Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79251) DaTika


DaTika
tag

Sziasztok!

Egy phenom 2 x4 965 mellé keresnék egy új kártyát. Amit le kéne váltani, az egy HD4870, amivel többnyire csak annyi a bajom, hogy az új technológiákat nem tudja (dx, shader model, ilyenek). Amit elvárnék a kártyától, hogy fullhd-t kb mediumon tudjon 60fps körül, éshogy jópár évig ne legyen hasonló gondom. A jelenlegi is elég lenne teljesítményben, de ha egyszer valami nem fut, mert nem 5.0 a sheder model akkor midnegy, hogy milyen erős). Árazásban igazából nem gondolkoztam, amiket néztem magamnak kártyák, azok kb 60e körül mözögnak (annó ezt is akörül vettem), de valószínű a célnak jelentőesn overkill ez az ár, ráadásul minnél olcsóbb, annál jobb, csak ne legyen gyengébb a mostaninál :) Véleményeket, javaslatokat előre is köszi! :)

(#79252) DudeHUN válasza klepto (#79243) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Jól értem, hogy lapot is veszel? Ebben az esetben ha netezős a masina egy intel 1150-es (vagy akár 1151-es) foglalatú Celeron+lap kombó lehet jobb lenne. Ott van IGP.

Btw egy HD6450, r5 230 vagy egy GT720 bőven elég kell legyen VGA-nak.

Gamer for Life

(#79253) Májkii válasza Genji (#79250) üzenetére


Májkii
senior tag

Szerintem Palit legyen, elég jó árban van.

(#79254) Genji válasza Májkii (#79253) üzenetére


Genji
őstag

Mondjuk ha jól tudom arra 2 év gar Gigára 3 as se mellékes. MEg talán a Gigát könnyebb lesz eladni jobb név. Nem könnyű döntés. :U

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#79255) Colos1


Colos1
őstag

Sziasztok. Úgy tűnik, hogy a videokártyám eltávozott az örök játékmezőkre.

Leginkább repszimulátorozom, DCS World, Prepar3D. Igaz-e még az, hogy nVidia jobb ezeknek? (Jó pár éve még igaz volt) Mert egyelőre nem tudom, hogy megint Radeont vegyek, vagy nVidiát.

A másik kérdésem, hogy az R9 390X és a 390 között mennyi a teljesítménykülönbség, ha 1080p -ben játszom? Ezekhez a szimekhez úgy is mindkettő gyenge, megérné-e az árkülönbözetet?

És ha rávenném magam arra, hogy nVidiát vegyek, akkor azok közül melyik márka ajánlott?

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#79256) lotuska válasza DaTika (#79251) üzenetére


lotuska
tag

Szia, nekem ugyanaz a proci van, csak 955-os. En most vettem Asus R7 360 OC 2GB, en 1440x900-on tolom. Witcher 3 High beallitasokon szepen megy, Ultra-n be-be akad, GTA 5 is szepen fut, bar nem hasznalok elsimitast, ezekben a jatekokban a GTX 750Ti erosebb. Amit erdemes a proci melle tenni Radeon oldalrol R7 360/370, vagy Nvidia oldalrol GTX 750Ti/GTX 950. Igazabol sztem penztarcad szerint donts es, hogy milyen tipusu jatekokat jatszol (Ne azert ne vegy NVidia-t mert a procid AMD :D). En nagyon jo aron jutottam az R7-hez 33k-ert es 3 ev garival, idotallobnak tunik, mint a GTX 750Ti a directx 12 tamogatottsag miatt, bar gyengebb annal. Bar szerintem, 1-2 even belul cserelem hasonlo kategoriaju(beleposzintu) uj karira es meg ez eladhato lesz gari miatt.

Full Hd-n lehet masabb a helyzet, lehet elkelhet R7 370/GTX 950, de ha hajlando vagy kompromisszumokra sztem nyugodtan valaszthaatod R7 360/GTX 750Ti

(#79257) Kha


Kha
újonc

Sziasztok!

5 éve rakattam össze egy masinát, ami eddig kifogástalanul muzsikált, viszont idén várható 2-3 olyan cím is, amikhez már kevés lenne. A számítógépekhez hardver szinten majdnem teljesen h*lye vagyok, persze megtudom egymástól különböztetni őket, de most a bővítés tervének során elbizonytalanodtam, hogy mit is kellene választanom ahhoz, hogy a legjobban jöjjek ki ár/érték arány tekintetében, továbbá hogy melyik lenne az a videokártya, amelyik harmonizál, passzol a jelenlegi cuccosomhoz.

Ez pedig a következő lenne:
Processzor: Intel Core i7 3,4GHz LGA1155 8MB Box (i7-2600K)
Memória: Kingmax (GB/1333MHz DDR-3 (Kit! 2x4GB)
Videókártya: GIGABYTE GTX560 Ti 1GB
Alaplap: Gigabyte P67A-UD4-B3
Merevlemez: Western Digital 3,5" 1000 GB 64MB SATA-3 (Black Caviar)
Hangkártya: Integrált
Optikai meghajtó: LG GH22NS50 DVD író
Ház: Gigabyte Poseidon 310 (ezüst)
Tápegység: Hipro Adrenalin 700W ATX2.3 moduláris
Monitor: LG, LED-es FullHD, 22''

A VGA tehát játékhoz kellene, amit full HD felbontás mellett szeretnék használni. Azért gondolkozok első sorban ennek a cseréjében, mert a gépigényeket böngészve rendre itt vérzik el a dolog. Fontos, hogy mindenképp Geforce kártyát szeretnék, mert nekem eddig csak ez volt, és mindig maradéktalanul elégedett voltam vele. Első körben ahogy szétnéztem, a 4GB-os GTX 960 tűnt szimpatikusnak, viszont utána olvasva a kártyának, és a kommenteket böngészve meglehetősen vegyesnek mondható volt a kártya megítélése. Persze a vita tárgyát nem minden esetben értettem tájékozatlanságom miatt, ezért is fordulok hozzátok: jó kártya a gtx 960? És ami fontosabb, nekem jó választás lenne?
Közben keresztkérdésként felmerült bennem az is, hogy laikusként a kártya alapadatait összehasonlítva a nagy népszerűségnek örvendő 970-sel csak a video memoria interfész volt szembetűnően nagyobb (128bit vs 256): ez egyet jelent tehát azzal is, hogy "csak" ennyivel tud többet, mint a 960? És egyébként mennyire meghatározó érték ez a játékoknál? Csak eljátszva a gondolattal, az én gépembe lenne értelme egy ilyen kártyát venni, vagy ki sem használná? Esetleg a 960 is be nem fogott lóként hajtaná a szekeret?
A RAM egyébként még elégséges lehet ezekhez az új kártyákhoz, vagy jobb ha lecserélem azt is? Mivel kisebb költséget emésztene fel, az még beleférne éppen.
A videokártyára alapvetően 60-70 ezret szánnék.

A segítségetekért előre is nagy köszönet, egy, a kérdés miatt regisztrált új felhasználótól. :)

[ Szerkesztve ]

(#79258) Májkii válasza Kha (#79257) üzenetére


Májkii
senior tag

A procidhoz jó a választás a 960 4GB vagy akár 970 is röhögve kihajtja. Mind2 jó kártya de neked kell eldönteni hogy szükséged van-e a 970 plusz erejére.

(#79259) Kha válasza Májkii (#79258) üzenetére


Kha
újonc

Azt gondoltam, hogy ezek bármelyike kihajtja a procimat, de vajon a proci mennyire korlátozza a VGA teljesítményét? Gondolom ha nem elég erős hozzá, akkor mondjuk egy 970 fölösleges lenne, mert a processzor úgy sem hozná a hozzá kellő teljesítményt. Vagy a CPU még nem "öregedett" annyit, hogy ez probléma legyen?

Köszönöm a választ!

(#79260) Májkii válasza Kha (#79259) üzenetére


Májkii
senior tag

A proci hajtja a vga-t. Az i7 2600K még egy elég erős processzor, ezért nem lesz baj a 970-el.

(#79261) 4264adam válasza Kha (#79259) üzenetére


4264adam
veterán

Tuningolva a 980ti re is megfelelő az i7 2600k

(#79262) kenwood válasza kamracuc (#79151) üzenetére


kenwood
veterán

Ez semmilyen korulmenyek kozott nem fordulhat elo.
Ha valami extra rosszul szellozo hazad van,akkor is annyi tortenik a legrosszabb esetben,hogy 95 foknal visszaveszi a gpu sebesseget,ezert 120 helyett csak 70 fpsed lesz.

Ha jatek kozben fekete kepernyo jon,az nem lehet a 390 hutesenek a hibaja.
Ha szerencsed van,csak driveres problema ,vagy egy masik hardver melegszik tul a gepben.

Driverek ujratelepitese,esetleg uj windows.
Vegso megoldaskent teszteld egy haver gepeben a kartyat .Ha egyik sem segit,akkor garancia.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#79263) Rh4d válasza Grafirka (#79112) üzenetére


Rh4d
újonc

Sziasztok!
Szeretném lezárni a VGA vásárlás kérdését, az ajánlott 970GTX-re esett a választásom de 2 közül nem tudok dönteni, eléggé laikus vagyok a témában így újra a segítségeteket szeretném kérni, esetleg egy kis magyarázatot mit miért :)
Tehát amik szóba jönnek nálam:

ASUS Strix és az MSI Gaming (Twin Frozr) mind a 2ről olvastam jókat.

Az ASUS termékeit nagyjából ismerem (sok hardverem volt az informatikus ismerősöm erre esküszik) de nem vagyok elfogult ASUS-os az MSI-ről jókat olvastam dicsérik sokan, na ez a dilemma az anyagiakban nagy eltérés nincs, igazából én egy időt álló kártyát szeretnék amivel hiba nélkül relatíve sokáig szeretnék játszani.

Köszi a válaszokat!

(#79264) Grafirka válasza Rh4d (#79263) üzenetére


Grafirka
őstag

+1 a GTX 970 MSI Gamingre

(#79265) Telda


Telda
addikt

Hali!

A GTX970-et egy I5-3570K proci ki tudná normálisan hajtani?
Csábításba este :D.
A tesztek alapján a 660Ti-hez képest egy 40-45% teljesítmény növekedést jelentene a 970?

(#79266) gtamate2 válasza Telda (#79265) üzenetére


gtamate2
veterán

Ha húzod még a 980-at is bőven. (Még a 980ti-t is nagyjából jókora tuning esetén)

Az újabb játékokban sokkal jobban teljesít a 660ti-től.

*Sn0w

(#79267) Telda válasza gtamate2 (#79266) üzenetére


Telda
addikt

:R

(#79268) depzoo


depzoo
tag

Sziasztok!

Erdemes most gtx 970-et venni vagy mar varjak inkabb uj vga-ra?

Jelenleg r9 270x van 2 gigas egy fx 6300 hajtja es megtetszett a division beta, a full jatekot meg hozzadjak az uj gtx 970-ekhez. r9 390-et kizartam a fogyasztas miatt (fsp hexa+ 500-asom van) illetve van par physixes jatekomakkor mar azt is kiprobalnam.

Ami aggaszt a 970-el kapcsolatban hogy egyreszt nem igazan lett olcsobb es csak 3.5 giga vram van rajta masreszt meg mar majdnem ket eves.

Szoval, erdemes varni par honapot vagy tokmindegy?

Koszi a valaszt.

[ Szerkesztve ]

Ryzen + Vega (?)

(#79269) kenwood válasza Telda (#79265) üzenetére


kenwood
veterán

sok jatekban igen,de van tobb is, ahol egy 970 tobb fpst produkal a 4790k,5960x procikkal,mint a 3570K-val.
Tehat teljesen nem tudja "kihajtani".

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#79270) Colos1 válasza Colos1 (#79255) üzenetére


Colos1
őstag

???

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#79271) gtamate2 válasza kenwood (#79269) üzenetére


gtamate2
veterán

Akkor most tegyük fel hogy a 3-4x annyival többe kerülő processzor megéri-e a ~5% teljesítménytöbbletet?

Projekt Cars
GTA V
Witcher 3
Far cry 4 / FC4 másik oldal

És ezek még a híresen processzorigényes játékok voltak.

*Sn0w

(#79272) kenwood válasza gtamate2 (#79271) üzenetére


kenwood
veterán

Nem errol van szo.
Eleve a kerdes ertelmetlen,mert letezik cpu limit,gpu limit,a ketto kozotti egyensuly is szamit.
Nem lehet olyan egzakt valaszt adni,hogy a 970-hez egy i5 eleg,egy i3 mar keves.
Ez azt is jelentene,hogy az i3-ason nincs kulonbseg egy 970 es 960 kozott,ami meg hulyeseg.

A masik dolog ,ami nem tetszik,hogy a 775-os ,am2-es tulajoknak valami nagyon gyenge kartyat javasoltok,ami ket okbol is aggalyos :
- sok regebbi jatek van,ami gyenge proci,jo kartyan meg pont elfut,de gyenge proci kozepes kartyan mar elvezhetetlen.
- egy x2 athlon -> phenom ii x4 , vagy e5700 --> q9400 csere 10k kornyeken van. inkabb ezt kellene javasolni nekik,mint azt,hogy egy hulladek kartyat vegyen a hulladek procihoz.

En azt mondom,hogy ne procihoz vegyunk kartyat,hanem probaljunk meg a rendelkezesre allo forrasokbol a leghasznosabb fejlesztest eszkozolni.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#79273) gtamate2 válasza kenwood (#79272) üzenetére


gtamate2
veterán

Oké de nyilván nem szó szerint értjük. Ilyen alapon ahhoz hogy teljesen kihajtsa az 5820k sem elég alapon, hanem rendesen meg kell húzni.

A procicserét pedig szoktuk javasolni, vagyis én spec. szoktam. A probléma hogy a legtöbben nem akarnak hozzányúlni maximum egy vga-t venni a jelenlegi mellé, nemhogy még eladni a jelenlegi procit.

A q9400-zal (ill. a hasonló kaliberekkel) az a baj hogy vagy nagyon túlárazzák használtan, vagy hamar elmegy. (kb mint az i5-4xxx). A xeont meg ugye fabrikálni kell, de ezt is szoktam javasolni, nyugodtan visszakereshetsz.

A legfőbb probléma azzal van sajnos hogy másra nem hajlandóak az emberek mint egy vga-t tenni az aktuális gépbe.

*Sn0w

(#79274) Dtomka


Dtomka
veterán

Hosszabb távra szerintetek melyik lenne jobb vétel. GTX 970 vagy AMD 390?

A válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#79275) tibcsi0407 válasza Dtomka (#79274) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ezt nagyon nehéz megmondani, de a több memória miatt inkább a 390-re szavaznék. Főleg, ha bejönnek a PH jóslatok. :)

https://utdetailing.hu/

(#79276) tatu9


tatu9
tag

Sziasztok.
Lecserélném a gtx 750-es kártyámat, ehhez kérnék egy kis segítséget. Fontos, hogy csendes legyen.
Gtx 950/960 szériát néztem ki, de kivancsi lennék a véleményetekre.

1. Pontos konfigurációd leírása: i7 4790s/8 gb/400w
2. Milyen felbontás mellett szeretnéd használni: 1360*768 (talán majd később. Fhd)
3. Milyen célra szeretnéd használni a kártyát: Főleg alap otthoni használat, munka, minimális játék
4. Mennyi pénzt szánsz rá: Max 65e
5. Új vagy használt kártyában gondolkodsz: Új

Köszi

:R

“TRUST. PRAY. OBEY”

(#79277) Grave_444 válasza tatu9 (#79276) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Gigabyte GTX 960 4GB WF2

(#79278) kenwood válasza gtamate2 (#79273) üzenetére


kenwood
veterán

Orulok.Azt hittem,teljesen maskent latod.

Mondok meg egy peldat,ami visszatero hibanak tunik.
Ha en mondjuk azt mondom,hogy van egy i3 2100 procim es 100k a keret,akkor kb. 950-960 lesz javasolva.
ilyenkor legalabb alternativa szinten erdemes lenne azt mondani,hogy vegyen egy jo karit 100-ert,es kesobb valtson i5-i7 re,ha belefer.
Mar az i3 mellett is joval gyorsabb lesz a 970/390
Ezzel szemben a 950-960 az ev vegere mar i5-i7 mellett is kompromisszumos lesz az uj jatekokban.

Igen,ez a csak vga hozzaallas nekem is feltunt.
A legtobben meg az alap kerdesekre sem valaszolnak,ugy pedig nagyon sok tenyezos az egyenlet.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#79279) gtamate2 válasza kenwood (#79278) üzenetére


gtamate2
veterán

Az már a jobbik eset ha elolvassák és kitöltik a kérdésekre a választ. Az a baj hogy szinte mindenki a legkevesebből akarja kihozni, ilyen hogy 100k -ja van ilyenre és mellette egy 2100 ez a fehér holló esete szerintem, mert akinek hirtelen van 100k-ja vga-ra, az anno nem egy 2100-at tett volna be, érted..

Azért van sokszor max 950/60 ajánlva mert ennyi a büdzsé, még néha ezt is alig engedhetik meg az aktuális konfig mellé. Én spec szoktam javasolni az i5-öt a 2400-tól kezdve, mert szvsz az is elég +4-es unlockkal 3.6-7 ghz-en egy 970 mellé nagyjából, és olcsón megvan.

*Sn0w

(#79280) Kha


Kha
újonc

@kenwood, @gtamate2:

A fentiek tükrében nekem melyik kártyát ajánlanátok? (#79257 kommentben leírtam a helyzetemet) Ésszerű beruházás lenne a VGA-ra költeni? Még RAM-ot szeretnék majd cserélni, mert az könnyebben bevállalható összeg ugyebár...

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#79281) Apone33


Apone33
őstag

Hello!

1440p-re Fury x-et vagy gtx980ti-t vegyek? Nem vagyok igazából se ati se nvidia párti. Most jelenleg egy r9 390-et hajtok ami ahogy néztem egy-két játéknál kevés lesz 1440-en. Szvsz a fury x 4gb vram miatt nem lenne annyira jó, vagy? :U

Play Hard!!!

(#79282) hardline


hardline
senior tag

Üdv!
Használt kártyákban gondolkodva 35-45 ezres ársávban mik számítanak ajánlottnak?

(#79283) Grave_444 válasza hardline (#79282) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Ha bírja a táp HD 7950. Régebbi kártya, de tuningos általában, sokat eszik.

Újabb GTX 950 keveset fogyaszt.

(#79284) petyus160


petyus160
csendes tag

Sziasztok! :)

ASUS GeForce STRIX-GTX980TI-DC3-6GD5-GAMING 6GB

vs

MSI GeForce GTX 980Ti GAMING 6G

hűtés ill tuningolhatási lehetőség melyiknek a jobb?

előre is köszönöm a választ :D

(#79285) gtamate2 válasza Kha (#79280) üzenetére


gtamate2
veterán

A 960-al az éven még highon, 1-2 éven belül meg már csak mediumon fognak menni a játékok.
Ha hosszabb távra tervezel mindenképp 970, bőven beleillik a jelenlegi konfigodba és ugyan ennyit ki fog még bírni a géped mint a mostanival.

A 970 jobb az ár/érték arányban is, de nézz teszteket.
gtx 970, gtx 960

A procidon pedig kellesz majd húzni, de a megfelelő (Sandy Bridge) topicba segítenek(/ünk), nem egy túl bonyolult folyamat, egy normális procihűtő kell hozzá és ennyi igazából, a tápod bőven elég lesz.

A ramból egyelőre elég, ha csak nem vágsz komolyabban/photoshoppolsz. Ha kevés lesz később vehetsz bele, de ráér még szvsz.

(#79281) Apone33: Szerintem 980ti. Egy csomó új játékban volt mostanában hogy még a 970 környékén volt a fury x ill. a 390-el egy szinten. Én ha már ennyit kiadnék nem lennék hajlandó ezt elnézni neki, még akkor sem ha pár nap múlva jön driver/patch.

És amúgy igen, a memória miatt is +1 oda, ja meg erősebb is.

(#79284) petyus160: +1 az msi-re

[ Szerkesztve ]

*Sn0w

(#79286) underdark


underdark
aktív tag

Üdv
Mennyire erdemes szerintetek megvenni a 750ti-t?
En neztem videokat yt-n azokkal a jatekokkal amiket majd tervezek pl Witcher 3 es eleg meggyozo volt es meg csunyanak se tunt
Bar ez gondolom szubjektiv, mert sose voltam grafika megszallott es fps szamlalo. Ha a szememnek megfeleloen fut egy jatek, az mar eleg nekem
Ezzel a kartyaval sokat lehet sporolni, mert majd uj gepet akarok, de most meg csak informacio szerzes statuszban vagyok;)
Ami meg megfogott az a 950, ez az a kartya amire meg azt irjak sokan, hogy nagyon jo a fogyasztasa is, ami nekem eleg fontos azert
Szoval ilyen arban es tudasban megfelo kartyakat keresgelek(max 60k)
Koszontem :R

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#79287) Apone33 válasza gtamate2 (#79285) üzenetére


Apone33
őstag

Értem, vagy esetleg érdemes lenne megvárni az új generációt? Addig meg kompromisszumokkal el leszek a 390-el.

Play Hard!!!

(#79288) tibcsi0407 válasza underdark (#79286) üzenetére


tibcsi0407
félisten

60k-ért inkább a 960.

https://utdetailing.hu/

(#79289) Májkii válasza Apone33 (#79287) üzenetére


Májkii
senior tag

Én ezt tenném. :)

(#79290) Bertiee


Bertiee
aktív tag

Sziasztok!

Giga Gtx 750 ti wf2 -t újan, vagy garis de használt gtx 660 ti a nyerőbb egy i3 2100 mellé?

Erőben gondolom a 660 a jobb, a 750 csendesebb, de nem tudom, hogy az újabb driverekkel mennyivel lehet gyengébb. A 1080p nem létszükséglet, jó a 900p-is...

Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#79291) Nerazim


Nerazim
őstag

Sziasztok!
Bugyuta kérdés lesz, nézzétek el nekem, de nem nekem lesz és megígértem h megkérdezem. Doomhoz mi a minimálisan ajánlott kártya ha van ilyen amivel még azért élvezhető? Újonnan lehet venni olyat ami 30k -ból kijön?

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#79292) mcs válasza Bertiee (#79290) üzenetére


mcs
veterán

GTX 950en nem gondolkoztál esetleg? Sebességre kb egál a 660 Ti-vel, viszont korszerűbb, ezért a driveres támogatottsága is jobb. :)

(#79293) mcs válasza Nerazim (#79291) üzenetére


mcs
veterán

Jobb lesz kivárni a megjelenést, mint előre megvenni egy kétséges kártyát. ;)
Szerintem újan 30ig nem igazán fogsz tudni olyan kártyát venni, ami tisztességesen elvinné.

[ Szerkesztve ]

(#79294) FollowTheORI válasza Nerazim (#79291) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#79295) Apone33 válasza Májkii (#79289) üzenetére


Apone33
őstag

Hát akkor lehet hogy várok vele. Max ha nem lesz akkora előrelépés akk még mindig vehetek 980ti-t. Bár a másik bajom az az hogy kinéztem már egy asus rog moncsit ami nagyon megtetszett és ahhoz meg az nv kell. Ha most megveszem akk az új kártya is dukálna mellé :-)

[ Szerkesztve ]

Play Hard!!!

(#79296) Májkii válasza Apone33 (#79295) üzenetére


Májkii
senior tag

Ja hogy lesz új monitor az más :D Vehetsz 980Ti-t is aztán ha kijön az új gen akkor majd kis bukóval eladod mert a következő Ti verzió csak később fog megjelenni.

(#79297) Apone33 válasza Májkii (#79296) üzenetére


Apone33
őstag

Na ugye :) akkor mégis csak kell a kártya. Majd ha kint lesz az új ti akkor kiderül hogy érdemes lesz-e váltanom.

Play Hard!!!

(#79298) Apone33 válasza Májkii (#79296) üzenetére


Apone33
őstag

Ha mát a kártyánál vagyunk melyik típus az ajánlott? Lehetőleg evga-t szeretnék abból is a ref hűtőset néztem. A hang nem zavar játszás közben.

Play Hard!!!

(#79299) Májkii válasza Apone33 (#79298) üzenetére


Májkii
senior tag

Ha EVGA akkor csak Hybrid vagy ACX 2.0+ én egy Gigabyte Xtreme-t vennék a 980Ti topicban mindenki nagyon elégedett vele. A refekkel nem (csak) a hang a baj hanem nagyon hamar elkezdenek vissza boostolni.

(#79300) Apone33 válasza Májkii (#79299) üzenetére


Apone33
őstag

A giga nem tetszik így akkor az Acx 2 lesz. :R

Play Hard!!!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.