Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10401) localhost válasza vikvuk (#10400) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem! Csakis nálad! :) kattanj
"A(z) Messenger szolgáltatás normálisan működik. Ha szokatlan működést észlel, jelentse a problémát a Windows Live megoldásközpontban, vagy keresse fel a Súgóközpontot."

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10402) concret_hp


concret_hp
addikt

valaki tudna adni 1 linket olyan msn-hez ami nem az új csilivili dizájnos? :R

vagy fullba vagy sehogy :D

(#10403) bivalyolo válasza concret_hp (#10402) üzenetére


bivalyolo
őstag

ha nem gond h angol: [link]

"Let's agree to disagree!"

(#10404) toldy


toldy
őstag

Most fogok hülyeséget kérdezni, de a windows live messenger és a games for windows live össze hozható hogy cím alá, vagy egyenlőre két külön szolgáltatás?

Az élet nem habostorta.

(#10405) fatal` válasza toldy (#10404) üzenetére


fatal`
titán

Nem tudom, hogy megy e már magyarországon a Live szolgáltatás (xbox, games for windows). Amennyiben igen, akkor már most is össze van kötve, egyszerűen ugyanavval az accal lépsz be és regisztrálod a cd kulcsot. :)

(#10406) polonic válasza toldy (#10404) üzenetére


polonic
félisten

Összehozható. Eddig is összehozható volt, hogy ha külföldön éltél. November 10-e óta van egyébként hazánkban.

(#10407) fatal` válasza polonic (#10406) üzenetére


fatal`
titán

Ez nekem is hasznos info volt, köszi. :)

(#10408) concret_hp válasza bivalyolo (#10403) üzenetére


concret_hp
addikt

ja ez király, köszi :R

vagy fullba vagy sehogy :D

(#10409) sladka_pani válasza toldy (#10404) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Én csak Szlovákiában tudom, hogy már egy ideje működik a Live szolgáltatás X-Boxon.

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#10410) szildavid


szildavid
csendes tag

Hi!

Olyan problémám lenne, hogy nemtudok MsN-ben új partnereket felvenni. Felveszem és a másik illetőnél nem jelenik meg az, hogy felvettem tehát a nem elérhetők között vagyok. Próbáltam más MsN fiókommal is azzal sem jó. Valami ötlet?

Köszi!

(#10411) fatal` válasza szildavid (#10410) üzenetére


fatal`
titán

Weben sem tudjátok egymást visszaigazolni, ha ő is felvesz? Én is belefutottam ebbe, de utána jó lett.

Különben elvileg a főablakban jelenik meg ha valaki felvett, de a gyakorlatban ez sem mindig működik.

[ Szerkesztve ]

(#10412) szildavid


szildavid
csendes tag

Megpróbáltam weben keresztül is, ott azt írja, hogy sikeres felvétel, de megnyitom az MsN-t és ott nincs nyoma a felvételnek és besem teszi az illetőt nem elérhetők közé. :F

[ Szerkesztve ]

(#10413) koshmar válasza szildavid (#10410) üzenetére


koshmar
őstag

Nekem is volt már ilyesmi, kb. négyszer felvettem, aztán sikerült.
Te próbáltad többször is?

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#10414) szildavid válasza koshmar (#10413) üzenetére


szildavid
csendes tag

Igen, kb. 4x próbáltam énis.

(#10415) sladka_pani válasza szildavid (#10410) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Legutóbb nekem is volt egy partneres problémám. Megadtam a címem egy csajnak, felvett azt mondta, és napokig nem jelentkezett, kiderült neki ott vagyok a listában, de nem elérhetőként, nekem se programban, se neten semmit nem jelzett. Aztán felvettem én és minden jó lett, de ugyanaz a cím még 1x ott van neki a listában nem elérhetőnek. Mármint az én címem. Elmentem hozzá, megnéztem, nem gépelte el a címem. Tehát csinál ilyen debilségeket az MSN.. igazán gáz, hogy még ennyi idő után is vannak ilyen alapvető hibák, hogy nem megy a kommunikáció csettintésre.. inkább ezt fejlesztenék, vagy csak ne basznák el ami már valaha jól működött..

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#10416) fatal` válasza sladka_pani (#10415) üzenetére


fatal`
titán

Az igazán gáz az, hogy régen semmi ilyesmi probléma nem fordult elő, pl. a 7.5 vagy mégrégebbi verziók idejében.

(#10417) sladka_pani


sladka_pani
aktív tag

Ja meg még valami: Nekem is 2x van a listában már egy jó ideje egy barátom, ha törlöm az egyiket, törli vele a másikat is, szóval hagynom kell 2x valamiért... :S

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#10418) sladka_pani válasza fatal` (#10416) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Bizony, beépített XP-s Messengerre is mindenki mondta ilyen rések olyan biztonsági kapuk, nemjó.. én eleinte 1-2 évig használtam is normálisan, sose volt semmi baj vele, még csak le se dobott. Aztán azért felraktam idővel a 6.0 vagy 6.5, ezt hirtelen nem is tudom melyikkel kezdtem :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#10419) szildavid


szildavid
csendes tag

Na megoldódott a dolog, ma reggel kapcsoltam be a gépet, mondom megpróbálom újra a partnerek felvételét és láss csodát megjavult magától, ki hitte volna. :DD

Köszi skacok a segítségeket! :R

[ Szerkesztve ]

(#10420) bivalyolo


bivalyolo
őstag

akinél nem ment rendesen a partnerfelvétel amúgy a legújabb wlm van vagy a 2009-es?

"Let's agree to disagree!"

(#10421) fatal` válasza bivalyolo (#10420) üzenetére


fatal`
titán

Nálam a legújabb van és annál is, akit fel akartam venni. Aztán végül ugye weben kellett. :)

(#10422) bivalyolo válasza fatal` (#10421) üzenetére


bivalyolo
őstag

akkor ezek szerint csak a legújabbal csinálná ezt? :F

"Let's agree to disagree!"

(#10423) fatal` válasza bivalyolo (#10422) üzenetére


fatal`
titán

Nemhiszem, nem tudom a többieknél milyen verzió van, de szerintem ez verziófüggetlen.

(#10424) koshmar válasza szildavid (#10419) üzenetére


koshmar
őstag

MSN-nél igen gyakori az öngyógyulás. :DDD

Elég szeszélyes egy program, de még mindig szeretem használni. :)

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#10425) fatal` válasza koshmar (#10424) üzenetére


fatal`
titán

Én rühellem, a Skype sokkal jobb, de a nagytöbbség a WLM-et használja, így nem tehetek mást.

(#10426) bivalyolo válasza fatal` (#10423) üzenetére


bivalyolo
őstag

hmm hát akkor már tényleg semmi okom nincs nem frissíteni az újra :D

"Let's agree to disagree!"

(#10427) koshmar válasza fatal` (#10425) üzenetére


koshmar
őstag

Nekem meg Skype-om nem volt soha. :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#10428) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Segítséget kérnék szépen.

Előtörténet:
A lakásban van egy wifi router, és azt osztja szét 3 számgép felé a bejövő LAN kábeles netet. 2 számgép LAN kábellel kapja a netet, egy pedig wifi-n. Én LAN kábelen kapom.

Probléma:
Internet van is még most is. Viszont szó szerint egyik pillanatról a másikra nem tudok belépni Windows Live Messenger programba, mert EZ JÖN KI HIBAKÉNT
Ugyanígy egyik pillanatróla másikra nem működik a GMAIL NOTIFIER kis programom sem, ami a GMAIL es leveleket tudja ellenőrizni.

Minden egyéb esetben jól működik az internet, csak ez a két program nem lép be.

Lakótársam viszont, aki wifi-n használja a netet, neki ez a két program is működik.

Ja, és egy éve van nálunk ez az internetezési rendszer, és eddig nem volt ilyen probléma.

köszi szépen, a segítséget.

(#10429) Orionk válasza Orionk (#10428) üzenetére


Orionk
senior tag

Megvan a probléma:

Az internet explorer átállt offline módba. Vissza kellett állítani, online módba.

Az érdekes dolog az, hogy nem is használom egáyltalán az internet explorer-t.

(#10430) koshmar válasza Orionk (#10429) üzenetére


koshmar
őstag

Ugyanez volt nálam is.

Az IE8 kapcsolat nélküli módban volt, az MSN persze nem csatlakozott.
Holott mióta megvan a gép, hozzá nem nyúltam az IE8-hoz...

És úgy vettem észre, hogy nagyon gyakran csak ennyi a probléma.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#10431) animatrix11


animatrix11
őstag

Üdv

Érdekes dolog történt hátha tud valaki segíteni. Eddig xp-m volt, de felraktam most egy win7-et felraktam az msnlive-ot kérte hogy erősítsem meg az email címem, megtörtént, bejelentkeztem, viszont az összes ismerős eltűnt mitől lehet ez? vissza lehet állítani valahogy? És azt meg lehet csinálni, hogy ne a tálcán legyen állandóan az msn hanem, jobb oldali értesítési területen?
előre is köszi

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#10432) fatal` válasza animatrix11 (#10431) üzenetére


fatal`
titán

Nem tudom, más is panaszkodott már hogy eltűntek a partnerei. Ha nincs gép amin még megvannak és ki tudnád exportálni, akkor csak az újrafelvétel segít.

Értesítési területhez meg: Futtasd vista kompatibilitási módban, viszont anomáliákat okozhat.

(#10433) animatrix11 válasza fatal` (#10432) üzenetére


animatrix11
őstag

köszi :R

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#10434) dellfanboy


dellfanboy
őstag

a legújabb WLM2011- nekem nagyon nem jön be. lehet valahogy a régebbi verziot feltelepíteni? ha igen akkor hogy? mondjuk a 2009.est? milyen más msn progit ajánlotok? pidgin?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#10435) RootRulez


RootRulez
félisten

Szia!

Töltsd le ezt és próbáld meg feltenni. :K 2009-es és működni fog (reményeim szerint). :K

...

Ha ez mégse jó, akkor feltöltöm valahova a "sajátom"...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#10436) dellfanboy válasza RootRulez (#10435) üzenetére


dellfanboy
őstag

Helló!
köszi a gyors segítséget, letöltöttem amit linkeltél, viszont telepíteni nem tudom a hibaüzenet az alábbi:[link]

[ Szerkesztve ]

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#10437) RootRulez válasza dellfanboy (#10436) üzenetére


RootRulez
félisten

No várjál, feltöltöm vhova az enyém, ami tuti müxik. :K

═════════════════════════════════════════

(#10438) dellfanboy válasza RootRulez (#10437) üzenetére


dellfanboy
őstag

előre is thenkjú:R

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#10439) Воланд válasza dellfanboy (#10434) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10440) RootRulez válasza Воланд (#10439) üzenetére


RootRulez
félisten

Igen, este ezt én is megtaláltam, de a link már nem jó. :(

Na itt van, szét kellett vágnom, csak úgy maradt meg a szerveren. Gondolom korlátozva van a feltölthető max file méret.. Linkek: 1, 2, 3, 4, 5.

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#10441) Воланд válasza RootRulez (#10440) üzenetére


Воланд
titán

Nekem jó.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10442) RootRulez válasza Воланд (#10441) üzenetére


RootRulez
félisten

Váá, mekkora sügér vagyok, nem olvastam el mi van odaírva... Csak látom piros szöveg, na mondom ez azóta törölve lett... Most elolvasom, látom, csak a jelszót kéri :DDD Késő volt már nekem éjjel. :U

═════════════════════════════════════════

(#10443) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
Pár hete nem tudok bejelentkezni a programba, ezzel az ablakkal fogad. Megpróbáltam jelszót változtatni de nem segített. Meg volt még valami lehetőség, egy felbukkanó ablakban lehetne visszaszerezni a fiókom, de ahhoz meg be kéne jelentkezni, de ez a probléma ugye, hogy nem megy. :W Van valami ötletetek, mit tehetnék még?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#10444) dellfanboy válasza RootRulez (#10440) üzenetére


dellfanboy
őstag

4.rész nincs fennt? vagy nálam van a hiba? az a revo az pontosan mit és honnan uninstalál?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#10445) RootRulez válasza dellfanboy (#10444) üzenetére


RootRulez
félisten

Letörlődött valamiért, de visszatettem. :F (megint letörölte) Leszedheted a teljeset is, amit Fire/SOUL/CD linkelt, mert mégse törlődött le, csak benéztem éjjel. :DDD

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#10446) dellfanboy


dellfanboy
őstag

szuper de most meg azt írja hogy, addig nem telepíti fel, míg az újabb verziót el nem távolítom, de már rég uninstaláltam, ez a revo használhatatlan számomra.
mit-hol töröljek le hogy fel tudjam a 09est telepíteni?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#10447) Krystal_s válasza dellfanboy (#10446) üzenetére


Krystal_s
addikt

szia én inkább a ZapMessenger-t ajánlanám, ami kimondottan az msn maradványainak eltávolítására alkalmas...

(#10448) Воланд válasza RootRulez (#10442) üzenetére


Воланд
titán

:DDD

Előfordul az ilyesmi.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10449) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Helló

Nem olvasgattam végig mindent, és gondolom már kérdezték
De ebbe a szemét 2011-es wlm-ben nincs más névváltási lehetőség csak az a verzió hogy felmegyünk az oldalra és beírunk pár betűt vagy számot?!

a régebbi verzióknál olyan jól bevált azt ATM, magától vált kiírást meg nevet is 10 másodpercenként vagy ahogy én akarom

ilyesmi nincs a 2011-es wlmhez? :F :(((

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#10450) fatal` válasza enginev3.0 (#10449) üzenetére


fatal`
titán

Nincs. Állítsd be weben hogy mindenki csak a keresztneved láthassa aztán azt írsz oda amit akarsz, vezetéknévnek meg valami marhaságot.

Én speciel örülök neki, hogy végre nem lehet kifestőkönyvnek használni a nickneveket.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.