Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69751) sixpak válasza mclaren1818 (#69749) üzenetére


sixpak
nagyúr

Hi.
Leginkább arra, hogy ne ejtsd le, miközben a helyére rakod. :D
Amúgy ha google-ba bepötyögöd (a tévén), hogy uhd test pics, vagy calibration, akkor rengeteg képtalálat lesz, azokkal a főbb dolgokat tudod csekkolni, illetve be tudod állítani, az ízlésednek megfelelően.

Német nyelvterületen élsz?...ott láttam 9-re végződő típusokat.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#69752) mclaren1818 válasza sixpak (#69751) üzenetére


mclaren1818
csendes tag

Szia,

Németország, talált :)

Köszönöm!!!

i7 6800k + ARCTIC Liquid Freezer 240 + Asus X99A II + 32 GB DDR4 Corsair Vengeance LPX + Thermaltake 530W

(#69753) zsolo65


zsolo65
csendes tag

Sziasztok!
47LB679V-ZF-re ma jött frissítés, 05.00.55 lett. Eddig 05.00.15 volt. Gyorsulást, vagy más változást nem látok.

(#69754) NemProfi válasza sajo13 (#69738) üzenetére


NemProfi
tag

Nekem is elég lassú volt a frissítés letöltése, úgyhogy nem vagy egyedül. Nem néztem de kb olyan fél óra biztos volt amíg leszedte.
Gondolom talán túl volt terhelve a szerverük, vagy fogalmam sincs.

[ Szerkesztve ]

(#69755) Nakivagyok


Nakivagyok
tag

Tegnap este nálam is frissült a rendszer 42LF652V-n, 04.00.60-ról 04.00.90-re. Az első tapasztalatok:

- Csatornaváltás: nagyon gyors lett, korábbi 1-2 sec helyett bőven 1 sec alatt. (UPC digitális kódolatlan csatornim vannak, kódoltakról nem tudok nyilatkozni majd csak februárban)
- Beállítások menü: a megnyitásán nem érzek sebességbeli javulást, az egyes beállításcsoportokra váltás, viszont kicsit gyorsabb lett
- EPG: első megnyitásra sebességbeli különbséget nem tapasztalok
- SmartShare: a megnyitás valamivel gyorsult, a külső vinyón/médiaszerveren navigálás viszont szemmel láthatóan pörgősebb lett
- Youtube: az előző szoftverrel kb. 5 és 10 másodperc között volt mire elindult az app, ez most látványosan gyorsult, 1-2 másodpercen belül bent vagyok
- Multitasking: ebben látok a legnagyobb javulást, lehet, hogy a 04.00.60 egy elcseszett verzió volt (nekem azzal érkezett a készülék), de abban egyáltalán nem éreztem nyomát a multitaskingnak, legfeljebb annyit, hogy van egy futó alkalmazások lista, de ha már megvolt nyitva az EPG és teszem azt a Youtube, akkor hiába volt a futó alkalmazásoknál, váltáskor mindig újra betöltött mindent. A mostani verzióban viszont villámgyors lett ez a rész, SmartShare, Youtube, EPG, Böngésző, Live TV egyszerre megnyitva, és a váltás 1 másodpercen lejátszódik bármiről bármire. Ha pl. az EPG már bent van a memóriában az is csettintésre feljön.

Összességében úgy érzem, hogy jó úton halad a projekt, még egy két ilyen frissítés és maximálisan elégedett leszek a sebességgel.

Egy hibát tapasztalok ebben is meg a 60-as verzióban is, mégpedig azt, hogy az EPG-n nem mutatja az élőképet kicsiben, hanem "csatornalista frissítése" (vagy valami ilyesmi) szöveget mutat az élőkép boxában, hang az van. Erre van valami megoldás?

(#69756) andrys83


andrys83
aktív tag

lg42lb 650v kap 3.0-át vagy ezek már nem?Másik kérdésem az lenne hogy már azt az egy online rádio alkalmazást is eltüntették ami volt.a samunál van rengeteg.van lehetőség valahogy alkalmazásokat letöltenem a tvre?A tune in rádio alkalmazás kellene ami az lg storeban nincs:(

(#69757) Black Dragon válasza szmayer1 (#69747) üzenetére


Black Dragon
addikt

Üdv

Újdonságnak nem számít, 3D és direct led már korábban is volt, nincs új a nap alatt. A direct led vs edge led dologba nem érdemes belemenni, menj be egy media marktba vagy hasonló boltba és nézd meg közelről, mondjuk egy 43LF632V-vel összehasonlítva.
Hétköznapi hazsnálatra szerintem tökéletes, nagyon szép képe van, kézi beállítás esetén pedig még szebb tud lenni. Nekem is ilyen van, csak a nagyobbik tesója, teljesen meg vagyok vele elégedve, semmi gondom nem volt vele eddig, az új szoftver pedig még gyorsított is rajta kicsit.:)

Nakivagyok: Még annyit vettem észre ezen felül, hogy amikor elindítok egy filmet smartshareben, akkor egyérszt gyorsabban is indul el, de főleg amikor vissza akarok lépni a mappába, akkor azt lényegesen gyorsabban teljesíti. Korábban volt, hogy több mp-et kellett várnom, azt hittem nem nyomtam meg a gombot.

andrys83: Külön letöltésre nincs lehetőség tudtommal, abból kell gazdálkodni ami a store-ban van. Továbbá az, hogy megkapja-e az adott típus a 3.0-át valószínűleg csak a megjelenéskor derül ki.

[ Szerkesztve ]

(#69758) andrys83 válasza Black Dragon (#69757) üzenetére


andrys83
aktív tag

Köszi!üdv

(#69759) AtaWrc válasza Nakivagyok (#69755) üzenetére


AtaWrc
aktív tag

"Egy hibát tapasztalok ebben is meg a 60-as verzióban is, mégpedig azt, hogy az EPG-n nem mutatja az élőképet kicsiben, hanem "csatornalista frissítése" (vagy valami ilyesmi) szöveget mutat az élőkép boxában, hang az van. Erre van valami megoldás?"

Ez csak nálad van, nálam mutatja az élőképet.

És tényleg szépen alakul a szoftvere a tévének, majd minden gyorsult, most már lassacskán :C kategória lesz

(#69760) prisz


prisz
aktív tag

Sziasztok! Nagyon tanácstalan vagyok :F
A szüleimnél adott egy 42LB650V + STRONG CAS7 Conax + Telekom DVBC kártya.
Sajnos a 04.xx.xx sorozatú firmware ezzel a konfigurációval katasztrofális volt, mert gyakorta csatornaváltás közben eldobta a CI modult, "nincs jel" vagy "modul hiba" felirattal, ráadásul az EPG is hiányos volt. Csak egy TV bekapcs-kikapcs segített, de mivel ez nem volt állapot ment vissza a box. Így használták hónapokig.
Aztán első felindulásból frissítettem 05.00.15-re és láss csodát, minden megjavult. Gyorsabb lett, nem dobja el a modult, jó az EPG. :K
A kérdésem az, mivel csak tévézésre használják, semmi extra, érdemes frissítenem 05.00.55-re? Nem szeretném elcseszni a jelenlegi jól működő rendszert.Ha valakinek ehhez hasonló konfigurációja van, leírhatná nekem a tapasztalatait.
Viszont azért azt nagyon furcsállom, hogy az LG képtelen összedobni legalább egy pár sort, hogy miben változtattak az aktuális firmware-ben.
Köszönöm a segítséget!

(#69761) Beni2360 válasza zsolo65 (#69753) üzenetére


Beni2360
félisten

Nálam gyorsult a rendszer én úgy vettem észre. Pl a remote mozgásra hamarabb reagál,és az oldalneműnél a csatik műsorát gyorsabban olvassa be. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#69762) sixpak válasza Beni2360 (#69761) üzenetére


sixpak
nagyúr

Hát, nálam ugyanaz mint volt...zero változás, netflix eddig is volt, sebesség ugyanaz...amúgy szoktatok gyári visszaállítást csinálni update után?....én nem, csak azért kérdem, hogy van-e értelme?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#69763) Black Dragon válasza prisz (#69760) üzenetére


Black Dragon
addikt

Én a helyedben nem szarakodnék vele, a biztosan működő rendszert nem kockáztatnám. Semmi komoly frissítést nem tartalmazott, apróbb hibajavításokat talán, meg némi gyorsulást, de szerintem ez a szüleidnek aligha fontos dolog.

(#69764) Watt25 válasza prisz (#69760) üzenetére


Watt25
veterán

Hasonló.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#69765) hcs57 válasza prisz (#69760) üzenetére


hcs57
őstag

Ez a párosítás csak neked lenne? Ha a hiba csak nálad jelentkezik, akkor ott helyi gond lesz.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#69766) Watt25 válasza hcs57 (#69765) üzenetére


Watt25
veterán

Ha megnézed, amit linkeltem, látható, hogy két külön szolgáltatónál ugyanaz a hiba lép fel, bár más a tévé és a firmware. De én sajnos itt az egyetlen közös pontot ott látom, hogy LG... :(

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#69767) prisz


prisz
aktív tag

(#69763) Black Dragon
Köszönöm a megerősítést, valamikor az embernek csak egy ilyen apróságra van szüksége. Nem frissítek, marad a jól működő rendszer. ;)

(#69765) hcs57
Nem tudom, hogy kinek van még ilyen párosítás, de teljesen egyértelmű, hogy a problémát a firmware okozta. Mivel frissítettem 04.xx.xx -ről 05.00.15-re ez a probléma megoldódott. Pont ezért kérdezem, ha valaki még rajtam kívül még ebben a "cipőben" jár érdemes e frissíteni 05.00.55-re a jól működő rendszert, van-e pozitív változás ami miatt érdemes kockáztatni...

UP!
Egy kicsit utánanéztem, az LB sorozatnál a 05.00.55 HDMI hibát javít.
Pontosan:
Külső HDMI eszköz csatlakoztatásakor, esetleges kép vibrálás jelentkezhet

(#69768) Beni2360 válasza sixpak (#69762) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem csináltam gyári vissza állítást mert akkor minden beállításom ad lesz. 1x csináltam de akkor egy bétárol kellett vissza mennem kisebbre.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#69769) prisz


prisz
aktív tag

LA sorozat új firmware 04.27.09
**FIX** :
"Esetleges hang szinkronizálási probléma DVBC,DVBT,DVBS"

(#69770) Rico45 válasza prisz (#69769) üzenetére


Rico45
őstag

Sziasztok!

Valamit olvastam visszafele.42LB650V vesz már pendrive-ra? Vagy csak rosszul olvastam?

Üdv

Ja bocs prisz! Mindenkitől kérdezem! :R

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#69771) Watt25 válasza prisz (#69769) üzenetére


Watt25
veterán

Honnan vannak ezek az infók?

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#69772) prisz válasza Watt25 (#69771) üzenetére


prisz
aktív tag

avsforum

(#69773) szmayer1 válasza Black Dragon (#69757) üzenetére


szmayer1
senior tag

Köszönöm a bőséges választ. :R

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#69774) hpeti2 válasza Rico45 (#69770) üzenetére


hpeti2
aktív tag

Asszem 64gb felett már tudsz felvenni.

Hirdetéseim --> http://tinyurl.com/mx5cpn3

(#69775) Rico45 válasza hpeti2 (#69774) üzenetére


Rico45
őstag

Köszi szépen! :R

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#69776) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok!

Van egy LG42LN5400 tv az ismerősömnek aki vett hozzá egy LG-DH4530T házimozit.

A probléma, hogy nem tudja a hangot átvinni a házimozira....

A Házimozin nincs kétirányú vagy bemeneti HDMI...
A tv-n nincs optikai kimenet...
A tv-n nincs stereó kimenet

Viszont van kétirányú scart.... viszont a scart to rca kábellel meg sem szólal.
Jól sejtem, hogy kimondottan "out" jelzésü scartal tudom csak a hangot átvinni?

Köszi annak aki válaszol!

(#69777) hpeti2 válasza huliganboy (#69776) üzenetére


hpeti2
aktív tag

A kétirányú scart aljzathoz kétirányú scart - rca átalakító dukál.
Általában egy mechanikus kapcsolóval lehet a két irány között váltani.

Hirdetéseim --> http://tinyurl.com/mx5cpn3

(#69778) olajbogyo válasza huliganboy (#69776) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Szia!

Azon a TV-n amit linkeltél, ott figyel az optikai hang kimenet.....nyisd ki a "csatlakozók hátul" menüt, és te is láthatod.
A házimozin, amit linkeltél ott van az optikai bemenet......mi a kérdés? Én nem értem..... :F......sorry elnéztem a házimozin nics optikai bemenet!
A kétirányú scart-al lehet az lesz a probléma, ami nálam is volt/van, hogy csak a TV tuner bemenetére érkezett hangot dobja ki a scart-ra. Magyarán csak a tv-adást tudot kitenni a házimozira, ha más bemeneten nézel valamit USB HDMI....hát onnan nem jön ki egy mukk sem......nálam legalább is nem. (LG UB820)

[ Szerkesztve ]

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#69779) TRob1 válasza olajbogyo (#69778) üzenetére


TRob1
veterán

Ha jól látom a link szerint nincs optikai be a házimozin.

szerk: Jah, közben látom te is szerkesztetted. :) Akkor jól láttam.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#69780) huliganboy


huliganboy
addikt

Pont ez a bajom :(

(#69781) olajbogyo válasza huliganboy (#69780) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Szia!

Valószínűleg már csak az marad lehetőségnek, hogy a TV-ből kijövő optikai hangot(digitális) át alakítod egy analóg jellé...egy ilyesmivel.

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#69782) OldMike válasza huliganboy (#69776) üzenetére


OldMike
őstag

Szia!

A SCART kimenetről mindenképpen tudni kell azt, hogy kizárólag a tévébe épített tuner(ek) által szolgáltatott hangot adja ki. Akkor megfelelő, ha kizárólag tévéműsor vételéről van szó, és csak valamelyik antenna aljzaton keresztül. A tévéhez csatlakoztatott USB-s vagy HDMI-s eszközön lévő műsor (zene, kép, videó) hangja nem fog szólni.
Amennyiben az utóbbira is szükség lenne, akkor kell egy optikai (digitális) - analóg átalakító eszköz.

Néhányan megelőztek, de inkább legyen többször, mint egyszer se ;]

[ Szerkesztve ]

42LM660S

(#69783) TRob1 válasza huliganboy (#69780) üzenetére


TRob1
veterán

Mostanság vette a házimozit? Ha igen, az nem opció hogy csere egy optikai bemenetesre? :F

Mert ez a digitális hangot analógra alakítjuk meg egyéb mókolás azért mégsem az igazi.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#69784) huliganboy


huliganboy
addikt

olajbogyo: Látom ez is egy megoldás lehet, köszi a linket.

OldMike: Ez az infó mindennél többet ért, ugyanis egy műholdvevő hangját szeretné kitolni a házimozira többek között. Köszi

TRob1: Ezt azonnal meg is kérdezem.... köszi a tippet

(#69785) huncutka1029 válasza huliganboy (#69784) üzenetére


huncutka1029
addikt

Ha már mindenképpen csak sztereó hangod lesz, akkor még egy megoldás játszik,egy Jack RCA kábellel is kivihted a hangot a fülhallgató kimeneten.
ennél a tipusnál, még nem állandó vonali jelet ad, így a tv távval szabályozható a hangerő.
Házimozi max közeli hangerőre, majd a tv távval a hangerő szépen állítható.
HDMI vel összekötve, a simplink elvileg ki és be is kapcsolja a házimozit.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#69786) huliganboy válasza huncutka1029 (#69785) üzenetére


huliganboy
addikt

A tv-n nincs jack csatlakozó...

Vicc ez a tv:)

(#69787) Beni2360 válasza huliganboy (#69786) üzenetére


Beni2360
félisten

Általában a műholdvevőn van külön hang kimenet, ezt kell összekötni a szettel.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#69788) blakey válasza huliganboy (#69776) üzenetére


blakey
titán

Egy Optikai-RCA átalakító (DAC) kell, ilyen és lesz hang,, de csak 2.0

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#69789) huncutka1029 válasza huliganboy (#69786) üzenetére


huncutka1029
addikt

uppsz, tényleg, már emlékszem 570, 5700 ezeken van, 5400 nincs füles... :(
Akkor tényleg csak a toslink (DAC) marad, ha minden hangot ki akarsz vinni,(például USB film) nem csak a tv saját tuneréjét.

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#69790) #94529552 válasza Rico45 (#69770) üzenetére


#94529552
törölt tag

Úgy tudom, az LB még nem vesz pen-re csak a 2015-ös tévék. Még csak INFO fájlt sem csinál, mint amiről Wacko írt az LF652V-nél. De lehet, én csinálok valamit rosszul vagy nem tudom. Mert az ő leírása alapján 64GB-nál kisebb Pendrive-ra is lehet felvételt csinálni.

(#69791) Rico45 válasza #94529552 (#69790) üzenetére


Rico45
őstag

Köszi a válaszod!

Van egy 32gb-os nekem de még eddig nem akart rá venni az tuti :B

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#69792) #94529552 válasza Rico45 (#69791) üzenetére


#94529552
törölt tag

Neked sem teszteli a tévé, vagyis nem tesz rá INFO-t?

(#69793) Rico45 válasza #94529552 (#69792) üzenetére


Rico45
őstag

Most nézem :DD

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#69794) Rico45 válasza #94529552 (#69792) üzenetére


Rico45
őstag

Háát :B Lóf..sz van itt ,csak nem tesztelés :DD Kingston 32 GB-os pendrive-ot b..sza kezelni felvételre.De még csak formázni sem engedi a tv!
Néha úgy érzem,hogy kár volt megvennem ezt a szar tv-t ,melynek a képe az tényleg gyönyörű!
De csak ennyi és kész!

Másik buta tévéhez vettem egy Google Chromecast kütyüt háát kinyílott előttem a lehetőségek tára :DD
Jobb mint egy Smart tv.

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#69795) OldMike válasza Beni2360 (#69787) üzenetére


OldMike
őstag

Amennyiben csak a műholdvevővel használja a tévét, akkor ez a megoldás működik, és valószínűleg csak egy RCA-RCA kábel kell hozzá. A műholdvevőket nem ismerem, nekem kábeltévés set-top box esetében sajnos volt szinkronprobémám, és nem igazán sikerült megoldani. Igaz nem mostanában volt, azóta javulhattak a beállítási lehetőségek.

42LM660S

(#69796) hpeti2 válasza Rico45 (#69794) üzenetére


hpeti2
aktív tag

Én is nyomtam egy gyors tesztet.
42LB630V + 128 GB-os SanDisk Ultra 3.0-as pendrive és nincs felvételi lehetőség.
Mindegy, a másik szobában van egy amiko stb és az simán felvesz mindenre...

Hirdetéseim --> http://tinyurl.com/mx5cpn3

(#69797) Rico45 válasza hpeti2 (#69796) üzenetére


Rico45
őstag

3ezer forintos SetTop box aaaz bezzeg felvesz simán :))

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#69798) yvsmad válasza Rico45 (#69794) üzenetére


yvsmad
őstag

Benne van a használatiban, a tévé is kiírja, hogy HDD-t kell használni felvételre.
Mit kell ezen sorozatban mindenkinek tesztelni?
Hátha tévedett a gyártó és mégis felvesz kis vacak lassú penre is?
De miért akartok felvenni hordozható eszközre? Úgysem lehet átvinni másik eszközre vagy PC-re.

[ Szerkesztve ]

(#69799) hpeti2 válasza Rico45 (#69797) üzenetére


hpeti2
aktív tag

Azért elég ciki, hogy nincs egy gyártó sem, aki az alapvetően elvárt funkciókat rendesen megcsinálná:
- médialejátszó usb-ről és hálózatról, választható nyelv (csúsztatással) és felirat (méret, pozíció, csúsztatás, kézi fájl kiválasztás)
- optikai (passthrough) és analóg (lineout + headset) hang kimenet ami képes egyszerre szólni a TV hangszórójával
- távirányítón hangsáv és felirat választó dedikált gomb
- normális epg

yvsmad: az a baj, hogy a párezres stb úgy vesz fel, hogy megvághatom a gépemen vagy máshol is lejátszhatom, felvesz olyan pendrivera hd adást amihez a tv hozzá se akar szagolni

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim --> http://tinyurl.com/mx5cpn3

(#69800) yvsmad válasza hpeti2 (#69799) üzenetére


yvsmad
őstag

Mert a párezres noname sz@rik a jogdíjakra meg a szabadalmakra, de egy LG szintű gyártó ezt már nem teheti meg, mert úgy beperlik, hogy bezárhat. A dzsunka gyártókat meg nem lehet utolérni. De ugyanez a helyzet a többi nagy márkánál is. Ráadásul egy Pana vagy Samu tévé úgy leformázza neked az USB eszközödet, hogy repül róla minden addigi adatod, filmed, zenéd, fényképed, stb. és a felvételt nem viheted sehova, mert már a meghajtót sem ismeri fel semmi a világon, csak a felvételt készítő tévé. Ehhez képest az LG csak a felvételt kódolja le, semmi máshoz nem nyúl hozzá.

A tévével együtt szóló füles igen hasznos, főleg ha jól feltekered a hangerőt, mert a magas impedanciájú fülesben még halk a hang, miközben a tévé hangszórói már ordítanak, de ebből a füles alatt semmit nem veszel észre. A külső hangszóró a tévével együtt meg baromira visszhangos, több haszna nincs. Nem véletlen, hogy letiltják a tévé hangját ilyenek használatakor már évtizedek óta.

Normális EPG van több gyártónál is, neked mi bajod vele?

A többi meg dedikált médialejátszó funkció, vegyél olyat, ha ezek kellenek.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.