Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10501) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hali.

Valaki tudja véletlen,hogy hogyan kell kilőni végleg a MSN-t,hogy ne keljen fel a rendszerrel?
msconfig-ban letiltottam le mindig, mostmár ccleanerrel is próbáltam, sőtt ki is töröltem az automatikusan induló programok listájáról (nem csak letiltottam), de pár restart után újra felkelt a szemétje a rendszerrel :W

Ezt eddig az összes Win7 alatt tapasztaltam már és Vista alatt is ha jól rémlik.

Mostmár úgy döntöttem keresek egy messengerrel kapcsolatos topicot és felteszem ezt a kérdést :DDD

(#10502) fatal` válasza DeathAdder (#10501) üzenetére


fatal`
titán

Alt -> Tools -> Options -> Sign in fül -> Start messenger when I log on to my computer pipa ki.

(#10503) DeathAdder válasza fatal` (#10502) üzenetére


DeathAdder
veterán

Most ég a képem,hogy erre nem voltam hajlandó rájönni ennyi idő alatt,de a haverral is összebeszéltünk már egy mondat erejéig,hogy mi lehet erre a megoldás,de nem tudtunk rájönni.

Tehát köszönöm szépen a gyors választ :R

(#10504) Apollyon válasza ToBeY (#10500) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ugye nem rejtve kapcsolódik? ;]

Próbálja meg több kliensből, vagy rakja újra ami a gépen van, rakjon fel egy régebbit, újabbat, próbálja meg ebuddy-ból. Ha visszaállították a fiókot, és be tud lépni, és ő látja a többieket, akkor valahol mennie KELL. Ha nem, akkor e-mail: live support.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#10505) ToBeY válasza Apollyon (#10504) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én próbálkozom itthon megcsinálni az msn-t.Van 2 gépem 1-en bejelentkezem a saját acc-al.A2-on az övével és nem lát engem és én sem őt (pedig tuti hogy rajta vagyok a listáján)

(#10506) Weaver


Weaver
senior tag

a win xp-be integált msn-t nem akarom használni , de folyton kiteszi magától a jobb alsó , óra melletti ikonsorba. le lehet vhogy törölni, vagy tiltani ?

a legújabb msn-t úgy fel akarom installni, erre nincs szükségem.

(#10507) fatal` válasza Weaver (#10506) üzenetére


fatal`
titán

(#10508) Goatman


Goatman
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Szeretném kipróbálni a WLM és a Facebook összekapcsolása révén a FB chatet, de sajnos nem sikerül, ugyanis a legújabb verzió teljes nézetében, a barátok alatt a "Facebook" pontot kiválasztva csak azt a szöveget kapom, hogy:

"Ebben a kategóriában nincsenek ismerősök"

Az összekapcsolásnál csak a chat-et és a FB ismerőseim frissítéseit pipáltam be, a másik 3 opciót nem. Facebookon engedélyezve van a chathozzáférés a WLM-hez, ellenőriztem. WLM-ben látszik is az üzenőfalamon az összes marhaság, viszont a chatet nem tudom Messengerből használni.

Mi lehet a gond? A választ előre is köszi :R

[ Szerkesztve ]

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#10509) Weaver válasza fatal` (#10507) üzenetére


Weaver
senior tag

köszönöm! :R

(#10510) No-kia


No-kia
őstag

hello!

mivel tudom megcsinálni azt, hoyg az általam berakott smile ne ilyen apro legyen, hanem mondjuk 65*65 pixeles? van jópár ilyen smilem, de magamnak nem tudom ekkora mérteáre berakni a sajátot :F

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#10511) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Üdv

Nem tudjátok hogy a 2011-es Live Messengerben hol van a kézírás funkció?
15.4 stb... van fent. A plus is telepítve van.

Régebben egy kis toll ikon volt a jele a rezgés , smiley stb... mellett, de most nem találom.

Ötlet?

Köszönöm

(#10512) fatal` válasza Fancy-boy (#10511) üzenetére


fatal`
titán

Szerintem kivették.

(#10513) Fancy-boy válasza fatal` (#10512) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Hát akkor nagy észlények :(

(#10514) Weaver


Weaver
senior tag

windows live messengerből melyik a legújabb verzió ami még fut XP alatt ? azt látom, h a 2011-es már nem támogatja.

(#10515) fatal` válasza Weaver (#10514) üzenetére


fatal`
titán

Az előtte lévő, 2009-es.

(#10516) Imi Csabi


Imi Csabi
tag

Sziasztok!

Frissen telepített windows 7-en (32bit) feltettem a WLM 2009 (build 14.0.8117.416)-et és ha a csevegőablakban bármire kattintok (smiley, animáció küldés, videóhívás) csutkára fagy a progi. :F

Semmi pánik mondom felteszem a legújabbat WLM 2011 (build 15.4.3508.1109). Na ezmeg azonnan csutkára fagy, amint csevegnék valakivel, vagy ha rám írnak (Contacts mappában a wlcomm.exe file tulajdonságát átnyomtam vista sp2-re de úgy is fagyi van).

Van valakinek bármi 5lete? :R

* * * * * * ibJ#team| IMi™ - NE idegesíts, MERT ideges leszek!! ® * * * * * *

(#10517) Scobbyka


Scobbyka
tag

Szisztok!

Szerintetek ezt mi okozza?

Így néz ki az MSN-em

Már néztem víruskergetést, HiJackThis, Mbam egyik sem talált semmi sem. Újratelepítés MSN részéről megvolt. És egyik napról a másikra lett ilyen!
Volt registry tisztítás is!

Válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Scobby

(#10518) alienpapa válasza Scobbyka (#10517) üzenetére


alienpapa
senior tag

Felraktam a win7et és az msn bejelntkezés után 2 ablak jelenik meg a tálcán. Egyik a nevemmel és az állapotommal, a másik egy "sima" windoes live messenger. Akármelyikre kattintok, mind a kettő az ismerőseim listáját hozza fel. Nem lehetne az egyiket valahogy kiszedni, mert win vista alatt nem volt ilyen?

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#10519) fatal` válasza alienpapa (#10518) üzenetére


fatal`
titán

Régi WLM win7en ilyen volt. :) Ha a képeddel lévőt zárod be akkor bezárja a Messengert. Ha felrakod az új WLMet, akkor abban már nem ilyen. :)

(#10520) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok!

2 napja nem tudok feljelentkezni, ezt dobja hibakódra; 8100030d

Mi a franc ez?

Köszönöm.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10521) Apollyon válasza Scobbyka (#10517) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ez mi? Ez valóban így néz ki miután felmentél, vagy blur-t nyomtál rá hogy ne látszódjanak a kontaktok? Mer akkor nem tudom mit kell nézni, ha előbbi akkor viszont lehet vírus vagy vmi hasonló "boldogság" van a gépeden.

Runner: Ezt próbáltad? [link] Más kliensből bejelentkezni?

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#10522) runner 125 válasza Apollyon (#10521) üzenetére


runner 125
nagyúr

Igen, topikban az előbb rákerestem, és végigcsináltam semmi.

Belépek a widowslive oldalán a fiókba, felül a messenger fülnél azt írja ki, h ; "A Messenger szolgáltatás jelenleg nem érhető el."

:F

mod.

Most próbáltam ebuddy-n keresztül is, semmi. Csak folyton azt írja felül, h bejelentkezés..

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10523) Apollyon válasza runner 125 (#10522) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Aha, de ez sztem user vagy account error lesz mindenképp.. Ebuddy-ból? Miranda, pidgin stb kliensek?

Hopp.. Van még valami meebo is ebuddy mellett próbáld még azt a többi mellett..
Ha semmi sem műxik akkor ezek közül egy kívánt opció: [link]

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#10524) runner 125 válasza Apollyon (#10523) üzenetére


runner 125
nagyúr

meebo nem volt jó..

Csináltam új jelszót, kicsit tovább akart bejelentkezni, de ugyanaz. :(

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10525) Apollyon válasza runner 125 (#10524) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Akkor próbáld ki a többit, vagy írj e-mailt a live supportnak.. Ha napok múlva is ez van akkor nem tom, hello tourist.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#10526) Gorneck válasza runner 125 (#10520) üzenetére


Gorneck
titán

Nálam is ez van, de sztem szolgáltatás hiba lesz, mint kliens...

Gorneck#1239

(#10527) koshmar válasza runner 125 (#10524) üzenetére


koshmar
őstag

Esetleg?

(Egyébként gyakran az IE8 kapcsolat nélküli módja miatt nem tud bejelentkezni).

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#10528) Gorneck válasza Gorneck (#10526) üzenetére


Gorneck
titán

Már megy is...szolgáltatás error volt.

Gorneck#1239

(#10529) MarioAna


MarioAna
senior tag

Ma megzavarodott az MSN-em, 2 accountom van, mindkettőbe bejelentkezve szoktam lenni, most viszont ha felmegyek az egyikre, a másikról ledob, és oldalt írja a tálcán az óránál, hogy kijelentkeztettük a fiókjából, mivel olyan verziót használ ami nem támogatja a több fiókos (vagy valami ilyesmi) bejelentkezést :F .
MSN frissítés nélkül van rá vmi mód, hogy ez megoldódjon? (Live 2009, build 14.0.8117.416)

(#10530) localhost válasza MarioAna (#10529) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Igen, van!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10531) runner 125 válasza Gorneck (#10528) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jaja, ma már nekem is ment.

Érdekes.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10532) wikings2


wikings2
őstag

Sziasztok!
Adott egy probléma ,amit nagyon egyszerű lenne megoldani, de mégse az...
A tegnapi nap be voltam jelentkezve msnre , de kiléptem mert nem kellett használnom. Rá 2 órára bejelentkezni akartam, és kidobta hogy a szolgáltatás nem érhető el. Mondom rendben hátha karbantartás stb( jó hülye fejjel nézve magam elé). Na most ma délután kellett volna megint használnom a drága msn emet, mikor ugyan ezzel a szöveggel várt engem. Felmentem neten hotmailre és a belépésnél írta hogy blokkolva vagyok. Mondom gyönyörű: A teendőm annyi volna ,hogy küldetek a géppel magamnak egy azonosító jelszó. A bökkenő egyedül az hogy az országok listájából valahogy kimaradtunk....
Ilyenkor mi a teendő? Tudom új hotmail stb... a baj csak az ,hogy rengeteg játék is erre a hotmailre van regisztrálva amelyeknek a reggjét nem lehet megváltoztatni.
Akinek bárminemű ötlete van azt nagyon megköszönném!
Üdv!

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#10533) M4R1NE


M4R1NE
tag

Sziasztok!
Nem tudjátok miért van az, hogy ha valaki felvesz a contact-ok közé, én arról nem kapok semmilyen értesítést? Tehát nem ugrik már elő az az ablak bejelentkezéskor, hogy XY szeretne velem kapcsolatba lépni... Eddig még működött, mostanság nem.

(#10534) fatal` válasza M4R1NE (#10533) üzenetére


fatal`
titán

Ha a legújabb verziód van, akkor elvileg már nem bukkan elő, hanem a főablakban mutatja alul.

(#10535) M4R1NE válasza fatal` (#10534) üzenetére


M4R1NE
tag

Nem a legújabb, 2009-es verziójú. Nem nyúltam a programhoz, eddig jöttek az üzenetek, most meg nem... Lehet köze a windows live accountom beállításaihoz?

(#10536) fatal` válasza M4R1NE (#10535) üzenetére


fatal`
titán

Passz, mostanában nem lett új partnerem, így nem tudom.

(#10537) Predator2


Predator2
addikt

hello

nemrég olvastam h a Microsoft ideiglenesen kikapcsolta a hiperhivatkozásokat (linkek melyek a webböngészőben megnyitásra kerülnek) a Windows Live Messenger 2009-ben [link]

Próbáltam visszakapcsolni az adott leírások alapján [link] + [link 2]
próbáltam a pach-el is de azzal sem jó: [link 3]

Win7 x64 op rendszert használok és WLM 2009 14.0.8117.416
ha valakinek sikerült leírná nekem h ő h csinálta? igazából nem tudom h mit rontok el

THX a segítséget előre is!

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#10538) kboty


kboty
tag

Szép napot mindenkinek, volna 1 olyan kérdésem, 2 napja jelentkezik az esemény, mikor megnyitom a messenger ablakot és valakinek írni szeretnék Enter leütése után nem jelenik meg az írott szöveg az ablakban, alol is csak annyit látok hogy mutatja a tulsó fél , hogy ír de nem jelenik meg nálam.... ez fennáll Yahooban is jelzem nemcsak az MSNbe.....leszedtem mindkettőt, CCleaner törlés, reinstall, de ugyanúgy viselkedik mindkettő, MSn MSN-nel Yahoo-Yahooo-val, mindegy... nem kéne újba tenni ennyiért a rendszert, BitDefender Antivirus 2011 van, XP tűzfal....s nemvolt birizgálva sehol a gépen, hol lehet a gond, nem tudja valaki? :F

(#10539) RootRulez


RootRulez
félisten

sziasztok! kéne nekem az a hang (mp3 vagy wav) amít az msn "mond", amikor üzenetet kapok. nincs PC a közelembe... elküldi nekem valaki? köszi: RR

═════════════════════════════════════════

(#10540) RootRulez válasza RootRulez (#10539) üzenetére


RootRulez
félisten

tárgytalan, megvan! :D

═════════════════════════════════════════

(#10541) Nunder


Nunder
őstag

Üdv!

Keresés segítségével nem találtam megoldást a problémámra, így gondoltam megosztom. A 2011-es WLM telepítése után a következő hibaüzenet fogad indítást követően: A program párhuzamos konfigurációja helytelen stb. Semmilyen a fórum 1.hsz-ben található módon nem jön össze a reinstall. Elvileg letörli, legalábbis nyoma nem marad, ennek ellenére a következő telepítéskor ugyanezt kapom. Nem vagyok bejelentkezve más módon, és nem fut kettő egyszerre. Tanácstalan vagyok. :F

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#10542) Pityke78


Pityke78
őstag

Srácok!

Az mitől van, hogy felraktam az új MSN-t és úgy látszik, mint ha www.ebuddy.com-on keresztül jelentkeznék be, illetve az online partnereim közül nem látok mindenkit.
Ha valóban webes fomrában az ebuddyn jelentkezek be, akkor mindekit látok, de az MSN-en keresztül vannak akiket nem látok onlineként.
Vélemény?

Illetve most már csak a legújabb verziójú MSN-eket lehet használni, vagy mennek még a régebbi típusok is 9-es verziójú MSN?

Köszi

(#10543) fatal` válasza Pityke78 (#10542) üzenetére


fatal`
titán

"Az mitől van, hogy felraktam az új MSN-t és úgy látszik, mint ha www.ebuddy.com-on keresztül jelentkeznék be"

Utoljára onnan voltál belépve és átírta a személyes üzenetet, esetleg kicserélte a képedet is. Visszaállítod és kész. :)

A másodikat nem tudom, nem találkoztam még ilyennel.

Használható még az egyel korábbi, 2009-es verzió is lévén XP-n az új nem is működik.

(#10544) Pityke78 válasza fatal` (#10543) üzenetére


Pityke78
őstag

És honnan tudok letölteni stabil, működőképes 2009-es magyar MSN-t MSN Plus-al?

Köszi!!!

(#10545) fatal` válasza Pityke78 (#10544) üzenetére


fatal`
titán

Uninstalláld a mostanit, zapmessengerrel is töröld a maradékot.

Innen tudod letölteni a régi verziót. Plusból használhatod hozzá a legújabbat.

(#10546) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Helló!

Az lenne a gondom, hogy amikor valami miatt egy kicsit megszakad az internetkapcsolat, vagy ilyesmi, akkor az MSN magától újra bejelentkezik, és "erőszakosan" felugrik, az sem zavarja, ha éppen filmet nézek, vagy más teljes képernyős alkalmazás megy, pl. játszok.

"A főablak megnyitás a Messenger bejelentkezésekor" elől kivettem a pipát, és a "figyelmeztetések letiltása teljes képernyős alkalmazás futtatásakor" is be van kapcsolva.

Más hasonló beállítást én nem találtam, Plus!-ban sem

Tud valaki erre megoldást?

Win7, legújabb MSN és Plus!

(#10547) fatal` válasza S. Szabi (#10546) üzenetére


fatal`
titán

Szerintem ezt nem lehet kikapcsolni.

(#10548) S. Szabi válasza fatal` (#10547) üzenetére


S. Szabi
őstag

Hát, szerintem se, de nem értem, hogy ezt miért kell, erre azért oda figyelhettek volna, nagyon idegesítő :(((

Írok a microsoftosoknak is, azzal nem vesztek semmit :)

[ Szerkesztve ]

(#10549) Pityke78


Pityke78
őstag

Felraktam a 2009-es MSN-t és enyhén bosszantó, hogy alul az asztalon két messenger fülecske van. Ez miért van így? Nekem elég lenne egy is. :)

(#10550) Fla$hly


Fla$hly
aktív tag

hello!

Feltettem a legújabb msn-t és hozzá a plust win7re, és nem színesek a betűk a neveknél, se félkövér betűk se semmi.
A másik gond pedig hogy ha rámegyek hogy név módosítása, akkor azt nem engedi rögtön az msnbe, hanem firefoxba bedobja nekem a windows live-os profilomat, hogy a weboldalon írjam át a nevem pff ezmi? nagyon odegesítő, tudja valaki mi lehet a gond?

Aláírás

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.