Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10051) sfdrakex válasza Daemos (#10050) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Plusz nélkül megy rendesen?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10052) Daemos válasza sfdrakex (#10051) üzenetére


Daemos
tag

Nem tudom!

De most megpróbálom hogy Újra rárakom a plus-t!

(#10053) localhost válasza Daemos (#10052) üzenetére


localhost
Közösségépítő

De ott az ablakban a megoldás:"Kérjük lépjen kapcsolatba az alkalmazás támogató-csoportjával!" - megtetted? :O

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10054) Daemos válasza localhost (#10053) üzenetére


Daemos
tag

Ez olyan amit most írtál mint amikor mondjuk a telefonod nem kapcsol be és kiírja hogy lépj kapcsolatba a szolgáltatóddal :S

Most újra raktam a plus-t és így elindult!

Nem tudom mi lehetett a baja... :S

(#10055) h.adam.92


h.adam.92
őstag

hali

arra van vmi cucc, hogy tudjam, kik vannak fent rejtve msnen? :)

(#10056) koshmar válasza h.adam.92 (#10055) üzenetére


koshmar
őstag

Néhány helyen azt írják, hogy van, néhány helyen azt, hogy nem.

Szerintem ez az MSN egyik sajátságos funkciója, hogy jogod van titokban fent lenni.

Állítólag ez az lenne, de ha véletlen nem, akkor bocs.

Meg állítólag a Discovery is tud ilyet, de egyesek szerinte egy idő után elkezd fagyogatni.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#10057) h.adam.92 válasza koshmar (#10056) üzenetére


h.adam.92
őstag

hát a linkeden lévő nem igen jó sajna, de azért köszi!

(#10058) koshmar válasza h.adam.92 (#10057) üzenetére


koshmar
őstag

Sorry, a gyakorikerdesek-hu-n is vannak kontárok, úgy látszik.

De erről tényleg megoszlanak a vélemények...mármint hogy tényleg van-e ilyen program.
Ezért nehéz hinni x-nek, y-nak.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#10059) Gorneck válasza Daemos (#10054) üzenetére


Gorneck
titán

Szar a plus?

Gorneck#1239

(#10060) Mawyx válasza gooool (#10034) üzenetére


Mawyx
senior tag

Akkor gondolom barátom is ezt kapta a w7- tel, nem tudta megmondani melyik verzió, de olyan gondunk van vele, hogy nem tud engem csak hanggal hívni, csak videókamerával.
Ha én hívom hanghívással, akkor tudja kamerakép nélkül fogadni, de ő kezdeményezni nem. Tapasztaltaok már ilyet? Nincs benne csak hanghívás? Nálam 2009 van.

Másik meg, hogy van pár új szmájlija, de én nem kapom meg, csak a szöveget, pl (lol), (rotfl), de a régi szmájlik megjelennek meg ami újakat töltött fel netről az is, de a beépített új szmájlikat nem látom.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#10061) Daemos válasza Gorneck (#10059) üzenetére


Daemos
tag

Igen!

úgy néz ki! :))

(#10062) F34R


F34R
nagyúr

üdv sziasztok , azt szeretném megkérdezni , hogy a régebbi MSN 2009-ből a reklámokat hogyan lehet kiszedni (nem az a-patch ra gondolok ) , ha tudtok valami registry módosítást akkor kérem írjátok meg.

köszi

F34R

(#10063) tkesy


tkesy
őstag

Bár nem igazán tartozik ide, de jobb topikot nem találtam, hogy megkérdezzem...

Szóval jött az MS-tól a mail, hogy a Windows Live Spaces tárhelyem meg fog szűnni, és hogy telepítsem át a dolgaimat.
De nekem nincs blogom, viszont van egy rakat fényképem amit ide (ph) használtam fel...
Ráadásul, a levélben lévő linket megnyitva, ezeket a képeket a megszűnő tárhelyhez sorolja, viszont ha fényképeim menüre kattintok, akkor meg már a Skydrive szolgáltatáshoz csoportosítja...

Meg ezt a részt sem értem igazán:
Fényképek: Azok a fényképek, melyek nem képezik a blog részét, azonban a Windows Live rendszerhez tartoznak, továbbra is a SkyDrive webhelyen maradnak, és ha úgy dönt, akkor a továbbiakban is megoszthatja azokat másokkal. Azokat a fényképeket, amelyek a blog részét képezik, a rendszer áttelepíti, amennyiben a blog áttelepítését választja. Ha olyan más szolgáltatások által biztosított modulokat vett fel, amelyeken megosztotta fényképeit, ezeket a rendszer nem telepíti át.

Most akkor a fényképeim a Live rendszerhez tartozik vagy sem? Meg, mik ezek a más szolgáltatások által biztosított modulok?
A lényegi kérdés: most akkor kell költöztetnem vagy sem... :F

Valaki segíthetne tisztán látni ebben az ügyben... :R

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#10064) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok!

Azt vettem észre a minap, h 3 partnerem is le van tiltva.
Komolyan vicc, mert én soha nem tiltogattam senkit, és a jelszavam is tuti biztos - más nem léphetett be. Magától tilthatta le őket a messenger?!

Még meglepőbb, h a háromból kettő egy testvérpár. :D

Rejtély.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10065) T_Stark


T_Stark
őstag

Most tettem fel a Win7-re az SP1et, azóta azt játssza ez a csodás MSN2011 hogy percenként ledob :W
A tököm tele van már tényleg ezzel a fos programmal :(((
Egyszer újratelepítem, ha nem lesz jó megy vissza a 2009.
Ekkora moslék programot még életemben nem láttam... csak szívok vele amióta fent van :W

(#10066) cascada


cascada
senior tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy Windows Live Messenger 2009 v14.0-ban, hogy tudom kimenteni a partnerlistámat? Egy másik MSN Passport fiókba szeretném beimportálni. Régebbi verziókban egyszerűen meg lehetett oldani egy Partnerlista exportálása és Partnerlista importálása lehetőséggel a Messengeren belül. Most azonban nem találok ilyet sehol :(
Aki tudja a megoldást kérem jelezze! :)

Köszi előre is!

(#10067) TRob1 válasza T_Stark (#10065) üzenetére


TRob1
veterán

Én is feltettem az SP1-et, és egyszer se dobott le a mess. Igaz, előtte se :U (illetve nem teljesen igaz, mert tegnap vagy tegnapelőtt csinált 1 olyat hogy kilépett és xy mp múlva újracsatlakozott, de megjelenése óta ez az 1 alkalom volt, nem is tudtam mire vélni)

¤ R'n'R ¤

(#10068) buherton


buherton
őstag

Wazzeg! Leálltak az msn szerverek :Y . Skype után az msn is. Elérhetetlen volt az msn honlaptól kezdve minden.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#10069) T_Stark válasza TRob1 (#10067) üzenetére


T_Stark
őstag

Közben rájöttem hogy most kivételesen nem az MSN 2011 volt a ludas, (mert felraktam a 2009et és az is ugyanúgy ledobált) hanem a service pack 1 :(((
Miután leszedtem az sp1et visszaállt a rend :W
Nem értem én már mi van, de egyre jobban utálom az MS-t :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10070) Visormail válasza buherton (#10068) üzenetére


Visormail
addikt

Most nézem én is hogy nem tudok bejelentkezni, de a honlapon miért azt írják hogy minden rendben?
http://status.live.com/detail/messenger
"Messenger is running normally."

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#10071) TRob1 válasza T_Stark (#10069) üzenetére


TRob1
veterán

:))
Én meg kb.2-3 évvel ezelőttig utáltam az MS-t, de azóta egyre inkább kedvelem meg (évek óta nem láttam fagyást, kékhalált, ...stb. kopp-kopp), nagyon tetszik az összes mostani szoftja amit használok (Win7, IE9, MSE2, Live Mesh, Office2010, de még a Messenger is (A-Patch-el!)-már amennyire használom), sőt, még bill+egeret is MS-t vettem :B

(#10070) Visormail: Én perpill is be vagyok jelentkezve, és ismerőseim is (én az újjal, 2 ism. a régivel, mert nekik XP fut)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#10072) Visormail válasza TRob1 (#10071) üzenetére


Visormail
addikt

Érdekes, engem még mindig nem enged be.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#10073) sladka_pani


sladka_pani
aktív tag

Nálam is megy minden, nem tudom hány napja vagyok bejelentkezve már... ha ledobott, akkor meg valszeg észre se vettem :-D
T_Shark: szegény, Te meg nagyon szívod ezeket a dolgokat, én nem tettem fel SP1-et, mert darabokba lehúzza a friss Win-nél az update, és én megvárom :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#10074) TRob1 válasza Visormail (#10072) üzenetére


TRob1
veterán

Egy gyors képmetszés, ott a dátum+idő is :D

[link]

(#10073) sladka_pani: Azt az utolsó sort hogy kell értelmezni :F

(#10075) Visormail: Ebből a "leálltak a szerverek"-ből én személy szerint semmit nem tapasztaltam, tegnap is egész nap ment az msn (beszéltem is rajta dél körül is, délután is, meg este/éjjel is), ma is megy egész nap. (Illetve minden nap ment eddig)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#10075) Visormail


Visormail
addikt

Áhh megvan a hiba, a főnököm elállította a dátumot a gépen, visszaállítottam és most már ok. Csak mivel pont itt volt egy ilyen hozzászólás hogy leálltak az msn szerverek nem annyira kutakodtam a hibakód után, pedig csak véletlen egybeesés volt :D

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#10076) sladka_pani válasza Visormail (#10075) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Igen, ez a dátumos már sokakat szivatott :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#10077) sladka_pani válasza TRob1 (#10074) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Úgy értettem, hogy nem kell felrakni a SP1-et, mert csak és kizárólag azokat a hibajavításokat tartalmazza a csomag, amik lejönnek Update-n keresztül friss telepítés után is. 7600-as eredeti első/szűz kiadásnál, ami nekem van dobozosan a polcomon :P
Csupán kevéske időt spórol az ember, a letöltés idejét a netről (bár az sp-t is le kell tölteni), illetve a pár ujraindítást, a telepítés kb. ugyanannyi, és őszintén én félek az ilyentől, mert ahogy láttam asztalin és laptopon is más-más frissítések a szükségesek a gépnek, szóval.. ja :)

*szerk: bár gondolom csak az általánosakat tartalmazza, a választhatót nem :)

[ Szerkesztve ]

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#10078) TRob1 válasza sladka_pani (#10077) üzenetére


TRob1
veterán

Én meg úgy tudom (ha utánanézel akkor már te is úgy tudod :) ), hogy az SP1 nem csak az update-en letölthető frissítéseket tartalmazza, hanem sok egyéb WU-n nem frissíthető fixet is (és most nem arra a kb 2 funkcióra gondolok, ami a server verzióhoz jön pluszba). Gondolom nem véletlen tölt le még 60-70megát pluszba és telepít/frissít az olyan rendszerekre amik naprakészek WU által. :K De a szakik majd kijavítanak, ha tévedek.

¤ R'n'R ¤

(#10079) sladka_pani válasza TRob1 (#10078) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Áhá, köszi, megtudsz dobni valami hivatalos infóval, meg ilyesmivel? :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#10080) TRob1 válasza sladka_pani (#10079) üzenetére


TRob1
veterán

Pü, hogy ne itt offoljunk.

¤ R'n'R ¤

(#10081) buherton válasza Visormail (#10070) üzenetére


buherton
őstag

Amikor én néztem este akkor msn honlap sem ment. Utána nem sokkal már bebírtam lépni.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#10082) csaresz002


csaresz002
aktív tag

Üdvözlet

Valaki megtudja mondani,hogy hol(melyik mappában) találhatóak meg a hangulatjelek a gépen?
Új msn címet csináltam és szeretném áthozni :)

Thx :R

[ Szerkesztve ]

××XXx××‎"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!"××XX××

(#10083) RootRulez válasza csaresz002 (#10082) üzenetére


RootRulez
félisten

XP - C:\Documents and Settings\[NEVED]\Local Settings\Application Data\Microsoft
VISTA - C:\Users\[NEVED]\AppData\Local\Microsoft
Win7 - C:\Users\[NEVED]\AppData\Local\Microsoft

Itt van egy messenger mappa, azon belül pedig a gépen bejelentkezett emberkék mappái

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#10084) csaresz002 válasza RootRulez (#10083) üzenetére


csaresz002
aktív tag

thx, ezt megtaláltam,de hiába másolom át az új címre,nem csinál semmit :) erre esetleg vmi ötlet?

××XXx××‎"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!"××XX××

(#10085) sladka_pani válasza csaresz002 (#10084) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

2009-es msn-re létezik hangulatjel mentő program, msnclub-ról szedtem le, de újjal nem tudom működik-e. Mivel már nem vagyok fent az oldalon nevét se nagyon tudom megnézni :/

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#10086) Nokedli92


Nokedli92
aktív tag

Sziasztok!

Újra tettem a Windows Live Messengert. A Visual C++ mindegyikét le szedtem, kivétel a 2010-est.
El akarom indítani a Windows Live messenger 2011-et, és ezt dobja ki:

Üdv, Csaba

(#10087) sfdrakex válasza Nokedli92 (#10086) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Visual C++ okat miért szedted le ? Nyomj egy windows update-et.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10088) Nokedli92 válasza sfdrakex (#10087) üzenetére


Nokedli92
aktív tag

Nem tudom.. :S :( Nyomtam már.. frissített is egy visual C++ 2008-at.

Üdv, Csaba

(#10089) Nokedli92


Nokedli92
aktív tag

Google-ba is beírtam a hibát, kidobott pár angolt és nem értem mit írnak le :S

Üdv, Csaba

(#10090) Nokedli92


Nokedli92
aktív tag

Nah.. odáig el jutottam, hogyaz Advanced System Care Pro-ban ugye mikor tisztítottam, azóta rossz az msn. Most vissza állítottam a registry bejegyzéseket, mind a 118-at, és most megy az MSN. Melyik az a bejegyzés amit nem kéne törölni?

[ Szerkesztve ]

Üdv, Csaba

(#10091) sfdrakex válasza Nokedli92 (#10090) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Okoznak problémát a bejegyzések? Szerintem nem, akkor ne piszkáld őket.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10092) Nokedli92 válasza sfdrakex (#10091) üzenetére


Nokedli92
aktív tag

ÉS mikor több lesz a felesleges bejegyzés, akkor csak megint törölni kell őket, és akkor megint ki törli azt amit nem kéne, és akkor nehezebb lesz kiszedni hogy melyik az amelyik nem kéne.

Üdv, Csaba

(#10093) sfdrakex válasza Nokedli92 (#10092) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Soha az életben nem törölgettem bejegyzéseket a regisztriből és évekig mennek nálam az OSek hiba nélkül, nem lassulnak be nem hullanak szét. Ha nem piszkálód működik rendesen, ami csak ott marad de nem használja semmi az nem fogja a géped, nem lassítja, és főleg ha nem értesz hozzá jobb ha nem piszkálod.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10094) Noxy válasza Nokedli92 (#10092) üzenetére


Noxy
veterán

Nevezd át a "C:\Program Files (x86)\Windows Live2"-re a mappát, oszt fuss neki még egyszer a telepítésnek.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#10095) Niccci


Niccci
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem! Érdekelne,h a webcamos beszélgetéseket le lehet e menteni v sem?
Előre is köszi a válaszokat!

(#10096) Predator2


Predator2
addikt

üdv

Lenne egy olyan problémám az msn-el h ha rakok a "szöveg mezőbe" egy linket akk az még jó kattintható de ha elküldöm az msn partneremnek akk már nem lesz az és ugyan ez van fordítva is ha kapok egy linket (bármilyet) akk az nem kattintható ez néha megjavul úgy h nem csinálok vele semmit!
Szeretném segítségeteket kérni ezzel kapcsolatban h mi lehet a hiba oka!

MSN-em típusa: KATT

+ Messenger Plus! 4.90.392

THX a válaszokat előre is

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#10097) Krystal_s válasza sladka_pani (#10085) üzenetére


Krystal_s
addikt

szia pl az Emoticon Loader

(#10098) sfdrakex válasza Predator2 (#10096) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Le vannak tiltva a 2011 esnél régebbi msnben a linkelések.

(#10095) Niccci

Ezzel próbáld meg.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10099) Lepkemoly


Lepkemoly
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudok belépni az msn-embe. Azt írja ki, hogy jelenleg nem használhatja a(z) Windows Live Messenger programot, mert partnerlistája nem érhető el. csak az én gépemről nem lehet bejelentkezni, de más be tud jelentkezni az én gépemen. Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném!
Üdv!

(#10100) sladka_pani válasza Krystal_s (#10097) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Szia!
Köszi, azt hiszem nekem is jól fog jönni, van egy pár aranyos hangulatjel :D

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.