Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:11:21

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70577) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Asus P8Z68-V vagy MSI Z77A-G45, melyiket és miért?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#70578) polgi803 válasza Bjørgersson (#70577) üzenetére


polgi803
őstag

(Szerintem..) MSI Z77A-G45 ,mert korszerűbb és időtállóbb, ha tuning kell, frankó....Mondjuk nekem volt Asrock Z77 Extr 4 és Z87 Extr 4 a kettő közt pedig Asus z77, de az valahogy nem olyan volt...de most nem vagyok elfogult, mert abszolút kétkedő voltam az Asrock-al kapcsolatban......életem legjobb ilyen kategóriás lapjai voltak...de itt most nem is ezekről volt szó... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#70579) Bjørgersson válasza polgi803 (#70578) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez a korszerűbb és időtállóbb dolog egy kicsit olyan vicces nekem. Nagyjából év különbség van a két chipset között, Z68-ban is mennek az Ivy procik, Z77-ben is a Sandyk, ráadásul a PCIe 3.0-t leszámítva nem is igazán van köztük érdemi különbség, szóval... :) Kicsit másabb érvekre gondoltam, stabilitás, megbízhatóság, stb.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.