Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69551) Flowtation válasza _CsViktor_ (#69549) üzenetére


Flowtation
őstag

Szia!
Ezt leirnád pontosabban? Mert nekem kellene a minidlna, ráadásul openwrt van a routeremen és még a tv-m is 632V. :))
Köszi!

[ Szerkesztve ]

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#69552) jonyw


jonyw
tag

Sziasztok. Egy kis segítség kellene. Van egy la620s tv-m ahhoz szeretnék venni egy mr400-as távot , menni fog vele? Vagy kell hozzá vevő is? Köszi.

(#69553) jézusom


jézusom
addikt

Van egy UF680v készülékem. ilyen cucc jó hozzá, ha okosítani akarom valami wav fájllal? Egyáltalán esetemben van valami értelme belenyúlni. Tudom hülyén hangzik, de ha valami pluszt ki lehet hozni, szívesen belenézek :)

(#69554) yvsmad válasza jézusom (#69553) üzenetére


yvsmad
őstag

Milyen wav fájllal lehet tévé okosítani?
A képen egy infra adó van, azzal lehet a tévét irányítani, de hogy lesz okosabb tőle és hogy megy bele a wav fájl?

[ Szerkesztve ]

(#69555) jonyw válasza yvsmad (#69554) üzenetére


jonyw
tag

Szerintem a szerviz menüre gondol.

(#69556) jézusom válasza yvsmad (#69554) üzenetére


jézusom
addikt

Én is most botlottam bele itt. De régebben is olvastam valami wav filet kell "lejátszani" az infrán keresztül.

(#69557) huncutka1029 válasza jonyw (#69552) üzenetére


huncutka1029
addikt

Kell vevő egység is hozzá.
Beépítet vevő csak LA660-tól felfelé volt/ van bennük.
itt még árulnak
durva, kb 26K együtt a kettő.
Én elgondolkodnék egy rapoo-ban helyette

nincs hangvezérlés, de az egér és a billentyűzet majdnem tökéletesen helyettesíti a magicet

Vagy egy Logitech K400

(#69556) jézusom

keresőbe írd be a jobb felső sarokban hogy infra hack ;)
mindent meg fogsz tudni a waw fájlról, és társairól.

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#69558) Medical válasza Gergosz2 (#69543) üzenetére


Medical
aktív tag

Sziasztok.
Én is ilyet használok tökéletes, csak javasolni tudom! :K

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#69559) olajbogyo válasza DizzyGiddy (#69548) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Szia!

Lehet én nem értem jól........,de nem kell a TV-n semmit állítgatnod, ha upc media boxot használsz, mert az olyan neked mint egy dvd lejátszó. A TV-nek valamelyik bemenetére( Scart, HDMI, RCA) ra van kötve a box, nem a tuner(75 ohm-os antenna) bemenetre, ezért a tv-t kapcsold át AV-bemenetre. Azért írja, hogy nincs programozva, mert most a tv reset után visszaállt a tuner bemenetre, ha AV-n lenne nem írna ilyet.

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#69560) huncutka1029 válasza asturel (#69544) üzenetére


huncutka1029
addikt

nálam nem ilyen a menü
csak 3 opció van 3D world sincs,
És magyar lokációval a filmek előnézete sem jelenik meg. Némettel és Angollal próbáltam, de akkor is más alkalmazást akar társítani hozzá. Prémium alatt kb 8-10 akalmazás van, Netflix nuku.
mondjuk mikor megvetem, töröltem egy halom alkalmazást róla, úgy mint YT, deezer és társai.
Lehet csinálok egy gyári visszaállítást......

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#69561) _CsViktor_ válasza huncutka1029 (#69557) üzenetére


_CsViktor_
tag

Nem a reklám helye, de én adok el egy 2700-as rapoot. Nekem ami nem tetszett, hogy a youtube klienst nem lehet klavival használni, minden másra jó. Viszont vettem magic remoteot, az nekem szimpibb, így felesleges.

(#69562) _CsViktor_ válasza Flowtation (#69551) üzenetére


_CsViktor_
tag

Szia, egyik kollegám tákolta össze a routert nekem, de azt tudom, hogy programcsomagokat lehet telepíteni rá. A TP-link fórumán van elég sok tudásanyag, de megpróbálom, később leírni, hogy hogy mint és merre. :)

(#69563) IRO21 válasza huncutka1029 (#69540) üzenetére


IRO21
aktív tag

Én UF7787-en szerettem volna kipróbálni a Netflixet. UK-ra állítva a régiót sem jelent meg, pedig ott már jelen van a Store-ban. (Lett is néhány olyan alkalmazásom ami magyar régióval nem elérhető, de a Netflix nem volt köztük, a kereső sem találta.)
Ekkor beszéltem chaten a magyar LG Ügyfélszolgálattal, ahol azt mondták, hogy a 7-es végű TV-kre nem lesz, mert a hardver nem alkalmas rá.
Biztos voltam benne, hogy nem értenek hozzá, hiszen van olyan akinek az elvileg gyengébb 6-os szériára megjelent, és csak várni kell, de így hogy Nálad sem megy egy 7-es végűn, már kezdek félni, hogy mégis lehet benne valami. :(

(#69564) sixpak válasza IRO21 (#69563) üzenetére


sixpak
nagyúr

Írtam már tavaly is, hogy az ügyfélszolgálat figyelmeztetett erre, de senki nem vette komolyan. :D
Amúgy nekem már azelőtt volt rajt Netflix, mielőtt megjelent volna itthon...csak a régiót kellett átállítani UK-re, telepíteni és a régió visszaállítása magyarra után is megmaradt a Netflix.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#69565) IRO21 válasza sixpak (#69564) üzenetére


IRO21
aktív tag

Nem láttam a hozzászólást, de biztosan én sem hittem volna el :)
Hiszen állítólag még a Netcastos TV-kre is meglesz a Netflix. Azoknak a hardvere mind megfelel? :F

(#69566) szasanyi


szasanyi
félisten

Nem értem ez a Netflix miért ekkora szám? Havidíj díj ellenében, csak angol nyelven (még felirat sincs) érhető el, és talán nem is HD. Mit nem látok / tudok erről, amitől ez annyira jó lenne? :F

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#69567) huncutka1029 válasza sixpak (#69564) üzenetére


huncutka1029
addikt

ne viccelj, hogy a viharba ne lenne alkalmas.
minden adott hozzá. Egyébként nagy anyázás lesz, ha a 7-es végűekre nem lesz, iszen először ezeket dobták piacra az egész világon. a tavalyi modellek 80%-a ilyen készülék.
2011-es modelleken is futott netflix. 1 magon, 0,5 gb rammal.
HTML5 szabvány kell hozzá.
Csak annyit nézz meg, hogy ezen az oldalon mit mutat a teszt
vicces, mert a pc-m 466 pontot ért el, a tv 499-et!
youtube.com/html5 másik tesztoldal.
itt is mindennek megfelel. Tehát a böngészőből is futnia kellene!

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#69568) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv!

Segítséget kérnék a hozzáértőktől: apám új Tv-t akar venni, egy 9 éves Panasonic Viera plazma helyett.
Sima SD tv-zésre, illetve médialejátszóról való 720 és 1080p bluray rippek nézésére.

A kritériumok:

- LED LCD
- Legalább 42" vagy nagyobb
- 1080p felbontás
- Szép kép
- Jó képfrissítés, bár ez nem tudom mennyire lényeges hogy 100Hz vagy 400...

Keret max 150k.

Mi az ami jelenleg ezeknek megfelel? Igazából semmi xtra nem kell, smart sem, csak szép képe legyen, és elfogadható hangja.

PL van most LG43LF5400 a MM-ba 115K-ért, ez jó cucc?

Köszönöm a tippeket előre is:R

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#69569) #94529552 válasza LLKobe (#69568) üzenetére


#94529552
törölt tag

LF5400 TV bemutató
szasanyi Ráadásul a a hazai kínálat is jóval szűkebb, mint az amerikai, és Véget vet a trükközésnek a Netflix.

(#69570) blakey válasza IRO21 (#69563) üzenetére


blakey
titán

Az LF650-re már a bejelentést követő napon megjelent, ráadásul telepíteni sem kellett. Ha más régióban sem jelenik meg akkor részben igaz lehet amit az üfsz. mond, bár nem hardver miatt inkább a store korlátozása miatt, de ki tudja?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#69571) LLKobe válasza #94529552 (#69569) üzenetére


LLKobe
veterán

Köszi, ezt a tesztet olvastam. Ezek szerint bátran megvehetem? :R

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#69572) exlepra


exlepra
tag

Az LG szerint az 7-es végű tvkre nem lesz netflix :( pl ami nekem van 43UF7787

Valami me/mc chip nincs benne emiatt nem megy.

ex.

(#69573) #94529552 válasza LLKobe (#69571) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ha megfelel amit tud, de itt egy kicsit még jobb áron van. A keresőben is van pár infó, és megvárnám még a konkrét véleményeket is, de vannak alternatívák, melyek többet tudnak. [link]

(#69574) sixpak válasza huncutka1029 (#69567) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én nem viccelek, azt mondom, amit nekem mondtak az LG-nél. :) ...és amit azóta itt néhányan.
Amúgy nekem 521-et kap a pc, de csak 498-at a tv.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#69575) MrBazsi válasza exlepra (#69572) üzenetére


MrBazsi
senior tag

ezt már én is hallottam más ismerősömtől akinek szintén ezt mondta az üf.
ebből még nagy balhé lessz ha ez valóban így van, az oké hogy a 4k-s tvkből van ami nem támogatja a60p-t de az azért egész más.
Ezekszerint a 7es végűekből nem csak a trumotion hiányzik?

[ Szerkesztve ]

(#69576) TRob1 válasza sixpak (#69574) üzenetére


TRob1
veterán

Hehe, nekem is 521 a PC. (Chrome?) A TV-t nem próbáltam... de érdekesek a választható termékek. Főleg egy Internet TV-nek nevezett márka eredménye... :U

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#69577) huncutka1029 válasza MrBazsi (#69575) üzenetére


huncutka1029
addikt

Érdemes lenne az Lg ellen próbapert indítani vásárló megtévesztése miatt.
Egyrészt mert hiányos a specifikáció, másrészt nem tájékoztat a tipuson belüli megkötésekről, és eltérésekről!
:W :(((

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#69578) scream


scream
veterán

Hali!

Adott egy LG 42BL650V, WebOS 1.4 (afro) rendszer. Van lehetőségem Twitch-et nézni valamilyen app-pal? Sajnos a böngészős megoldás nem annyira nyerő, illetve amit találtam GitHub-os project, nem megy (rárakom a pendrive-ra, látja is az appot a TV, de ha rámegyek, akkor nem történik semmi sem), illetve felraktam a Plex-et, de Plex Media Server nélkül nem is akar elindulni. Egyéb ötlet vagy megoldás? :F

(#69579) #94529552 válasza scream (#69578) üzenetére


#94529552
törölt tag

LB-n a Plex app-ban van a Twitch.

(#69580) scream válasza #94529552 (#69579) üzenetére


scream
veterán

Hol? Vagy hogyan?

Nem volt rajta gyárilag Plex app, én raktam fel az előbb LG Store-ból, bejelentkeztem és utána kiírja, hogy nem talált Plex Media Servert. Nincs lehetőségem sehol átlépni ezt.

[ Szerkesztve ]

(#69581) sixpak válasza TRob1 (#69576) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ühüm, Chrome.
Nem néztem, csak a pontszámot, mik vannak?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#69582) jonyw válasza huncutka1029 (#69557) üzenetére


jonyw
tag

Köszönöm a valaszt, akkor maradok az egér bill. kombonál.

(#69583) MrBazsi válasza huncutka1029 (#69577) üzenetére


MrBazsi
senior tag

az azért elég nagy falat lenne, de ez így valóban nem korrekt. specifikácíókból tényleg nem derül ki egyértelműen mi hiányzik melyik tipusból, én csdálkoztam is annó mielőtt eldöntöttem h 4k-t veszek, hogy miért az lfekből ennyi 4k modell, mikor az ub-ből nem volt csak 1 pár. és ez most csak 1 dolog h nem megy a 7eseken a netflix, ki tudja mi van még.

(#69584) TRob1 válasza huncutka1029 (#69577) üzenetére


TRob1
veterán

Miért, az összes többi gyártó felsorolja tv-re lebontva az összes benne lévő chipet, kondit miegymást, és mindennemű tudását? :F
Nem az a lényeg, ha valamit leír, azt tudja is az adott készülék? (Mert ugye a vásárló is ez alapján vásárol, nem az alapján ami nincs leírva) Ha ez nem teljesül, akkor mehet a per... Vagy nem? Ha többet kap a leírtnál, akkor meg max még jobban örülhet az új készülékének. :)

(#69581) sixpak:
Lásd mellékelt kép. :) (webos2014, webos2015, samu smart, Sony Internet tv)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#69585) sixpak válasza TRob1 (#69584) üzenetére


sixpak
nagyúr

Oh, tényleg...bocsi, telóról néztem, azért tűnök vakegérnek... :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#69586) retesz147


retesz147
addikt

Sziasztok!

Nem kapcsolódik szorosan a fórumba a kérdésem, de hátha itt valaki tudja a választ, mert az Xbox one fórumban nem igazán kaptam rá pontos választ.

Szóval rendelkezem egy 42LA690-es TV-vel és szeretnék XO-t vásárolni.

Arra lennék kíváncsi, hogy a Xbox külső merevlemezről, vagy gépről streamelve le tudja-e játszani a 1080p 3D-s HALF-OU filmeket?

Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Köszi! :R

Bocs a "félig off"-ért!

Xiaomi 13 eu dev...

(#69587) grobi007


grobi007
tag

Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni, hogy hogyan tudom egy 47LB670 tv szoftverét vissza rakni egy korábbira? (a 4.0 valamelyikére szeretném a jelenlegi 5.0-tól).

Próbáltam a fórumban vázolt LgDtvUpdater alkalmazás segítségével, de nem akarja az igazságot. Nem tudom az számít-e, hogy win10 van a PC-n.

Előre is köszönöm a segítséget.

(#69588) bogarfull27


bogarfull27
tag

Hali!
Trgnapelőtt vettünk egy LG 42 LF652V tipusú tv-t! Az elsővel megszívtuk mert mikor bekapcsoltam be volt törve a képernyő! Kaptunk másikat! De ez meg elfelejti a wifit! Az lehet gond hogy a lan kábel is be volt dugva a farába? Ötleteket várok!
Köszi!

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek joga van a véleményemhez!!!

(#69589) rongylab válasza bogarfull27 (#69588) üzenetére


rongylab
tag

Igen, a lan kábel lekapcsolja a wifit, de a eco mód is lekapcsolja ha nincs benne lan kábel.

(#69590) #94529552 válasza scream (#69580) üzenetére


#94529552
törölt tag

A Store-ban csak néhány app látszik, amikor belépsz. Van jobb oldalon, hogy Alkalmazások és játékok, arra katt, és ott van.
Vagy még az is lehet, hogy csak a 05.00.40-es fw-be rakták bele.

retesz147 Azt valószínűleg le tudja játszani, csak nem a wifin keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#69591) bogarfull27 válasza rongylab (#69589) üzenetére


bogarfull27
tag

Köszönöm a gyors választ! Az eco mód nem csak a képbeállítást és a fényerőt cseszteti?
Hohy lehet azt kikapcsolni? Amúgy pár kérdéssel ezelőtt valaki kérdezte a véleményt a 652-ről! Ár-érték arányban nagyon jó! Borotválkozni lehet az éles képpel! A 3d funkció is nagyon jó! A Live menüt még tesztelgetem és arról is írni fogok! Kinézetre is nagyon szép! A fémes talp és a keret komoly megjelenést mutat!

Mindenkinek joga van a véleményemhez!!!

(#69592) mobilizmo


mobilizmo
Topikgazda

Sziasztok!

Úgy tűnik a szervizmenüben történő bénázással sikerült LB671 SMART automatikus indulását letiltani. Most ugyanis MR-el bekapcsolva a TV-t semmi más funkciója nem működik, amíg a normál távirányítóval a kék SMART gombbal el nem indítom. Ekkor rövid ideig loading, majd system manager initialized üzenet után már működnek a funkciók. Hogy lehetne visszakapcsolni az automatikus indítást?

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#69593) huncutka1029 válasza TRob1 (#69584) üzenetére


huncutka1029
addikt

nem az a lényeg hogy mit tud, vagy mit nem.
Az a lényeg, hogy az üzletben, és a honlapján, specifikációban sem tünteti fel az összes funkciót, ami fontos lenne.
És csak ilyenkor döbbenődik meg a paraszt, hogy banyekezeztsemtudjapedigazthittemcsúcskategória!
Amíg egy "alap" HFD tudja, akkor a 2,5 x annyiba kerülő modellnek is illene tudni, vagy legalább is illene kiírni az LG oldalára, hogy a modell ezt, és ezt nem tudja.
Pl ami az elmúlt időszakban derült ki, kb 8 hónappal a forgalmazás kezdete után:
- 7 végű modellekben nincs truemotion
- nem támogatják a 4K streamet DLNA-n keresztül, csak neten, és USB-n
- bár van benne HTML5 player, mégsem működik a netflix vele. Youtube bezzeg megy, meg a retekklub most..

Asszem jogosan kezdem úgy érezni, hogy átkúrt az LG! :Y

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#69594) huncutka1029 válasza mobilizmo (#69592) üzenetére


huncutka1029
addikt

ahogy kikapcsoltad service menüben!
gondolom úgy csináltad, ahogy ajánlottuk, és minden beállításról lőttél fotót mielőtt belenyúltál.......

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#69595) Gergosz2 válasza bogarfull27 (#69588) üzenetére


Gergosz2
veterán

!!!!!!!!!!!

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#69596) mobilizmo válasza huncutka1029 (#69594) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Nem, ez egy melléütés eredménye. Nem állt szándékomban bármit is elállítani. Viszont 255 helyett 254-et ütöttem, ami nem tudom mi volt már el is állította.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#69597) TRob1 válasza huncutka1029 (#69593) üzenetére


TRob1
veterán

"7 végű modellekben nincs truemotion
- nem támogatják a 4K streamet DLNA-n keresztül, csak neten, és USB-n
- bár van benne HTML5 player, mégsem működik a netflix vele."

Bocs, de nemigen értek egyet. Ezeket írták róla hogy tudja Vagy nem?

Az enyémbe meg pl. nincs beépített kamera, meg beépített 2 terás hdd sem, torrent klienssel. Igaz, nem is mondta hogy van benne, na de a mai világban elvárható lenne, nem igaz? (hisz az árba belefér) :U :)) Hogy beszélgessek muterral, meg hogy nézzem a bköztöt ha épp lemaradtam az aktuális epizódról.. Akkor most átk.rt az LG? :Y Oké, durva példa, direkt kisarkítva, de kb. ilyen jellegű a probléma (ezer dolgot lehetne felsorolni ami nins, a fimomabbaktól a durvákig, csak nézőpont és egyén kérdése). Amit nem mondanak hogy tudja vagy van benne, azt úgy kell venni hogy nincs, vagy hogy örülünk ha mégis... Szerintem. És ez árfüggetlen. (Azért a felárért van pl 4k-d. :U ) Mikor vette akárki is a tv-jét, rákérdezettt pl hogy tudja-e a Netfix-et??? Nem hiszem... Ha 1 év múlva kijön valami "mégmenőbbtutinetesmegoldás" és 1-1 modell nem fogja tudni, akkor mi lesz?
Azt mondod "kb 8 hónappal a forgalmazás kezdete után" derültek ki dolgok. Addig nem volt fontos senkinek?

ui: Azt meg hogy mit fontos feltüntetni meg mit nem azt sztem nem a topiklakó 10-20 ember ízlése/akarata dönti el. Hidd el, a többség világszerte azt se tudja hogy 1-1 ilyen topik létezik a kis országukban, nem hogy azt amiről néha elég meredek viták folynak. Az emberek többsége örül a tv-jének (még ha ezekben a topikokban sokszor nem is így tűnik) Nézik a tv adókat, "usb-znek", dvd-t (ritkább esetben blu-ray-t néznek - de állítom sokan még vhs-t is :) ) Oszt csók. Ha van kis smart meg 3D, az csak hab, néha-néha jöhet az is.
Sztem 100 tv vásárlóból 98/99 csak nézne bután ha ezt mondják neki: "nem támogatják a 4K streamet DLNA-n keresztül" :DD

ui2: Ez mind csak az én szerény véleményem, egyáltalán nem muszáj egyetérteni vele senkinek. ÉS vitát sem szándékozom kirobbantani/generálni. Szimplán egy egyéni vélemény. :R :))

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#69598) Julot válasza huncutka1029 (#69593) üzenetére


Julot
aktív tag

Ha ez tényleg így van - engem leginkább a netflix app izgat, és az is, hogy nem támogatják a 4K streamet DLNA-n keresztül - akkor én is kurvára morcos leszek! Nem akarok rosszindulatú lenni, de ezért nagyon örülnék hogyha nálam okosabbak, és több lehetőséggel rendelkezők tényleg beakasztanának egy jó kis pert az LG nyakába!

[ Szerkesztve ]

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#69599) direwolf válasza retesz147 (#69586) üzenetére


direwolf
őstag

Bár nincs Xbox One-om, de van PS3-am, így azt tudom mondani, hogy szinte biztosan lejátssza. Egyébként technikailag semmi különbség egy 2D 1080p és egy 1080p halfOU vagy akár halfSBS között. Egyik sem tartalmaz tényleges 3D információt, a TV-n kell bekapcsolnod hogyan szeretnéd megjeleníteni.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#69600) bogarfull27 válasza Gergosz2 (#69595) üzenetére


bogarfull27
tag

Bocsi a tudatlanságomért, de ez mi?

Mindenkinek joga van a véleményemhez!!!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.