Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Specifikáció.

Lapkészlet : Snapdragon 400 Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 1.2ghz & Adreno 305.

OS : Android 4.4.2 KitKat .

Ram : 1gb.

Belső tárhely : 8gb (7.0)/16gb (8.0,10.1),32gb-ig bővíthető Micro SD kártyával.

Kijelző: 7/8/10.1 colos 1280x800-as felbontású IPS panel.

Adatátvitel : Bluetooth 4.0 , USB 2.0 , OTG , IEE 802.11 a/b/g/n , Miracast támogatás .

GPS : A-GPS , GLONASS támogatás .

Akkumulátor : Li-Ion 4000 mAh (7.0) , 4200 mAh (8.0) , 8000 mAh (10.1).

Kamera : Előlapi 1.3 MP,Hátlapi 3.15 MP (7.0) , 5 MP (8.0,10.1).

Csatlakozók : Micro USB , 3.5mm jack .

Méretek/Súly : 189,3 x 113,8 x 10,1 mm/293gramm (7.0) , 210,8 x 124,2 x 9,95 mm/342 gramm (8.0) , 260,9 x 165,9 x 8,95 mm/523 gramm (10.1)

Extrák : Könnyű kapcsolódás a Qpair™ 2.0 funkcióval , Biztonságos és azonnali hozzáférés a Knock Code™ képernyőzárral , Dual Window™ funkció , Beépített GPS , Miracast támogatás , Rezgő funkció , Kézjeles/hang vezérelt távkioldás szelfihez , Intelligens billentyűzet , QuickRemote (infrás távirányító) .

Gyártói oldal.

PH-s 7.0-ás teszt.

Esetleges véleményeket,tapasztalatokat örömmel fogadunk! :K

[ Szerkesztve ]

(#2) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Egy két vélemény a fórumtársaktól más topickokból.

zotyesz66

Én kb. egy hónapja vettem egy ilyet egy ismerősömnek. Nagyon pöpec kis cucc, persze azért látszik rajta, hogy nem csúcskategóriás, de nagyon jól használható, úgy mondom ezt, hogy én egy retinás ipad minit használok. A háttértár kicsi, de az alkalmazások simán települnek az SD kártyára. Navigálni is teljesen jól lehet vele.

Magnat
(7.0)
Tesztelgettem ma egy ilyen kütyüt és azt kell mondjam,h főleg az árához képest teljesen korrekt kis masina. Mondjuk 1.5GB ram jó lett volna bele, dehát mindent nem lehet... a kamerák tényleg felejtősek, viszont lazán csináltam vele 7 óra kijelzőidőt, pedig játszottam meg installáltam is programokat, szóval elég meggyőző. Néha persze újratölti a launchert, de egyáltalán nem veszélyes.

Milka 78
(10.1)
Hosszas rángatózás után megvettem a G-Pad et.A 8.0-és a 10.1 közül az utóbbi győzött és nem bántam meg.
Sokat olvasok és elég sok PDF motyóm is összegyűlt ami a 4:3-as 7.85-ös Wayteq 79qci tabomokínem volt az igazi a méreteiből adódóan.
A gép baromi jól össze van rakva és ez ízlés kérdése,de nekem teszik ez a piros dizájn.A formája kézre áll,kellemes tapintású,nem csúszós,nem kell foggal körömmel kapaszkodni belé.
Féltem az 1280x800-as felbontástól,mert sokan mondták,hogy pixeles,használhatatlan,stbstb...de ez ügyben kellemesen csalódtam.Szép éles képe van és egyáltalán nem érzem pixelesnek,már ha nem koppan a szemem a monitoron,mert akkor tagadhatatlanul látszik,hogy nem retina panel,egyben viszont ki is merítjük a nem rendeltetés szerű használatot is.Személy szerint kar távolságból (ami nálam 30-35 cm) használom és teljesen vállalható több óra használat után sem készül ki szemem tőle.Persze ha mellérakom a 8.3-at akkor azért mellbevágó a különbség,de ez a méret kárpótol mindenért(meg retina 10-est csak laggolós Kínait lehet ennyiért szerezni ami nem járható út).
PDF motyóknál igazi felüdülés,hogy nem kell nyagyítgatnom,forgatnom állandóan a gépet igazi felüdülés a kisebb képernyős tabok után.Az ebook könyvek is gyönyörűen olvashatóak.Ez utóbbitól valamiért féltem,hogy itt bizony pixeles lesz,de szerencsére ez elmaradt(bár 10 olvasó programot tesztelgettem mire a 2 legjobbat megtaláltam a gépre) és gyönyörű szépen olvashatóan látszik minden rajta.
Érintésre jól reagál nem érzékel mellé,hibával eddig nem találkoztam.
A fényerő teljesen rendben van.25-30%-os értéken használom,de próba képen feltekertem fullra és a szemem kifolyt tőle,bár napsütésben nem próbáltam.
Az akkuról még nem tudok nyilatkozni,de a gépet 50%-os töltöttséggel kaptam amire ráeresztettem egy 4 órás belakási,ismerkedési folyamattal.Itt vagy 20 app-ot telepítettem/töröltem,neteztem,pdf/könyvolvasó tesztelés,beállítás és úgy általánosan szétnyomkodtam az egészet.24%-ig merült az aksi amiből még nem vonnék le messzemenő következtetéseket,de elég bika motyónak tűnik így elsőre.
Netezni is bitang élmény vele,többnyire PH-ztam rajt.Féltem is kicsit a méreteitől,hogy az összes betüt "beérem e ha két kézzel fogom és mindeközben tudok e 2 újjal gépelni.A középre eső gombokat kicsit ny2nyújtózkodba érem el,de teljesen használható pedig nincs lapát kezem.Persze elfogatva is lehet vele gépelni,de ez a 16:9-es képarány miatt enyhén szólva "hosszúkás" érzést ad,de ettől függetlenül ízlés kérdése.
Ha már gépelés...a billentyűzet teljesen személyre szabható(színek,gombok,méretek).Nagy piros pont a beépített szótár miatt.Nem kell utasítgatni,nem kell,AnySoft és egyéb progikat telepíteni,csak működik szépen gyorsan érthetően.Persze sokan értetlenkedhetnek,de az Anysoft nekem nem jött be és mivel csupa Kína B-brandes csodám volt,ezért vagy tanítgattam,vagy külső programmal próbálkoztam.
A wifi részleg baromi erős,stabil 40/20-as sebességgel tud kommunikálni a routerrel ami egy mezei TP-Link 841nd.Itt jegyezném meg,hogy a fent említett B-Brandes motyókkal állandóan bajom volt e téren legalább is jóval gyengébben vette a jelet és a fel/le töltésem is töredéke volt a fenti adatnak.Ebből következően elmarad a netezés közbeni gondolkodás,megakadás,villám gyorsan lehet szörfözni vele.
A gépen KitKat rendszer van és eléggé drassoltam,hogy a gyártó szétparticionálja a meghajtót ami ciki tud lenni ha felraksz egy két RR3 méretű játékot.Félelmeim alaptalannak bizonyultak,így a Root sem izgat per pillanat..A 16gb-bol a feljebb említett durván 15 app(MxPlayer,PDF,Epub,Youtube,Mail és egyéb alap programok) még mindig 10.5gb szabad ami nekem bőségesen elég.Most jelen pillanatban csak egy 2gb-s kártya van benne a könyvek újságok számára,mert a 16-ost teljesen feleslegesnek tartom belerakni.
Az 1gb memória is elég jól bírja a gyűrődést.Alap használatnál netezés közben 400-420mb szabad,bár a a Googel Map,Talkback,Hangouts,Play Könyvek és Zene ki lett lőve nem tudom befolyásolja a fenti eredméynt és mennyibe.
Maga a gép fürge,gyors,mentes az akadásoktól.
A teló vezérlés nálam nem játszik lévén boldog Lumia tulaj vagyok,de a TV irányítás simán megy Samu/Pana tv-vel gond nélkül.
A játék teljesítményt még nem volt időm tesztelgetni,de mivel ugyan az a vas mint a 7.0,8.0-ban nem hiszem ez különbözne.
A gép hangerejére sem lehet panaszom.A 7.0-val ellentétben itt már mind a 2 oldalra bekerül a hangval és bár nem erről fogok rádiót hallgatni a melóhelyemen,de egész kellemes hangereje van és viszonylag tisztán is szól.
A GPS működésében még ne tudtam elmélyülni,még megfelelő ingyenes programot sem találtam ami mondjuk teszem azt teszem azt a Dalnok utca 5-re ne azt írta ki,hogy nincs eredmény,de ez az androidos navigáció még új nekem...mondjuk röhejes lenne ha a mellettem álló kocsi azt látná,hogy meredten bámulok egy szélvédőre erősített tepsit
A kamerát ki sem próbáltam,szerintem teljesen felesleges,inkább adtak volna egy HDMI-t,hogy teljes legyen a boldogság.
Összességében nagyon örülök,hogy végre van egy igazi Tabom ami nem nyekeg,nem akad,működik.Minden forintját megérte.Ilyenkor elgondolkodom,hogy mi lett volna ha nem Myaudio,Wayteq,Prestigio motyókkal kezdem a pályafutásom...valószínű jóval több elköltendő pénzem lenne és jó néhány agysejtem is megmaradt volna az elmaradó idegrohamoktól.

(#3) sushika


sushika
tag

Szia, en tegnap vasaroltam meg a 10.1 es verziot koszonhetoen neked :-) . Eddig nagyon jok a tapasztalataim, galaxy tab 2 10.1 kerult lecserelesre. Ami meglepo az Lg-nel, nincs annyi dzsunka elore telepitve, de azert itt is fagyasztottam le par apk-t. ( rootoltam > towelroot ). Ami furcsa, hogy elegge lassan tolt a samuhoz kepest. Gyari tokot probalok keresni, de meg nem talaltam.

(#4) Milka 78 válasza sushika (#3) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Őrülök,hogy segíthettem ,használd egészséggel :R
Engem is meglepett,hogy nem tuszkolja le a torkomon a gyártó a sok felesleges appot,de én is fagyasztottam/töröltem róla pár felesleges dolgot.
A töltést egy éjszaka alatt le szoktam tudni,de bírja is szuflával rendesen ha az ember beállítgatja magának a gépet :K
Én egy gagyi 1200 forintos A-Tab uni tokot használok amíg nem lesz valami gyári megoldás.Kicsit lötyög és a töltéshez ki kell venni,de ennyiért ez jár.

(#5) noxon


noxon
őstag

Én a 8.0-ás tab ( kicsit elégedetlen ) tulajdonosa vagyok :) Igazából ennyiért teljesen jó kis tab ez is, komoly gondjaim nincsenek vele ami van az is csak szőrszálhasogatás meg részemről elégedetlenkedés ( egy tab s 8.4-et nagyobb örömmel nyomogatnék. Meg pl kicsit nagyobb ppi lehetne, meg 2 giga ram, lehetne kicsit fürgébb a hardware ). Ami meglepő, hogy a nagyobb játékok ( asphalt 8, modern combat 5 ) akadás nélkül futnak, az más kérdés, hogy ezen a kijelzőn nem a legszebbek.

Nálam egy nagyon idegesítő bug van ami miatt ki tudnám dobni az ablakon, de kezdem azt hinni, hogy user error, szóval a háttér néha ( elég sok néha ) ugrál jobbra balra aztán beáll középre.

Remélem egyre több embernek lesz majd ilyen készüléke és beindul a topic meg xda-n is lesz topicja.

Szerintetek érdemes és lehet hozzá bluetoth-os billentyűzetet venni?

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#6) Milka 78 válasza noxon (#5) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Én is gondilkodom egy BT/vezeték nélküli billenytűzeten,de egész kicsiben gondolkodom amit két kézzel is átérek,esetleg távirányítóként is funkcionál (mint a ph-n tesztel Trust),mert neki akarok feküdni a Miracast/dlna-s témának.Amúgy van választék,itt a PH-n is árulják őket.
Nem user error.Ott valami nem százas a géppel,mert nálunk se a 8.0 sem pedig a 10.1 nem csinál ilyet.Én a helyedben felvenném és irány a szervíz.
Neked a 8.3 kellett volna venni +15 ropiért (vagy a Samut,de az nem ki pénz).Abban Snap 600,1920x1200,2gb ram van.

[ Szerkesztve ]

(#7) noxon


noxon
őstag

Az osztott képernyőnél miérr csak a gyári alkalmazásokat ajálnja fel két képernyős módra? Más appokat hogyan tudok úgy használni ezzel a lehetőséggel?

We live in a simulated world...

(#8) sushika válasza noxon (#7) üzenetére


sushika
tag

Ha rootolod, van lehetoseg a tobbire is. A build.prop- ot kell szerkeszteni. Megkeresni a persist.splitwindow.support_all es megvaltoztatni true - ra, majd reboot.

(#9) noxon válasza sushika (#8) üzenetére


noxon
őstag

Köszi, de nem tudom, hogy a 8.0-ás tabra van-e root, gondolom neked 7.0 van

We live in a simulated world...

(#10) sushika válasza noxon (#9) üzenetére


sushika
tag

Nekem10.1 van. Towelroot hasznaltam, ez egy apk, amire egy katt, ujrainditas, oszt jonapot. Majd a supersu letolteni a playrol. Ilyen konnyen meg nem rootoltam.

[ Szerkesztve ]

(#11) Milka 78 válasza sushika (#10) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nálam is megvolt :K .Viszont az kicsit gáz,hogy csak FAT32-es támogatása van a gépnek. :(((
Mondjuk megoldom egy 32gb-s pendrive-al amit kell,de azért jól eset volna,ha csak rá tudtam volna kötni a külső vinyót mint a "kici kina" gépeken.

(#12) sushika válasza Milka 78 (#11) üzenetére


sushika
tag

Na, akkor gratula ;-) Azért ez a KitKat sem piskóta, hogy nem enged még sd kártyára sem írni. Amúgy a képernyő gorilla glass? Mar kiproszaltam a download modot es a gyári visszaállítást kikapcsolva. Elég trukkosek ezek az LG gyerekek a gomb kombinációt illetően.

[ Szerkesztve ]

(#13) Milka 78 válasza sushika (#12) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Pofon egyszerű :K Szerintem tuti nem Gorilla,nem férne bele ennyibe. Vicces,hogy pont az androidos kollégák mondták,hogy milyen kötött a WinPhone ami a 8.1 óta vígan telepít mindent külső sd-re.Remélem valamit tesznek ez ügyben.

(#14) Lg52xMAX


Lg52xMAX
tag

Sziasztok.
Szerintetek megéri most a Telenornál megvenni a G Pad 8.0 LTE tabletet?
Van vele valakinek tapasztalata?

[link]

(#15) Milka 78 válasza Lg52xMAX (#14) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Még nem nagyon találkoztam LTE-s verzióval.Sima 10.1-et használok,párom meg 8.0-át nagy megelégedéssel.Mindegyikbe ugyan az a vas/felbontás.

(#16) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Valakifel tudta már varázsolni a flashplayert a gépre?

(#17) sushika válasza Milka 78 (#16) üzenetére


sushika
tag

En feltettem, de semmit nem er. Legalabbis a gyari bongeszovel nem jo. A chrome meg nalam alapbol nem jatszik. A dolphinnal mukodik, de sajna az sem jon be. Nalatok mukodik a wifi direct? A samu telommal felismerik egymast, de fajlt nem kepes fogadni sem kuldeni. A galaxy tabbal nem volt ilyen problema.

[ Szerkesztve ]

(#18) Milka 78 válasza sushika (#17) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Linkeld már be nekem illetve levezetnéd pontosabban,mert amit a neten találtam és letöltöttem azt nem hajlandó telepíteni az ES-sel (probléma a fájlba vagy valami hasonló),teljes kudarc.
Ja a Dolphinnal megy.Nekem sem nagyon kell,de a párom rágja a fülem az Online Paraszt Szimulátor (Farmarama) miatt,arra meg jó lenne...

Lumiázok így nem tudok ebben segíteni.Miracastot viszont jövő héten kipróbálom utólagos stickel,hdmi pótolónak.

(#19) sushika válasza Milka 78 (#18) üzenetére


sushika
tag

forum.xda-developers.com/google-nexus-5/help/guide-how-to-play-flash-video-android-4-t2548001/page81

masodik hozzaszolasban (Kingsman1) van a link csak katt es tolt.

[ Szerkesztve ]

(#20) Milka 78 válasza sushika (#19) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Örök hálám üldözzön :R

(#21) sushika válasza Milka 78 (#20) üzenetére


sushika
tag

Nincs mit, remélem működni fog :-)

(#22) Milka 78 válasza sushika (#21) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Már aratott is vele az asszonypajtás! :DDD

(#23) sushika válasza Milka 78 (#22) üzenetére


sushika
tag

Hat, raszantam magam, es telepittem a delfint, most tesztelem. Eddig egesz jo, az s advancen elegge ramaty modon ment. A flash is mukodik, eddig faxa minden. :)

(#24) Milka 78 válasza sushika (#23) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Én a gyárit használom,de Dolphin+Jetpack meglepően jó.Jobban kézre áll mint a Chrome amit nem tudok megszokni.

(#25) noxon


noxon
őstag

Ez a root mennyire megbízható ill. hivatalos?

Amúgy tetszik, hogy alig melegedik a komolyabb játékok alatt is, teló olyankor már rég forró. Meg aksi is jól bírja.

We live in a simulated world...

(#26) sushika válasza Milka 78 (#24) üzenetére


sushika
tag

A chrome nalam fagyasztva, nem jon be. A gyari jo csak a gorgetes egy kicsit lassubb, mint a delfine. Viszont a gyarival ki tudom vetiteni a youtube videokat a tv-re.
@Noxon, hivatalosnak nem mondanam :) szerintem mukodne a 8- cal is, de ebben nem vagyok biztos . towelroot.com

[ Szerkesztve ]

(#27) Milka 78 válasza sushika (#26) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Az nálami sis fagyasztva.Miracastal csinálod a kivetítést?

(#28) sushika válasza Milka 78 (#27) üzenetére


sushika
tag

Dlna - t hasznalom, a tv is Lg, halozatra kotve.. Egyedul a wifi direct nem megy, de mar megoldottam, telepitettem a superbeam apkt, igy tudok fajlokat kuldeni a tab es a telo kozott.

(#29) gradient99


gradient99
tag

Sziasztok! Valaki tudna egy játék nélküli képernyőidőt mondani? ( A Gpad 7ről)

(#30) Milka 78 válasza gradient99 (#29) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Szerintem nézd meg kinek van 7.0 (akár a ph-s tetsz alatti hsz-eknél) és dobj rá egy privi kérdést.Volt kolléga aki nagyon elégedett volt vele.

(#31) calamites


calamites
őstag

Napokon belül a családi vagyon növekedni fog egy LG G tab 8.0-val.

A kislányom kapja természetesen, születésnapjára, de majd jól letesztelem. Van még pár napom, hátha valahol lesz akcióban, jelenleg 55-ért venném 2 év garival a pécsi edigitalban.

(#32) Milka 78 válasza calamites (#31) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Jó választás,nem nyúltál mellé vele. :K

(#33) Milka 78 válasza Milka 78 (#32) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Kipróbáltam az otg-s ntfs támogatását ,mert gyárilag csak fat32-es formátumot ismeri ami eléggé behatárolja a külső merevlemez kontra HD tartalmak kezelését.
Towelroot+SuperSU+Paragon és élből megy a filmnézés a 320-as külső hdd-röl a filmnézés. :K.
Mondjuk egy ideig szüttyögtem vele,mert az ES alol akartam megnyitni a meghajtót ami persze nem ment.Nem tudtam,hogy az SD-re csinál egy Paragon NTFS mappát és onnan kell megnyitni... :B
Viszont kipróbáltam ezt a Miracastos motyót (ha már nincs hdmi kimenetünk) amit Measy M2W-nek hívnak és 5400ft-ba került.
Egyrész EZcast. (Wifi alapú,van róla log a PH-n) alól minden jól működik.Netezés,videó steam,film,kép,felhő...minden működik.Ellenben csak a saját beépített lejátszóját lehe használni ami egyezerű mint a faék,nem eszik meg minden formátumot és a feliratokat is hol kezeli ,hol pedig nem.MxPlalyer-ről ne is álmodnunk.Arra jó,hogy a szinkronos filmünket,sorozatunkat megnézzükk,de bonyolultabb tartalmak alatt elhasal (10 animéből 10-nek nem kezelte a feliratát).Mondjuk az Odaát alá be tudta biggyeszteni a feliratot,de gogy miért azt nrm tudom.
Aki viszont tükrözni szeretné a képernyőjét,Miracast segítségével és MXplayeren vagy bármely más lejátszón keresztül mozizni akar csalódni fog.A filmek lejátszása élvezhetetlen,a kép szétesik,függetlenül a megnyitott tartalom vagy az elhelyezéstől.(Lg Gpad 10.1 + Miracastos Lg tv-n minden okés).
Összességében ennyiért nem rossz,de közel sem tökéletes.Sok jó funkciója van,de egy hdmi kábelt nem tud kiváltani maradéktalanul.

(#34) calamites


calamites
őstag

A készülék megérkezett, de az ünnepelt még ébren van, majd este megnézem milyen a gép.

(#35) calamites válasza calamites (#34) üzenetére


calamites
őstag

Sziasztok!

Ide is beírom, hátha előbb érkezik válasz.

Másoknál is előfordul olyan, hogy a tabletet finoman két tenyere közé fogva álló helyzetben előre hátra (nem nagyon) rázogatva lötyögést észlelni? Mintha a hátlap alatt valaminek több helye lenne, mint feltétlenül szükséges. Csak álló helyzetben, és csak a jobb kéznél. Ha egy kicsit is megfogom a képernyő szélét már nem észlelem, de ha csak a hátlapot tartom a két tenyeremben akkor érezni, és csak álló helyzetben.

Tudom, ne rázogassam, de higgyétek el nem rázogattam, egyszerűen csak nézegettem, forgattam, és ezt éreztem, ami nyilván rázogatásra erősödik, de jelen van határozottab mozdulatoknál is.

Kicsit tovább vizsgáltam az ügyet, és olyan érzésem van, mintha az akkumulátor nem lenne jól rögzítve. Az első érzésem az volt, hogy lehet, hogy nincs rajta rendesen a hátlap, de mivel az nem levehető, ezért azt elvetettem.

(#36) Milka 78 válasza calamites (#35) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nálam mind a 8.0,mind a 10.1 nem produkál ilyet.

(#37) masholnap válasza calamites (#35) üzenetére


masholnap
senior tag

szerintem érdemes lenne visszavinni, az semmiképp sem jó, ha lötyög benne a cucc. valszeg valami nincs normálisan rögzítve benne

(#38) calamites válasza masholnap (#37) üzenetére


calamites
őstag

Rendben, visszaviszem holnap.

Arra gondoltam, hogy ott nyilván van ilyen készülékük, (akár fekete) kipróbálom azt, ha nem tapasztalom cserét kérek.

Ja és még volt egy érdekes dolog, nevezetesen amikor töltőn volt nem tudtam kikapcsolni!

Mindig újra indult. Legalább 3×

Ez később megszűnt.

[ Szerkesztve ]

(#39) calamites válasza calamites (#38) üzenetére


calamites
őstag

Visszavittem, cserélik!!!

Nincs megfelelően ragasztva (?) a kijelző, a hátlaphoz. Állítólag. A jobb oldalon be lehetett nyomni a körmöt a kijelző, és hátlap közé.

(#40) masholnap válasza calamites (#39) üzenetére


masholnap
senior tag

:D a kijelzőt inkább az előlaphoz szokták ragasztani, már ha az a koncepció, hogy odaragasztják

no de a lényeg, hogy cserélik

(#41) calamites válasza masholnap (#40) üzenetére


calamites
őstag

A csávó eléggé meg volt lepődve, azt mondta nem nagyon látott még hasonlót sem.

(#42) építész(ke)


építész(ke)
tag

Sziasztok! A 8.0-ás átlagos képernyő idejét megtudnátok mondani? Ismerődnek kellene, főleg internetezésre. Én egy 10.1-est használok nagy megelégedéssel, ezzel el tudtam érni már több mint 12 órát is (főleg este használom 20-30 % fényerőn), ezért gondolkozik egy G Pad vásárlásán, de neki nagy a 10-es.

(#43) cidalain


cidalain
veterán

Udv.
G pad 7-re erdemes feltenni a V10d 20140627 es gyari romot?
Milyen ujitasok vannak ebben a regebbihez kepest?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#44) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok esetleg 8.0 rootban tud valaki segiteni mert a towelroot sajna nem megy! ? Köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#45) sushika válasza gretzky77 (#44) üzenetére


sushika
tag

Probald meg a PurpleDrake-t. forum.xda-developers.com/lg-g3/development/root-root-lg-g3-easily-purpledrake-lite-t2821000 Remelem mukodni fog.

(#46) Milka 78 válasza gretzky77 (#44) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Érdekes...nekem towel+supersu működik.

(#47) Imifej válasza Milka 78 (#46) üzenetére


Imifej
senior tag

Supersu mihez kell?

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#48) Milka 78 válasza Imifej (#47) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Az ad teljes rendszergazdai jogot és teljes hozzáférést a programoknak a tendszerhez.
Pl.a ParagonNTFS nálam az istenért sem ment e nélkül hiába volt rootolva.

(#49) Imifej válasza Milka 78 (#48) üzenetére


Imifej
senior tag

De akkor nem kell mindenhez gondolom.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#50) sushika válasza Milka 78 (#46) üzenetére


sushika
tag

Szia Milka, a 10.1 tabon neked mi a software verzio? Nekem V70010C. Lehet neki mar D a vege, vagy valami mas es azzal mar nem mukodik a towelroot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.