Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) saphancs válasza Suineg (#248) üzenetére


saphancs
aktív tag

A mediamarktból... Én is meglepődtem, hogy a postával küldik.
V480-as van, nem tudom ez e a régebbi 😄
Sir Coop: most vettem én is egy ilyet, de én nem találkoztam fm rádióval benne

[ Szerkesztve ]

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#252) LimaBravo69 válasza saphancs (#251) üzenetére


LimaBravo69
tag

Köszönöm hogy megnézted.

Túl nagy jelentősége (számomra) igazából nincs, bár biztosan lesz olyan helyzet ahol jó lett volna.
Az érdekes inkább, hogy a gyártó honlapján miért van fals információ :(((

Ha valaki direkt ezért választja ezt a modellt, csalódás fogja érni.

[ Szerkesztve ]

"The perfect number of watches for a collection can be expressed by the equation "N + 1" where 'N' = the number of watches you already have."

(#253) RomiJosy válasza demeterf2 (#246) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Köszi szépen.

(#254) masholnap


masholnap
senior tag

az lg garipapírba az van írva, hogy a kötelezően adandó 1 év felett + 1 év a tablet garija. elsőre nem így értelmezhető, de kicsit odafigyelve elolvasva már tiszta lehet

szerintem sem mindegy, hogy az USB kábelt húzod-e ki töltés után vagy az adaptert. gondolom, bizonyos adapterek túl sok lökést adhatnak, mikor áramtalanodnak így kapcsolhatják be a tabletet

(#255) Suineg válasza saphancs (#251) üzenetére


Suineg
senior tag

Az érdekelne,hogy a gyári LG matrica amivel a doboz le van zárva, fel volt-e vágva és a gyári LG jótállás a dobozban le volt-e bélyegezve?
Köszi.

(#256) Szigma70 válasza Suineg (#249) üzenetére


Szigma70
addikt

Basszus. Nekem is egy ilyen tok kellene. Itthon mi a frászért nincs:)

A Root meg csak a purpleDrakeval megy. Azzal 1 perc, de kell a pc hozzá

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#257) saphancs válasza Suineg (#255) üzenetére


saphancs
aktív tag

Fel volt bontva, és a túloldalra ragasztottak egy bazi nagy mm-es matricát, hogy a garancia érvényesítése miatt felbontva. Ebből következik, hogy az lg jótálásijegy lepecsételve bent csücsült a dobozban. Mondjuk én a két géphez valamiért 3 jótállási jegyet kaptam.

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#258) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

Az lg 1 évet vállal,az üzlet +1et. ?
Kb 7000ft volt a kiterjesztett gari ami 1+2év balaset miatt tönkrement készülékre kiterjesztve.

(#259) Méray


Méray
tag

Sziasztok!

LG G Pad 7.0- ra várható az 5.0- s android?
Ha igen, kb. mikor várható?

Üdv Méray!

(#260) masholnap válasza Méray (#259) üzenetére


masholnap
senior tag

esetleges, jövő év nyár elején. a kérdés az, vajon csak összecsapják, hogy legyen, vagy valóban ráreszelik a készülékre.
valószínű, hogy jóval előbb lesz nem hivatalos verzió

(#261) demeterf2 válasza Szigma70 (#256) üzenetére


demeterf2
tag

10.1-en simán működött a towelroot :C

Androidos YouTube csatornám (hírek, alkalmazás/játék tesztek) : https://www.youtube.com/channel/UC9FSGvvHgx7kVx9rAqXitGQ

(#262) Milka 78 válasza demeterf2 (#261) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Azon működik.A 8.0-án kell mást használni.

(#263) saphancs válasza Milka 78 (#262) üzenetére


saphancs
aktív tag

És mit?

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#264) demeterf2 válasza Milka 78 (#262) üzenetére


demeterf2
tag

Értem.
San andreast kipróbáltam. Sajnos ehhez gyengus a tab. A legkissebb felbontáson úgy ahogy játsztható, de a graf nem szép úgy.

Androidos YouTube csatornám (hírek, alkalmazás/játék tesztek) : https://www.youtube.com/channel/UC9FSGvvHgx7kVx9rAqXitGQ

(#265) RomiJosy válasza saphancs (#263) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Ezt a választ kaptam multkor.

(#266) saphancs válasza RomiJosy (#265) üzenetére


saphancs
aktív tag

Köszönöm! Unroot van, vagy gyári szoftver flash? Csak ha ne adj Isten szerviz kellene, akkor jó lenne eltüntetni a mókolást.

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#267) Szigma70 válasza demeterf2 (#264) üzenetére


Szigma70
addikt

HMM

Érdekes, mert azt írják , hogy Note2-n simán megy, abban sincs erősebb vas, Mali 400MP.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#268) sushika válasza saphancs (#266) üzenetére


sushika
tag

199. es 200. hozzaszolasban le van irva.

(#269) saphancs válasza sushika (#268) üzenetére


saphancs
aktív tag

Mindent értek köszönöm! !

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#270) Milka 78 válasza Szigma70 (#267) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Az tényleg érdekes,mert a Mali400 mp4 bűn gyenge csináltam vele összehasonlító tesztet(Vonino Primus qs vs.79qci vs 10.1).Volt olyan játék amit nem tudtam addig butítani hogy menjen a Mali-n míg az Adreno-n simán szaladt.

(#271) demeterf2 válasza Milka 78 (#270) üzenetére


demeterf2
tag

A note 2 mali 400-a nem az a mali400, mint ami abban a tabban van.

Androidos YouTube csatornám (hírek, alkalmazás/játék tesztek) : https://www.youtube.com/channel/UC9FSGvvHgx7kVx9rAqXitGQ

(#272) Milka 78 válasza demeterf2 (#271) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Mali 400-ból nincs másmilyen.Mali 400/mp/mp4/mp4 emelt órajellell és kifújt.A 79qci ben mp4 emelt van a Note-ban/Vonino-ban sima mp4.Tényleg más,mert a qci-ben erősebb van.

[ Szerkesztve ]

(#273) mexicanraven válasza demeterf2 (#243) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Szia!

Mikor készül el az összefoglaló? :)
Én is 7.0 gazda lettem tegnapelőtt, és lassan érne a dolog, hogy menjenek az appok sd-re! :)
Köszönöm! :R

when the sun shines, we'll shine together

(#274) Tutivesztes


Tutivesztes
tag

Tudom hogy egy szánalmas féreg vagyok, de sehol nem találom hol lehetne frissíteni a szoftverét (ha van egyáltalán frissítés rá) a régebbi androidos készüléken a beállítások menün belül megtaláltam, de itt...okítsatok ki kérlek benneteket. Köszönöm. (LG G pad 10.1)

Agyatlan idiótaként élni jó. Én csak tudom.

(#275) cidalain válasza Tutivesztes (#274) üzenetére


cidalain
veterán

Beallitasok> a tabletrol> frissitesi/app kozpont
Ezen belul van alkalmazasfrissites, ami az lg appokat jelenti, es van a szoftverfrissites, ami magat az android frissiteseket jelenti

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#276) demeterf2 válasza mexicanraven (#273) üzenetére


demeterf2
tag

Szia! Nos nem tudom, hogy a towelroot működik-e 7.0-n, de itt a videóm S5-ről : [link]
A knoxos dolog ne zavarjon. Amikor a super usert felrakod akkor a binárist frissíteni kell, ott a normalt válaszd. Ha kész a root akkor ajánlott egy újra indítás.
Majd play áruházból az sd fix nevű legelső alkalmazást telepíted. Adsz neki root jogot, elfogadod a feltételeket tovább és install. Újra indítás és készen is vagy.
Talán holnap lesz az egészről videó is. :) De nem nehéz.

Androidos YouTube csatornám (hírek, alkalmazás/játék tesztek) : https://www.youtube.com/channel/UC9FSGvvHgx7kVx9rAqXitGQ

(#277) mexicanraven válasza demeterf2 (#276) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Köszönöm! :R

when the sun shines, we'll shine together

(#278) Suineg válasza demeterf2 (#276) üzenetére


Suineg
senior tag

De hogyan is kell visszaállítani (ha szervizbe kellene vinni). Jó lenne egy összefoglaló szakértőtől.

(#279) mexicanraven válasza Suineg (#278) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Ennek pont az a lényege, hogy nem veszted el vele a garit, elég lehet egy gyári visszaállítás.

when the sun shines, we'll shine together

(#280) Suineg válasza mexicanraven (#279) üzenetére


Suineg
senior tag

Nem néztem még meg a videót, de korábban itt írták össze-vissza, hogy hogyan kell (gyári szám beírásával) visszaállítani, de nekem nem egyértelmű még, nem akarom elcseszni. Az a baj ha nem csinálom meg most és csak anélkül elkezdem belakni a gépet, akkor majd ha tele lesz a 16 gb, szívhatom a fogam. Inkább most tennék bele egy 32 GB SD-t és úgy tolnám inkább arra az appokat.

(#281) demeterf2 válasza Suineg (#280) üzenetére


demeterf2
tag

Vissza állításnak utána nézek. Mondjuk elsőre elég egyértelműen leírták már :)
Ugye kell a Csn szám. Ahogy próbálgattam a gombkombinációkat megtaláltam. Ha nincs meg valakinek a doboza: Gépet kikapcs, majd hangerő gombot középen lenyomod egyfolytában és mellé egyfolytában a bekapcsoló gombot. Addig nyomod amíg kiírja a számot. Innen a kilépés: hosszan nyomod a bekapcsoló gombot. Egyenlőre itt tartok.

Androidos YouTube csatornám (hírek, alkalmazás/játék tesztek) : https://www.youtube.com/channel/UC9FSGvvHgx7kVx9rAqXitGQ

(#282) Suineg válasza demeterf2 (#281) üzenetére


Suineg
senior tag

Megcsinálod a 8.0-ra való root-visszaroot videót, plusz esetleg az sd kártyára történő app áthelyezést, telepítés...nyalánkságokat, és TE leszel az IstenKirályCsászár itt a fórumon :D :DD

(#283) Szigma70 válasza Suineg (#282) üzenetére


Szigma70
addikt

8-asra a root csak a purpledrakeval megy, a nagy játékok obb filejainak áttétele az sd-re meg mount Progival.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#284) mexicanraven válasza Szigma70 (#283) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

és 7.0-ra?

when the sun shines, we'll shine together

(#285) sushika


sushika
tag

199.hozzaszolastol a 204.hozzaszolasig van a leiras.

(#286) Suineg válasza sushika (#285) üzenetére


Suineg
senior tag

8.0-ra vagy 7.0-ra?

(#287) sushika válasza Suineg (#286) üzenetére


sushika
tag

Nekem 10.1 van, de ugyanugy mukodik a tobbin is. A gyari flashalest a 7 mintaja szerint csinaltam.

(#288) rObika8802


rObika8802
aktív tag

tudtok ajánlani hasznos appokat? :)

illetve ki milyen időjárásos widgetet használ?

[ Szerkesztve ]

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#289) demeterf2 válasza rObika8802 (#288) üzenetére


demeterf2
tag

Xwidget nagyon jó rengeteg témával!: [link]
Hasznos app? Mire van szükséged? :)

Androidos YouTube csatornám (hírek, alkalmazás/játék tesztek) : https://www.youtube.com/channel/UC9FSGvvHgx7kVx9rAqXitGQ

(#290) rObika8802 válasza demeterf2 (#289) üzenetére


rObika8802
aktív tag

köszi!! :)

hát valami ilyesmi igazából olyat keresgélek ilyen órák között amibe van névnap is.. nemtudom,hogy ilyen van-e :)

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#291) mexicanraven válasza rObika8802 (#288) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Accuweather, Total Commander, Clean Master, BS Player, Flud, én ezeket használom főként! :)

when the sun shines, we'll shine together

(#292) Nenősüljmeg!


Nenősüljmeg!
tag

Egy gyors kérdés :)

8.0 vettem tegnap telenorban, csak az egyik hangszóró szól. Visszavittem. Felbontottak még kettőt, azoknál is csak az egyik szól. Haverom megnézte másik telenorba ott szólt mindkettő.
Szoftveresen lehet ezt valahogy javítani vagy csereltessem abban a plázában ahol jó?

:)) :))

(#293) Szigma70 válasza Nenősüljmeg! (#292) üzenetére


Szigma70
addikt

8-ason csak az egyik hangszóró szól. Haverodnak rossz a füle, telenorban meg hülyék ülnek

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#294) masholnap válasza Nenősüljmeg! (#292) üzenetére


masholnap
senior tag

elméletileg csak az egyik szól (a kézikönyv szerint is). haverodnak jó a füle? :D

(#295) fausto


fausto
addikt

Hello,
Tegnap óta használok egy 8.0-ás példányt és nagyon megvagyok vele elégedve :C
Szépen fut rajta minden és akksi nagyon jól bírja!
Nagyon agyalok rajta, hogy rootoljam-e, az nem zavar, hogy belső memóriába telepít, az már inkább, hogy nem lehet másolni és letölteni közvetlen az sd-re és jó volna az osztott képernyőre több app-ot betenni. Csak a garancia miatt tartok tőle egy kicsit.

(#296) cidalain válasza masholnap (#294) üzenetére


cidalain
veterán

mindenki hülye :)
nem jó megfogalmazás, hogy csak az egyik hangszóró szól, hisz eleve csak egy van benne.
szóval átültetve csak az egyik pöttyözött lószaron jön ki hang a hátulján, mert a másik mögött nincs hangszóró, az csak design hogy egyforma legyen, és/vagy hűtőluk.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#297) gabor_01 válasza fausto (#295) üzenetére


gabor_01
senior tag

Akkor minek van kártyafoglalat benne, ha semmit sem lehet a kártyára írni? :F

(#298) tibsi


tibsi
csendes tag

Emberek! Nemrég vettem én is egy 8.0-ás (V480) verziót, plusz egy 32 GB-os Samsung microSD kártyát. Azzal tisztában vagyok, hogy a kártyát alapból szinte csak a fényképek és a videók tárolására lehet használni (felvételkészítés esetén a mentés célmeghajtóját külön át kell állítani a fényképezés és a kamerázás esetén is). Az is világos, hogy root (rendszergazdai) jog kell a kártya alkalmazások általi kezeléséhez (hogy miért hagyták ki a kártya kezelését a Linux alapú kernelből, az jó kérdés). A kérdésem az, hogy ezt a root jogot hogyan lehet e készülék esetén a legkönnyebben beizzítani, és utána milyen szoftverekkel lehet megvalósítani a kártya teljes körű elérhetőségét? Az előző hozzászólásokon nem igazán lehet kiigazodni, kavarodnak a készüléktípusok, a rootolási módszerek és a kártyát kezelő szoftverek is. Valaki tudna egy korrekt összefoglalást adni, hogy mi a pálya e témában?

A rendszerszoftver módosítása nem jelenthet problémát az esetleges garanciális javítás során, ugyanis valamilyen uniós jog alapján ilyen készülékek esetén a szoftver nem eredeti állapota nem befolyásolja a hardveres garanciális igények jogszerűségét.

A G Pad guruk fáradozását előre is köszönöm!

(#299) Suineg válasza tibsi (#298) üzenetére


Suineg
senior tag

Én is nagyon szeretném ezt az összefoglalót látni, legfőképpen a 8.0-ra. Hajlandó vagyok paypal támogatni az illetőt, amennyiben hardver-szoftver gurunak képezi ki magát az LG G PAD 8.0-ban.

Előre is köszönöm :))

(#300) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

Sziasztok!

Most gondolkozok egy 7.0-s G Pad beszerzésén.
Tűrhető árban van és egész jónak tűnik.

Tudnátok nekem modnani róla valami negatívumot? :))
Root megoldott?
Esetleg valami AOPS rom van hozzá?
Láttam, hogy XDA-n nincs hozzá topik így gondoltam itt rákérdek! :))
Köszi előre is! :R

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.