Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Kérdezés előtt az alábbi kérdéseket válaszold meg:
1.: Mennyit szánnál rá?
● Pl: "30.000Ft alatt kellene megoldani."
2.: Milyen gépre kötnéd?
● Pl: "Lásd az adatlapomon."
● Pl: "i7 11700, Asus TUF RTX 3070 OC, MSI B560M Mortar, 1db M.2 SSD."
(esetleg a ház típusával kiegészítve, a megfelelő kábelhosszúságok miatt)
+1: Van extra igényed a táppal kapcsolatban?
● Pl: Moduláris csatlakozók, félpasszív működés, halk, stb…
● Pl: "Tuningolni tervezek." (írd le mit és mennyire tuningolnál)
Ajánlott Tápegységek 2023: [link] (a teljesség igénye nélkül)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45478) Potzee válasza csomi1977 (#45453) üzenetére


Potzee
addikt

Én egy ilyen PICO PSU-val és egy 120W-os külső táppal hajtom az adatlapomon található konfigot. :B
CPU (max.65W TDP) passzív hűtéssel, 1x SSD, 1x ODD, int.VGA - esetenként külső HDD saját tápról.
A Tempest 410 a passzív CPU hűtés miatt kellett és az már megvolt korábban is.
IDLE - 40-50W; netezés, zenehallgatás alatt kb.60W volt a fogyasztás még a HDD-vel. 90-95W-ig hajtottam meg félóra Prime95-tel :) Normál használat mellett a külső táp szoba hőmérsékletű (mintha a tv távirányítóját fognád) , egyáltalán nem melegszik.

Az E-350-nel - szerintem max.50-60W-ot tudsz megetetni, úgyhogy a külső tápból vehetsz kisebb teljesítményűt is pl. 12V/7A/84W Fontos, hogy 12V-ot tudjon és legalább 6-7A-t!
Rendelhetsz ali-ról vagy ebay-ről is, talán onnan olcsóbb...nekem rögtön kellett és a gari miatt vettem a linkelt boltból.
Gondolom, hogy 1x HDD vagy SSD ill. 1x ODD lesz nálad is a felállás. Dedikált VGA-val még nem próbáltam a konfigot..csak netezek, filmet nézek, zenét hallgatok, munka, stb...de a 120V-os külső táppal kisebb VGA is elketyeg, pl. HD 6450, 6570...

A CPU-ról levenném azt a kis pöcsköszörűt és tennék rá egy Scythe Ninja Mini-t! :D vagy egy nagyobb bordát és arra egy ultrahalk Be Quiet! ventit!

[ Szerkesztve ]

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.