Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111684) nyogo83 válasza barnam_ (#111681) üzenetére


nyogo83
senior tag

Masik topicban pont irtam rola :(

"Pont mellette jottem el reggel. Budarol Pestre meno buszsavban allt egy auto, a motor pedig fent a jardan a pillerek kozott, az egyik piller toveben meg szegeny szerencsetlen letakarva :(
Napi szinten van ott baleset, de ha a rohadt trafizas helyett csak 1 hetig az ilyen kiemelt helyeken buntetnenek, akkor talan visszafognak magukat az autosok.

Valoszinu itt is azt tortent, amitol minden nap fosok mikor arra megyek.

Budarol halado sav altalaban all, es sokszor a hid kozepen egyszer gondol egyet a gyoker es padlogazzal kivag a buszsavba, hogy ott sunnyogjon elore a hid labahoz a kanyarodo savhoz.
Elmult 1 honapban legalabb 3 balesetet lattam, akkor "szerencsere" mindig a busz csapta seggbe az autost.
Viszont itt gyanitom hogy a motorost kilokte a pillereknek..."

Es meg mielott kapnam a savazast, itt az "autosok" alatt azokra a gyokerekre gondolok, akiket nap mint nap latok a teljes KRESZ-t telibeszarva kozlekedni. Rengeteget jarok autoval is, robogoval is varosban, de az elmult fel evben katasztrofalis lett a kozlekedes a varosban szabalyok szabadon ertelmezese miatt.

Arrol nem beszelve, hogy sokszor rendor elott nyomnak olyan szabalytalansagokat, amire a rendornek 90%-ban csak orrturas a reakcio. Akkor mitol is felnenek...
Pl csak temanal maradva, Erzsebet hidon nem egyszer a rendor ele vagott ki buszsavba zarovonalon gyoker, es a rendor ott vonatozott a seggebe a buszsavban az Astoriaig, majd elvaltak utjaik. Egy ravillogast se ert meg a rendor reszerol :U

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.