Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15133) slfln válasza need (#15132) üzenetére


slfln
senior tag

Miért a Tomahawk meddig bírja akksival?
Én továbbra sem ajánlom napi használatra a T51/Sflo2-t.
A hangja mellett továbbra is hajmeresztő problémákkal küzd.
3 hónap féltő/óvó használat mellett (kb.kétszer volt zsebben) a kijelző és a ház hátulja közötti ragasztás valószínűleg a relatíve nagy hőingadozás + a gyakori törölgetés miatt elkezdett lassan, de biztosan szétjönni.
Továbbra is idegesítő, hogy
- bekapcsolt kijelző mellett kattog; nagy érzékenység és alacsony impedancia mellett viszont folyamatos kattogás hallatszik lejátszás alatt
- 6-7 óra után lemerül
- melegszik
- nem irányítható zsebből (sem) ---> helyenként logikátlan UI
- akinek ez számít: az EQ használhatatlan, user (minden 0-án) beállításon kívül torzít
- USB-ről a feltöltése 10 óra körül van
- egyes felvételeknél random lefagy
- az érintőképernyő azonnal maszatos lesz
- a funkciók nagy része használhatatlan (ebook, szótár, felolvasás, szövegkönyv meg amiket meg sem néztem) mert ezeknél a fícsöröknél a latin betűket nem ismeri
- a filmlejátszás nem folyamatos
- iszonyatosan sérülékeny

... de jól szól... és van line-outja.

Már írtam pm-ben is, de a Hifimaneken, a Colorflyon, a Fuzeon és az iPodon kívül nem nagyon van line-outos DAP. Még van egy két wav player kínai oldalakon, amin van lineout, de én ezeket kerülném, mint mókus az erdőtüzet.

A nickem a selfline mínusz magánhangzókból van. Így már remélem kimondhatóbb. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.