Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11251) olivera88


olivera88
veterán

Belehet állitani h ne értesitsen folyton h frissités elérhetö?A régi,2009 es Msn t tettem fel az új renszerre,és most 2honap utan elkezdett tekergetni..

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#11252) jancseey85


jancseey85
csendes tag

Sziasztok!
Olyan problémám lenne, hogy van egy Samsung Chat 3350em. Eddig hiba nélkül működött rajta az msn, de két napja ez a hibaüzenet jelenik meg (yahoo-nál úgyszint)

"the security certificate needed to use this service appears to be invalid. one common reason for this is that time and date are not set correctly on your device- please ensure that they are correct and then try again. if the problem persists please contact samsung"

Mi lehet a hiba? Az időt már megnéztem, minden okésnak tűnik.

Előre is köszi!

Jani

(#11253) kriszwells


kriszwells
aktív tag

Üdv! Lenne egy olyan problémám, hogy uncsim msn-je kb percenként kilép, majd vissza, gondolom a partnereit is idegesíti, hát még őt. Amikor kilép akkor nyomunk enter nem megy át az üzi újraírni stb....

Vajon mi lehet a probléma? Eddig két gép volt a hálón, routerrel gondoltam IP ütközés vagy hasonló, de most csak egy van, és még mindíg, de ez már régi probléma.

Tudtok esetleg valami segítséget?
Kösz!

Core i5 10400F, Lenovo T32h-20, Nikon Z Fc, Pocketbook Sense 630, GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 , https://www.youtube.com/channel/UC9JycGJu4WSrta7RomJtinA

(#11254) Zollkid100


Zollkid100
tag

Sziasztok!
Mióta újratettem a W7-et,csak nyűglődik az msn.
Alternatív programok szuperül mennek.
De ha a hivatalos klienst akarom használni,akkor fagy,10 percig tart amíg belép(már ha nem fagy le közben)
Másik gépen szuperül megy,szóval az accountal nincsen baj.
Víruskeresés megvolt,tiszta a gépem.
WLM deepclean is volt,reinstalltól kezdve minden atya úr isten,de mindig szar.
A gépet nem szeretném újrahúzni,mert akkor minden nyavaját át kellene megint mentegetnem máshova.
Ha számít valamit,akkor elmondom,hogy fel van téve a gépre a Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate(és ehhez tartozó minden lósz*r,a net keretrendszertől kezdve,az sql-en át minden,ezt ő így szépen feltette magának.)
Köszönöm a válaszokat előre is!
Zoli ;)

(#11255) Nobuo válasza Nobuo (#11250) üzenetére


Nobuo
tag

Valaki tud esetleg segíteni?

(#11256) fradi81 válasza Nobuo (#11255) üzenetére


fradi81
veterán

Aki igen az majd úgyis leírja amit tud, egyenlőre senki.

moto g72, Ninebot d28e

(#11257) Nobuo válasza fradi81 (#11256) üzenetére


Nobuo
tag

egyelőre

(#11258) BullZeye válasza olivera88 (#11251) üzenetére


BullZeye
veterán

állítólag hex editorral át kell írni a verzió számot, majd ránézek egyszer, de addig katt letöltésre, és válaszd ,hogy értesítsen 1 hét múvla :)

[ Szerkesztve ]

(#11259) BullZeye válasza BullZeye (#11258) üzenetére


BullZeye
veterán

Sajna átírom a verzió számot letiltja plus-t a kis mocsok, gyűlölöm Microsoftot az ilyen húzások miatt.

(#11260) olivera88 válasza BullZeye (#11258) üzenetére


olivera88
veterán

Ideiglenes megoldva működik így Van még egy gondom ismeretlen kamu címek akartak felvenni, persze nem fogadtam egy felkérést se, azóta ha megnyitom messengert irja egy sárga sávba ahol a frissítést irja h 6 felkérése van, pedig elutasítottam de mindennap kíirja :F Nem volt még ilyen.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#11261) Zeracoke


Zeracoke
csendes tag

Sziasztok, belefutottam egy elég bosszantó hibába. Összekötöttem a WLM-et a facebook chattel, jóideig működött, mostanában viszont sajnos nem megy. Eltávolítottam a az fb-profilt, adtam neki jogokat, kivettem a https-t is simára tettem. Esetleg van tipp?

[ Szerkesztve ]

(#11262) RockHaRD


RockHaRD
addikt

sziasztok. Egyik percről a másikra az msn-em elmosódott :F

így néz ki:

minden más tökéletes (már az ablak kerete is, látni a képen), de az msn ilyen... a partner lista is, és a chat ablak is...

google-be olvastam, h AMD kártyáknál van ilyen gond, és a morphological AA-t kell kikapcsolni, de nekem nvidiam van :F

mi a tökömet csináljak? :(

(#11263) RockHaRD válasza RockHaRD (#11262) üzenetére


RockHaRD
addikt

megoldódott.. a most felrakott beta nvidia driverben van egy pár új feature... fxaa, adaptive AA, meg ilyesmi, külön hozzá adtam az msn-t mint program, és letiltottam minden hülyeséget, és most jó :))

köszi a segítséget ;]

(#11264) dJ Peer


dJ Peer
aktív tag

Sziasztok!
Eddig a régi msn-em volt, de most úgy gondoltam kipróbálom az újat.
Vissza lehet csinálni valahogy a régi hangulatjeleket? Ez a mostani undorító.
Köszi.

(#11265) olivera88 válasza dJ Peer (#11264) üzenetére


olivera88
veterán

Rakd vissza az régi MSN t és mentsd ki valahova evvel a progival ConCon Retriever

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#11266) erikke17


erikke17
őstag

Üdv, ma nálatok is dobott fel szövegbuborékot Windows Live hogy frissités érhető el és hogy idekattintva telepithetem? Oké feltettem de amit letöltött installert magától hová teszi? Szeretném törölni mert MSN-t ismerve nem 10 Mb.. az, annó XP-n egyszer mikor megtaláltam valami 150 Mb volt.. Mellesleg ahhoz képest hogy csak egy frissités volt jó sokat darált hdd.. Előre is köszi.

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#11267) TRob1 válasza erikke17 (#11266) üzenetére


TRob1
veterán

Nekem nem dobott. :N Mi lett a verziód?

¤ R'n'R ¤

(#11268) TRob1 válasza TRob1 (#11267) üzenetére


TRob1
veterán

Indítottam egy wlsetup-web.exe-t, és nem akart semmit frissíteni. Van egy olyan érzésem hogy most frissültél a több mint 3 hete elérhető verzióra (15.4.3555.308).
Vagy nyúlják a fiókod. :U

¤ R'n'R ¤

(#11269) shteer válasza TRob1 (#11267) üzenetére


shteer
titán

itt már 15.4.3555.308

..szerintem jónak tűnik

(#11270) erikke17 válasza TRob1 (#11268) üzenetére


erikke17
őstag

Igen ez a verzióm lett most :K Úgy látszik akkor jókorát csúszott nálam a dolog.. :D
Mellesleg megtaláltam az installert amit letöltött a háttérben, törölhetem?

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#11271) Marmonkanna


Marmonkanna
tag

egy egyszerű(?) kérdés:
a legújabb verzióban hol lehetne beállítani, hogy amikor linket küldök valakinek, ne ugorjon össze az ablak, és akarja megnyitni ott rögtön az msnben?

(#11272) Marmonkanna válasza Marmonkanna (#11271) üzenetére


Marmonkanna
tag

szerk: kép, video link

(#11273) Jazz77


Jazz77
aktív tag

Pls vki help, hívás közben 5 percenként az msn kikapcsolja a mikrofont, vagyis akivel beszélek 5 perc után nem hall így állandóan újra kell hívnom és akkor kezdődik minden előlről, ha vkinek van vmi ötlete azt szívesen venném ;) :R

Nem mondtam,hogy hülye vagy csak nincs szerencséd amikor gondolkodsz...

(#11274) fradi81 válasza Jazz77 (#11273) üzenetére


fradi81
veterán

skype :)

moto g72, Ninebot d28e

(#11275) TRob1 válasza Marmonkanna (#11271) üzenetére


TRob1
veterán

Sehol. Az A-Patch nevű csodaszerrel tudod kiírtani.

¤ R'n'R ¤

(#11276) RockHaRD válasza Marmonkanna (#11272) üzenetére


RockHaRD
addikt

a-patch kell, és ott disable photo-video share

szerk.: van, aki még enélkül használ msn-t? :Y

[ Szerkesztve ]

(#11277) Marmonkanna válasza TRob1 (#11275) üzenetére


Marmonkanna
tag

fántásztik! :R

szerk: #11276
most raktam fel új msnt, eddig egy olyan volt, amit több, mint másfél éve telepítettem.

[ Szerkesztve ]

(#11278) fradi81 válasza RockHaRD (#11276) üzenetére


fradi81
veterán

Van :)

moto g72, Ninebot d28e

(#11279) RockHaRD válasza fradi81 (#11278) üzenetére


RockHaRD
addikt

hát igen

akinek olyan perverziója van, h élvezi a reklámokat ;]

(#11280) fradi81 válasza RockHaRD (#11279) üzenetére


fradi81
veterán

Nálam nincs reklám, mivel nem az MS programját használom :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#11281) TRob1 válasza fradi81 (#11280) üzenetére


TRob1
veterán

Viszont ez a topik arról szól, nem a különböző csevegő appokról. :U

¤ R'n'R ¤

(#11282) RockHaRD válasza TRob1 (#11281) üzenetére


RockHaRD
addikt

ebbe van valami... :U

(#11283) Tense


Tense
őstag

Sziasztok! Miért nem írja ki az MSN hogy mennyi az elérhető partnerek száma? Tud valaki segíteni? Köszi előre is!

(#11284) Jazz77 válasza fradi81 (#11274) üzenetére


Jazz77
aktív tag

Más megoldás?

Nem mondtam,hogy hülye vagy csak nincs szerencséd amikor gondolkodsz...

(#11285) fradi81 válasza Jazz77 (#11284) üzenetére


fradi81
veterán

gtalk ;] Hát ha a legújabb msned van, mit tudsz csinálni? Ez valami egyedi hiba lehet, nem lehet tudni mi okozza. Milyen hangkártyád és mikrofonod van?

moto g72, Ninebot d28e

(#11286) Jazz77 válasza fradi81 (#11285) üzenetére


Jazz77
aktív tag

Premier Sound 16-bit sound, beépített mikrofonnal (compaq nc6000 lapi), sajnos semmit nem tudok csinálni, skype nem produkálja ugyanezt a hibát csak az msn, de a skype-val más gondjaim vannak ;)

Nem mondtam,hogy hülye vagy csak nincs szerencséd amikor gondolkodsz...

(#11287) RockHaRD válasza Jazz77 (#11286) üzenetére


RockHaRD
addikt

msn reinstallt próbáltál esetleg? Gúgliba se találtam semmi ilyen problémát másnál, csak pl skype-on... egy reinstallt esetleg megpróbálhatsz :F

(#11288) Jazz77 válasza RockHaRD (#11287) üzenetére


Jazz77
aktív tag

Akárhányszor installálom újra ugyanez a probléma, sőt azóta rendszer csere is volt és ez a probléma ugyanúgy megvan :(

Nem mondtam,hogy hülye vagy csak nincs szerencséd amikor gondolkodsz...

(#11289) RockHaRD válasza Jazz77 (#11288) üzenetére


RockHaRD
addikt

akkor fogalmam sincs :S olyasmit lehet esetleg, hogy hangerő ikonra jobb katt a tálcán, lejátszó eszközök, ott kommunikáció fül, és kiválasztod a "nincs művelet" pöttyöt.... más ötletem nincs :F

(#11290) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Sziasztok.

Tudtok mondani vmi jó kis cuccot, amivel ki tudom váltani az MSN-t? Olyan kéne, ami kezeli az MSN-es acc-ot, hogy a régi ismerősökkel tudjak kommunikálni.

Előre is köszönöm.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#11291) kispx válasza TESCO-Zsömle (#11290) üzenetére


kispx
addikt

(#11292) Jazz77 válasza kispx (#11291) üzenetére


Jazz77
aktív tag

Ez lehet nekem is egy alternatíva... :C

Nem mondtam,hogy hülye vagy csak nincs szerencséd amikor gondolkodsz...

(#11293) m3tr0 válasza Nobuo (#11250) üzenetére


m3tr0
senior tag

Nálam tegnap kezdődött ugyanez és nem vágom,hogy miért...Baromi idegesítő.
Valakinek ötlet? :(((

(#11294) pocokxx válasza kispx (#11291) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

illetve van még egy nagyon jó alternatíva: Trillian.

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#11295) albiosz válasza pocokxx (#11294) üzenetére


albiosz
őstag

Sziasztok!

Klasszikus Windows Live Messengerem van. Sikít már egy ideje, hogy frissítsem. Meg is tettem, de nem jött be az új, ezért visszatettem a régit. Hetente sikít, hogy frissítsem. Eszem ágában sincs. Meg lehet valahogy ,,hekkelni", hogy ne keressen frissítést?
Nekem tökéletes a régi.

Előre is köszönettel!

(#11296) Nobuo


Nobuo
tag

Xp alatt van bajom az MSN-el. Nem jelzi ablakkal, hogy bejelentkezett egy ismerős, pedig be van állítva és nem ad hangot, ha rám írnak, csak sárgán villog a tálcán, pedig az is be van állítva.

Esetleg valaki tud megoldást?

(#11297) ---Lasali--- válasza albiosz (#11295) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Át állítod mondjuk windows xp sp2 kompatiblitásra az exe file-t akkor el fog indulni és be is jelentekezik.
Nekem csak annyi a bajom, hogyha ezt megteszem, akkor a cleartype visszatér, amitől herótom van és gyűlölöm!
Kéne valami megoldás hogy működjön a régi, mert ez az új ez egy okádék, barátnőm az inkább elment a géptől kakaózni meg kiülni a kertbe mint velem beszélget ezen a foson, annyira felhúzta magát rajta. :D

(#11298) dave93


dave93
őstag

Sziasztok!

Most akkor muszáj frissítenem? Őszintén szólva teljesen elvagyok a "régi"-vel :) [link]

(#11299) ---Lasali--- válasza dave93 (#11298) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Előbb írtam hogy XP SP2 re kell állítani a kompatibilitást akkor bejelentkezik.
Hibák lehetnek, nem működő kamera, mikrofon, stb.
Nekem meg pl vissza kapcsolt a regeditbe kiütött clear type. Vagyis nem vissza kapcsolt, hanem így valahogy nem érvényes rá a regedit beállítás.

[ Szerkesztve ]

(#11300) dave93 válasza ---Lasali--- (#11299) üzenetére


dave93
őstag

Köszi szépen, működik :R

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.