Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15101) PofaJenö


PofaJenö
senior tag

Üdv én is rendeltem egy Sansa clip +,én csak arra vagyok kiváncsi hogy tud már teljes magyar menüt vagy még mindig vegyes -e? előre is thx

[ Szerkesztve ]

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#15102) andorra válasza PofaJenö (#15101) üzenetére


andorra
őstag

Jó hír neked, hogy a legfontosabb szavak közül már az a tizet sem kell megtanulnod angolul.

(#15103) PofaJenö válasza andorra (#15102) üzenetére


PofaJenö
senior tag

:DDD
:C hát igen még elvesznék a menüben

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#15104) PofaJenö válasza PofaJenö (#15103) üzenetére


PofaJenö
senior tag

ezt fogja felváltani --> [link] :K
LOL --> [link]

[ Szerkesztve ]

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#15105) bwoay válasza Dolby (#15100) üzenetére


bwoay
nagyúr

szólnának, feltéve, hogy nem frissítés, nem tudom, azzal próbálkoztál-e már. de ha működőképes a lejátszó, csak az akksi gyenge, akkor próba után gond nélkül el is tudod távolítani róla a rockboxot. mármint ha utána még szükség lesz erre.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#15106) nepszter1


nepszter1
addikt

16gb micro sd kártyát bírja a clip + ?

(#15107) FireKeeper válasza nepszter1 (#15106) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mivel micro SDHC foglala van, ezért elvileg a 32GB-ot is bírnia kéne.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15108) flash-


flash-
veterán

van olyan mp3 lejátsz márka ami a sandisknál szebben szól? ami magasabb szintet képvisel?ha igen mi a neve?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#15109) themebuilder válasza flash- (#15108) üzenetére


themebuilder
senior tag

Ezekre érdemes ránézni. A Sony-k hangzása sajátos. A kínai lejátszók között is van pár említésre méltó: például itt egy teszt a Teclast T51-ről.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#15110) Kassadin


Kassadin
addikt

Hali! Samu YP-T9JB típusú lejátszóm van, az lenne a kérdésem, valaki tud-e olyan boltot, ahol ehhez lehet kapni olyan kábelt, amivel össze lehet kötni a géppel. Anyámék eltüntették a régit, új mp3-at meg nem szeretnék venni, ha nem muszáj, a mostaninak amúgy sincs semmi baja.
Üdv: Kassadin

[ Szerkesztve ]

(#15111) PofaJenö válasza Kassadin (#15110) üzenetére


PofaJenö
senior tag

ezis jó? --> [link]

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#15112) Kassadin válasza PofaJenö (#15111) üzenetére


Kassadin
addikt

Úgy tudom, a széria összes tagjához egyfajta kábelt adnak. Köszönöm a segítséged.

[ Szerkesztve ]

(#15113) tamaskodo


tamaskodo
csendes tag

Sziasztok!

Egy bekrepált Meizu csodalejátszó szomorú tulajdonosa vagyok. Úgy látom ugyanis, hogy az, amit én keresek, időközben kiveszett a piacról.
Maradék reményem Bennetek. :)
Aminek a jelenbéli folytatását keresném:
Meizu E-sorozat
iRiver T-sorozat
Azaz: óriási hangképesség + kis kijelző.
(Tiszta, dinamikus hang, saját EQ, mélyhang kiemelés, 3D hang,...)
Nekem nem kell a video miatti nagy szuperszínes kijelző és nagy memória árdrágító hatása...

Egyetlen lehetőséget látok perpillanat: az érkező iRiver T9.

Bármi segítségért hálás köszönetem!
Tamás

(#15114) themebuilder válasza tamaskodo (#15113) üzenetére


themebuilder
senior tag

Ajánlott olcsó zenelejátszók.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#15115) sid87


sid87
senior tag

http://netker8.eu/spd/546231/SanDisk_Sansa_Clip_Zip_MP3_4GB_fekete_SDMX22004G

itt végre láttam hogy lehet rendelni clip zip-et. csak nem tudom hogy ez mennyire átverés :D

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#15116) Slownz válasza sid87 (#15115) üzenetére


Slownz
senior tag

Ebayről Amcsiból is lehet rendelni már. Számításaim szerint az olcsóbb is lenne (bár most a gyenge Forint bekavarhat).

[ Szerkesztve ]

(#15117) themebuilder válasza sid87 (#15115) üzenetére


themebuilder
senior tag

Nem épp olcsó...

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#15118) sid87 válasza Slownz (#15116) üzenetére


sid87
senior tag

garancia viszont nem lenne, mi? :)

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#15119) Slownz válasza sid87 (#15118) üzenetére


Slownz
senior tag

Elvileg a Sansákra, ha újonnan veszed, akkor nemzetközi garancia van, bár ez nem biztos, szóval nem akarok butaságokat beszélni.

(#15120) krino


krino
tag

új "színterápiás" cowon lejátszó kezdi meg hamarost az életét még pedig a cowon i10:
[link]

valamint a sony is kidob egy android alapú zenegépet:
[link]

(#15121) Kassadin válasza PofaJenö (#15111) üzenetére


Kassadin
addikt

Amúgy azon gondolkodtam, hogy még kicsit hozzárakok, aztán vehetek akár újat is...Csak edzés mellé kellene, nyilván nem azért, hogy kirázza az agyamat a mély. :DDD

(#15122) themebuilder válasza krino (#15120) üzenetére


themebuilder
senior tag

A Samsung Galaxy S WiFi 3.6 is jön majd még.

Arra leszek kíváncsi, hogy az APE támogatás lesz -e ezekhez.

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#15123) schawo válasza themebuilder (#15122) üzenetére


schawo
titán

Szoftvertkérdés. A Neutron ezeket támogatja:

* Audio formats: MP1, MP2, MP3, OGG (Vorbis), FLAC, WMA, AC3, AAC, M4A, M4B, M4R, MP4, 3GP, 3G2, MOV, ALAC, APE (Monkey's Audio), WV (WavPack), MPC (MusePack), WAV, AU, AIFF, MPG/MPEG (audio only), AVI (audio only), iTunes/Windows Media inclusive except DRM-protected.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15124) maláj válasza themebuilder (#15122) üzenetére


maláj
őstag

az 5-öst vesztegetik 44.444 Ft-ért az ójrónicsban :)

(#15125) bwoay válasza krino (#15120) üzenetére


bwoay
nagyúr

tetszik, hogy a "dicső" X széria karakteres Home gombját megkapták az új Xperia készülékek, de amikor végre összeáll ez a két vonal, és kijön a Z, mint első Android OS-t futtató mediaplayer, akkor annak terveznek egy olyan előlapot, ami még véletlenül sem hasonlít semmi eddigire. viszont végtelenül prosztó, nehogy beleilljen (van ilyen szó?) a jelenlegi termékpalettába. a színterápiás Cowonra meg már inkább nem is mondok semmit.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#15126) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

Sziasztok.

Barátnőm szeretne max 10 ezerből valami jó mp3 lejátszót venni.
Ami fontos:
Strapa bíró legyen, eddig neki minden max fél évig bírta. :DDD
Aksija bírja a strapát, ne ilyen Ni-Mh -s gagyisztánia.. lehet jobb lenne ha inkább AAA val menne...
Pendrive ként működjön, régebben a sonykhoz kellett valami program, meg saját file formátum, stb, ilyet ne.. egyszerű legyen.
Legyen rajta valami kis kijelző. Csak hogy lássa a szám címét.
Semmi más NEM érdekes!!!

Nézegettem a sandisk clip et amit írtok ajánlottba, de valahogy anyag minőségre nem szimpatikus, belseje nagyon hasonló ahhoz a kínai holmihoz ami a múltkor hullott szét neki.. próbáltam megjavítani..
Meg nem is valami olcsó.. 9 körül van neten a 2 meg a 4 gigás, külön vicc hogy ezek közt semmi ár különbség nincs.
Ennek inkább ahogy néztem a fő előnye hogy flac ot meg ogg -t visz, meg jó a hangminősége, nah ezek neki nem valami fontosak..

[ Szerkesztve ]

(#15127) themebuilder válasza ---Lasali--- (#15126) üzenetére


themebuilder
senior tag

10 ezer FT-ért minőséget nem kapsz, sőt még az 5x-öséért se. Ami nem beépített akkumulátoros az nem ajánlott. A Clip, Clip+, Clip Zip elég tartós pedig, egyedül a csatja törhet el.

Esetleg ez van még, de nem tud Flac-et:
-Sony NWZ-B162 (2GB) 10eFt
-Sony NWZ-B163 (4GB) 12eFt

17000Ft-ig pedig ezek ajánlottak:
-Sandisk Sansa Clip Zip
-Sandisk Sansa Clip+
-Sandisk Sansa Fuze
-Sandisk Sansa Fuze+
-Sony NWZ-453
-Sony NWZ-454
-Sony NWZ-463
-Samsung YP-Q3
-Samsung YP-U6

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#15128) PHM válasza ---Lasali--- (#15126) üzenetére


PHM
addikt

Esetleg a Philips Gogear Mix:

4 GB-os 6000 pénzért. (Refurbished 6 hó garival.)
A "fullsound" kivételével semmi extra, olyan 8-10 óra zene 1 feltöltéssel.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#15129) tamaskodo válasza themebuilder (#15114) üzenetére


tamaskodo
csendes tag

Köszi, de nem az olcsóság a lényeg, hanem az, hogy ne kelljen a számomra érdektelen videolejátszáshoz kapcsolódó cuccokat megfizetni benne. A fő a csillagos hangminőség, és az általad felsoroltak ezt nem tudják.
Még nézegettem és hallgattam pár cuccot, és azt hiszem, megvan a fő kritérium: equalizertől független mélyhang kiemelés - amelyik ezt tudja, annál különösen figyeltek a hangminőségre. Ilyenre vadászom én.
Milyen kár, hogy a jelenben még nem találkoztam ilyennel. Az iRiver T7-ese tudta, ezért várom a T9-et, hátha az is...

(#15130) need


need
addikt

Sziasztok...

Korábban már bogarászgattam ill. olyan mp3 lejátszót kerestem amin lenne line out kimenet..
schawo és Shufny fórumtársa segített ebben :R

Csak kíváncsiságból csináltattam kábelt a Kácsa audionál 3.5 jackkal mind a 2 végén
Volt némi változás azzal hogy a fülhallgató kimeneten vittem tovább a hangot..
De mint a Amp nevem alatt hogy milyen"a kis ismertető füzetében leírja sokkal szerencsésebb egy line outon keresztül össze kötni.

Szó volt még itt a Fioo X3 a mostani állás szerint [nem hiszem] hogy ebből 1 hamar lesz is valami..
Ez a veszett fejsze nyele esete...

Olvastam még a kimondhatatlan nevű cikkét [is] hát mit ne mondjak meredek kissé a lejátszó... ;]

Maradt még az Ipod... ami még mindig nem győzött meg 100% főleg az az itunes baromkondás na meg hogy nincs forderes keresés nem ismeri a mappákat!
Ha e mellet döntök mert nem lesz más választásom akkor még kell nekem egy LOD kábel is..

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#15131) bigmasterg válasza need (#15130) üzenetére


bigmasterg
addikt

Teclast T51 ?
Itt későbbi tapasztalata vele.

(#15132) need válasza bigmasterg (#15131) üzenetére


need
addikt

olvastam mind 2 linket... lehet hogy megkeresem a kimondhatatlan nevűt ez ügyben.. ;)
de továbbra is borzolja az idegemet a kevés akú idő.. :O

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#15133) slfln válasza need (#15132) üzenetére


slfln
senior tag

Miért a Tomahawk meddig bírja akksival?
Én továbbra sem ajánlom napi használatra a T51/Sflo2-t.
A hangja mellett továbbra is hajmeresztő problémákkal küzd.
3 hónap féltő/óvó használat mellett (kb.kétszer volt zsebben) a kijelző és a ház hátulja közötti ragasztás valószínűleg a relatíve nagy hőingadozás + a gyakori törölgetés miatt elkezdett lassan, de biztosan szétjönni.
Továbbra is idegesítő, hogy
- bekapcsolt kijelző mellett kattog; nagy érzékenység és alacsony impedancia mellett viszont folyamatos kattogás hallatszik lejátszás alatt
- 6-7 óra után lemerül
- melegszik
- nem irányítható zsebből (sem) ---> helyenként logikátlan UI
- akinek ez számít: az EQ használhatatlan, user (minden 0-án) beállításon kívül torzít
- USB-ről a feltöltése 10 óra körül van
- egyes felvételeknél random lefagy
- az érintőképernyő azonnal maszatos lesz
- a funkciók nagy része használhatatlan (ebook, szótár, felolvasás, szövegkönyv meg amiket meg sem néztem) mert ezeknél a fícsöröknél a latin betűket nem ismeri
- a filmlejátszás nem folyamatos
- iszonyatosan sérülékeny

... de jól szól... és van line-outja.

Már írtam pm-ben is, de a Hifimaneken, a Colorflyon, a Fuzeon és az iPodon kívül nem nagyon van line-outos DAP. Még van egy két wav player kínai oldalakon, amin van lineout, de én ezeket kerülném, mint mókus az erdőtüzet.

A nickem a selfline mínusz magánhangzókból van. Így már remélem kimondhatóbb. :)

[ Szerkesztve ]

(#15134) bwoay válasza slfln (#15133) üzenetére


bwoay
nagyúr

persze mind jól tudjuk, hogy a probléma nem valós, elvégre leírni magánhangzók nélkül még egyszerűbb is, mivel... rövidebb ;) kimondani ugye meg miért is kellene a fórumon :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#15135) bigmasterg válasza slfln (#15133) üzenetére


bigmasterg
addikt

Fuze-hoz és Ipodokhoz hasonlóan LOD-al, nagyobb Sony-ból is fix jel nyerhető ki. (nem tudom, hogy rendes lineout-e)
Olyat olvastam már több helyen is, hogy az ipodoknak nem valós lineout-ja van.

(#15136) need válasza slfln (#15133) üzenetére


need
addikt

köszönöm a mindenre kiterjedő válaszodat... :R

nem tudom meddig bírja a Tomahawk még nem merítettem le...de a tulaja szerint nagyon sokáig..

úgy látom ipod lesz ebből.. :B

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#15137) slfln válasza bigmasterg (#15135) üzenetére


slfln
senior tag

Hát ennek még utána kell járnom, hogy mi a valós, meg mi nem és miért, de ezt én is olvastam több helyen már.
Mint pl. az A845/(846/847), ami ilyen fantasztikusan reagál le több utas BA-kat?... és aminek a HO-ját jobban mondják, mint az LO-t? :D

(#15138) baobe válasza PHM (#15068) üzenetére


baobe
csendes tag

Philips GoGear Vibe 8GB Mp4-et szeretnék venni. Esetleg az is kapható ott, ahol írtad?

[ Szerkesztve ]

(#15139) bigmasterg válasza slfln (#15137) üzenetére


bigmasterg
addikt

Én csak azt láttam, hogy árulnak ezekhez is lod kábelt, meg 1-2 topic-ot láttam róla head-fin.

need:
Ha végül tényleg ipod-ot veszel, akkor annak is utána kell olvasni, mivel különböző modellek és generációk között is van hangban (line out-on is) különbség. ( többek között a különböző dac chip-ek miatt)

[ Szerkesztve ]

(#15140) need válasza bigmasterg (#15139) üzenetére


need
addikt

mindent időben kezdtem el bogarászni...és van rá hál' istennek 3 hónapom hogy ki agyaljam mi is kell nekem... ;)

annyit már tudok hogy a 5.5 videonak volt eddig a legjobb hangja... a mostani azt hiszem 6 generációnak is tűrhető.. de mindenképpen jobban szól mint egy Touch..

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#15141) slfln válasza need (#15130) üzenetére


slfln
senior tag

Igen, az X3-ra úgy néz ki fölösleges várni.
Valószínűleg (több mint) egy évet csúsznak vele, hacsak abszolút nem kerül fiókba a projekt. :(
Kár érte.
Ugyanakkor becsülendő, hogy nem akarnak a legtöbb kínai DAP-hoz hasonló félkész, használhatatlan, agyatlan, selejtes terméket kiadni.

(#15142) need válasza slfln (#15141) üzenetére


need
addikt

ha az idén veszek valamilyen lejátszót... akkor a következő olyan 2-3 év múlva lesz esedékes.. akkor majd talán lesz belőlle valami...

most olvasgattam pár sony line out véleményeket... hát elég lesújtó...

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#15143) slfln válasza need (#15142) üzenetére


slfln
senior tag

Ezért nem is említettem a line-outosok között. :D

(#15144) laci06


laci06
senior tag

Sziasztok!:)

Olyan MP3 lejátszót szeretnék vásárolni, mely alkalmas hangrögzítésre.
Leginkább az egyetemi előadásokon, gyakorlatokon szeretném használni, mint egy diktafont.
Nem szeretnék digitális diktafont venni, mert azokban nem nagyon van FM rádió.
Lehetőleg egy alacsonyabb árfekvésűre gondoltam.
Az általam kinézett darab: Sony Walkman NWZ-B162F MP3 lejátszó.
A Sony márkaboltban azt mondták, hogy nyelvtanuláshoz jó. Kérdés, hogy nagy előadóban mennyire recseg be.
Jó lenne, ha jól hallgatható minőséget kapnék vissza.

Várom a talapasztalatokat és ajánlásokat. Ebben az árkategóriában mit ajánlanátok esetleg helyette?

Előre is köszönöm!:)

[ Szerkesztve ]

(#15145) slfln válasza laci06 (#15144) üzenetére


slfln
senior tag

Előadóban normális felvételt csinálni nehéz. Tök mindegy milyen diktafonod van. Ha nem az első sorban ülsz akkor csak a többiek dumálását, helyezkedését, matatását fogod hallani.
Amikor ír a tanár a táblára és arrafelé beszél, szinte érthetetlen lesz, amit mond.
Kihangosított nagy előadóban se lehet jó eredményt elérni.
Én is próbálkoztam ilyennel régen, de a végeredmény rossz/érthetetlen lesz, bármilyen mp3 lejátszóról.

(#15146) bwoay válasza laci06 (#15144) üzenetére


bwoay
nagyúr

szvsz olyasmit érdemes keresni, amire rá tudsz dugni valami vállalható zoom mikrofont. én egész jó eredményeket értem el beépített mikrofonnal, de ahhoz régi iRiver iFP kellett, és azzal is szigorúan első sorból, a tanártól mondjuk 2-3 méterre ülve sikerült.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#15147) PHM válasza baobe (#15138) üzenetére


PHM
addikt

Pillanatnyilag csak 4 gigás Vibe és Ariaz van,
de érdemes néha megnézni, mert nemrég mintha 8 gigásat is láttam volna.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#15148) macera2


macera2
aktív tag

Üdvözlet mindenkinek!
Sansa Fuse-al kapcsolatos a problémám. Mappákat át tudok húzni a külső bővítő kártyára (saját gép), de a lejátszásnál ezek a mappák nem különülnek el, v. nem tudom őket elkülöníteni. Sehol nem jelenik meg a mappa neve, csak a mappákba lévő számokat rakja a Fuse egymás után. Így aztán pl. Pavarotti számai 28-tól 42-ig tartanak, BonyM-é pedig 132-től 152-ig, stb. Egyáltalán létezik olyan megoldás mint ami a Clip+-nál van. Ott lehet választani, hogy külső/belső kártya, a külsőnél felsorolva az oda húzott mappák nevei, amit meg lehet nyitni, stb.. Ha valakinek van tapasztalata a Fuse-al küldjön egy kis helpet. Előre is ezer köszönet.

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#15149) andorra válasza macera2 (#15148) üzenetére


andorra
őstag

Számomra nem teljesen világos, amit leírtál, de:

1 Első lépésben törölni kellene (áthelyezed PC-re) a belső memóriából azt az anyagot, amit áthelyeznél, majd hagyni a Fuze-t újraindulni.
2. Ellenőrizd valamelyik mp3 tag editorral, hogy van-e album név és ami még szükséges, ha nincs hozd létre. Ezután másold a külső kártyára.

(#15150) macera2 válasza andorra (#15149) üzenetére


macera2
aktív tag

Kösz az infókat, elindulok a nyomon. Bocs ha nem voltam elég érthető. De előzőleg Clip+-om volt, és ennek a kezelését keresem itt is. A Clip+, meg a külső kártyája MSC módban úgy működött, mint egy Pen Drive. Áthúztam rá az előzőleg a PC-n megszerkesztett a mappát, v. mappákat, aztán lejátszás esetén, u.ilyen névvel meg is találtam őket lejátszón. Megnyitás, lejátszás, stb... Gyakorlatilag ilyen szolgáltatást keresek itt is.

A Fuse esetén, pedig, ha áthúzok egy mappát a külső kártyára. v. akárhová, akkor a mappa neve eltűnik, a tartalma pedig az előző mappa tartalma mögé másolódik. Így később már nem tudni, hogy a kérdéses fájlok -amik néha csak számozva vannak- milyen nevű mappához tartoztak. Pedig a PC / saját gép -el vizsgálva a Fuse-t az áthúzott mappák, Fuse-on eredeti névvel, jelen vannak. Szóval ez volna a gondom.

Ezzel az mp3 tag editorral még nem volt dolgom, ajánlhatnál egyet, de a Guglin is körülnézek.

Hogy valami jót is mondjak, mond hogy igénytelen vagyok, de én a clip+-al is elégedett voltam, de a Fuse szerintem sokkal profibb mint a Clip+. Felépítés, kezelés, esztétika, stb. A rádiója érzékenyebb mint az asztali Grundig rádiós CD lejátszóm rádiója. És ennyi pénzért? (ebaj). Ha ezt a kis prücköt ki tudnám köszörülni, akkor azt mondom, hogy a világ csodája.

[ Szerkesztve ]

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.