Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10701) Rikarda válasza fatal` (#10700) üzenetére


Rikarda
csendes tag

Megcsináltam ahogy írtad, és ott van két mező: "Módosíthatja, hogy kik láthatják az Ön nevét" rámegyek és van olyan, hogy "Speciális adatvédelmi beállítások" és ott csuszkák vannak, de nem látom hol lehet ilyen neves dolgot beállítani.

(#10702) fatal` válasza Rikarda (#10701) üzenetére


fatal`
titán

Mondom, hogy nem tudom melyik csoporthoz tartozik. Húzkodd le mindet ameddig engedi és jó lesz. :D

(#10703) TRob1 válasza fatal` (#10698) üzenetére


TRob1
veterán

Sajnos még nincs A-Patch.

Hát igen az lenne a tuti, ha a patch előbb kijönne mint maga a Messenger (nem is értem, miért nem így van) :DD

¤ R'n'R ¤

(#10704) fatal` válasza TRob1 (#10703) üzenetére


fatal`
titán

Nyílván nem előbb, hanem 1 órával a megjelenés után. :DDD

(#10705) TRob1 válasza fatal` (#10704) üzenetére


TRob1
veterán

Most már van!! :D

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#10706) fatal` válasza TRob1 (#10705) üzenetére


fatal`
titán

Cool, thx :D

(#10707) bAtt001


bAtt001
addikt

valamit nyomogattam ma messengerben amikor facebookot akartam csatolni hozzá és azt sikerült elérnem hogy a menüsáv nem akar eltűnni, valahogy így :F valami ötlet?

(#10708) bivalyolo válasza bAtt001 (#10707) üzenetére


bivalyolo
őstag

alt gomb? a 2009-nél működik.

habár csak addig amíg be nem zárom a főablakot mer utána eltűnik magától..
szerk: eliveleg ha a nevedre kattintasz ki lehet kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#10709) bAtt001 válasza bivalyolo (#10708) üzenetére


bAtt001
addikt

igen ott volt csak megijedtem h nem tűnt el az alt bill-re :D

(#10710) T_Stark válasza bAtt001 (#10707) üzenetére


T_Stark
őstag

Húú ilyen nekem is volt egyszer véletlenül, agyamra akart menni :D
Még emlékszem a megoldásra: a nevednél lévő menüt legördíted, és ott a "Menüsor megjelenítése" elől vedd ki a pipát.

(#10711) bivalyolo válasza T_Stark (#10710) üzenetére


bivalyolo
őstag

pont a te esetedről lestem az infót :P

"Let's agree to disagree!"

(#10712) bAtt001 válasza bivalyolo (#10711) üzenetére


bAtt001
addikt

más hibájából is tanul az ember :)
de a facebook chat intergárlás még nem tökéletes szerintem, böngészőben 17 online messengerben meg vagy 5, érdekes :F

(#10713) insanity7


insanity7
csendes tag

Sziasztok ugyanazt az msn-t (03wlsetup-all-14.0.8117.416) szeretnénk felrakni a Laptopra mint a földi gépre, de ezt okoskodja: your version of windows installer is out of date, hiba : msi_check: 0x80280002
ugyanugy Win XP SP2@3 Registry áttirásal, mind a 2 gépen!
Vki seítsen pls :(
.
.
UI: Vagy melyik verziot érdemes leszedni, Win XP SP2@3 ra ?

[ Szerkesztve ]

Az a tény kedves kuzin, hogy a mi kis kópénk Tangónak hívja magát a szamba országában, rögtön megvilágosítja számunkra, hogy mekkora nagy seggfej.

(#10714) bivalyolo válasza insanity7 (#10713) üzenetére


bivalyolo
őstag

xp-hez ez a legutolsó.

"Let's agree to disagree!"

(#10715) insanity7 válasza bivalyolo (#10714) üzenetére


insanity7
csendes tag

köszi, ottohn majd kiprobálom, mobilnettel nem töltöm le, rem jo lesz.

Az a tény kedves kuzin, hogy a mi kis kópénk Tangónak hívja magát a szamba országában, rögtön megvilágosítja számunkra, hogy mekkora nagy seggfej.

(#10716) raczger


raczger
őstag

Van egy kis gondom MSN-el, párszor már találkoztam ezzel a hibával, de most már érdekel van-e rá megoldás. Szóval valakit felvettem, de ő nem látta a felvételi kérelmet, így ő is felvett engem, az én msn-emre sem jött semmi, offline-nak látjuk egymást. Azóta többször próbáltam törölni, másik gépemről is, újra felvenni. Google-ben nem sikerült semmi értelmeset találni, olvastam olyat is, hogy elvileg nincsen megoldás. Esetleg valaki nem tud mégis közületek? Köszi.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#10717) Sari


Sari
tag

Sziasztok!

Az a problémám lenne, hogy ha mikrofonon beszélek valakivel akkor egyszer felhangosodik, máskor elhalkul. Vagy én nem értem hogy mit beszélnek vagy a vagy másik fél.
Microsoft Live Messengert használok. 4 Megás neten. Legújabb hangdriver van fen.
Mi lehet a baj?

Köszi, Sari

(#10718) #27441408


#27441408
törölt tag

jó estét! Szomorúan olvasom hogy a 2011-es msn nem megy fel XP-re, de állítólag megoldják majd hogy fel lehessen tenni. Ez mennyíre igaz? Illetve ha nekem 2009-ers van attól még fogok tudni olyannal kommunikálni akinek 2011-es van? mikrofonnal, kamerával és nortmál írásos módban is? köszi.

[ Szerkesztve ]

(#10719) fatal` válasza #27441408 (#10718) üzenetére


fatal`
titán

Mikrofont, kamerát passzolom, írásban tudsz kommunikálni.

Nem fog menni XP-n.

(#10720) #27441408 válasza fatal` (#10719) üzenetére


#27441408
törölt tag

De ez milyen idióta taktika a májkrémgyártól hogy a népszerű dolgai nem mennek a még mindig népszerű XP-n? ld IE9 és most ez..... nem az ő érdekük lenne hogy ne keressenek az emberek mást? pl google talkot am,i gyanítom még jó ideig jó lesz XP-n is.

Ha valaki tudja hogy tudok e mikivel és kammal is komunikálni az ne habozzon velem megosztani :)

[ Szerkesztve ]

(#10721) fatal` válasza #27441408 (#10720) üzenetére


fatal`
titán

"nem az ő érdekük lenne hogy ne keressenek az emberek mást"

Nem, nem az. Sem nekik, sem senkinek nem érdeke egy 10 éves rendszer támogatása.

[ Szerkesztve ]

(#10722) #27441408 válasza fatal` (#10721) üzenetére


#27441408
törölt tag

Márpedig hidd el hogy van a világban jópár olyan ember akinek vagy nem bírja el a gépe a win7-et vagy nem van pénze win7-re stb... ők tuti nem fognak a mikcrosoft efféle gerilla hadjárata miatt áttérni, az IE részesedése máris zuhant, hogy nincs az XP-re a 9-es, most akkor ott Renthonban a bőrfotelekből nézik, hogyan kezdenek az xp-sek (akik vannak páran a világban...) más nem mikroszoftos dolgokat használni? mert bizony az msn is kivátható pl a google talkal és a skype is, igen sokan már most attól félnek hogy a nagyfőnök ezt sem fejleszti XP-rfe majd.

[ Szerkesztve ]

(#10723) fatal` válasza #27441408 (#10722) üzenetére


fatal`
titán

Elhiszed, hogy leszarják az XPseket? Meg azt a néhány százalék otthoni warezoló jóskapistát is. A nagy lóvé a vállalati userekből van, ők pedig váltanak.

(#10724) qdak válasza raczger (#10716) üzenetére


qdak
addikt

video
nem vagy egyedül megoldást nem tok

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#10725) #27441408 válasza fatal` (#10723) üzenetére


#27441408
törölt tag

Ott meg van hogy még win2000-et használnak. :DDD

(#10726) fatal` válasza #27441408 (#10725) üzenetére


fatal`
titán

Nyílván, hiszen Magyarország a legfontosabb világgazdasági szempontból...

(#10727) insanity7 válasza bivalyolo (#10714) üzenetére


insanity7
csendes tag

nem jön le, semmi azt irja h már fen van :S :(

Az a tény kedves kuzin, hogy a mi kis kópénk Tangónak hívja magát a szamba országában, rögtön megvilágosítja számunkra, hogy mekkora nagy seggfej.

(#10728) koshmar válasza raczger (#10716) üzenetére


koshmar
őstag

Egyszer velem is előfordult. (egy partnerrel).

Hiába vettem fel, offline-nak láttam, holott be volt jelentkezve.

Végül úgy sikerült megoldani, hogy sokszor próbáltam...Felvettem, töröltem, felvettem...

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#10729) bivalyolo válasza insanity7 (#10727) üzenetére


bivalyolo
őstag

mi nem jön le?

az oldalról az msn amit küldtem vagy a gépről ami fenn van?
ha az utóbbi akkor zapmessenger-rel próbáld kipucolni.

"Let's agree to disagree!"

(#10730) raczger válasza koshmar (#10728) üzenetére


raczger
őstag

qdak, Tibii91: köszönöm a választ, akkor majd még próbálkozom a törléssel és újra felvenni, és emellett falba verem a fejem (nem ez az első furcsa dolog amit csinált már az msn nekem)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#10731) runner 125


runner 125
nagyúr

Hi!

Merre tudok egy új "mappát" létrehozni a kezdőlapon?

Bakker, valamiért csak új "Csoportot" tudok létrehozni, de nekem csak egy sima almappa kell, ahova át tudom csoportosítani az egyes ismerőseim.

Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10732) runner 125 válasza runner 125 (#10731) üzenetére


runner 125
nagyúr

Pontosabban kategóriát, de ez már sikerült. Most már csak egy kérdésem maradt: Az új kategóriát merre tudom a legelső helyre hozni?

Köszönöm.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10733) fatal` válasza runner 125 (#10731) üzenetére


fatal`
titán

Jobb klikk -> Create new category

(#10734) runner 125 válasza fatal` (#10733) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ok, köszi, rájöttem ahogy a fentebbi postban írtam. :D

Most már csak kérdés, h hozom előre.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10735) fatal` válasza runner 125 (#10734) üzenetére


fatal`
titán

Azt sehogy, ABC sorrendben rendezi őket. De azt hiszem lehet beállítani kedvenceket, az legfelülre kerül és oda a csoporttól függetlenül helyezheted a partnereid.

(#10736) koshmar válasza runner 125 (#10734) üzenetére


koshmar
őstag

"Verd át" azzal, hogy a mappa neve elé teszel egy darab 0-t.
Lehet hülyén fog kinézni, de elöl lesz.

Én a telefonomon szoktam így csinálni a képekkel/videókkal, ha azt akarom, hogy legelöl legyen a mappában.

Persze hunfatal megoldása is jó. :)

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#10737) fatal` válasza koshmar (#10736) üzenetére


fatal`
titán

Egy _ szvsz szebben mutat ha már eléírkálunk. :D

(#10738) koshmar válasza fatal` (#10737) üzenetére


koshmar
őstag

Ja, én azt hittem, hogy csak akkor kerül előre, ha számot írtunk eléje. ;]

Hát no, úgy is jó. :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#10739) insanity7 válasza bivalyolo (#10729) üzenetére


insanity7
csendes tag

ja de az ottohonit nem akarom lepucolni, (milyen hulyeség ez h csak akkor tölt7m le ha nincs fen a gépen a telepitett verzio ? ebben mi a logika?) majd akkor ezt kötöm a kábeles netre és megprobálom ezen, mert akk le7 h a másik msn el veszett össze :K :o

[ Szerkesztve ]

Az a tény kedves kuzin, hogy a mi kis kópénk Tangónak hívja magát a szamba országában, rögtön megvilágosítja számunkra, hogy mekkora nagy seggfej.

(#10740) bivalyolo válasza insanity7 (#10739) üzenetére


bivalyolo
őstag

próba cseresznye :)

"Let's agree to disagree!"

(#10741) bnorbert989


bnorbert989
tag

Sziasztok Problémám a következő.
http://windowslivehelp.com/solution.aspx?solutionid=96e268e9-1780-4bb5-8d6e-330f86aba641
Ilyen hiba Üzenetre dob át az msn-em amikor be szeretnék lépni.
Problémám: ugyebár fel lehet oldani ha a telefonomra küldök egy ellenőrző kódot.
De a listába nem található a Hungarian Country.
Ilyenkor mi a teendő?Írtam Supportot de nem válaszoltak még :W

(#10742) Fittipaldi72


Fittipaldi72
tag

heelo.a problémám az lenne,hogy nem írja,hogyha felvettek msnre,pedig már többen is jelezték,hogy megtörtént,és az egyik ismerősömnek is ez a problémája,mind a kettőnknek 2009-es.ha valaki tudja hogy mi a probléma,vagy hogy tudnám megoldani,az válaszoljon.előre is thx

Mindhalálig Rock N Troll!

(#10743) fradi81 válasza Fittipaldi72 (#10742) üzenetére


fradi81
veterán

Olvass vissza, sok embernél van ilyen, sz@r az msn használj mást :)

moto g72, Ninebot d28e

(#10744) runner 125 válasza fatal` (#10735) üzenetére


runner 125
nagyúr

Oks, köszi nektek.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10745) sutszi


sutszi
veterán

Üdv!
Van az alábbi elérési út:
c:\Users\%username%\AppData\Local\Microsoft\
Ezen belül két mappa:

Windows Live
Windows Live Contacts

Annak ellenére, hogy néha napján van használva a Live Messenger ez a két mappa 54MB/380MB helyet foglal el, és kicsit zavar.
Tudja valaki mi a fenét tárol itt a program?
Szükség van ezekre a fájlok? Ha nem, akkor rá lehet venni a messenger-t, hogy takarítsa el a piszkát, vagy simán delete a mappára?
Előre is kösz.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#10746) Fittipaldi72 válasza fradi81 (#10743) üzenetére


Fittipaldi72
tag

hát kösz.találtam ilyen problémákat,de válaszokat nem láttam hozzájuk..

Mindhalálig Rock N Troll!

(#10747) Lacces


Lacces
őstag

Hogyan lehet az msn-be beépített flash lejátszót leállítani?

Öcsémmel folyton küldjük a youtube linkeket, erre a kis zsivány, folyton ott az msn ablakba hozza be a videot, ami nem lenne gáz, de képtelen lejátszani. Mert telepíteni kéne valamit az adobe-től, amit ő sem tud pontosan, az adobe honlapja és fuck van... csak az idegesítő bedobja oda vidit, feldobja a kis ablakot, hogy na telepíted, és lassítja a gépet.

Ezt szeretném megszüntetni, hogy ne-ne játsza le ott nekem a videokat! Csak a linket mutassa, videot nem kell... Ezt hol lehet beállítani?

:R

(#10748) fatal` válasza Lacces (#10747) üzenetére


fatal`
titán

IEből telepítsd az activex flash playert és jó lesz.

De a-patchal meg tudod szűntetni a videómegosztást. :)

(#10749) Lacces válasza fatal` (#10748) üzenetére


Lacces
őstag

Köszönöm!

(#10750) harylmu válasza fatal` (#10748) üzenetére


harylmu
őstag

Az a-patch nekem a reklámokat leszedi, de a videómegosztást nem tiltja le nálam sajnos.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.