Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Milyen pendrive-ot vegyek? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) vond válasza Destroyer91 (#2995) üzenetére


vond
MODERÁTOR

9400-ért van 10 év garis ADATA S102 Pro 32GB is, január 17-ei átvétellel...

Nem olyan gyors, mint a SanDisk Cruzer Extreme, de 105/50-et biztos, hogy tud USB3-on... Az USB2 korlátait pedig teljes mértékben kihasználja... Kis file-okkal kicsit lassabb, de nem olyan vészes, iszonyatosnak meg végképp nem mondanám (szerintem még így is extrán jó)... :K És ennek a kupakjával sem volt sosem gondom, valamint sokkal rövidebb is, mint az N005-ös...

(#3000) GrooveHero: Nekem meg ezek a ki-behúzhatos cuccok nem jönnek be... Egy idő után majd' mindegyik meglazul, és állandóan le kell fogni a pöcköt, hogy ne csússzon be a csatlakozó, mikor rádugom egy portra...

(#2991) Findzs Azért egy mai gyors vinyó tud akár 200-210 MB/s-ot is... ;)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#3002) GrooveHero válasza vond (#3001) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nekem most ez pendrive-om van. Egy 4 gigás verziót, valamikor 2008-09 környékén vettem. Azóta kb eltelt 4-4 év és ugyan olyan jól és feszesen működik a visszahúzó, mint mikor megvettem. Azért, mert Sandisket vettem és már akkor 6600Ft volt, mert legalább mindőséget vettem. Ha vmi olcsóbb szart vettem volna tuti igaz lenne, amit írtál, hogy kikopik és ki be lötyög meg csúszkál. De szerencsére ez még nem olyan. Le is kopogom. kopp-kopp-kopp :C

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3003) vond válasza GrooveHero (#3002) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Akkor az egy kifejezetten jó minőségű darab volt... Jól jártál vele... :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#3004) GrooveHero válasza vond (#3003) üzenetére


GrooveHero
addikt

Bizony. És abban is bízom, hogy a most megrendelt is legalább ugyan olyan jó minőségű lesz. Bár tudom, hogy a sárgák csinálják kint Kínában egy marék rizsért darabját, de figyeljenek már oda, legalább az enyémre:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3005) vond válasza GrooveHero (#3004) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Küldjél nekik egy plusz marék rizst postán... ;] :D

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#3006) GrooveHero válasza vond (#3005) üzenetére


GrooveHero
addikt

Küldök én nekik ánkülbenszes riszát, csak jó legyen:DD

De a gond, hogy már elkéstem, mert az enyém lassan útban lesz idefelé. Ma délelőtt jött a visszaigazolás telefonon és email-ben is, hogy megkapták a rendelést, hamarosan küldik. Elvileg szerdát írtak az oldalon, de lehet csütörtök lesz belőle. Ja és az ingyé pikk-pakk pont megint egy jó dolog. :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3007) Findzs válasza vond (#3001) üzenetére


Findzs
addikt

"Azért egy mai gyors vinyó tud akár 200-210 MB/s-ot is... ;)"

típus? a tesztről link? :U

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#3008) vond válasza Findzs (#3007) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Pl. Seagate ST1000DM003... :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#3009) Lehiñito


Lehiñito
senior tag

Sziasztok.

A segítségeteket szeretném kérni.
Kinéztem egy 64GB-os pent.

Amire kellene: Médialejátszóhoz szeretném használni filmnézésre.
Akár 20-30-40 gigás filmekről is lenne szó.
Ez a Transcend mennyire megbízható márka szerintetek?
Ebben az árkategóriában (10-15000ft) melyiket lenne érdemes megvenni?
Lehet más márka is, a lényeg, hogy 64gigás legyen.

Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#3010) GrooveHero válasza Lehiñito (#3009) üzenetére


GrooveHero
addikt

A többiek már tudják mi következekik ;] :DD
Ajánlanék neked egy 64 gigás Sandisket. nem olcsó(melyik 64 gigás az, amelyik jó is?) A sebességgel nem lesz gondod, az fix.
Ez lenne az:

[link]

ezt tudja sebességben kb:

[link]

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3011) Lehiñito válasza GrooveHero (#3010) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Omg!

Kedves fórumtárs!

Éppen azért szerettem volna pent venni, hogy ne kelljen 25ért vennem egy 500GB-os külső Hdd-t, mert nem akartam rá ennyit költeni.
Erre meg beajánlod a 24k-s pendrive-ot. :DDD

Az elöbb lemaradt a link.
Ezt néztem ki, véleményt tudnál, tudnátok róla nyilvánítani?

[link]

(#3012) vond válasza Lehiñito (#3009) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ilyen árkategóriában és ilyen felhasználási területre én már sokkal inkább egy külső vinyót vennék... 17k körül már vannak korrekt 320-500 gigás példányok, akár strapás, hűvös aluházban...

USB3-asok pár ezressel drágábbak, de HD filmekhez bőven elég az USB2.0 is (egy 40Mbit/s bitrátájú Bluray filmhez elég a 6-8 MByte/s-os sebesség is, nemhogy a 30)...

Ha kicsit hozzá tudsz még tenni, akkor akár 1 terásat is vehetsz...

(#3011) Májküll: A célnak valószínűleg megfelelne az a pendive is, amit linkeltél... Bár én sokkal inkább vennék egy kilencszer akkora tárhelyű merevlemezt plusz 3 ezresért... :K

(#3010) GrooveHero: Ez már tényleg elég erős túlzás volt... ;] :D Dehát tudjuk hogy viszonyulsz a SanDisk Cruzer Extreme-ekhez... :P

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#3013) GrooveHero válasza Lehiñito (#3011) üzenetére


GrooveHero
addikt

Az árkategória még nem volt odaírva, amikor írtam neked a választ. Én úgy gondoltam, hogy pendrive-ra akarsz másolni filmeket és azt médialejátszón megnézni. Tehát akkor jól értem, hogy előbb a pendrive-ra kell másolni? Nekem végül is mindegy, hogy milyen sebességgel másolod a 30 gigás filmeket a pendrivera. De nem lesz túl gyors- Vagy félre értelmezek valamit? :F

vond Nem volt túlzás, mert mikor én írtam, akkor még nem volt a hsz-ben ennyi kitétel, sem ár, se semmi, szóval én csak jóhiszeműen ajánlottam egy nagyon jó pendrive-ot. De akkor ennyi erővel inkább tényleg vegyen mobil vinyót. :K

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3014) Lehiñito


Lehiñito
senior tag

Köszönöm Nektek a segítséget. Lehet inkább nézek valami 320-sa külsőt.
Köszi mégegyszer, további szép napot.

(#3015) Findzs válasza vond (#3008) üzenetére


Findzs
addikt

valóban gyors de azért nem 200-210 hanem kb. 190 :)

GrooveHero:
megjött már a pendrivod?

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#3016) GrooveHero válasza Findzs (#3015) üzenetére


GrooveHero
addikt

Sztem holnap jön. El kell érte mennem a pikk-pakk ponta meló után. Miért, szeretnél látni eredményt? :)

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3017) vond válasza Findzs (#3015) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Hát, azért ott a HD Tune-ban jócskán felugrál 200 MB/s fölé is... :)

De mindegy is... Csak szólni akartam, hogy ma már messze nem 100-120 MB/s körül jár a HDD-k "csúcssebessége", hanem 200 körül... ;)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#3018) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Megjött a Pendrive a pikk-pakk pontra, ma megyek érte. Estére teszek fel eredményt, ha vkit érdekel. USB2-ről és 3-ról is. Cyrstal Disk Mark és HDTune jó lesz?

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3019) Findzs válasza GrooveHero (#3018) üzenetére


Findzs
addikt

jó lesz :R
esetleg még raknál fel atto -sat is?

van led rajta egyébként nem találtam róla infót :U

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#3020) overland


overland
aktív tag

tud valaki esetleg olyan mini, micro, nano pendrive-ot, ami vékony vagy kicsi és nem csiga lassú?

unatkozó okoskodó okostojások kíméljenek!!

(#3021) GrooveHero válasza Findzs (#3019) üzenetére


GrooveHero
addikt

Atto Benchmarkot? Há' hogy a viharba ne:DD
Megoldható, persze. Ledről nem tudok, hogy lenne. Nem ártott volna pedig, a mostani Sandiskemen is van, így legalább látom, hogy amikor villog, akkor adatforgalom van. Win7 telepítés, miegymás.
Így az a régi kis 4 gigás Sandisk marad Win7-hez, ez a nagy 32-es pedig marad mindenféle dologra. A 128 bites AES titkosítás biztos jó dolog, nem tudom fogom e használni. A 2 giga felhő tárhely meg nem zsibbaszt, mert van 50 giga dropbox. De ha már adják nem mondhatok nemet:DD
Na akkor ha ma sikerül elmennem érte meló után, akkor este jönnek a képek meg a tesztek.

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3022) vond válasza GrooveHero (#3021) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Várjuk... :K Köszi előre is! ;)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#3023) Findzs válasza overland (#3020) üzenetére


Findzs
addikt

ami kicsi az többnyire lassú is szokott lenni, meg mit jelent a csigalassúság?

nézd meg pl. ezt a corsair minit:
teszt

GrooveHero
előre is köszi :R

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#3024) overland válasza Findzs (#3023) üzenetére


overland
aktív tag

Köszi, jó lenne ha legalább 10mb/s-ot tudna írni.

silicon power touch-om volt 2gb, csak 4-8gb-t szeretnék helyette, jó áron

unatkozó okoskodó okostojások kíméljenek!!

(#3025) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Na, kérem megérkezett a drágaszág ;] :P
Bevezetőül talán annyit írnék, hogy az Itmedia.sk oldalon vettem és 12409 Ft-ot fizettem érte, a szállítás pikk-pakk ponton keresztül történt, így ekkora összegnél már ingyenes volt.
Semmi extra, a doboz szépen néz ki, nekem tetszett. A pendrive-on kívül semmi nem volt benne, pedig bíztam benne, hogy legalább egy darab fecnit beleírnak, hogy köszi, hogy ennyit költöttél ba**meg:DD Belül egy olyan átlátszó tokba volt csomagolva, amit utálok, szétszedni sem lehetett, ezért jött az olló:DD
Mikor kihámoztam és kezembe vettem elfogott egy nagyon jó érzés, jó volt kézben tartani. Tenyérbe simul, nem túl nagy, a nyitó-záró mechanizmus szuper, jó erős, nem lötyög. Korábban vki kérdzte, de nem tudtam választ adni arra a kérdésre, hogy van e pendrive-ban led. Jelentem van benne, ráadásul kék szinű :K
Nagyjából ennyit egyelőre, beszéljenek inkább a képek. Ha többet szeretnétek szóljatok, csinálok még.
Sajnos USB3 hiánya miatt egyelőre csak USB2 teszteket tudtam készíteni. A gép, amihez a pendrive-ot vettem még csak képzeletben van meg:D

Teszteredmények (USB2):

CrsytalDiskMark:

ATTO Disk Benchmark:

HD Tune Pro 5:

megjegyzés: a HD Tune Pro 5 progival Write Error! Test Aborted-ed ír ki, így az most elmarad.

a végén pedig jöjjenek a fényképek, előre is bocsi a nem túl jó minőségért:

[link]

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3026) bul07


bul07
nagyúr

Adott egy Kingston 8GB DT111 (USB 3.0)
ATTO Disk Benchmark-al USB2.0 mérve 40.000 krüli írás és 40.000körüli olvasás jön ki(képet nem tudok linkelni telefonról vagyok)
De viszont ha egy 1GB-os avit másolok rá akkor a kezdeti 17.000-ről lecsökken 4300-ra és ennyire be is áll
Normális ez?
Miért van ekkora külömbség a valós és a mérés adatai között?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3027) Findzs válasza GrooveHero (#3025) üzenetére


Findzs
addikt

köszi szépen a bemutatót :R

kár hogy usb 3.0 -ád még nincsen, egyébként jó pendrive best buy gratulálok hozzá :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#3028) GrooveHero válasza Findzs (#3027) üzenetére


GrooveHero
addikt

Köszi. De addig nme nyugszom, amíg nem kerítek valahonnan egy USB3-as deszkát. Csak 20 percre kellene. :))

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3029) djpundro2


djpundro2
tag

Megmondana valaki ,hogy ez az usb pendrive jo lessz e a Bd 25 gb iso fajlokra ?
http://www.kingmax.com/en-global/product/product/Model/PD-09
Itt vettem
http://www.amazon.de/gp/product/B0077R3SB2/ref=oh_details_o00_s00_i00

Lenyegeben egy Pioneer BDP-140 esem van (modositott Kinai softal es viszi a bd iso fajlokat is),es nem szeretnem nagy vincsiröl mindeg nezni ,hanem csak egy filmet egy pendriveröl es utanna rögtön törlöm ,szerintem praktikus lenne .
Nem vagyok benne biztos hogy eleg gyors lesssze ? AZ adatoknal 66 MB/s (Lesen) 11 MB/s (Schreiben) ir ,de lehet ez max es csak a 3.0 nal csak ervenyes ,de a pioneer 2.0 usb es termeszetessen .milyen gyors pendrive kell ahhoz hogy eleg legyen egy bd 25 ös filmet hogy nezhessek?

KÖSZI A SEGITSEGET

(#3030) Kasya válasza GrooveHero (#3028) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nagyon megtetszett ez a kis aprosag, en is elgondolkodtam rajta. Megnezve Amazonon, azt irjak, hogy nem bootable. Ez azt jelenti, hogy nem tudok feltenni rola egy Winfowst se?

(#3031) BoB


BoB
veterán

Paraszt pendrive -ot mindenkinek! :D

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3032) Kasya válasza Kasya (#3030) üzenetére


Kasya
nagyúr

Na idokozben megrendeltem egy (SanDisk Cruzer Extreme USB 3.0 Flash Drive) 64-es varianst. Jovo het kozepe-vegere itt is van elvileg.

(#3033) GrooveHero válasza Kasya (#3032) üzenetére


GrooveHero
addikt

Na, gratulálok hozzá. :C
A bootolást még nem próbáltam, arra ott a másik Sandisk, egy régi kis 4 gigás :K
Win7-nek tökéletesen elég
Amúgy én is gondolkodtam a 64 gigáson, de aztán megláttam az árcédulát:DD
Na, mondom nekem ennyit azért nem ér, ha Sandisk, ha nem. :N

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3034) Kasya válasza GrooveHero (#3033) üzenetére


Kasya
nagyúr

Koszi, remelem mielobb megjon, mert mar nagyon jol jonne. Jelenleg egy 1 gigas noname ajandek pendrivom van (3db), de kesz kinlodas...a sebessegrol nem is beszelve - 15MB/5MB.
Az ara nem tudom mennyire jo, de nekem ez tunt a legjobb vetelnek mindmellett. Angol Amazonrol 16700 ft-ot (47,5 font) koltottem ra (a posta szerencsere inygenes, csak egy hetig tart az ut).

(#3035) McReay


McReay
aktív tag

Üdv!

Tudnátok nekem ajánlani 16GB vagy ettől nagyobb pendrive-ot 2.0 vagy 3.0-ás verzióban (gondolom 3.0-ás jobban megéri), kifejezetten HD TV-hez kellene filmnézéshez! Árban olyan 8ezerig mennék!
Nagyon szépen köszönöm nektek előre! :)

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#3036) vond válasza McReay (#3035) üzenetére


vond
MODERÁTOR

9400 nem fér bele egy nagyon jó USB3-as 32 gigásért? :)
A 16-os verzió is elérhető már 5000 körül...

(#3025) GrooveHero: Köszönjük a tesztet! ;)
Szép teljesítmény, az egyszer biztos...

Amúgy egy PCI-os USB3.0 kártyán nem gondolkodtál el? 3-4 ezer körül már kaphatóak, és akkor nem kellene USB3-as alaplapot hajtanod... :U

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#3037) GrooveHero válasza vond (#3036) üzenetére


GrooveHero
addikt

Eddig nem gondolkodtam el rajta. De most, hogy mondod :)) Fontolóra veszem. Tudni fogja ugyan azt a sebességet? Olyan kellene, amit előre esetleg ki lehet vezetni, vagy nem is tudom. Ne kelljen állandóan a gép hátuljába rakni a pendrive-ot. Pláne, hogy elég macerás lenne.

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3038) Findzs válasza GrooveHero (#3037) üzenetére


Findzs
addikt

"Ne kelljen állandóan a gép hátuljába rakni a pendrive-ot. Pláne, hogy elég macerás lenne."

én erre a problémára usb 3.0 -ás hosszabbítót használok :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#3039) GrooveHero válasza Findzs (#3038) üzenetére


GrooveHero
addikt

Van a házon 2 db elől-felül, de azok csak USB2-tesek. Vajon azokat nem lehetne kicserélni valahogy? mondjuk tudom, hogy ahhoz alaplap is kellene, amire rádugom a csatlakozók másik felét is.
Amúgy ajánlották másik topciban még az esata-usb3 átalakítót, mert álítólag ezek a pci-os usb3-as kártyák nem tudják még az 5Gb/s-et sem.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3040) bul07


bul07
nagyúr

itmedia.sk rendelés szintén két fajta
Kingston USB 3.0 pendrive 8GB *DT111* 2000Ft
USB2.0 4300írás és 20-22000 olvasás
.
Platinet USB pendrive 16GB X-Depo 2900Ft
USB2.0 4200írás és 13500 olvasás

Nem vagyok nagyon elégedett , olcsó húsnak híg a leve

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3041) McReay


McReay
aktív tag

Ha a kettő közül választani kéne, ti melyiket választanátok?

Goodram EDGE 3.0
Transcend JetFlash 700

16GB-os verzióban!

(#3040) bul07: Kingston DT-kben én már csalódtam, nem vennék soha!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#3042) bul07 válasza McReay (#3041) üzenetére


bul07
nagyúr

Transcend JetFlash 700 videó ez se egy acélos darab írásában persze az enyémtől jobb

Goodram EDGE 3.0
[link] de nem biztos hogy 3.0
Esetleg [link]

Ha igaz a vaterás sebesség akkor nem kérdés szerintem

Én nem nagyon néztem utána kellet pár darab olcsó így azt vettünk azért örültem volna magasabb írási sebességnek

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3043) Findzs válasza GrooveHero (#3039) üzenetére


Findzs
addikt

hiába dugnál usb 2 -es előlapit az alaplapi usb 3 -ra (egyébként teljesen eltérő a két csati) nem hozná az usb 3 sebességét mert az usb 2 másfajta, az usb 3 csak ránézésre ugyanolyan mint a 2

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#3044) GrooveHero válasza Findzs (#3043) üzenetére


GrooveHero
addikt

Igen, tisztában vagyok vele. Ezért most eSATA megoldáson gondolkodom. Olyan eszköz vagy kábel kellene, ami eSATA apa, a végén pedig USB3 anya van. Remélem értem mire gondolok. Mert a házamon eSATA anya van.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3045) Findzs válasza GrooveHero (#3044) üzenetére


Findzs
addikt

akkor neked ilyen kellene:
[30 dolcsi]

bár nem tudom milyen géped van de lehet egy alaplap csere jobb lenne :U

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#3046) GrooveHero válasza Findzs (#3045) üzenetére


GrooveHero
addikt

Szóval akkor szerinted ebbe a púderes dobozba be tudom dugni a pendrive-ot, a másik végét meg összekötöm egy esata kábellal a géppel?

Mondjuk nekem pont nem ilyen kellene, hanem ennek a fordítottja, tehát egy USB3-as eszközt akarok eSATA-n keresztül csatlakoztatni.

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3047) Findzs válasza GrooveHero (#3046) üzenetére


Findzs
addikt

azt írják "esata to usb 3.0 adapter" :U

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#3048) GrooveHero válasza Findzs (#3047) üzenetére


GrooveHero
addikt

Na ez az, nekem a fordítottja kelle, USB3 to eSATA adapter.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3049) Findzs válasza GrooveHero (#3048) üzenetére


Findzs
addikt

most már tényleg nem nagyon értem mit is akarsz de van olyan is:
[USB3 to eSATA adapter]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#3050) buci30


buci30
addikt

Megjött az ADATA Superior Series S102 Pro, grey - 32 GB USB3 pendrive

Csináltam egy tesztet ami nekem sokat nem mond de mondjatok véleményt ,hogy okés e?

USB2 van alaptopomba így azon keresztül ment de remélem akkor ki is használja az USB2 sebességét maximálisan.
Próbáltam másolgatni és a videó fájlokat több mint 2x olyan gyorsan tette fel a pendrivre.

Fat32-re van formázva ez nem tudom számít e.
pl.:
25,7GB video 19perc
5,7GB video 4perc
5,5GB kép 11perc

Teszt:

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.