Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Milyen processzort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, KÉRDEZÉS ELŐTT olvasd el!



HA KÉRDEZEL, EZEKRE AZ ADATOKRA SZÜKSÉGÜNK LESZ:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42840) Kaci84 válasza Bogyó bá' (#42839) üzenetére


Kaci84
őstag

Nem az I3-hoz képest mondtam a 100%-os gyorsulást hanem a E5200-hoz, mivel azt akarja lecserélni. És G620-at akart. Nem hinném, hogy ilyen kibogozhatatlanul írtam volna.
Ha nincs komoly VGA-ja akkor nem kell nagyobb táp, egyébként sem sokkal drágább egy 500W-os a 400ashoz képest kaetgoriáján belül.
Mivel nem írta a srác mi a szempont neki (fogyasztás, árak vagy van-e VGA-ja stb.) ezért írtam, hogy Intelbe minimum i3-at vegyen és VAGY AM3 vagy ha a fogyasztás szempont akkor FM2. Legkevesebb pénzért legjobb teljesítményt AM3 most. Ez tény, legalábbis 20ezer alatt.
Te meg az FX-re akarod beszélni ami tényleg nem rossz csak ő meg 15-20 között akart CPU-t venni FX 4100 már 25 körül és ahhoz is bizony ajánlott a 9xx chipkészlet. Ha ennyi pénze lenne akkor i3-at venne, hogy ne keljen neki lapot cserélni.
Szóval nem értem miért nem lehet értelmezni amit az ember ír. (Feltételes mód, igeidők stb.) Nem tudom miért kell leszólni, olvasd el én mit ajánlottam aztán utána írd meg mi a hiba.
Nem lehet tökélestes tanácsot adni neki, mert nem írta milyen Gépe van meg mennyit tud költeni fejlesztésre.
Egy biztos E5200ról G620-ra váltani nagy hülyeség volna. (esetleg ha eladja a e5200 és csak 1-3ezret kell ráfizetni!)

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Milyen processzort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.