Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Milyen processzort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, KÉRDEZÉS ELŐTT olvasd el!



HA KÉRDEZEL, EZEKRE AZ ADATOKRA SZÜKSÉGÜNK LESZ:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37432) zolka78


zolka78
senior tag

Tiszteletem! Gép újítás alatt állok és kellene egy kis tanács tőletek. Az egész rendszert cserélném mivel elég régi már - LGA775 - és kezdésnek a prociból indulnék ki. Mivel eddig megmagyarázhatatlan módon mindig ragaszkodtam az Intelhez, csak ilyen rendszerrel rendelkeztem. De most az ár-értéket szem ellőtt tartva átváltanék AMD-re. Viszont egy jó ideje nem igazán figyelem a számítástechnika fejlődését. AMD-nél még ami bennem van ismeretileg processzorok terén, az az Athlon II és Phenom II család, az újabb típusokat már nem figyelem, de az Intelnél sem. Viszont ezekre a régebbi procikra már nem költenék. A cél egy legalább 4 magos rendszer kiépítése. A procira szánt költség max. 35000Ft, bár nem baj ha jóval olcsóbb :). Ha a proci meg van, a többi már nem lényeg, az úgy is adja magát. Leginkább általános célra használnám, max. HD filmek, és fotó szerkesztés, játék csak 1-2 régebbi. Ha kell akkor lehessen egy kicsit rángatni rajta. A jelenlegi procim is 3,3Ghz-ig van húzva, lassan 4 éve így jár. A gépből nem maradna meg csak az ATI 5770 videókari, az is csak egy darabig.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Milyen processzort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.