Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Kérdezés előtt az alábbi kérdéseket válaszold meg:
1.: Mennyit szánnál rá?
● Pl: "30.000Ft alatt kellene megoldani."
2.: Milyen gépre kötnéd?
● Pl: "Lásd az adatlapomon."
● Pl: "i7 11700, Asus TUF RTX 3070 OC, MSI B560M Mortar, 1db M.2 SSD."
(esetleg a ház típusával kiegészítve, a megfelelő kábelhosszúságok miatt)
+1: Van extra igényed a táppal kapcsolatban?
● Pl: Moduláris csatlakozók, félpasszív működés, halk, stb…
● Pl: "Tuningolni tervezek." (írd le mit és mennyire tuningolnál)
Ajánlott Tápegységek 2023: [link] (a teljesség igénye nélkül)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21551) Hunork válasza Revenge (#21548) üzenetére


Hunork
veterán

Szerintem ez elég normális és megbízható, széles csatlakozó kínálattal: Chieftec CTG500-80P. Igaz, 13-14k körül van, de majd minden konfigba elég, hacsak nem SLI vagy Crossfire rendszert épít az ember. :K Szerintem...

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#21552) Ribi válasza motorace (#21550) üzenetére


Ribi
nagyúr

Lehet, hogy az alaplap fele más ág van, de a 8.4V az akkor is zord lenne.
Nemtudom a 24 pines csatlakozóra rá lehet-e mérni valahogy biztonságosan működés közben.
Tápoknál az a gond, hogy nagyjából ugyanolyan alkatrészek kellene egy 300 és egy 500Wosba is. Kicsit nagyobbak, de az nagyüzemi keretek között alik pár dollár. Emiatt vagy az 500Wos is olcsó, vagy ami most van a 300 az is drága.

[ Szerkesztve ]

(#21553) Yamato002 válasza Ribi (#21552) üzenetére


Yamato002
csendes tag

Sziasztok mi a véleményetek erröl a tápról: Chieftec HPC-620-A88S ??
érdemes megvenni?
megbízható??
KB hány % os a teljesítménye ??

A válaszokat elöre is köszönöm!!
Sziasztok!!

(#21554) Kantorpe válasza Yamato002 (#21553) üzenetére


Kantorpe
tag

A teljesitmenye annyi %-os amennyire kihajtod. :)
Hatasfokrol nem nyilatkozom. Bele talan Sirtec, de a profik kijavitanak, hogy ha nem.

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#21555) Csababá


Csababá
tag

Sziasztok!
Bementem a helyi számítógépes boltba, hogy a 450-500W-os tápok felől érdeklődjek."SINAN, M-Tech. Codegen" sorolta az eladó. "Minőségibbet szeretnék", mondtam, mire az eladó "a Codegen az minőségi". "Akkor még minőségibbet" erre ő "van siftek 10800-ért rendelésre". Annyira meglepett, hogy a konkrét típust elfelejtettem megkérdezni. Mivel nem szeretnék 3* visszamenni, arra lennék kíváncsi, hogy van e olyan Chieftec, ami nem ajánlott, illetve a 450W-os modellek megbirkóznak-e a profilomban található konfiggal, ha beszerzek egy HD4850/8800GT fogyasztású videokártyát is?
Előre is köszönöm.

(#21556) Jim-Y válasza Csababá (#21555) üzenetére


Jim-Y
veterán

A 450W elég, arra figyelj, hogy csak CTG,GPS xxxA vagy CFT szériás chieftecet vegyél, ezek a legújabbak, vannak még jó tápjaik, de azok már régiek, én 2012-ben ezeken kívül más szériás Chieftecet nem vennék..

(#21557) Traxx válasza Revenge (#21548) üzenetére


Traxx
őstag

"Használtan közepes vagy jó tápt 10-12ezer alatt nem találni, boltban 16-18 alatt."

Ezért gondolkozok erősen azon, hogy nem mondom vissza a CM GX450-re leadott rendelésemet. Még dec. közepén rendeltem, hogy kivédjem a magasabb áfát, de még mindig nem tudják, mikor kapnak árut. Viszont 15K körül kapnám meg, plusz cirka 1 ezres posta...ennyiért lassan CTG450-et se kapok, őrület milyen árak vannak, és nem csak PC cuccok terén :O Szóval hiába kéne már a táp, marad az, hogy kivárok... :U

"mondjuk 550W van ráírva, az valójában jó ha 300-350W. "

Nem, a minőségi táp 550W-ot ad le. Ha totálisan csúcsra járatsz egy ilyen tápot (vagyis 550W-ra terheled), és megnézed fogyasztásmérővel, mennyit eszik, akkor ettől nagyobb értéket kapsz, a hatásfok miatt. Magyarán: a hatásfok nem a cimkéjén lévő értékből kerül levonásra, hanem és az 550W leadott teljesítményen felül jelentkezik.

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#21558) traders


traders
tag

Na megvan a konfig, de letettem a moduláris tápokról... ami "normálisan moduláris" az kb 30-tól indul.

Mostmár az a cél hogy olyan táp legyen ami a lehető leghalkabb 15 ft körül és legyen rajta 2 PCIe csatlakozó.

Konfig (nem nagyon tervezem a húzást, esetleg később minimálisan):

CPU: i5 3.3GHz 2500K
LAP: Gigabyte GA-Z68X-UD3H-B3
GPU: Gigabyte GV-N560OC-1GI 1GB GDDR5
RAM: 4x4GB Corsair Vengeance 1600Mhz (2 x CMZ8GX3M2A1600C9)
SSD: 2 x 120GB Corsair GT
HDD: 1 x 2TB WD 7200rpm
DVD: DVD író

Előre is köszönöm a segítséget!

Az élet olyan nemi úton terjedő betegség, amelynél a halálozási arány 100%

(#21559) Jim-Y válasza traders (#21558) üzenetére


Jim-Y
veterán

XFX Core Edition PRO 450W. üdv

(#21560) j0zsef


j0zsef
tag

Sziasztok!

A jelenlegi konfigomhoz (i3-530@4ghz, gtx460oc, 2*2gb ddr3, 1,5TB hdd) keresek új tápot, mivel az adatlapomon feltüntetett zsigabyte megadta magát tegnap. 2 év és 2 hónapot futott, 2 év garancia volt rá, szomorú.

Ennek tudatában szeretnék egy minél hosszabb garanciával rendelkezőt venni (5 év), és kerülném az FSP belet. (Nem átkoztam el az FSPt, csak mondjuk úgy, hogy valami "újat" szeretnék kipróbálni.) Nem tudom érdemes-e a jövőre gondolni, konkrétan a 8 pines CPU kábel ötlete foglalkoztat. Jelenleg nem szükséges, de ha már 5 éves garancia idő után kutatok, akkor érdemes ezt is kritériumnak kikötni, nem?

Várom válaszotok,

j0zsef

[ Szerkesztve ]

I will not buy this record, it is scratched!

(#21561) Jim-Y válasza j0zsef (#21560) üzenetére


Jim-Y
veterán

Amit linkeltebb lentebb az Seasonic beles, 5 év garral rendelkező, a konfigodhoz passzoló táp, neked is azt ajánlom. üdv
megj: van 8 pines cpu kábele is. üdv

(#21562) Csababá válasza Jim-Y (#21556) üzenetére


Csababá
tag

Köszönöm.

(#21563) traders válasza Jim-Y (#21559) üzenetére


traders
tag

Köszönöm szépen!
Azért az meglepő hogy 450 elég... csak úgy kíváncsiságból kb mennyit fogyasz a konfigom csúcson?

Kb milyen csendes ez a táp mert erre vonatkozólag nem találtam adatokat

Az élet olyan nemi úton terjedő betegség, amelynél a halálozási arány 100%

(#21564) Jim-Y válasza traders (#21563) üzenetére


Jim-Y
veterán

A vga stresszteszt alatt olyan 220W körül fogyaszthat, játék alatt kevesebb, a proci 95W. Az egész rendszer stresszteszt alatt max 300-350W-ot kérhet, de játék és alapfelhasználás alatt szerintem megáll 200,250W körül.
A táp amit ajánlottam ezt lazán kiszolgálja.

A hangereje (sajnos nem emlékszem arra az oldalra ahol ezt mérték, de olyan 25-30db körül mértek, összehasonlításképp, a CoolerMaster Silent Pro Gold olyan 18-20db-t ért el ugyanott.

(#21565) Kantorpe válasza traders (#21563) üzenetére


Kantorpe
tag

Szia,

elso ranezesre azt mondanam, hogy full stressznel olyan ~350W kornyeke.
A videokartya olyan 170-200W kozott lehet.

Idle ugy ennek a fele, vagy kevesebb.

Megeloztek :))

Mindenki a sajat lovat dicseri, de en a CM GX450 tipussal megvagyok elegedve a cpu cooler hangosabb.

[ Szerkesztve ]

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#21566) j0zsef válasza Jim-Y (#21561) üzenetére


j0zsef
tag

Köszönöm, szimpatikus cucc!

Már csak találnom kell egy boltot ahol tényleg 5 évet vállalnak rá, és feltehetőleg 5 év múlva a bolt is meglesz még. Árgép kidobott 1 boltot (ún. "pc gear") az 550W-os verzióra, de még sosem hallottam felőle. Ez csak számomra kétséges? Idáig szinte csak a budapesti nagy cégeknél vagy az aprón vásároltam hardvert.

I will not buy this record, it is scratched!

(#21567) Yamato002 válasza j0zsef (#21566) üzenetére


Yamato002
csendes tag

Sziasztok mi a véleményetek erröl a tápról: Chieftec HPC-620-A88S ??

köszönöm a válaszokat!
Még annyit szeretnék kérdezni hogy akkor ez a táp jobb mint egy 630w os HKC-táp??

(#21568) Jim-Y válasza j0zsef (#21566) üzenetére


Jim-Y
veterán

Csak számodra ismeretlen, a pc gear megbízható bolt, egy hátránya van, ami nekem pl annyira nem jelentett hátrányt, hogy a beszerzési idő 2-4 nap körül szokott lenni. De ott válallják rá az 5 évet. Ha ilyet nem találsz, akkor 5 év garos ajánlható még a CM GX450 ami szintén egy nagyon jó táp. üdv

(#21569) j0zsef válasza Jim-Y (#21568) üzenetére


j0zsef
tag

Teljesen elfogadható az a 2-4 nap, köszi hogy megosztottad a tapasztalatot!

j0zsef

I will not buy this record, it is scratched!

(#21570) Mákdaráló


Mákdaráló
tag

Üdv,

Segítségeteket kérem.

Szeretnék egy
400W körüli
HALK
nem túl drága

tápegységet, amely nagyjából megegyezik a Corsair 400W-os tápjával, amit már sajnos nem gyártanak. Ilyet vettem másfél éve és nagyon meg vagyok vele elégedve, viszont kéne egy másik géphez is.

Nézegettem az FSP400-60APN tápot, annak viszont nincs PCI-E csatlakozója, ami nagyon kellemetlen.

Ami tehát kell..
1db SATA
3db ATA
1db PCI-E csati. Előre is köszi. Üdv

A matt kisperec sokkal finomabb a fényesnél.

(#21571) 04ahgy válasza pincehely (#21540) üzenetére


04ahgy
nagyúr

De a légszállítása is nagyságrendekkel kisebb, és így a túlmelegedés, esetleg tűzveszély valószínűsége is nagyságrendekkel nagyobb lesz, a nagyságrendekkel nagyobb hűtésre méretezett táp nagyságrendekkel kisebb hűtése miatt.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#21572) bodo753


bodo753
tag

Üdv!

Mi a véleményetek [erről a tápról]?
Az adatlapja alapján nagyon jónak találom,de azért megkérdezlek titeket is róla.

(#21573) MMIX válasza bodo753 (#21572) üzenetére


MMIX
addikt

A táp egy CWT DSG. ("kis wattal" már csak 80+Bronz, nagyobb verzióban simán 80+Ezüst és Gold határán van) Egy ismeretlen boltban van 31ezer Ft. A többi szintén ismeretlen boltban meg nincs és 21ezer Ft. Neked nem gyanús?
A 675W-os verzió ugyanebből egy megbízhatóbb ismert boltban 42ezer Ft. El ne hidd a 21ezret. :)

(#21574) pincehely válasza 04ahgy (#21571) üzenetére


pincehely
addikt

Na ezért kérdeztem előbb! :R
Köszönet!

http://kefetemap.deviantart.com/

(#21575) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Adott egy CoolerMaster GX750W RS-750-ACAA-D3. 60A @ 12V. El kell vinnie egy 35W TDP-s intel CPU-t, meg Sapphire HD6970 (11187-03-40G) CrossFire-t. GPGPU számítások futnak rajta, tehát vegyétek bele a két GPU egyidejű 100% terhelését, ne számoljatok a CF miatti kisebb kihajtással.

Lehetséges-e, hogy a GPU-k gyártási szórása (két, a TDP határ teteje fele lévő GPU) és a tápok OCP áramkörének gyártási szórása miatt (nem sokkal a 60A felett lekapcsol) kevés legyen ez a táp a fenti konfighoz, alapórajelen? Ha igen, milyen eséllyel?

Köszi, HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#21576) MMIX válasza 04ahgy (#21575) üzenetére


MMIX
addikt

Ebben a tápban nincs OCP.
Akkor szokott egy táp kevesebbet tudni, mint amit ígértek, ha az OPP / OTP -t túl alacsonyra állítják.

(#21577) roberto211


roberto211
őstag

Sziasztok.. Segítséget szeretnék, kérni ha van ötletetek, vagy tippetek mi lehet a gond :S Van egy e5400,msi gts 450el, 4giga sima mezei ddr3 ramokkal, és nagyjából ennyi.. Nincs húzva semmi! Na és először egy "kodegány" ( :D ) táp volt benne egy 400w-os, és pl: bf3 közben, vagy cod mw3 közben bejött egy fekete kép, olyan hangja van mintha megakadt volna valami, tehát olyan mintha kékhalálnál, de mégse kékhalál, és a vidikari ventije felmegy 100%ra, mert búg mint állat, na s ki kell kapcsolni a gépe, ugy hogy hosszan megnyomjuk a bekapcsot, utána meg vissza.. Na a codegány, után kipróbáltuk egy hkc usp550el, ott is ez volt a problem ,itt már gyanús volt nekem ez a problem, mert gondolom magamba azért akárhogy, hogy nem jó annyira a hkc táp. de azért elkéne bírni.. Na mondom jó , tovább próbálkozunk, tegnap vettem bele egy fsp hexa 400w tápot, csendes, halk,3hetes, egy por sincs rajta, és ugyanez a helyzet tehát mostmár biztos vagyok benne hogy nem a táp, mert szerintem ez a fsp hexa 400w, még szűkösen de az én 2500k konfigomat is elbírná.. És itt kérdezném, hogy mi lehet a gond, innentől kezdve?? Videokártya?? Mert annak megy fel a ventije 100.-ra? Vagy alaplap? esetleg ram?? Előre is köszi a segítséget.. Üdv: Robi :R :R

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#21578) Grillo


Grillo
senior tag

Adott lesz ugye az i7 2600K, HD6850 és 1-2 HDD. Az ajánlottak alapján játszik a CM GX450/550, valamint az FSP Hexa 500w.
Most viszont találtam aprón enermax liberty eco 500w tápot, 1 éves, 2 hónapot futott, de gari nincs.

Szerintetek melyikkel járok jobban?

(#21579) Jim-Y válasza Grillo (#21578) üzenetére


Jim-Y
veterán

A garissal, gari nélkülit ne vegyél..

(#21580) eviktor


eviktor
tag

Sziasztok,

Milyen tápegységet ajánlanátok, ha
- az elérhető leghalkabbat szeretném
- br. 20e Ft. a keret
- 7 darab sata 2TB-s hdd + 1 dvd író + 1 extra ventilátor a hdd-k miatt, cpu core2duo, nem mai darab
- játékra nagyon ritkán használom, akkor is max. 1 óra, minimalista Nvidia kártyával
- coolermaster silencio 550-es házban lenne

Köszi minden tippet, üdv, Viktor

[ Szerkesztve ]

(#21581) moha21 válasza 04ahgy (#21575) üzenetére


moha21
addikt

6970 power consuption szerint alapórajelen, 260W körül áll meg a max. fogyasztás 1 db kártyára. guru3d itt mondjuk 207W-ot írnak 1 kártyára.

720 W-ba mindenféleképpen bele kellene férnie, a többi HW gyakorlatilag elenyésző úgy is.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#21582) Hunork válasza roberto211 (#21577) üzenetére


Hunork
veterán

Én első körben szereznék egy másik VGA-t (barát-szomszéd-rokon), hasonló fogyasztásút persze, és azzal kipróbálnám. Ha semmi gond, akkor egyértelmű a helyzet. Addig viszont nem tudsz előre lépni, míg ezt ki nem próbálod...

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#21583) Jim-Y válasza eviktor (#21580) üzenetére


Jim-Y
veterán

Be Quiet Straight Power E9-400W. üdv

(#21584) roberto211 válasza Hunork (#21582) üzenetére


roberto211
őstag

:S Oksa,köszi.. Háát megpróbálunk.. Egy ismerőstök vettük a vga-t , mert van ilyen boltja, tehát akkor kicseréltetjük vele.. :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#21585) Mákdaráló válasza h1n1_900 (#18869) üzenetére


Mákdaráló
tag

Köszi, ezt ismerem. Nagybátyámnak most vettem egy Hipro 400-asat (350 szerintem nem lenne elég a gépemhez). Egy gond vele, hogy minden, csak nem halk. Nem olyan hangos, mint egy Codegen 8 centis ventije, de azért keményen zúg. Olyan kéne, ami totál kussol (Corsair, be quiet!, talán FSP) csak legyen PCI-E csatija is, mert pl. az FSP400-60APN nem rendelkezik ilyennel, pedig jó üzlet volna.

A matt kisperec sokkal finomabb a fényesnél.

(#21586) Ribi válasza Mákdaráló (#21585) üzenetére


Ribi
nagyúr

Létezik molex->PCI-E csati átalakító. Kártyákhoz is szoktak mellékelni esetenként.

(#21587) eviktor válasza Jim-Y (#21583) üzenetére


eviktor
tag

Köszi! Üdv, Viktor

(#21588) eviktor válasza Jim-Y (#21583) üzenetére


eviktor
tag

Hogy a túróba lesz a gyártói 5 év garanciából 3 év mire a hazai kiskerekbe elér? Nem értem.

(#21589) Qru válasza eviktor (#21588) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ennyit vállal rá a lkereskedő. Ettől függetlnül a gyártón keresztül tudod érvényesíteni a +2 évet csak kicsit macerás.

#nincsbennetarcsi

(#21590) Mákdaráló válasza Ribi (#21586) üzenetére


Mákdaráló
tag

Igazad van, anno kaptam még a régi 3870-esemhez, de azzal együtt el is adtam. Ha rákötöm ennek az FSP tápnak egy Molexére, el fogja vinni a vidkarit szerinted? (4850 10% gyári tunninggal, frankó hűtéssel)

A matt kisperec sokkal finomabb a fényesnél.

(#21591) 04ahgy válasza moha21 (#21581) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Én is úgy számoltam, hogy ennek a tápnak elégnek kell lennie.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#21592) Ribi válasza Mákdaráló (#21590) üzenetére


Ribi
nagyúr

El kellene hogy vigye, bár nemtudom milyen alkatrészek vannak a gépben, de a 3870 talán többet is eszik mint a 4850. Vagy nem sokkal kevesebbet.

[ Szerkesztve ]

(#21593) Yamato002


Yamato002
csendes tag

Sziasztok mi a véleményetek erröl a tápról: Chieftec HPC-620-A88S ??
köszönöm a válaszokat!

Még annyit szeretnék kérdezni hogy akkor ez a táp jobb mint egy 630w os HKC-táp??

(#21594) d@minator válasza Yamato002 (#21593) üzenetére


d@minator
addikt

Mivel harmadszor kérdezed...Jobb, mint a HKC, mert biztonságosabb. Sirtec beles de azt nem tudom, hogy a kondik milyenek benne.

(#21595) Nkooros


Nkooros
csendes tag

Sziasztok.
17-21 ezer Ft körül milyen tápegységet ajánlotok?
1. hsz ben lévö ajánlott tápegységek link nem jelenik meg.
Itt van pár lehetséges általam talált táp:

Sharkoon 500W WPM Series
[link]

A-Data 550W
[link]

XFX Core Edition 80+ ProSeries 450W
[link]

XFX Core Edition PRO - 550 Watt
[link]

Xfx ből szerintem elég lenne a 450 es is, de arra csak 2 év garancia van sajnos.
Lényeg , hogy halk legyen, xfx röl csak jokat hallottam, másik 2röl tul sokat nem találtam, viszont azok meg modulárisak!
Gépem :
CM 690 II,Asrock 870 Extreme 3,Gainward 4850 +Accelero S1,AMD Phenom II 955+Cooler Master Hyper 212 Plus ,Kingston DDR3-RAM 4GB PC3-1600 HyperX Kit.
+2 sata2es vinyo, késöbb majd ssd, meg 5 db venti.
Vga csere nem soká várható csak várom az amd 77xx szériáját.

/Esetleg még ezek , de ezek árban nagyon határon vannak már:
Be Quiet Pure Power L8 modular - 430 Watt
[link]
de ehhez nincs oda irva a gari ideje :S

Nexus 530W Modular RX-5300
[link]

[ Szerkesztve ]

(#21596) vzsryl válasza Nkooros (#21595) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Szia!

XFX Core Edition 450W.
Ha moduláris, akkor ADATA. Sajnos a Sharkoon-ról még egyelőre nincs túl sok információnk, de jónak ígérkezik. Amíg nincs róla teszt, addig az ADATA jobb választásnak tűnik.

A Be Quiet Pure Power L8 HEC beles, tehát inkább kerülendő.
A Nexus sem rossz, de az ADATA jobb.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#21597) Nkooros válasza vzsryl (#21596) üzenetére


Nkooros
csendes tag

Köszi a gyors választ, Adata -nak olvasgatok utána,
2 negativum van eddig, 2 év gari meg h merevek a kábelei
/[link]/
/[link]/

[ Szerkesztve ]

(#21598) kop8


kop8
őstag

Ma beszereltem az xfx 550-t, és jóval halkabb mint a régi thermaltake tápom volt, és szerintem nehezebb is, jó sok kábel van rajta!

A felét sem hsználom fel :DDD

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#21599) Jim-Y válasza kop8 (#21598) üzenetére


Jim-Y
veterán

Ámen, egyik oka, hogy túladtam rajta :D

(#21600) Nkooros válasza Jim-Y (#21599) üzenetére


Nkooros
csendes tag

Na nekem is ez a gondom , hogy a mostanin is elég sok a kábel amit nem használok..
chieftec gps-500AB A
Ugy néz ki akkor az adata lesz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.