Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22801) Ereshkigal válasza Piftuka (#22799) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Lehet, hogy neked pont bejönne az X3, de legalább annyi negatív véleményt olvasni róla, mint pozitívat. :U

(#22802) szentkuti11 válasza Piftuka (#22799) üzenetére


szentkuti11
addikt

Nekem sajnos nem volt szerencsém a HD 419-hez, csak azokból a pár szavas véleményekből tudok táplálkozni, amit a FEJhallgató topikban olvastam.

A pro talán az lehet a rendszer mellett, hogy a fejes egy kényelmes darab plüss párnákkal, ami ebben a nagy melegben mindenképpen előnyös a műbőrhöz képest, ráadásul mobil eszközökhöz tervezték, így az X3 valószínűleg jól ki is tudja szolgálni. További előny a rendszer mellett az USB DAC funkció, a lejátszó korrekt kezelőfelülete (főleg a legutóbbi frissítés óta) és az 1 év hazai garancia.

Ez a rendszer valószínűleg egy elég mélytúlsúlyos, magasakat kevésbé visszaadó hangot tud produkálni, döntsd el Te, hogy ez neked előny, vagy hátrány.

59.990-et szerintem nem ér meg ez a szett, olyan 45.000 Ft körülinek tartom a reális értékét. Határozottan nem merem azt mondani, hogy ne vedd meg, mert nem tudok hirtelen az itthon beszerezhető cuccok közül ennyiért jobbat mondani. Nemrég volt szerencsém egy iBasso DX50+ Takstar Pro 80 kombóhoz, az már egy kategóriaugrás, de ott már gyakorlatilag 90-nél jársz.

[ Szerkesztve ]

(#22803) Ati1979 válasza szentkuti11 (#22802) üzenetére


Ati1979
veterán

Megígértem, hogy nem szapulom már az x3-at, de ez vásárlási tanács akar lenni és nem lehúzás. :)
Szóval remélem még belefér. :D

Szerintem nem érdemes megvenni ezt a lejátszót. Inkább akkor valami sony-t vagy cowon-t használtan.
Másrészről mivel elég megosztó a hangja ezért érdemes meghallgatni. És konkurenciát is.

45k-t sem ér valószínűleg. Bár a fejest nem ismerem.

Ha a fejes megér 55k-t akkor lehet jó bolt. ;] :P

(#22801) Ereshkigal

Még lehet, hogy többet is... :))

(#22804) bucsher válasza Ati1979 (#22803) üzenetére


bucsher
őstag

Ha százszor írod be, akkor is csak 1-nek számít a véleményed :P
DX50 és X3 ajánlott egymás mellett meghallgatni, és eldönteni, megér-e annyit a különbség.
(szerintem meg)

[ Szerkesztve ]

In the pipe - five by five!

(#22805) Ati1979 válasza bucsher (#22804) üzenetére


Ati1979
veterán

Igen ez így van. Viszont lehet, hogy segít neki abban, hogy nehogy elhamarkodottan vásároljon. :)

(#22806) _q


_q
addikt

Sziasztok!

Súlyzós edzés mellé, illetve néha buszon, városba sétálva szeretnék zenét hallgatni. Nem szükséges exra, max a zeneszám kiírása, hogy ha szükséges lássam a szám címét. Milyen ajánlott mp3 lejátszó van jelenleg 3 ezer Ft alatt?

(#22807) PHM válasza _q (#22806) üzenetére


PHM
addikt

3000 Ft alatt értelmes új lejátszót nem kapsz szerintem.
Javasolnám a Sansa Clip+/Zip-et használtan, de ahhoz is szűk a keret.
Ráadásul ritkán is lehet belőlük használt darabot kifogni.
Ennyiből maximum egy Philips Gogear Raga, vagy valamelyik értelmesebb
használt lejátszó jön ki, legfeljebb 2GB memóriával.
Esetleg nézz szét itt a Hardveraprón, OLX-en, stb.

[ Szerkesztve ]

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#22808) _q válasza PHM (#22807) üzenetére


_q
addikt

Közben nézegettem és valóban kicsit eltévedtem ár tekintetében. Ezek szerint ezek elég megbízhatóak, azért nem igen van használtan?

(#22809) PHM válasza _q (#22808) üzenetére


PHM
addikt

A Clipek ár-érték aránya kiváló, ezért kevesen akarják eladni őket.
Nem hibátlanok, mert olyan nincs, de nincs különösebb baj
a megbízhatóságukkal sem. Mindenesetre ha használt lejátszó vásárlásra
adod a fejed, mindenképp olya(noka)t nézz, aminek ismert a gyártója,
van támogatása, értelmes honlapja.
Névtelen lejátszót olcsóbban is lehet akár venni, csak hát nincs ugye garancia,
senki sem garantálja, hogy a cucc megfelel a kiírt specifikációknak,
valamint a megbízhatóság is hagy maga után némi kívánni valót.
A legrosszabb konstelláció egyébként a névtelen lejátszó használtan,
magánszemélytől. Az szinte biztosan nem éri meg az árát.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#22810) _q válasza PHM (#22809) üzenetére


_q
addikt

Lehet Sandisk sansa zip 4GB lesz akkor. Ebayen kb fele annyi mint itthon. Köszi a segítséget és hogy ilyen bőven kifejtetted :) :R

[ Szerkesztve ]

(#22811) .DLL válasza _q (#22810) üzenetére


.DLL
veterán

A Clip+ -nak pont olyan kis informatív jól olvasható kijelzője van mint amit leírtál, a Zip-é nem olyan kontraztos, bár RockBox szoftverrel és egy kontrasztos témával azért az is jó, a nagyobb kijelzőn nagyobb lehet a szöveg is.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#22812) _q válasza .DLL (#22811) üzenetére


_q
addikt

Clip plusz 16ezer Ft a ZIP 9ezer Ft nagyából. Ez a ZIP felé billenti a mérleget.

(#22813) akela91 válasza _q (#22812) üzenetére


akela91
addikt

10k körül van clip+ 4GB-os ebayen dögivel.

(#22814) zack


zack
nagyúr

Sony E580 ahogy nézem tudja a FLAC-ot...Hol tudnám megvenni legolcsóbban?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#22815) #16820480 válasza zack (#22814) üzenetére


#16820480
törölt tag

Előzmény.

Nem csak az a lényeg, hogy tudja-e a flac-ot, hanem hogy milyen a felépítése, milyen elektronika van benne, stb. A flac kezelés csa kegy szoftveres dolog, a legolcsóbb szar telefonok is kb tudják, ha teszel rájuk olyan lejátszót. És (bár ez is vitákat szokott szülni) egy jó minőségű mp3 és egy flac közt amúgy is nagyon nehéz lenne megmondani a különbséget, ha egyáltalán van valaki, aki biztosra tudja. Lehet próbálkozni ABX tesztekkel, eddig nem láttam még olyat, aki mondjuk 10-ből legalább 8-9-et eltalált volna. Szóval nem biztos, hogy ezek alapján érdemes dönteni.
Amúgy a Sony és Cowon lejátszók általában nem rosszak, de amilyen árban vannak, akkor már majdnem egy DX50-et is vehetsz... Amit hallottam Sony F805-öt, annak hideg hangja volt, inkább lineáris, más szóval ingerszegény ( ;] ), a Cowon J3 meg inkább kicsit melegebb, ahogy a DX50 is.

(#22816) zack válasza #16820480 (#22815) üzenetére


zack
nagyúr

Tudom én, de volt Sony-m. Jó volt az, és az is inkább melegebb hangzású. E580 sem hiszem hogy rossz lenne, Sony jó cuccokat gyárt ebben a szegmensben, bár kissé túlárazottak. A kezelés, összeszerelés, anyagminőség, felhasználói élmény az parádés.
Maradjunk annyiban hogy van különbség jó minőségű mp3 és lossless között nem is kevés, leginkább dinamikában. De erről tényleg ne nyissunk vitát. Inkább azt mondom, hogy egy Sansa cucc ami tudja a FLAC-ot nem u.a. fogod hallani mint a Sony esetében. A Sansa minőségét az LG G2 is hozza (lossless), tehát az olcsóságnak ára van. És bár kissé túlárazott a Sony, nem véletlen hogy közel 40k az E580, a Clip+ majd négyszerese...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#22817) #16820480 válasza zack (#22816) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én arra gondoltam, hoyg van egy CD lemezed mondjuk , és azt felrippeled flac-ba, aztán azt lekonvertálod 320-as mp3-ba, 99%, hogy nem fogod tudni megmondani a különbséget vakteszteni a három közt. Akkor lehet különbséget hallani, amikor valami szar enkódert használ valaki konvertáláshoz, vagy rossz beállításokkal, vagy ha eleve nem azonos a forrás (például más masterelés, stb).
A Sony cuccokat én is csípem amúgy, csak nekem sokszor volt olyan gondom (illetve egy barátomnak, aki nagy Sony mániás), hogy például nem ismeri fel a gép linux alatt, és nem lehet rá másolni. Vagy az egyedi csatlakozóik, stb. Ettől függetlenül nem rossz, de mondom, ennyi pénzért már tényleg érdemes megnézni a DX50-et is, az kicsit drágább, de sokkal több funkciót tud, és erősítőben is jobb, így például bizonyos fejesekhez is tudod jól használni.

(#22818) zack válasza #16820480 (#22817) üzenetére


zack
nagyúr

Kicsit drágább? A 74k majd 2x annyi. :B

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#22819) #16820480 válasza zack (#22818) üzenetére


#16820480
törölt tag

[link]
60 ezer és adnak hozzá egy ajándék fülest is, amit eladhatsz, ha nincs rá szükséged.

(#22820) zack válasza #16820480 (#22819) üzenetére


zack
nagyúr

Én magyar oldalon néztem. De még ez is 22e+. Sok az. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#22821) #16820480 válasza zack (#22820) üzenetére


#16820480
törölt tag

Azt a fülest olyan 15 körül el lehet adni, ha jól emlékszem (nézz rá azon az oldalon, hogy külön mennyibe kerül, azt hiszem olyan 20 ezer talán az ára). Szóval megérkeztünk oda, hogy egy kicsit több macerával ugyan, de hasonló árban van egy sokkal többet tudó lejátszód :)

(#22822) zack válasza #16820480 (#22821) üzenetére


zack
nagyúr

De akkor már érdemes lenne hozzá kérni egy opcionális B2-öt is 110 dodóért. :DDD
Macera a köbön. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#22823) raven12 válasza #16820480 (#22821) üzenetére


raven12
senior tag

22-ért astam el használtan anno.

(#22824) zack válasza raven12 (#22823) üzenetére


zack
nagyúr

Na jó, majd meglátom. Ha másik G2 lesz, belevágok, ha G3 akkor nem. Azon is múlik, hogy elviszik e az IE8-at vagy sem. Jó múltkor 36k-ért jött rá vevő de nem adtam oda, inkább megtartottam. 40 lesz a lélektani határ.
Ha ennyiért elviszik, már rendelem is meg az IE80-at, és akkor biztos hogy lelkes leszek, és rápróbálok a DX50-re. Kérdés elcsábulok e valamelyik drágább telefon irányába. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#22825) #16820480 válasza zack (#22824) üzenetére


#16820480
törölt tag

Azt tudod, hogy az IE80 tök ugyanaz, csak fém házban? RMA 750 esetleg nem alternatíva? Ha már mélyorientált cuccot keresel, 3 év aranciával, stb stb.

(#22826) Piftuka válasza szentkuti11 (#22802) üzenetére


Piftuka
veterán

Köszönöm a választ a FiiO X3 kapcsán mindannyiótoknak! :R

Az a helyzet, hogy a hozzászólásom elküldése előtt rákerestem a termékre ebben a topic-ban, sok véleményt elolvastam, és azt is láttam, hogy meglehetősen szélsőséges a megítélése ennek az audio lejátszónak.

Viszont önmagában ez a tény még nem jelenti azt, hogy számomra biztosan ne lenne megfelelő. Hiszen a preferenciarendezés szempontjai minden termék esetében, minden ember számára eltérőek. És ehhez adódik hozzá még az ízlésvilág, valamint a zenét megszólaltató, azt visszaadó eszközök esetében a fül sajátosságai és a hallás minősége is.

Nyilván jó lenne meghallgatni, de erre esélyem sincsen, mert itt a közelemben nincsen olyan üzlet, ahol ez lehetséges.

"A pro talán az lehet a rendszer mellett,[..] és az 1 év hazai garancia."

Érdekes, hogy ezt mondod, mert éppen a jótállás az, ami meglepett. Egy ilyen árszínvonalba tartozó, profi audio lejátszó esetében elvárnám a min. 3, de inkább 5 év jótállást.

(Mint ahogyan például a tápegységek piacán jellemző... a csúcsminőségre akár még 5 évnél is több jótállást adnak.)

"Ez a rendszer valószínűleg egy elég mélytúlsúlyos, magasakat kevésbé visszaadó hangot tud produkálni, döntsd el Te, hogy ez neked előny, vagy hátrány."

Ezt a fejhallgatóval együtt érted, vagy anélkül is ez jellemzi a lejátszót? Mert ha utóbbi, akkor biztosan nem nekem való.

Én főleg dallamos, énekcentrikus rock és metal zenét, valamint musical-t hallgatok, és kifejezetten a dinamikus, széles spektrumú, kiegyenlített hangzást kedvelem.

Nem csak mint a zenéért rajongó ember közelítek a témához, hanem énekesként, zenészként is, akinek a Jóisten különösen jó zenei hallást adott, így nagyon érzékeny vagyok ilyen szempontból a zenét visszaadó rendszer tulajdonságaira.

"Nemrég volt szerencsém egy iBasso DX50+ Takstar Pro 80 kombóhoz, az már egy kategóriaugrás, de ott már gyakorlatilag 90-nél jársz.""

Az a helyzet, hogy megnéztem, és külön az a lejátszó 25-30%-al drágább az X3-nál, annyit pedig nem tudok, és nem is akarok kifizetni egy médialejátszóért. :(

(Sőt, ahogyan említettem, az X3-ra is csak a fenti "csatolt" akció miatt figyeltem fel. Mert amúgy ez a 60.000 forint nagyon sok, de mivel külön is kb. annyiba kerül, de a hozzá adott fejhallgató ~15.000-be, és egyébként is szeretnék vásárolni egy jó fejhallgatót, ezért gondolkodtam el rajta.)

Megjegyzem, a DX50-et nagyon csúnya darabnak tartom, és az érintőképernyős megoldás nem szimpatikus. Az mindig egy plusz hibaforrás. Ismételten csak... 1 év garancia mellett... nem tartom jó "befektetésnek".

Egyébként az itteni hozzászólásokban gyakran visszaköszönt az "X3 vs. DX50" téma, de én utóbbiról csak itt hallottam először.

Rá kellett keresnem az interneten, hogy egyáltalán melyik cég terméke az a bizonyos "DX50", amit oly' sokan emlegetnek.

Nos, az iBasso márkanév semmit nem mond nekem. Mit kell tudni róla? (Olasz cégről van szó?)

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#22827) #16820480 válasza Piftuka (#22826) üzenetére


#16820480
törölt tag

Azt tegyük hozzá, hogy sem az X3, sem a DX50 nem profi audiólejátszó, mondjuk a középkategóriát, illetve inkább annak az alját képviselik. Ettől függetlenül most nem tudom így fejből, hog van-e olyan termék, amire 3-5 év garanciát adnak, szerintem nem nagyon.

Szerintem érdemes lenne meghallgatni a kiszemelt lejátszót is vásárlás előtt, erre van lehetőség több helyen is azért.

Az iBasso egy kínai cég, ahogy a Fiio is, meg még elég sokan mostanában a feljövő márkák közül. Nem is tudnék most hirtelen európai gyárót mondani, akinek van értelmes terméke...

(#22828) kemcso válasza zack (#22824) üzenetére


kemcso
Ármester

Én nekiállnék a helyedben hallgatózni, fülest és lejátszót is. Az AK100-ból van egy eladó a hardveraprón, de van egy DX100 japán változat is (HDP-R10), mindkettő megbízható eladótól, kb 1/2 éves darabok... Fülesben meg a GR07, RHA-MA750 simán alternativája az IE80-nak

(#22829) krx21 válasza #16820480 (#22827) üzenetére


krx21
nagyúr

"Az iBasso egy kínai cég"
JAPÁN cég!, sok Kínában gyártott termékkel, de ez már nem is információ, mert kivétel nélkül szinte mindenki távol keleten gyártat...

(#22830) #16820480 válasza krx21 (#22829) üzenetére


#16820480
törölt tag

[link]
Első mondat. Kiemeltem a megfelelő részt.
The iBasso Audio (eye Basso audio), audio equipment manufacturer based in China. You are the main business development and manufacture of portable amplifier · DAC headphone earphones.

(#22831) krx21 válasza #16820480 (#22830) üzenetére


krx21
nagyúr

(#22832) zack válasza #16820480 (#22825) üzenetére


zack
nagyúr

Tudom. ;) Csak erre már nincs gari, és megint lenne 2 évem. De lehet GR07 lesz, majd még kitalálom.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#22833) #16820480 válasza krx21 (#22831) üzenetére


#16820480
törölt tag

A Hibion a DX100-ból csinált egy tuning verziót, de a többi iBasso lejátszóhoz tudtommal nincs közül.

(#22834) krx21 válasza #16820480 (#22833) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát nem tudom... Ma már egyre nehezebb definiálni egy márkáról az országot, mert 100 helyen tesznek hozzá... Elvileg a Hibino Intersound-hoz ezek a márkák tartoznak.

(#22835) #16820480 válasza krx21 (#22834) üzenetére


#16820480
törölt tag

A hozzájuk tartozik szerintem kicsit erős, inkább valamilyen együttműködésben vannak ezekkel a márkákkal. Vagy szerinted a Shure is a Hibino alá tartozik...?

(#22836) krx21 válasza #16820480 (#22835) üzenetére


krx21
nagyúr

Nem tudom... :F

(#22837) kemcso válasza krx21 (#22836) üzenetére


kemcso
Ármester

Kicsit nézelődtem a Hibino oldalán, és konkrétan ezt írják: klikk
"The Inter Hibino Sound Co., while it deals with the following brands."

(#22838) krx21 válasza kemcso (#22837) üzenetére


krx21
nagyúr

Milyen következtetést vontál le? Én már nem tudom...

(#22839) kemcso válasza krx21 (#22838) üzenetére


kemcso
Ármester

Azt, hogy a Hibino csak árulja (és tuningolja) az iBasso termékeit (mint ahogy másokét is). DX90j is van pl, a HDP-R10-en kívül.

[ Szerkesztve ]

(#22840) ku-cu válasza kemcso (#22839) üzenetére


ku-cu
tag

Valahonnan ugy remlik, hogy az ibasso ennek a japan cegnek a leanyvallalata. Ettol meg kinai, persze.

(#22841) kemcso válasza ku-cu (#22840) üzenetére


kemcso
Ármester

Itt erről egy szó sem esik: klikk, de persze lehet igazad, csak nyomát nem láttam sehol :)

(#22842) Piftuka válasza #16820480 (#22827) üzenetére


Piftuka
veterán

"Azt tegyük hozzá, hogy sem az X3, sem a DX50 nem profi audiólejátszó, mondjuk a középkategóriát, illetve inkább annak az alját képviselik."

Ejj, hát a fene megette, ha ennyi pénzért csak a középkategória alját képviselik ezek a lejátszók! :U

"Ettől függetlenül most nem tudom így fejből, hog van-e olyan termék, amire 3-5 év garanciát adnak, szerintem nem nagyon."

Nagyon nincs ez rendjén. Továbbra is azt gondolom, hogy ebben az árkategóriában már illik olyan minőséget produkálni, amelyre bátran vállalhat a gyártója több év jótállást.

"Szerintem érdemes lenne meghallgatni a kiszemelt lejátszót is vásárlás előtt, erre van lehetőség több helyen is azért."

Konkrétan hol?

"Az iBasso egy kínai cég, ahogy a Fiio is, meg még elég sokan mostanában a feljövő márkák közül. Nem is tudnék most hirtelen európai gyárót mondani, akinek van értelmes terméke..."

Szomorúan hallom mindezt! Pedig Kínán túl is van élet.

"Aquila non captat muscas."

(#22843) ku-cu válasza kemcso (#22841) üzenetére


ku-cu
tag

Akkor nem. :DDD Csak megemlitenek ha igy lenne.

Viszont, hirtelen ezt talaltam: [link] Labjegyzet elso sora.

Jo esellyel valami felreforditasbol ered a dolog. En valami forumon, vagy teszt kommentben olvastam szerintem.

(#22844) PofaJenö válasza Piftuka (#22842) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Nem izgulj a Shure 840-et szépen meghajtja . ;)

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#22845) kemcso válasza ku-cu (#22843) üzenetére


kemcso
Ármester

Az meg a Hibino-ra vonatkozik, szerintem :) Valami nekem is rémlett, de semmi nyomát nem leletem most...

(#22842) Piftuka
Ha azt nézzük, hogy DX50-X3 kb egy kategória árban, a következő szint a DX90-X5. Efölött van hangban (és árban) az AK100-DX100 (HDP-R10), efölött a AK120 majd AK240 (és ott vannak még a Cowon, Sony, Hifiman stb DAP-jai, szintén minden árkategóriában). Akkor szted hol van a DX50? Közép alja...

Nem ad senki sztem 1 évnél több garit, fogyasztói társadalomban élünk...

Az AK-t Koreában gyártják, akkor olyat kell venni :DDD

(#22846) #16820480 válasza Piftuka (#22842) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az első két kérdésre már válaszolt kemcso előttem, úgyhogy ezt nem taglalom tovább.

Meghallgatni vagy bizonyos boltokban tudod, ahol forgalmazzák (például pixel kft, hangbarlang), vagy olyan emberekkel érdemes találkozót szervezni, akiknek van itt a fórumról. Egész szép számmal akadnak már X3 és DX50 tulajok, de van már DX90 is a fórumon és AK100/120 is.

Nyilván van Kínán kívül is élet (bár igazából már ott sem csak moslékot gyártanak), de nem Európában, hanem mondjuk Japán, Korea, USA.

(#22847) lacko6


lacko6
senior tag

Üdvözlet.

Valaki használ Rockboxot dx50-en,érdemes feltenni?

(#22848) AGE-T válasza kemcso (#22845) üzenetére


AGE-T
senior tag

AK 100 és a DX100 baromira nem egy liga :D És fölé rakni az AK120-at egyenesen sértő :D

DX100 hangban minimum, de az erősitő része miatt inkább fölötte van az AK120nak. Árban meg bőven alatta...

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#22849) kemcso válasza AGE-T (#22848) üzenetére


kemcso
Ármester

Kezelhetőségben, méretben meg verik az AK-k :P De nem ez volt a lényeg, hanem hogy bőven van a DX50 fölött DAP.

(#22850) raven12 válasza AGE-T (#22848) üzenetére


raven12
senior tag

most a DX100-ról, vagy a HDP-R10-ről beszélünk? Nem ugyanaz a kettő, ezt te tudhatnád a legjobban.
Vagy hallottad a DX100-at is?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.