Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10951) Rooney87


Rooney87
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni, hogy van-e estleg lehetőség rá, hogy amikor tálcán van a chat ablak és kapok egy új üzenetet, akkor ne villogjon illetve annak a színét (most narancssárga) meg lehet változtatni valahol? A beállítások között nem találtam ilyesmit. Windows live messengert használok, pontos verziót nem tudok.
Illetve még egy kérdés, hogy amikor egy teljen új beszélgetést kezdeményez felém valaki, akkor mindent háttérbe tesz az msn és ez a chat ablak jelenik meg. Erre esetleg nincs valamilyen megoldás, hogy csak a tálcán jelenjen meg az üzenet?

Válaszotokat előre is köszönöm

(#10952) localhost válasza Rooney87 (#10951) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Szerintem ott ahol a beállításaidat meg tudod változtatni keresd meg az a menüpontot de ha nem látod akkor előbb üst le a egy pillanatr a baloldali <alt> billentyűt egy pillanatra na oda abba akkor bemész és a beállításokon belül megkeresed a neked megfelelő tulajdonságot mert az csak a teáltalad ismert programban van ott és úgy mert nekem biztosan máshol van mert én másik verzióját használom a programnak szerintem és a pipát vedd ki a megfelelő négyzetből majd okézd le.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10953) ErosenZold


ErosenZold
senior tag

A legfrisebb msn csak engem dobál le 2-3 percenként 5 mp re az elmúlt 1 órába?

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#10954) TRob1 válasza ErosenZold (#10953) üzenetére


TRob1
veterán

Azt nemtom hogy csak téged-e, de engem tuti nem (meg ahogy észrevettem, a partnerek se jelentkezgetnek ki-be). :D

¤ R'n'R ¤

(#10955) Csabee. válasza ErosenZold (#10953) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nálam sincs ilyen gond. De 1 hónapja kb rendszeres volt.

Üdv: Csabee.

(#10956) vacs


vacs
veterán

A 2011-es msn-be nem tudom szerkeszteni a nevemet. Ha megpróbálom akkor a webes felületre visz, de ha ott átírom a nevet, akkor az e-mail-ekben is átíródik. Nem lehet valahogyan csak az msn-be átírni ?

(^)(>.<)(^)

(#10957) Csabee. válasza vacs (#10956) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Sajnos nincs rá mód.

Üdv: Csabee.

(#10958) vacs válasza Csabee. (#10957) üzenetére


vacs
veterán

Sajnos én is így gondoltam, de azért köszi.

(^)(>.<)(^)

(#10959) Viktor89


Viktor89
aktív tag

Sziasztok! Akárhányszor egy linkre kattintok az msn beszélgetési ablakból bejön egy figyelmeztetés. Hogyan tudom ezt kikapcsolni?

Konkrétan erre gondolok.

(#10960) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Msn smilekat lehet valahogy szerkeszteni, úgy hogy tudom hogy hol van elmentve és onnan 1 progival megnyitni majd onnan szerkeszteni vagy nemnagyon lehet?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#10961) Quiksilver


Quiksilver
aktív tag

Van valami lehetőség, hogy ezt kikapcsoljam? :F Marha mód idegesít...

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#10962) localhost válasza Quiksilver (#10961) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Igen, van. [link]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10963) Quiksilver válasza localhost (#10962) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Köszönöm :R

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#10964) jozsi252


jozsi252
veterán

Nos lehetséges hogy megtudtam oldani azt a hibát hogyha valaki felvesz msn-re akkor miértnem jelzi ki nekem hogy felvettek. Lehetséges lenne hogy privátba valaki rámírjon leírom a msn címem és hogy felvegyen? csakhogy biztos legyek benne hogy jólett-e mert így elég gáz ez hogy felakarnak venni és nemjelzi ki.

thx előre is.

iPhone 13 Pro Max

(#10965) sniper elite


sniper elite
senior tag

Lenne egy olyan gondom, hogy amikor felakarok lépni msn-re akkor BEX hibaüzenettel kifagy az egész. Újra raktam 3x is a programot és vírusirtó programot is kikapcsoltam de még mindig fent áll a hiba. Tudna valaki segíteni?

Ez a hibaüzenet pontosan:

Problémaesemény neve: BEX
Alkalmazásnév: msnmsgr.exe
Alkalmazásverzió: 15.4.3538.513
Alkalmazás időbélyegzője: 4dcdb2b3
Hiba – modul neve: StackHash_72b2
Hiba – modul verziója: 0.0.0.0
Hiba – modul időbélyegzője: 00000000
Kivétel – eltolás: 74a7c9f1
Kivételkód: c0000005
Kivételadatok: 00000008
Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.28
Területibeállítás-azonosító: 1038
További információk 1: 72b2
További információk 2: 72b21ad70d790fbaa3c369810a62dc2e
További információk 3: e25b
További információk 4: e25b0da656286418dd548443e31d8417

(#10966) Enton


Enton
addikt

Hy!

Egy blokkolt fiókot szeretnék visszaállítani, de a magyar telefonszám formátum kicsit gagyi és a 7 számból csak hatot kér be különben rossz a számként nem küld sms-t.
6 karakteres mobilszámot most meg nem tudok szerezni.
Van erre valami megoldás?

"just because they are spelled the same doesn’t mean they are the same" And "just because they are not spelled the same doesn’t mean they are not the same" Mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#10967) Epunka23


Epunka23
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ha valaki nem az én gépemet használja, amire el vannak mentve a naplózott beszélgetések, akkor attól ő meg tudja nézni őket? Van erre valami program, vagy valami, hogy valamilyen módon ő meg tudja nézni azt, hogy én kivel beszélgettem, mikor, és mit????

(#10968) fradi81 válasza Epunka23 (#10967) üzenetére


fradi81
veterán

hello
nem.

moto g72, Ninebot d28e

(#10969) Epunka23 válasza fradi81 (#10968) üzenetére


Epunka23
csendes tag

köszi

(#10970) Moonchild


Moonchild
csendes tag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy legújabb Messengerben hogyan lehet visszakeresni a törölt partnereket és újra látni a kapcsolatomban?

(#10971) XZoli


XZoli
aktív tag

Ma elakartam indítani a messengert, majd a mailt de az teljesen elmosódott képet adott nem tudom mi lehet a hiba oka, de nem akarom újra húzni a gépemet ez miatt. úgyhogy help.

Üdv Zoli

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#10972) TRob1 válasza XZoli (#10971) üzenetére


TRob1
veterán

Sztem jó lesz átnézni a géped pár víruskergetővel meg spyware gyomlálóval... :U

¤ R'n'R ¤

(#10973) XZoli válasza TRob1 (#10972) üzenetére


XZoli
aktív tag

KIS 2012 van rajta azon nem jön be semmi, mindenre riaszt :DDD

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#10974) TRob1 válasza XZoli (#10973) üzenetére


TRob1
veterán

Akkor jó ha azon semmi nem jön be (akkor nincs is ennél jobb, mennyiért vetted? 12-13e Huf?)

Egyébként tényleg úgy rémlik, mintha vhol régebben azt olvastam volna, hogy ezt vmi vírus okozza... de lehet tévedek. :B

¤ R'n'R ¤

(#10975) XZoli válasza TRob1 (#10974) üzenetére


XZoli
aktív tag

Igen kb: 16000ft volt, de két éves és három gépre telepíthető változat, igaz nem magyar boltban vettem itthon 3x annyiba került volna

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#10976) fradi81 válasza XZoli (#10971) üzenetére


fradi81
veterán

Ajánlom olvasásra a következő hozzászólást :)
(#10638) szjoci

moto g72, Ninebot d28e

(#10977) Kuruc2


Kuruc2
senior tag

Sziasztok!

Ebben a legújabb messengerben nem találom a gépelés helyett rajzolás ikont. Megszűntették?

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#10978) XZoli válasza fradi81 (#10976) üzenetére


XZoli
aktív tag

Köszi :R Leeset s pofám :DDD , de tényleg ez volt a hiba. most az a kérdés ki tud ilyen jól programozni az ATI vagy a Microsoft :O

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#10979) dbius válasza Enton (#10966) üzenetére


dbius
veterán

Most este engem is azzal fogadott, hogy blokkolták a fiókomat, telefonszámot én sem tudtam elmenteni - de úgy láttam, hogy jelenleg Magyarországon az sms-ben történő reaktiváló kód küldés nem működik -.

Így most online felületen kértem ügyintéző útján segítséget ez alapján.

Nem tudom mennyi időn belül reagálnak.

(#10980) Enton válasza dbius (#10979) üzenetére


Enton
addikt

Kösz az infót, megpróbálom én is ezt. Hátha foglalkoznak vele.
Ha esetleg van bármi plusz az ügyelkapcsolatban jöhetnek infók. :K

"just because they are spelled the same doesn’t mean they are the same" And "just because they are not spelled the same doesn’t mean they are not the same" Mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#10981) dbius válasza Enton (#10980) üzenetére


dbius
veterán

Nekem már válaszoltak, ill. feloldották a tiltást. :K

(#10982) ittakary


ittakary
nagyúr

Sziasztok!

Pár hete a WLM 2009 úgy indul el, hogy megjelenik jobb oldalt egy ilyen kis "Személyes kezdőlap" ablakocska. Rettenetesen zavaró, hogyan lehetne kiiktatni, van rá valami megoldás?

Előre is köszönöm :R

Kép a problémáról:

(#10983) TRob1 válasza ittakary (#10982) üzenetére


TRob1
veterán

Guglival fél perc alatt: "A felső sorból kiválasztod: eszközök->beállítások->bejelentkezés-> vedd ki a pipát a windows live személyes kezdőlap megjelenítése a messenger programba való bejelentkezés után. Majd okézd le az egészet és kész is vagyunk:)"

Azért majd jelezd hogy bejött-e. :D

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#10984) TRob1 válasza TRob1 (#10983) üzenetére


TRob1
veterán

Tálcán az up/down kijelzés az milyen "app"? És a hdd gadget? köszi

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#10985) Kuruc2 válasza TRob1 (#10984) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Itt találsz egy ifányit:

http://www.windowsmix.com/load/minialkalmazasok/7

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#10986) TRob1 válasza Kuruc2 (#10985) üzenetére


TRob1
veterán

Aha, csak azt nem amit kérdeztem. :D (De 1iket közben megtaláltam, Imp's Drive Info)

¤ R'n'R ¤

(#10987) ittakary válasza ittakary (#10982) üzenetére


ittakary
nagyúr

Uhh eszembe nem jutott volna magyarul rakeresniv:D ket hete keresgeltem angolul kulonfele szavakat hasznalva azert fordultam ide vegso elkeseredesemben ide mert sehogyan sem jott ossze :(

(#10988) TRob1 válasza ittakary (#10987) üzenetére


TRob1
veterán

És megoldotta amit írtam? És a kérdésemre a válasz? (tálcádon up/down kijelzés)

¤ R'n'R ¤

(#10989) ittakary válasza TRob1 (#10988) üzenetére


ittakary
nagyúr

Igen megoldotta, nagyon köszönöm :R

NetSpeedMonitor a neve, viszont a telepítőt most hirtelen nem találom gépemen, de azt hiszem kigugliztam: [link]

(#10990) TRob1 válasza ittakary (#10989) üzenetére


TRob1
veterán

Én is köszi. :R

¤ R'n'R ¤

(#10991) NagyDave


NagyDave
tag

A napokban újra tettem a windows-t és így az msn-t is. 2009-es verziót használom, és ez a problémám már tavaly is megjelent, de már fogalmam sincs, hogyan orvosoltam.
Az a helyzet, hogyha bármilyen skin-t felteszek, akkor megváltoznak a hangulatjelek és ezek nekem jobban is tetszenek, azonban ezek úgymond elcsúsztak. Ha pl. beírom a mosolygós arcot, akkor azt kiadja és félig a mellette lévőt is. De némelyik úgy el van csúszva, hogy teljesen másik hangulatjelet ad ki. Mindent kipróbáltam már és újratettem, de nem tudom már hogyan csináltam meg ezt tavaly. Ha valaki tud ebben segíteni, akkor kérem segítsen!

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#10992) oettinger01


oettinger01
őstag

olyan problémám van az MSNemmel, hogy ha felveszek valakit akkor nem jelnik meg a listámon, illetve ha neki megadom az én cimem akkor nem jelnik meg a felkérése nálam, hogy felvehessem. hogyan lehet ezt orvosolni?

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#10993) fradi81 válasza oettinger01 (#10992) üzenetére


fradi81
veterán

Próbálj ki egy másik msn klienst ami nem windowslivemessenger.

moto g72, Ninebot d28e

(#10994) oettinger01 válasza fradi81 (#10993) üzenetére


oettinger01
őstag

melyiket ajánlanád?

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#10995) TRob1 válasza oettinger01 (#10992) üzenetére


TRob1
veterán

Egy vkinél van ez, vagy mindenkinél?

Egyébként próbáld meg a Live oldalról, és ne a kliensből. Elvileg úgy menni fog.

¤ R'n'R ¤

(#10996) fradi81 válasza oettinger01 (#10994) üzenetére


fradi81
veterán

Ezt próbáld ki első körbe.

moto g72, Ninebot d28e

(#10997) oettinger01 válasza TRob1 (#10995) üzenetére


oettinger01
őstag

Az utóbbi időben egymást követően 2 alkalommal is ez volt a jelenség, és azóta sem tudjuk ott felvenni a kapcsolatot egymással.

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#10998) dJ Peer


dJ Peer
aktív tag

Üdv!
Játszani szeretnék és kritikus hiba 3 at ír, és hogy nem talál egy fontos fájlt.
Mi a gondja? :F

(#10999) dJ Peer válasza dJ Peer (#10998) üzenetére


dJ Peer
aktív tag

Megoldottam, rendszergazdaként kell futtatni. :)

(#11000) Fehércápa


Fehércápa
aktív tag

Sziasztok

Az a problémám,hogy ha két helyről (telefonomról és gépemről) egyszerre szeretnék bejelentkezni,nem megy. Ahogy belépek, azonnal kijelentkezik a másik.
2011-es msn-em van, letöltve hozzá a plus is.
A "sign in at more than one place" ki van pipálva beállításoknál.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.