Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) demeterf2 válasza sushika (#350) üzenetére


demeterf2
tag

Bemásoltam, majd újra indítottam. Ugyan úgy hiba. Mindegy, mert ha zenét akarok hallgatni van egy csomó másik alkalmazás.

Androidos YouTube csatornám (hírek, alkalmazás/játék tesztek) : https://www.youtube.com/channel/UC9FSGvvHgx7kVx9rAqXitGQ

(#352) Milka 78 válasza fausto (#318) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nálam lehet a hiba,de 404 error-t dob a link a tabomon.
Az EZcast wifis dlna kapcsolattal küldi az adatot(wifi router kell hozzá).Itt csak a beépített lejátszót tudod használni.Mint írtam ezzel simán ment a 1080p-s film is,tudsz netezni,youtube teli képernyőn,doksik,képek,stb...felirat kezelés kicsit hektikus tud lenni.
Az EZ mirror másnéven miracast megint más néven képernyő tükrözés meg direktbe a stick és a tab között létesít kapcsolatot.Itt tudnád használni az MXPlayert,de nem fogod,mert szét kockásodik a kép.
5800ft-t megért,de a hdmi-nél nincs jobb.
Lg beépített miracastos okos tv-vel viszont simán jól ment a tab..

(#353) Milka 78 válasza demeterf2 (#349) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Érdekes nálam működik a zenelejátszó rootolva is,ellenbe nemtudok az es-sel egyből a külső sd-re írni (eddig működött).

(#354) sushika


sushika
tag

Lehet, nem emlekszem jol, de ujrahuzas utan nekem a zene apk frissult (azota tiltva van az osszes frissites) Nem lehet, ott lehet valami gubanc?
En solid explorert hasznalok, ott mukodik.

[ Szerkesztve ]

(#355) #65388800


#65388800
törölt tag

Sziasztok!

Aki megvette a 8.0-ás gépet az megbánta vagy sem? :D Vagy inkább az asus-t választotta volna (ME181C/CX) ?

(#356) Szigma70 válasza #65388800 (#355) üzenetére


Szigma70
addikt

Ma is így döntenék, nincs mit megbánni.

Intel SOC meg majd 1-2 év múlva

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#357) bigsee


bigsee
addikt

Jó reggelt! Egy hónapja nyúzok egy 10.1-t, nagyon meg vagyok vele elégedve. Egyetlen problémám, hogy - telepítés után - a home képernyőre kerülő dolgokat hogyan lehetne eltüntetni? Mappázni tudom, csak törölni nem tudom és már van két Youtube is :D ami nem kell, elég egy is...

Amit viszont észrevettem kutakodásaim során, hogy érdekes módon az android verziója - a gép szerint cikkszám - KOT49I, míg a Nexusoknak a 4.4.2-ese KOT49H volt. Ez minden droidos gépen így van, vagy valami véletlen folytán nagyon hasonló a szoftja, mint a Nexusoké?

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#358) noxon válasza #65388800 (#355) üzenetére


noxon
őstag

Bőven megbántam, ha nem lenne tarifafüggő és lenne több pénz rohannék cserélni egy samsung tabra. Ha teheted olyat vegyél ne ezt!

We live in a simulated world...

(#359) sushika válasza bigsee (#357) üzenetére


sushika
tag

Szia,
Hosszan ranyomsz az ikonra, majd bal oldalon elobukkano kukaba beteszed.

(#360) sushika válasza noxon (#358) üzenetére


sushika
tag

Isten mentsen meg a samutol. Nekem volt tab 2, galaxy s advance. Azt a megaszart, amit ranyomnak a rendszerre! Optimalizalas egy nagy kalap szar. Nem beszelve a KNOX- rol, nomeg a TW ui- rol.

(#361) bigsee válasza sushika (#359) üzenetére


bigsee
addikt

B***** meg, tényleg! :D. Köszi

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#362) sushika válasza bigsee (#361) üzenetére


sushika
tag

Orulok, hogy megtalaltad. :DD

(#363) demeterf2 válasza noxon (#358) üzenetére


demeterf2
tag

Pontosan mi nem tetszik benne?
Nekem Galaxy S5 mellett is nagyon tetszik ez a tablet! :)

Androidos YouTube csatornám (hírek, alkalmazás/játék tesztek) : https://www.youtube.com/channel/UC9FSGvvHgx7kVx9rAqXitGQ

(#364) #65388800 válasza noxon (#358) üzenetére


#65388800
törölt tag

Szia!

Nem a 4G-s tabletre gondoltam, hanem a sima 8.0-ra. (V480). Hát samsungot ebben az árkategóriában nem találni valami normálisat. 50-52 ezer forint körül.

50-ért ilyen samsungot találtam. [link]

(#365) Milka 78 válasza #65388800 (#364) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Na az egy igazi büntetés.Igazi kamu Samu gagyi soc-val.
Van ettől jobb...G Pad 8.3,Tab 4 8.4 pro/s,de ezek más kategóriába tartoznak.

(#366) noxon válasza sushika (#360) üzenetére


noxon
őstag

Mondjuk nekem az álmom a Nexus 9 lenne :R :C de a samsung újabb taboknak pl szebb a kijelzője nagyobb a ppi

demeterf2: Nekem csak a kijelzője nem tetszik a 8.0-ásnak, más bajom nincs vele. lehetne élesebb a kijelző, nagyobb ppi-vel, ennyi :) de sajna nem ilyenek és g2 mellett eléggé zavar bár már meg szoktam, de akkor is örömmel cserélném le egy jobb kijelzőjű tabra

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#367) #65388800 válasza noxon (#366) üzenetére


#65388800
törölt tag

A G2-t nem lehet összehasonlítani ezzel mert nem egy árkategóriában vannak. KB 100.000Ft lehet míg a g pad 8.0 50.000 Ft.

(#368) cidalain válasza noxon (#366) üzenetére


cidalain
veterán

lehet hogy nagyobb a ppi, de a samu szoftveréről még senkit nem hallottam ódákat zengeni.
inkább egy kicsit butább kijelzőn fusson minden flottul, mint egy hiperszuper felbontású gép legyen használhatatlan a béna optimalizáció miatt.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#369) #12928000


#12928000
törölt tag

Örömmel olvasom hogy sokak szerint nem túl jó a lentebb említett samsung, ugyanis az és a gpad között vaciláltam, végül meglett rendelve a 8.0 gpad :P a nagyobb mindig jobb és úgyis kari lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#370) demeterf2 válasza #12928000 (#369) üzenetére


demeterf2
tag

Nem fogod megbánni. Ha jól tudom a Samsung csak az 1.5 giga ramban különbözik.

Androidos YouTube csatornám (hírek, alkalmazás/játék tesztek) : https://www.youtube.com/channel/UC9FSGvvHgx7kVx9rAqXitGQ

(#371) Milka 78 válasza demeterf2 (#370) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Az is azért,mert az a fantasztikus touchwiz zabálja a memóriát.A két gép teljesen más.A fent említett tab 4 7.0-ásban egy Marvel soc&Vivante gpu-s csoda van ami egy igazi büntetés a Snap 400-hoz képest(8.0-tól van Snap a Samuban).

[ Szerkesztve ]

(#372) Méray


Méray
tag

Sziasztok!

SOS!!!

LG G Pad 7.0!

Véletlenül bekapcsoltam a TalkBack-et.
Hogy tudok kilépni belőle??

Csak rezeg!

Nem tudom kikapcsolni se a gépet!

Segítsetek!

Nincs romolva, stb. Teljesen gyári.

Üdv Méray!

[ Szerkesztve ]

(#373) Méray


Méray
tag

Nagy nehezen végig mentem a TalkBack beállításán, de nem csinál semmit!!

Bármit nyomok, csak rezeg!!

Mit csináljak??

(#374) demeterf2 válasza Méray (#373) üzenetére


demeterf2
tag

Szia ! Kisegítő lehetőséget nyisd meg a beállításokban. Majd ott lesz jobb felül a kapcsoló.

Androidos YouTube csatornám (hírek, alkalmazás/játék tesztek) : https://www.youtube.com/channel/UC9FSGvvHgx7kVx9rAqXitGQ

(#375) Méray


Méray
tag

Sikerült! :D

Hirtelen leizzattam, hogy elrontottam, és be kell vinni a szervizbe.

Huhh!

(#376) Méray válasza demeterf2 (#374) üzenetére


Méray
tag

Nem annyira egyszerű az!

Rájöttem, hogy csak dupla koppal lehet bármit is megnyitni, illetve aktiválni .
Csúsztatni(?) vagy hogy hívják pontosan, azt pedig 2 ujjal.

(#377) demeterf2 válasza Méray (#375) üzenetére


demeterf2
tag

Szuper:)
Játék : Kipróbáltam a Heartstone-t. Jelentem fut szépen. Indításkor figyelmeztet, hogy gyenge lehet hozzá a gép, de nagyon jól megy. Nem ismertem eddig ezt a játékot, de jónak tűnik.

Androidos YouTube csatornám (hírek, alkalmazás/játék tesztek) : https://www.youtube.com/channel/UC9FSGvvHgx7kVx9rAqXitGQ

(#378) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

Jelentem tagja lettem a csapatnak egy fekete :( 7.0-val. :))
Tegnap este vettem az edibe 42ezer jó magyar forintért 2 év LG garanciával.
Éjszakára felraktam töltőre aztán az imént elkezdtem nézegetni mit is tud. :D első dolgom egy root és egy x fw volt de most már a belakási folyamat is lassan a végéhez ér. :K és hát eddig minden elismerésem az LGé. A G2 ,G3 optimalizációja egy hulladék de ez a gép jól össze van rakva. :))
Úgy érzem jól döntöttem :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#379) RomiJosy válasza s3nsitivity (#378) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Mi baj a g2 g3 optimalizálásával?

(#380) s3nsitivity válasza RomiJosy (#379) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Hogy hiába a top hw mégis szaggat mint az állat, az app indulások meg egyenesen a sírba viszenek. :DDD

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#381) Looserke


Looserke
őstag

Lehet a G Padokon ART-ot használni a gyári rendszeren? Ha igen hol lehet aktiválni?

(#382) noxon válasza s3nsitivity (#380) üzenetére


noxon
őstag

A hiba az ön készülékében van. User error :( G2 hibátlan, lagg mentes szoftverrel

We live in a simulated world...

(#383) demeterf2 válasza Looserke (#381) üzenetére


demeterf2
tag

Hozd elő a fejlesztői beállításokat. A build számot nyomogasd sokszor. Abban átlehet állni.

Androidos YouTube csatornám (hírek, alkalmazás/játék tesztek) : https://www.youtube.com/channel/UC9FSGvvHgx7kVx9rAqXitGQ

(#384) Looserke válasza demeterf2 (#383) üzenetére


Looserke
őstag

És van valami gyakorlati haszna az ARTnak? Sebességben észrevehető a különbség?

(#390) s3nsitivity válasza noxon (#382) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Remélem többet nem kell töröltetnem dolgaid személyeskedés miatt.
Leírom egyszer érthetően aztán ignorálom a témát.

A G2 és a G3 rendszere nincs tökéletesen optimalizálva a saját HWjére. Nem egy vagy két készüléken tapasztalat dolgokat mondok, ez álltalános.
Míg a G Pad tökéletesen van optimalizálva a saját HWjére.
Ezért mondtam, hogy csoda az optimalizálásért és nem azt mondtam, hogy a G Pad jobb mint a G2. A további félreértések végett. :K

Köszi!

#384

Nexus 5ön már alapértelmezett és igen jó ha bár még kevés app támogatja rendesen és fura kicsit de ajánlott már ha nem xposdolsz

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#391) RomiJosy válasza s3nsitivity (#390) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Gondolom ez is mint minden,attól függ,kinek mire van igénye. Az én igényeimet (pedig nem alacsony a léc) kielégíti a g2. Igaz, g3 rom van rajta,de a g2 rommal se volt sok bajom. Nekem nem akadt azon se.

(#392) s3nsitivity válasza RomiJosy (#391) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Igen tényleg igazad van az kimaradt, hogy egy átlag usernek tökéletes. :K
De én pl HTC One ról látottan rá és megbántam, a One nak híres az optimalizálása. Így megvolt a mérce és közelébe se ért a G2, most pedig egy Nexus 5, szintén LG gyártmány megegyező SoC és tökéletes. :K
De persze, ez egyén függő csak azt tudni kell ,hogy nem tökéletes a kategóriájában, viszont ez a pad el lett találva nagyon is :))

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#393) mexicanraven válasza s3nsitivity (#378) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

X fw az micsoda? :))

when the sun shines, we'll shine together

(#394) s3nsitivity válasza mexicanraven (#393) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Xposed :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#395) RomiJosy válasza s3nsitivity (#392) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Örülök,hogy g gpad tetszik.
3 felhasználó van a gépen,nem akad,nem fagy. Nekem 2012 nexus 7 volt előte és szerintem kb hozza azt a szintet.
G2? Jaja. Szerintem hozzátok képest átlag felhasználó vagyok. Gondolom több a hozzám hasonló felhasználó mint az aki vágja az androidot és a nevükben mondom,nem bántam meg és nem cserélem le jó darabig pedig kb 1 éve nyúzom.

(#396) s3nsitivity válasza RomiJosy (#395) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nekem is 12-es N7 volt előtte. :))
Bár őt is szerettem a Tegra néha az agyamra ment. :D

Mondjuk azt tudni kell ,hogy nekem nagyon nagy a mércém de reális és mindig konkrét kategóriára vonatkozik. Ebben a G2.. mint felső kategória.. de még a G3 is.. nálam elbukott..
De a G Pad mint közép katos Pad bejövős. :D

Egy recoveryt majd moddolok ha lesz időm a backup miatt de kb ennyi, megfelel minden amit nyújt. :)

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#397) #65388800


#65388800
törölt tag

Sziasztok!

a 8.0-ás tablethez honnan lehet beszerezni egy rá való tokot és fóliát?

(#398) RomiJosy válasza s3nsitivity (#396) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Az N7 nagy kedvencem volt,engem persze az is kielégített. (rossz az aki rosszra gondol)
Két gyorstalpaló sulit puskártam végig vele,utána a g2be beszámította az eladó.
Az Lg gpad 8at csak netezésre,esetleg netes film nézésre használjuk,arra tökéletes.

Fóliát,tokot nem használok.

(#399) demeterf2 válasza s3nsitivity (#378) üzenetére


demeterf2
tag

Áh. Csak döntöttél ! Üdv a klubban :C

Androidos YouTube csatornám (hírek, alkalmazás/játék tesztek) : https://www.youtube.com/channel/UC9FSGvvHgx7kVx9rAqXitGQ

(#400) vonyarc válasza #65388800 (#397) üzenetére


vonyarc
tag

Ezt vettem. Nagyon tetszik. Fólia is van hozzá.
http://www.ebay.co.uk/itm/351181171557?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.