ne szemetelj ! = Steam

(#521) roly7 válasza mad1 (#520) üzenetére


roly7
tag

Kösz kösz. Lenne még néhány kérdésem ha nem gond: a 0.94-es progi van fent nekem és direkt valami ultra gagyi játékot probáltam ki és hát a menüben nagyon jo 30-60 fps körl megy de amint elindul a játékot visszaesik kb 7-re szoval azt kérdezném hogy ez miért van. Köze van a plugin-hoz? Ugy gondoltam abból kéne talán valami jobb nem tudom, a bios az tudom hogy nem legális és a plugin-nel mi a helyzet? Ha szabad ilyet akor megdobnál egy linkkel ahol találok valami jó plugint vagy megirnád a plugin nevét? Amit NZséé írt hogy ez a plugin kell gsdx 1.8.745.dll nem találtam sehol.Előre is köszi.

(#522) roly7


roly7
tag

Nekem nincs ssse3 utasításkészlet a procimban lehet az a gond? Most álítottam valamit és volt vagy 20-30 fps és így is szagat ez miért van?

(#523) mad1 válasza roly7 (#522) üzenetére


mad1
veterán

ha az enyemen is szaggat akkor ez normalis,szerintem.sajna nem eleg neki ez a gep sem,mivel 128bites procira irtak,es a mienk ugye 32.

Ne szemetelj ! = Steam

(#524) roly7 válasza mad1 (#523) üzenetére


roly7
tag

Értem csak akor miért az a topic neve hogy Működő ps2 emulator!!! igaz hogy működik csak 6-7 fps kevés a boldogsághoz. Nem akartam beszólni csak tul sok időt pazaroltam el ezek szerint. NZséé 40 -60 fps-eket írkált meg youtube-on is van 1-2 videó és nagyon jól menek a játékot és ugyebár nekik sincs 128bites procijuk szóval csak más progi kell hozzá szerintem.

(#525) roly7


roly7
tag

Sziasztok tud valaki egy olyan ps2-vel foglalkozó oldalt ahol tudnak segíteni? Mert például a psp-nek van egy olyan ahol a forumozásból és 1-2 leírásból meg tudtam csinálni egy szoftverfrissítést most pedig ezzel az emulálással szenvedek már egy ideje. Eddig még nem kaptam egyértelmű választ arra hogy miért szaggatnak nálam a játékok másnál pedig rendesen megy.

-Ez a konfigom:
Alaplap neve Asus P5B
CPU típusa DualCore Intel Pentium D 925, 3000 MHz
Videokártya nVIDIA GeForce 8600 GT
Memória típusa DDR2 2GB Kingmax

-És ezzel a progival probálkoztam:
Pcsx2_0.9.4
plugin: GSdx9,ZeroGs
bios: 2000-2004

(#526) mad1 válasza roly7 (#525) üzenetére


mad1
veterán

ha nezed a youtubos videokat,amik 25 framera van beallitva,es lathatoan nincs meg ott sem.a 25,frame csak azt irja.kamu az fps,nekem is 30 at ir de 15nek felel meg,szaggatni fog,mert ha mukodo is az emu,nem forrt meg ki teljessen.turelem...meg sajna varni kell.......

Ne szemetelj ! = Steam

(#527) roly7 válasza mad1 (#526) üzenetére


roly7
tag

Ok köszi.

(#528) mad1 válasza roly7 (#527) üzenetére


mad1
veterán

nm.remelem hamar megoldodik... ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#529) NZséé


NZséé
tag

Nos a ssse3 csak core 2 duo prociktól van.
Abból sem elég ám egy 2140-es, 2160-as úgy a 4ezres, 6ezres széria kezd elfogadható tempót nyomni -> Lenni sok FPS! :D
32 bites procikat felejtsétek el az gyenge az emulátornak.
Teszteltem 3.6Ghz 32 bites procival és a poén egy core 2 duo e2160-as kenterbe vágta.
Akinek kell bios vagy plugin az jelezze a mailomon, mert itt nem soxor vagyok fenn!

(#530) NZséé válasza roly7 (#525) üzenetére


NZséé
tag

A procid hiába 3Ghz-es (azt írja ki ugyan, h. 2x3Ghz, de sajnos nem egészen úgy van) sokkal gyengébb, mint a az E2160-as = 2x1,8Ghz!!! -> ez már támogatja a ssse3-at a Tiéd nem!

(#531) NZséé válasza roly7 (#524) üzenetére


NZséé
tag

Azokban a gépekben egy picit jobb prockó van! Kb. olyan 60-100 ezer Ft ami ketyeg bennük! :D

(#532) NZséé válasza roly7 (#521) üzenetére


NZséé
tag

Szívesen elküldöm a gsdx 1.7, 1.8 ssse3 as pluginokat, de ha nincs ssse3-ad a prociban felesleges, mert ki fog fagyni tőle a géped.

(#533) NZséé


NZséé
tag

Lehet kikapok:
[link]
:B

(#534) mad1 válasza NZséé (#533) üzenetére


mad1
veterán

ejnye...ez amugy mi?

Ne szemetelj ! = Steam

(#535) roly7 válasza NZséé (#532) üzenetére


roly7
tag

Köszi a válaszokat így már tiszta minden. Csak azt hittem hogy most már kicsit jobb gépem van el fog menni rajta a ps2-es emu mert régen is hallotam már hogy van ilyen emu csak akor még sokkal kisebb gépem volt. Mert nem rosz a procim csak hát ugye ha nem tudja az ssse3-at akor nem sokra megyek vele (olyan mintha egy hosszutávfutót beállítanának egy gátfutó pályára lehet hogy nagyon gyorsan tud fotni de ha nem tudja a gát átugrásának teknikáját utolsó lesz) Ezt mondjuk nem gondoltam hogy 60-100 ezer Ft-os procikkal hajtják de mondjuk akor inkább veszek egy ps2-es konzolt kicsit olcsóbb és hangulatosabb mert máshol nem tudom hol használják ki a 60-100 ezer Ft-os procijuk teljesítményét.De nem fontosz anyira csak 1-2 játékot akartam kipróbálni ugyanis pc-re nincs semi új verekedös vagy éppen rallys játék mégegyszer köszi.

(#536) DDDavid1


DDDavid1
csendes tag

Hogy kell használni pcsx2-őt mer nekem van egy iso file-om de valami bios problémája van!
Egyáltalán mi az a biosz és mit csináljak??
:O

(#537) DDDavid1


DDDavid1
csendes tag

nekem a bios mappába miért nincs semmi!!!!!!!
és mi a f... kell oda :W

(#538) west válasza DDDavid1 (#537) üzenetére


west
őstag

configban valazd ki az also biost.ha van..

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#539) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Van valami lista a játékokról amik gond nélkül mennek vele? Átlag milyen gép kell hozzá, hogy elfogadható FPS-el menjen egy játék?

(#540) mad1 válasza Darth_Revan (#539) üzenetére


mad1
veterán

"www.pcsx2.net
Ott van a lista (compatibility), amin rajta van mi működik és mi nem.
sajna nagy a gepigenye,mint a crysis nak.

Ne szemetelj ! = Steam

(#541) Darth_Revan válasza mad1 (#540) üzenetére


Darth_Revan
veterán

köszi

(#542) Atla


Atla
senior tag

k

(#543) littlelion21 válasza Atla (#542) üzenetére


littlelion21
addikt

:F

(#544) Atla válasza littlelion21 (#543) üzenetére


Atla
senior tag

Valamit irnom kellett,h bekerüljön a topic az oldalsávba!;)

Egyébként itt is segitünk!

Aki pedig picit tud angolul annak a hivatalos PCSX2 fórum itt található! "Pcsx2 official forum Entry",és katt a lila smile-ra!
Megéri regisztrálni,mert láthatjátok milyen játékok futnak és hogyan!
Pl: "Post your PCSX2 0.9.4 Screenshots Here!" <--- ebben a topicban!

[ Szerkesztve ]

(#545) Backspace


Backspace
tag

Sikerült működésre bírnom a Gran Turismo 4-et a PC-men!
Nem szaggat, jól fut, csak kicsit sötét a kép!

(#546) littlelion21 válasza Atla (#544) üzenetére


littlelion21
addikt

Egyszerűbb, ha a jobb oldali sávban mented az oldalt a kedvenceid közé... :U :)

(#547) west válasza Backspace (#545) üzenetére


west
őstag

hogy sikerult?nekem nem megy...fekete a kep.

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#548) PuMbA válasza NZséé (#529) üzenetére


PuMbA
titán

Ebben a hozzászólásban sok tévedés van:Minek venni 4 vagy 6ezres szériás procikat mikor ,ha felhúzod a 2ezreseket,ugyanott tartasz?
Nem a 64bit miatt lassú a 3,6GHz-es procin hanem,mert gondolom az még Netburst architektúrájú(Pentium D) és egy Core architektúrájú proci 1,8GHz-en is gyorsabb mint az 3,6-on.Win XP-n meg nem is megy a 64bit, mivel 32bites az oprendszer.
SSSE3 meg önmagában nem dob annyit a sebességen,attól gyorsabbak a Core procik,mert sokkal jobb az architektúra.

(#549) mad1 válasza PuMbA (#548) üzenetére


mad1
veterán

es mert legalabb 50-60%al is meg lehet novellni a teljesitmenyet :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#550) west válasza mad1 (#549) üzenetére


west
őstag

intelt alapon használlni bűn ;)

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PS2 emulator
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.