Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Milyen pendrive-ot vegyek? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10851) Zoli-bácsi válasza MaxxDamage (#10850) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Köszi az ajánlást, annyira nem létkérdés hogy vegyek, az előző csak azért volt szimpatikus mert 6ezer Ft-ért tudnám megvenni. :D

(#10852) jim bcs válasza Márton (#10844) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

(#10844) Márton
Ezeknek pont nem jó ha állandó feszt kapnak 0-24-be, a többit meg a lejátszóval foglalkozó cégeknek kéne javítani.

(#10846) baboska
Nem is most kezdték az ipart. Pontos típus nélkül nem lehet kijelenteni, hogy egyik jobb mint a másik. Ami viszont tény, a minik sose lesznek olyan gyorsak mint a nagyok. A Transcend JetFlash 710 nálam viszi a pálmát ha miniről van szó.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10853) baboska válasza jim bcs (#10852) üzenetére


baboska
tag

Koszonom a valaszt!
Konkretan a Jewel j20 16Gb van kinezve. Tetszik a meret,anyaga,mindenfele allo,kupakos es az ara.
Sokat pakolasznank kocsiba-taskakba-ideoda ezert kellenek ezek a jellemzok.

(#10854) jim bcs válasza baboska (#10853) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Megvan a mininek az előnye, én kifejezetten szeretem, ezekből azokat részesítem előnyben amelyek kompletten fém házban vannak kupak nélkül mint a JF 710 vagy az általad kinézett. 5 év garis, gyártónál pedig élettartam, nem vállalnának ennyit ha sz@r lenne.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10855) baboska válasza jim bcs (#10854) üzenetére


baboska
tag

Ok, orulok a velemenyednek!
Akkor j20 lesz .
Koszonom!

(#10856) Hachiko95


Hachiko95
aktív tag

Most érkezett a Transcend JetFlash 790K 32GB pendrive.
Usb 2.0 alatt 25MB/s, usb 3.0 alatt pedig 40-41MB/s írást tud tartani nagyobb fájloknál, olvasás 110-130MB/s szintén 3.0 usb-n keresztül.

A benchmark írásra nagyobb számokat dob, de valós használat során jónak számítanak ezek az értékek?

(#10857) Márton válasza jim bcs (#10852) üzenetére


Márton
nagyúr

Vagy alaplap vagy pendrive hiba lesz itt.
Azóta ugyanis nem hagytam bedugva, de a mai vetítéskor, ahogy áram alá helyeztem a gépet, nem bootolt a win, a boot képernyőnél megmerevedett. Ahogy kivettem a pendrive-ot, folytatta a betöltést, simán indult. Ekkor visszadugtam és azt írta rá, nincs formázva a meghajtó. Szerencsére volt egy régi, megbízható biztonsági pendrive-om is. Bedugtam, de azt sem érzékelte! Na mondom mi van, gyilkol a fix, alaplapi usb port? Egy restartot még megpróbáltam, ekkor már látta a régebbi pendrive-ot, kivettem, visszadugtam a nano-t és azon is minden adat a helyén volt, mintha mi se történt volna, nem történt semmi adatvesztés, lenyomtam 4 vetítést róla..

Ez milyen hiba már? :W

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#10858) MaxxDamage válasza Hachiko95 (#10856) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Az eszköz USB 3.1 Gen.1 -es
A Sebességre (mint gyártói spec szerint) csak egy említést találtam.
"hardver, szoftver, a használat és kapacitás(tól) függ / határozza meg"
Gyártó konkrét sebességet (elérhető MB/s) nem adott meg, de az USB 3.1 Gen.1 az adott. (mint max.érték)

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#10859) jim bcs válasza Márton (#10857) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Na akkor ideje megnézni mi hibázik, valami nagyon nem ok ott.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10860) Márton válasza jim bcs (#10859) üzenetére


Márton
nagyúr

Nekem a pendrive gyanús (pedig hologramos), de valahogy meghülyíti az évek óta betonbiztosan működő vetítő pc-m, amire semmit, de semmit nem telepítek, nincs semmi húzva, neten sincs, minden letiltva ami nem kell, hisz a lényeg a megbízhatóság.
Most pár napig használom a biztonsági pendrive-ról, ha nem jön elő a jelenség, akkor az alaplap jó.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#10861) jim bcs válasza Márton (#10860) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Adj már neki egy formatot mondjuk NTFS és exFAT-ra is, így is van-e jelenség?

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10862) Márton válasza jim bcs (#10861) üzenetére


Márton
nagyúr

ntfs van most is, nagy fájlok miatt
exfatot nem kezel alapból az xp, külön drivert nem telepítenék, több éve nincs gond az ntfs-sel
(az xp-ről most nem nyitnék vitát :DDD )

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#10863) jim bcs válasza Márton (#10862) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

"az xp-ről most nem nyitnék vitát"
Megértettem :DDD

Lőj neki egy formatot, hátha.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10864) Márton válasza jim bcs (#10863) üzenetére


Márton
nagyúr

hát azon már túl vagyok a múltkori bennthagyós dolog után

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#10865) jim bcs válasza Márton (#10864) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Akkor lehet le kéne gariztatni.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10866) Márton válasza jim bcs (#10865) üzenetére


Márton
nagyúr

lehet
ma a másikról ment a boot is, természetesen simán indult, ahogy eddig.
a nanot meg tesztelem a nagy, asztali gépemben, mert ha ott is rosszalkodik, akkor 100% hogy nem a lejátszó gép usb portja a ludas
köszi!

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#10867) Pszicho


Pszicho
tag

Sziasztok!

Win 10 felrakásához szeretnék venni pendrive- ot.
Gondolom erre a célra egy 32 gigás bőven elég.
USB 3.0, vagy 3.1 -et érdemes venni?
A lényeg, hogy gyors legyen. OLvasom, hogy soknál nem is az a sebesség, amit kiírnak.
Erre a célra milyet ajánlanátok? Max 10 ezret szánnék rá.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#10868) jim bcs válasza Pszicho (#10867) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Gyors
Corsair Flash Voyager GTX / GT / GS
Mushkin Ventura Plus / Pro / Ultra
Patriot Supersonic Magnum
Sandisk Extreme / Extreme GO / Extreme Pro

Alap
Adata UE700
Transcend JF790 (Összefoglaló alja!)
Kingston DataTraveler R3.0 G2

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10869) Pszicho válasza jim bcs (#10868) üzenetére


Pszicho
tag

Köszönöm szépen a segítséged. .

Valószínű valamelyik alapot fogom választani, mivel igen keveset használnám, így fölösleges drágát vennem.

(#10870) Márton válasza jim bcs (#10865) üzenetére


Márton
nagyúr

No, ma reggel a fő gépemben is villogott pirosan és azt írta nincs formázva a meghajtó.
Kivettem, újra bedugtam ugyanabba a portba és minden ok, megvannak az adatok.
Tehát nem a lejátszógép a ludas.

De akkor a pendrive működése attól függ épp milyen kedve van? :Y

Használ más ilyen típust régebb óta és semmi baja?

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#10871) Clain


Clain
tag

Sziasztok,

Elnézést ha egy alap kérdést teszek fel vagy már túl tárgyalt, de hogy tudok nagyméretű /4gb-nál nagyobb/ filmet pendrivera másolni,úgy hogy azt a tv-m is kezelje?
Ha átformázom a pendrive-ot exFat vagy NTFS-re akkor feltudom másolni a pendrivera a filmet, de a tv-m nem olvassa, ha viszont fat32 ben formázom a pendrive-ot akkor csak 4gb -ig másolhatok egyszerre a pendrive-ra

köszi

(#10872) King Unique válasza Clain (#10871) üzenetére


King Unique
titán

Az nem a pendrive hibája, ha a buta tévéje 2018-ban nem kezeli az exFAT és az NTFS fájlrendszereket... Bár a jobbak manapság általában szokták a FAT32 mellett az NTFS-t is, de az ilyeneknél amúgy nem meglepő az ellenkezője sem. Számtalan hiányosságuk szokott lenni mind az USB-s eszközök kezelése, mind lejátszás tekintetében. Ezért is mondják, hogy egy ilyen USB-tárolóeszköz elsődlegesen támogatott hardver- és szoftverkörnyezete eleve a PC & Mac + desktop OS. Ott nyilván nem okoz gondot az említett fájlrendszerek és a 4 GB-nál nagyobb méretű fájlok kezelése sem.

Ha a tv kizárólag csak a FAT16/32 fájlrendszert kezeli, akkor a fájldarabolás, vagy esetleg valami hálózati megosztás és elérés jöhet szóba. De ez ügyben inkább már a TV & Audió téma megfelelő topikjában kellene érdeklődni.

[ Szerkesztve ]

(#10873) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Keresek egy Chuwi tabba olyan 128 vagy 256 GB kb Sandisk Ultra Fit méretű pendriveot aminek a másolásoknál nem esik vissza a sebessége.
Melegedés annyira nem izgat mindig tabban lenne, lényeg még, hogy csak minimálisan lógjon ki.
Milyet tudnátok ajánlani? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#10874) MaxxDamage válasza makoss (#10873) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szia,

Ezt tudnám ajánlani (összefoglaló) /ha már SanDisk kell és méretnek is megfelelő/
SanDisk Ultra Dual (16,32,64,128,256 GB_gar. 2 év, gyári 5 év)
128GB
256GB

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#10875) makoss válasza MaxxDamage (#10874) üzenetére


makoss
addikt

Köszi de ahogy visszaolvasok ez a SanDisk Ultra Dual 128GB USB 3.0 is gyatra sebességet produkál, vissza esik ez is sajnos! :(

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#10876) sanzi89


sanzi89
addikt

Még eBay-ről vásároltam 2015.12.06-ám egy TRANSCEND JetFlash F790 128GB USB 3.0 pendrive-ot sincerity-trading-től. Úgy tűnik megadta magát, olvashatatlanok rajta a fájlok, ha formázni akarom ledobja a gépről. USB2/3 porton is próbáltam több gépen, a HDTune felület tesztje az alábbit mutatja:

Elvileg Lifetime Warranty van a pendrive-ra, van valakinek tapasztalata, információja, hogy ezt miként tudnám érvényesíteni? Egy e-mail cím, vagy weboldal, esetleg konkrét tapasztalat.

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#10877) jim bcs válasza sanzi89 (#10876) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Vedd fel velük közvetlenül a kapcsolatot.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10878) sanzi89 válasza jim bcs (#10877) üzenetére


sanzi89
addikt

Köszi szépen, megtörtént! A fejleményekről beszámolok majd.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#10879) sanzi89 válasza sanzi89 (#10878) üzenetére


sanzi89
addikt

5 nap alatt sem kaptam választ, így részemről lezártnak tekintem a dolgot. A végeredmény:

sincerity-trading-től vásárolt cucc Lifetime Warranty-ja semmire nem jó.

Mint minden kis kínainál, kapugarancia van. Lejár az eBay, PayPal, akármi védelem, mehetsz a sóhivatalba. Valamit valamiért...

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#10880) MaxxDamage válasza sanzi89 (#10879) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Vedd fel a kapcsolatot "sincerity" -vel és elvileg fog küldeni egy csere darabot (max. el kell küldened a hibásat a megadott címre - ez nem biztos) egy próbát megér szerintem.

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#10881) sanzi89 válasza MaxxDamage (#10880) üzenetére


sanzi89
addikt

Ezen a form-on keresztül írtam nekik. Hol vegyem fel a kapcsolatot, ha nem itt?

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#10882) MaxxDamage válasza sanzi89 (#10881) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Jó lehet az is igen, de én rá írnék eBay-en is. (az a biztos)

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#10883) karcsi421


karcsi421
újonc

Hali!
32GBos pendriveot szeretnék vásárolni ami nagyon bírja a strapát , eddig a következőket néztem:

SanDisk Cruzer Ultra 3.0
Goodram UTS3 3.0
Sony USM32GXB 3.0

Kb 9 ezer forint a keret.
Valakinek van tapasztalata valamelyikkel?

(#10884) MaxxDamage válasza karcsi421 (#10883) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szia,

Ez mind "olcsó" kat. és max 40-45MB/s sebességgel bír, de ha ragaszkodsz a 3 közül 1-hez 32GB méretben, akkor az elsőt javasolnám. "SanDisk Cruzer Ultra 3.0" /amúgy ott az összefoglaló/ajánlott lista/ :R

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#10885) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!
Valami strapálható és megbízható pendrive-ot keresek elsősorban OS telepítéshez. 8GB körüli jó, ebayről lenne. Valahogy a Cruzer fit/blade sorozat annyira nem győzött meg, úgyhogy ezeket kerülném. Lehet nem ártana fémházas, de az összefoglalóban keresve nehezen tudom eldönteni, hogy ezüst színű műanyagról, vagy valóban fémházról van-e szó, ezért is írtam ide. Leginkább kupakos tetszene.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#10886) jim bcs válasza pocokxx (#10885) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Minden kritériumnak nem lehet eleget tenni, válassz ezekből ->

Adata UE700
Transcend JF 790
Transcend JF 810
Kingston DataTraveler R3.0 G2

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10887) pocokxx válasza jim bcs (#10886) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Köszi! :R

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#10888) andatti


andatti
senior tag

Sziasztok!

Van nekem egy fél terrás külső vinyóm, amit pár havonta mindig tönkrevágok, mert "leszakadnak" a csapok róla, tök mindegy, hogy mi a csatlakozás, meg "kimozgósodik," nem lehet 1-2 összerakás után már rádugni semmire... ami a legtovább bírta az egy 3.0-ás usbA-usbA párosításos tok volt, azaz a kábelének mindkét fele egyforma... Már vagy 8 db tokot vágtam tönkre összesen...

Ezt akarom kiváltani egy pendrive-al... azokkal sose volt gondom, legfeljebb ráléptem... Tehát olyan pendrive-ot keresek, amire tennék progikat, (segédprogramok, videólejátszó, office, ftp kliens, böngésző, stb.) amik telepítés nélkül futnának... meg elférne mellette pár film.
A kérdésem az, hogy 32, vagy 64 Gb-osat javasoltok, vagy esetleg nagyobbat? Konkrét típus? Ebayról lenne, ismét sincerity-től...

esetleg off-ban, ha tudnátok egy megbízható külső vinyó tokot ajánlani azért is hálás lennék...

(#10889) rover45 válasza sanzi89 (#10879) üzenetére


rover45
senior tag

Az elmúlt 2 évben, 2db microSD és 1db pendrive garanciázásában segítettek.
Mindegyik Transcend márkájú és mindegyiket újra cserélték.

(#10890) sanzi89 válasza rover45 (#10889) üzenetére


sanzi89
addikt

Mai napig nem reagáltak semmit. Mit csináltam rosszul?

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#10891) jim bcs válasza andatti (#10888) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

"A kérdésem az, hogy 32, vagy 64 Gb-osat javasoltok"
Ahogy a pénztárcád engedi, plusz az összefoglalóból szemezgess mert van 1-2 ajánlott példány.

"megbízható külső vinyó tokot"
Milyen merevlemezt vegyek? -> Jobb oldalt fent -> Téma tudnivalók -> Társtopikok:

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10892) rover45 válasza sanzi89 (#10890) üzenetére


rover45
senior tag

Úúúú, most néztem. Bocsánat félreértettelek és félrevezettelek. :W
Te sincerity formján keresztül jelezted, én pedig a meghibásodott eszközök gyártójánál jeleztem.
Ebben az esetben igazad lehet...
Én sinceritynél nem is jelentkeztem a meghibásodásokkal, rögtön mentem a Transcendhez és érvényesítettem az élettartam garanciát.
Ne haragudj.

(#10893) andatti válasza jim bcs (#10891) üzenetére


andatti
senior tag

KÖSZÖNÖM!!
és bocsánat, h "pelenkázni" kellett... :U :R :R

(#10894) MaxxDamage válasza rover45 (#10892) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Mindig ahhoz fordulj elsőként, akitől vetted (egy jó tanács) ;) :B
Aztán, ha az valamiért nem tud segíteni, akkor jöhet a gyártói (Support/Service) felkeresés.

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#10895) sanzi89 válasza rover45 (#10892) üzenetére


sanzi89
addikt

Esetleg egy kontaktot/mail címet/URL-t tudsz adni, ahol indítottad a folyamatot? Nagyon köszönöm! :R

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#10896) rover45 válasza sanzi89 (#10895) üzenetére


rover45
senior tag

Ezen a címen indítottam: service-us@transcend-info.com, de aztán a lényegi kommunikáció már itt zajlott.: service-tw@transcend-info.com

(#10897) sanzi89 válasza rover45 (#10896) üzenetére


sanzi89
addikt

Nagyon köszönöm, teszek egy próbát! :R

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#10898) jim bcs válasza andatti (#10893) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Amiben tudunk segítünk, szó nincs pelenkázásról :)

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10899) csákány.


csákány.
aktív tag

Tönkrement a Kingston DataTraveler Elite 3.0-ás pendrive-om! Ezek között vacillálok:
-Patriot Xporter XT Rage 32GB PEF32GSRUSB
-Kingston DataTraveler Elite G2 32GB DTEG2/32GB
-ADATA DashDrive Elite UE700 32GB AUE700-32G-CBK
Az ADATA tudom, hogy ajánlott, de a másik kettő nem. Az ársorrend is nagyjából így alakul. Kicsit tartok a Kingston-tól, ha már egyszer a jelenlegi is tönkrement, meg egy kicsit megszoktam a kupak nélküli dizájnt! Szóval nem tudok választani! Ha esetleg ezeken kívül is van valami javaslatotok, szívesen fogadom.

(#10900) pataslogeza


pataslogeza
aktív tag

Sziasztok.

Vettem egy 128gb-os verbatim vx400 pendrive-ot. Ajánlom mindenkinek aki gyors pendrive-ot akar. Irási sebessége stabilan 135mb/s, nagyon jó :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.