Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-08 20:34:45

LOGOUT.hu

Milyen kompakt digitális fényképezőgépet?
Mielőtt kérdezel, olvasd el az összefoglalót!
Figyelem! A kompakt fényképezőgép és bridge kategória gyakorlatilag megszűnt. Az ajánlóban szereplő gépek 6-7 éves modellek.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30241) kelly7 válasza tibz03 (#30235) üzenetére


kelly7
aktív tag

Szia
Én piros színben vettem azért nőies :K . De azért néha el fogom én is kérni. Az enyém magyar menüs,ez szempont is volt nálam. Én külön örülök, hogy nem a gépben kell tölteni. Szerintem ez így jobb, Bár azt nem tudom hogy usb-n keresztül töltődik-e. Feketében is szép, de mivel nőnek lett véve, és az tetszett neki burkolt megmutatásnál hát ez lett. Videót még nem próbáltam, nem jött még meg a kártya, a belső memóriára meg nem enged HD-t tenni. Gondolom a méret miatt. Tesztekben ahol olvastam olyan 260 képet ír az akksira, de valahol láttam után gyártottat 3500ft-ért. Nézegettem én is a Nikon S5100-at, de az már kiesett a költségvetésből ,meg nem hiszem hogy annyira szebb képet csinálna. Ennél olvasgattam tesztet, hogy gyors mind a menüje. Meg nem sokat gondolkodik két kép készítése között. És ez ahogy néztem így is van. Ismerősömnek van azt hiszem Fuji na az szörnyű hogy mennyit gondolkodik. Én szívesen néznék képeket, mert ezzel nem lesz fényképezés karácsonyig. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.