Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1828) Mákdaráló


Mákdaráló
tag

Szervusztok,

Abszolút új vagyon hangkártya ügyben, ennek vételére is az motivált, hogy egy Gigabyte alaplapra integrált Realtec hangkártyával szólnak a hangszóróim (igazából egy régebbi Hi-Fi toronyra kötöttem), és ha 20% fölé tekerem a Windows hangerőszabályzóját, hallom az egész számítógépem gyomorműködését (hangosabbra állítva minden apró zajt, beleértve AZ EGÉRMUTATÓ MOZGATÁSÁT IS). Gondolom, nem meglepő annak, aki ismert a témában. Szóval nézelődtem itt a hardveraprónál, és találtam pár számomra kedves kártyát. Célom az lenne, hogy a zenék kristálytisztán szóljanak, mint minden alkalmazás, nincs tervemben stúdiót működtetni a szobámban, ugyanakkor azért adjuk meg a módját, és ha használtan viszonylag olcsón lehet venni profi cuccot, akkor szívesen költök rá valamicskét (persze 10e fölött már nem, legjobb lenne 6-8e).

Amiket eddig találtam:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Az első négynél tetszik, hogy 5 kimenetes, és ha jól látom arannyal galvanizált a csatoló, méretileg is igen nagy, ugyanakkor a legutolsó a jelenleg is 20e körül kapható új modell. Megköszönöm, ha valaki röviden kifejti álláspontját valamelyik mellett, vagy egyik mellett sem teszi le voksát.

köszönöm

A matt kisperec sokkal finomabb a fényesnél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.