Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11651) TRob1 válasza M0Dair (#11650) üzenetére


TRob1
veterán

Én is jobban szeretem az MSN "A-Patchelt" változatát mint a szkájpot. Használom is míg lehet. És vhogy nálam perpill jobb a videóhívás is rajta... Sajna szkájp-herélőről nem tudok, de remélem az A-patch készítő mester nekiugrik ha már nincs msn.

¤ R'n'R ¤

(#11652) M0Dair válasza TRob1 (#11651) üzenetére


M0Dair
aktív tag

Én is így vagyok vele. Bízunk benne. :)
A legtutibb az lenne, ha valaki megtörné valami módon wlm-et a közeljövőben, hogy használható lehessen márciustól is.

(#11653) TRob1 válasza M0Dair (#11652) üzenetére


TRob1
veterán

Meg akartam kérdezni nincs-e tervben egy A-Patch skypehoz, de vmiért nem küldi el a kérdésem az A-patch oldalán. :(

¤ R'n'R ¤

(#11654) pikpakk


pikpakk
csendes tag

Valaki meg tudná mondani nekem hogy az msn-ben miér nem tudom bekapcsolni a facebook chat-et.Össze van kötve minden mindennel.Én elérhető vagyok de nálam senki sem online.

(#11655) Astroman


Astroman
csendes tag

Frissítettem a Skype-ot és össze is kötöttem mindkét fiókot, de a Skype-ba csak a régi skype névvel/jelszóval tudok belépni.
Most hogy is van? Valahol elrontottam?

(#11656) fradi81 válasza Astroman (#11655) üzenetére


fradi81
veterán

A skype neved maradt ugyanaz nem? Akkor miért akarnál új névvel belépni?

moto g72, Ninebot d28e

(#11657) Astroman válasza fradi81 (#11656) üzenetére


Astroman
csendes tag

Igen, ugyanaz maradt, de pl. a partnerlistát nem vette át.

(#11658) fradi81 válasza Astroman (#11657) üzenetére


fradi81
veterán

Tehát ha a skype neveddel lépsz be, minden olyan mint régen, csak skype ismerősök vannak? Az msn fiókoddalmeg nem tudsz belépni? Azt jobb oldalra kell beírni.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#11659) TRob1 válasza Astroman (#11657) üzenetére


TRob1
veterán

Kijelentkezel, majd jobb oldalt ott lesz hogy bejelentkezés MS Accal... Na ott jelentkezz be az msn-es mélcímeddel és jelszavaddal.

¤ R'n'R ¤

(#11660) Astroman válasza fradi81 (#11658) üzenetére


Astroman
csendes tag

Jelenleg így néz ki a Skype bejelentkezés:

(#11661) fradi81 válasza Astroman (#11660) üzenetére


fradi81
veterán

Valahogy így kéne pedig. A legújabb verziót próbáld, ha régebbi van.

moto g72, Ninebot d28e

(#11662) Astroman válasza fradi81 (#11661) üzenetére


Astroman
csendes tag

Délelőtt a malóhelyi gépen szarakodtam vele, majd itthon szintén frissítette, a Skype-ot, ami így is néz ki. Viszont amikor a microsoft-fiókra kattintok, onnantól kezdve semmi. Se jobbra, se balra, se kép se hang.
Leszedem az egészet, aztán vissza a Skype-ot, aztán meglátjuk.

(#11663) letsgo88


letsgo88
csendes tag

Hali.
Nemrég kezdtem el olvasgatni msn megszűnésével kapcsolatban. (épp időben, tudom).
Ami nagyon zavar, hogy az egyéni hangulatjelekkel nem lehet mit kezdeni...?
Tudtok ajánlani valamit, ahol lehet használni őket, vagy hogy tudom lementeni gépről (ha esetleg később pl a skype engedné a hangulatjeleket)???
Illetve google talkról nem sokat tudok, ott is korlátozva lehet ebből a szempontból a dolog?

Köszi a helpet :)

(#11664) fradi81 válasza letsgo88 (#11663) üzenetére


fradi81
veterán

gtalk videóhívásra való inkább, az msnhez letöltött hangulatjelek máshol nem mennek.

moto g72, Ninebot d28e

(#11665) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Üdv uraim!

A kérdésem a következő: Az eddig beállított profilképek már nincsenek a gépen, viszont ki lehet még választani őket, hogy az jelenjen meg. Le lehet menteni valahogy azokat a képeket gépre?

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#11666) SchumiBácsi válasza letsgo88 (#11663) üzenetére

Hali! Az MSN dolgait felejtsd el Skype-ban,

Két operáló progit persze ajánlhatok, amiket én tökéletesen tudtam használni:

-emotloader 1.75
-msnbackup1.3.4

Ezzel a kettővel együtt bármit kivehetsz ami smiley.
Utóbbi igazából csak egyhez kellett mert azt semmivel nem tudtam kivenni csak vele.

Elsővel próbálkozz inkább, az könnyedén megy, a második macerásabb kicsit, és kell hozzá az Unique ID is.

A hangokat maga az MSN Plus ki tudja szedni az nem para, de fogadok hogy a nagybetűs Skype-ban az se fog menni, mert valami videokonferáló progi inkább mint csetelő.

Aztán ha már itt vagyok valaki segíthetne hogyan lehet a hangcsomagfájlt kibontani egyesével, hogy mp3-ba is meglegyenek a hangjaim.

Előköszi!

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#11667) M0Dair válasza letsgo88 (#11663) üzenetére


M0Dair
aktív tag

Itt tárolja őket a Win és ide is tudod visszamásolni a fájlokat a későbbiekben: C:\Users\FELHASZNÁLÓNÉV\AppData\Local\Microsoft\Messenger\MSNCÍM\ObjectStore\CustomEmoticons

A felhasználónévhez és az msn címhez értelemszerűen a sajátot kell írni. :)

(#11668) Abrion


Abrion
senior tag

Megmondtam, majdnem az utolsó pillanatig húzom a skypeot :D tegnap raktam fel és próbáltam ki.
Azt hittem hogy a messenger a szar és szutyok :D, és tévetem ez a program viszi a pálmát :D

Visszafogom sírni a messengert amikor a skypera kényszerülök.

egyedül vagyok ezzel? :)

[ Szerkesztve ]

(#11669) fradi81 válasza Abrion (#11668) üzenetére


fradi81
veterán

Valószínűleg igen :)

moto g72, Ninebot d28e

(#11670) TRob1 válasza fradi81 (#11669) üzenetére


TRob1
veterán

Valószínűleg nem :)

¤ R'n'R ¤

(#11671) fradi81 válasza TRob1 (#11670) üzenetére


fradi81
veterán

Tudom, csak ugrattam :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#11672) Abrion válasza fradi81 (#11671) üzenetére


Abrion
senior tag

te kis szemét :C

amúgy majd weblapon keresztül is lehet chatelni? mármint msn weblapján

[ Szerkesztve ]

(#11673) cocka


cocka
veterán

Lehet gyártani portable WLM-et. Én csináltam magamnak. Tovább adnám, de a saját loginomat írtam be, szóval...így inkább csak azt tudom javasolni, hogy csináljatok sajátot.

VMWare Thinappel.

(#11674) fradi81 válasza Abrion (#11668) üzenetére


fradi81
veterán

A kezelőfelülete nem tetszik, vagy konkrétan valami ami nem működik rendesen?

moto g72, Ninebot d28e

(#11675) Abrion válasza fradi81 (#11674) üzenetére


Abrion
senior tag

a kinézet nem fontos, az fog hiányozni hogy új ablakba nyitja az üzenő ablakot és azon belül többet, a kompakt modeban majdnem az van, de a skypenál külön ablakot nyit minden partnere

(#11676) fradi81 válasza Abrion (#11675) üzenetére


fradi81
veterán

Nálam skype-nál egy beszélgető ablak van, bal oldalon a partnerek ahol lehet váltani köztük.

moto g72, Ninebot d28e

(#11677) Abrion válasza fradi81 (#11676) üzenetére


Abrion
senior tag

és a menüben van egy opció, kompakt nézet :)

(#11678) localhost


localhost
Közösségépítő

Helló!

2013. április 8-tól megszüntetjük a jelenlegi Messenger szolgáltatást, és egyesítjük a Messenger és a Skype nagyszerű funkcióit. A Messenger megszüntetése több héten keresztül megy végbe; április 8. az első nap, amikor a szolgáltatás kérheti, hogy frissíts a Skype-ra.

Ahhoz, hogy továbbra is cseveghess messengeres ismerőseiddel, frissíts a Skype-ra, jelentkezz be egy Microsoft-fiókkal (ez a Messengerbe való bejelentkezéshez használt azonosítót jelenti), és máris láthatod ismerőseidet! Ugyanúgy cseveghetsz vagy videón beszélgethetsz velük, mint korábban, ráadásul új kapcsolattartási módokat is felfedezhetsz a mobilodra és a táblagépedre letöltött Skype-pal.

Frissíts most!
space
Üdvözlettel:
a Messenger és a Skype csapata

Ez ma jött e-mailben, remélem mindenki tudja már! :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11679) TRob1 válasza localhost (#11678) üzenetére


TRob1
veterán

Tudjuk, csak eddig márc 15-ről volt szó. :)

¤ R'n'R ¤

(#11680) fradi81 válasza localhost (#11678) üzenetére


fradi81
veterán

Akkor a topic hamarosan zárható :)

moto g72, Ninebot d28e

(#11681) localhost válasza fradi81 (#11680) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Áhhh jön még a "miért nem tudok belépnibiztos a feltörték az emesenemet" kérdések hada.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11682) Abrion válasza localhost (#11681) üzenetére


Abrion
senior tag

azt ellehet intézni, egy hatalmas nagy betűvel irt írással :)

[ Szerkesztve ]

(#11683) #90933760


#90933760
törölt tag

Még mindig nem tudni arról pontos infót, hogy az alternatív kliensek is kidöglenek?

(#11684) fradi81 válasza #90933760 (#11683) üzenetére


fradi81
veterán

Miért döglenének ki? Mennek és menni is fognak. Az MSN fiók megmarad, csak a klienst nyugdíjazza az MS.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#11685) #90933760 válasza fradi81 (#11684) üzenetére


#90933760
törölt tag

Akkor aMSN, Pidgin és társai továbbra is működnek majd? Mert volt arról is szó hogy ki lesznek tiltva azok is és csak a Skype fog menni.
Akkor ennyi erővel a Live Messenger is menni fog, csak meg kell várni amíg megcuccolják, úgy ahogy a régieket is.

[ Szerkesztve ]

(#11686) TRob1 válasza fradi81 (#11684) üzenetére


TRob1
veterán

Te ezt így gondolod? :U

¤ R'n'R ¤

(#11687) fradi81 válasza TRob1 (#11686) üzenetére


fradi81
veterán

Így, de hamarosan kiderül mi lesz. Nem hinném hogy megszűnne a pidgin, kmess, és társaik.

moto g72, Ninebot d28e

(#11688) TRob1 válasza fradi81 (#11687) üzenetére


TRob1
veterán

Mivel szerverlekapcsolásokat (is) emlegettek, ki tudja (kivéve Kína). Nem hiszem hogy a MS fog más programok készítőitől függeni, asszem inkább fordítva szokott lenni. :D De így van, hamarosan kiderül. Mondjuk én már eléggé kíváncsi vagyok hogy tényleg hogy s mint lesz... :))

¤ R'n'R ¤

(#11689) localhost válasza fradi81 (#11684) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Majdhogynem biztos, hogy magát a szolgáltatást állítják le....

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11690) fradi81 válasza localhost (#11689) üzenetére


fradi81
veterán

De ha leállítják az MS féle fiókot, és csak a Skype login marad, akkor miért van benne az új skype-ban az új MS fiók létrehozásának a lehetősége? Meg az összevonás után miért a MS fiókkal kell belépni hogy mindkét fiók partnereit lássuk, és nem a skype-éval?

moto g72, Ninebot d28e

(#11691) Воланд válasza fradi81 (#11690) üzenetére


Воланд
titán

nem allitjak le az ms fele fiokot. egyszeruen a wlm halozatabol kizarjak a gyari wlm klienst. a skype-os chat ugyan azt a halozatot hasznalja, amit jelenleg a wlm.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11692) fradi81 válasza Воланд (#11691) üzenetére


fradi81
veterán

Akkor egyetértünk :)

moto g72, Ninebot d28e

(#11693) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Üdv mindenki!
Valahogy elérhető még az, h Windows Live Messenger programot használni tudjam? Ne csak a skype-ot?

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: Nillkin + Ringke, érd: PÜ!

(#11694) fradi81 válasza zolikaDB (#11693) üzenetére


fradi81
veterán

Fel van telepítve és nem megy?

moto g72, Ninebot d28e

(#11695) zolikaDB válasza fradi81 (#11694) üzenetére


zolikaDB
veterán

Feltelepítettem, és azt mondta, h ez a verzió már nem indul el, telepíteni kívánom a legújabbat? Igen, és erre felment a Skype. (ami ugye nekem még nem volt fent)

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: Nillkin + Ringke, érd: PÜ!

(#11696) fradi81 válasza zolikaDB (#11695) üzenetére


fradi81
veterán

Nem kellett volna felfrissíteni a skype-ra, akkor még menne. Így passz.

moto g72, Ninebot d28e

(#11697) zolikaDB válasza fradi81 (#11696) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ezt értem. De feltelepítettem, beírtam nevet, jelszót, OK, és mondta, h nem lehet belépni, tegyem fel a legújabb verziót. Cancel, nem lehet belépni. Jó, jöhet a legújabb verzió, erre felment a Skype...

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: Nillkin + Ringke, érd: PÜ!

(#11698) localhost válasza zolikaDB (#11697) üzenetére


localhost
Közösségépítő

De mit szeretnél ezzel elérni, azon kívül, hogy csak ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11699) Abrion válasza zolikaDB (#11695) üzenetére


Abrion
senior tag

még elérhető msnel, kihasználom az időt amíg lehet :)
én 2009 es msn használok :)

[ Szerkesztve ]

(#11700) SchumiBácsi válasza localhost (#11698) üzenetére

Gondolom kiszedni szmájlikat, hangokat msn-ből... Hangokat párhete én kiszedtem kész nosztalgia volt már némelyik 6-7éves :D Szmájlik is megvannak, mozgókat fogom még kiszedegetni azt' várok.

1ébként nekem még műxik a 2009-es és Plus is. 1-2 naponta felhajigálja az "új verzió elérhető" típusú üzeneteket, természetesen kapja a "mégse" paramétert :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.