Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) mnorbi11 válasza Shingen (#2000) üzenetére


mnorbi11
csendes tag

OK - a Corvinban pontosan hol?

(#2002) Shingen válasza mnorbi11 (#2001) üzenetére


Shingen
addikt

A t-mobillal szembeni boltban.

風林火山

(#2003) lsebestyen válasza SaGa59 (#1997) üzenetére


lsebestyen
addikt

PCX-be semmit nem vennék...

(#2004) Salex1


Salex1
senior tag

XP-n komolyan nem lehet rootolni? Végre egy XP-s gépen felment a driver rendesen, és erre a DP tools-hoz szükséges .net 4.5-öt nem lehet feltenni, mert nem támogatja az XP-t. :W

(#2005) SaGa59 válasza lsebestyen (#2003) üzenetére


SaGa59
őstag

Múlt ősz óta mindent náluk veszek, (PC alkatrészek, router, tablet, mobil), többnyire (nem mindig, de olyankor a szállítási díj miatt általában mégis, az árak naponta mozognak fel-le...) náluk a legalacsonyabb az ár, a garijuk első osztályú, a hozzáállásuk is. Valamikor a múlt nyár végig tényleg voltak velük gondok a garis ügyintézéssel, ahogy olvastam a fórumokon, de akkor lecserélték a garit intéző emberüket, azóta nincs velük gond. Telefonon ugyan szinte lehetetlen elérni őket, de e-mailre még hét végén is reagálnak egy-két órán belül.

A G-pad-ot is náluk vettem (akkor 62032Ft volt 30 napos pixelgarival, és háztól házig garival), gyári hibás volt (valami kontakthiba miatt csak akkor volt kép, ha egy adott ponton megtámasztottam a hátlapok), három nap alatt cserélték, délután kijött a futár, elvitte, reggel megnézték, felhívott, hogy nem találják a hibát, de ha engedélyezem, haza viszi és nyúzza kicsit, majd egy óra múlva ismét felhívtak, hogy előjött a hiba náluk is, két nap múlva hozta a futár a cseredarabot..

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#2006) Notalab válasza lsebestyen (#2003) üzenetére


Notalab
tag

Mindent a PCX-ben veszek.

Kivéve az Ebay-es "vackokat". Mondjuk az Ebay-en a minőség erősen ingadozó. A telóra a tempered glass szuper lett, de a V480-ra csak jó közepeset sikerült szerezni. Egy 6db-os fólia csomag korábban, meg csapni való volt. Tényleg a drágábbakat kell megvenni.

[ Szerkesztve ]

...

(#2007) frigoo


frigoo
aktív tag

Sziasztok! G pad 8.0 tabletem van és nem tudok mkv fileokat lejátszani. A videó elindul, de csak hang nélkül és nem támogatott hangformátum üzenet jelenik meg. Előfordult már régebbi aviknál is, gyári ill. mx playerrel is. Régebben mintha valaki írt már volna rá megoldást root mellett, de sehol nem találom.
Előre is köszönöm a segítségeteket.
Üdv:
frigoo

(#2008) Luna73 válasza frigoo (#2007) üzenetére


Luna73
tag

Szevasz. Én a VLC-t használom és minden oké.

(#2009) ubiessuni


ubiessuni
tag

Sziasztok.
Szeretnék egy kis segítséget kérni. Van egy lg-v400 tab-unk, amit frissítettem lolli-ra de nem nagyon tetszik, szeretném visszatenni a kitkat-et ami rajta volt. Megvan esetleg kdz-ben valakinek? Azt hiszem ez az (V40010a_00) ,de nem vagyok biztos benne..
Köszönöm.

(#2010) frigoo válasza Luna73 (#2008) üzenetére


frigoo
aktív tag

Köszönöm, kipróbálom.

(#2011) bigsee válasza Luna73 (#2008) üzenetére


bigsee
addikt

Neked hálózaton - wifi- keresztül is lejátssza?

#2007 frigoo: kivették MX-ből az AC3 támogatást sajna.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#2012) frigoo válasza Luna73 (#2008) üzenetére


frigoo
aktív tag

Kösz a tippet, mindent visz frankón! :) :C :R

bigsee: Ja, pedig eddig azt hittem, ez minent visz. Na mind1, lassan multiplatform lesz a VLC.

[ Szerkesztve ]

(#2013) Luna73 válasza frigoo (#2012) üzenetére


Luna73
tag

Szívesen.

(#2014) Luna73 válasza bigsee (#2011) üzenetére


Luna73
tag

Bocs de nem értem a kérdést.

(#2015) bigsee válasza Luna73 (#2014) üzenetére


bigsee
addikt

Gépen megosztott mappából szoktam filmet nézni ágyból. ES File Explorer-el lépek be és úgy nézem, eddig MX Player volt (nuku AC3), most BSPlayer. VLC pölö meg sem mozdul... csak ha bemásolom a belső memóriába.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#2016) csako válasza bigsee (#2015) üzenetére


csako
veterán

MX-hez külön kodeket kell letölteni és van ac3 is.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2017) Luna73 válasza bigsee (#2015) üzenetére


Luna73
tag

Így már oké.Belső memóriából használom, de ez a gép megosztást ki fogom próbálni.Köszi a tippet.

(#2018) Indiant


Indiant
addikt

Valaki rakott már custom recovery-t a V700-ra?

(#2019) sushika válasza Indiant (#2018) üzenetére


sushika
tag

Igen, nekem TWRP van, de csak a kit kat-en mukodik, loli jelenleg felejtos.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2020) Indiant válasza sushika (#2019) üzenetére


Indiant
addikt

Köszi, akkor nem bennem van a hiba. Én lollin próbálkoztam, de nem indult el.

(#2021) bigsee válasza Luna73 (#2017) üzenetére


bigsee
addikt

Megosztás előtt csinálj egy felhasználót a gépen, normális (erős) jelszóval (nekem Droid - innen tudom, hogy mire való :K ) és csak neki oszd meg. Utána bármiről fellépsz, a Droiddal tudsz becsatlakozni a mátrixba... :D

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#2022) jksx


jksx
senior tag

Sziasztok!

G Pad 8.0-át vásárolnák.
Legfőképpen könyvolvasásra használnám. Meg tudnátok mondani, hogy az aksija mennyit bír, kis fényerő mellett könyvet olvasva?

(#2023) lsebestyen válasza jksx (#2022) üzenetére


lsebestyen
addikt

8-10 órát tuti, de nekem volt már 12h is, g pad 7.0-val. Lollipoppal kevesebb amúgy az üzemidő nálam.

(#2024) Indiant válasza lsebestyen (#2023) üzenetére


Indiant
addikt

Nekem új a G-Pad 10.1. Vajon Ti mint tapasztalt userek, melyik rendszerrel használnátok? Kitkat vagy Lollipop? A Kitkat javára szól a jobb üzemidő és a recovery, de a Lollipop meg újabb....
Pro és kontra érveket szeretnék.

(#2025) Indiant


Indiant
addikt

Jópofa ötlet:

(#2026) sushika válasza Indiant (#2024) üzenetére


sushika
tag

Szia, nekem november ota van meg a tab. En visszamentem kit kat-re, a loli nem jott be. Szerintem kicsit tohonya, legalabbis ugy vettem eszre, mikor rajta volt, pedig kb 37-38 dzsunga apk-t toroltem is, foleg a sok google xart. En nem jatszom rajta, foleg netre es olvasasra hasznalom illetve neha rovidebb videokra.

(#2027) M3aN


M3aN
senior tag

Sziasztok!

A jövő héten veszem át a 10.1-es készüléket majd. Nem olvastam végig a fórumot, ezért kérdeznék. :) Láttam hogy elvileg 5.0-ra frissíthető. Valóban?
Milyen kiegészítőket (tokot, fóliát, stb) használtok és tudnátok ajánlani hozzá?

Előre is köszönöm nektek! :)

(#2028) bigsee válasza M3aN (#2027) üzenetére


bigsee
addikt

5.0.2 van rá. Nekem csak tok van - puha szütyő. Fólia nincsen. Vigyázok rá!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#2029) Milka 78 válasza Indiant (#2024) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Október óta van 10.1-em.Nálam fent maradt a Lolli,mert a klavim helyre jött vele (visszatérő hiba a topickban).Kitkat-el volt hogy eldobtam a tabot,úgy ugrottam utána,mert állandóan belejavított és halandzsázott az írásaimba.
Üzemidőm az eléjen drasztikusan leesett,majd helyrejött,beállt normálisra.Kicsit fürgébb a gép,de lehet csak az újratelepítés miatt.
Két apró hibán kívül (manuálisan kell kilőni a háttérben futó appokat hiába kapcsolom ki,indítom újra és a háttér képek arányait elszúrták,szétnagyítja őket) tök ugyan az mintha Kitkat lenne rajta.
Játékok alatt mintha jobban menne a Lolli.

(#2030) demeterf2 válasza Milka 78 (#2029) üzenetére


demeterf2
tag

Manuálisan kell kilőni a háttérben futó appokat hiába kapcsolom ki,indítom újra.
Ez nem hiba, lolipop feature. Azok a programok olyankor nincsenek betöltve. S5-ön is ilyen.

Androidos YouTube csatornám (hírek, alkalmazás/játék tesztek) : https://www.youtube.com/channel/UC9FSGvvHgx7kVx9rAqXitGQ

(#2031) sushika válasza demeterf2 (#2030) üzenetére


sushika
tag

Hulye egy tulajdonsag, ertelmet nem sokat latom.

(#2032) Milka 78 válasza sushika (#2031) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Engem is zavar.

demeterf2 : Megkérdezhettek volna erről engem is mielőtt belerakták a végleges verzióba ezt az adományt :D

[ Szerkesztve ]

(#2033) sushika válasza Milka 78 (#2032) üzenetére


sushika
tag

Hat igen, legalabb valami kozvelemeny kutatast csinaltak volna a kiadas elott. :D Az lg3 s telomon is kiproszaltam a lolit, de ott sem jott be. Ott meg talan kicsit lomhabbnak tunt, mint a tableten.

(#2034) Indiant válasza Milka 78 (#2029) üzenetére


Indiant
addikt

sushika és Milka 78 köszönöm szépen! Mivel nincs rá más rom, így a recovery talán felesleges, bár a cache ürítéseket még nem tudom hogy fogom csinálni, de akkor talán marad rajta a Lolli. Feldobom rá azt a ~30 játékot és meglátjuk mi lesz. Láttam, h. erre is van üveg "fólia", vajon érdemes lenne rátenni? Tokból nem sok fajta van hozzá, még nem tudom milyen legyen. A tab hátuljának gumírozása tetszik és olyan jó vékony is....

(#2035) sushika válasza Indiant (#2034) üzenetére


sushika
tag

Ami a tokot illeti, en voia-t vettem anno, tok jo de egy kicsit draga volt kb 12000 huf. De mukodik rendesen a quick cover, en foliat nem tettem ra, vigyazok ra, mint 3 dioptrias szemem fenyere. ;)

(#2036) Pacino68 válasza Indiant (#2034) üzenetére


Pacino68
tag

Raktam rá üvegfóliát, nagyon klassz. A tokot is ebay-ról rendeltem.

"A 22-es csapdája"

(#2037) Pacino68 válasza Pacino68 (#2036) üzenetére


Pacino68
tag

Ezt vettem. Méretpontos, tökéletes.
[link] :))

[ Szerkesztve ]

"A 22-es csapdája"

(#2038) sharkypeti válasza Pacino68 (#2037) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Én is ilyet vettem, már 4 hónapja tökéletes.

OnePlus 12

(#2039) Indiant válasza Pacino68 (#2037) üzenetére


Indiant
addikt

(#2040) Pacino68 válasza sharkypeti (#2038) üzenetére


Pacino68
tag

Kicsit drágáltam, de úgy néz ki megéri az árát.

"A 22-es csapdája"

(#2041) Salex1 válasza Pacino68 (#2040) üzenetére


Salex1
senior tag

Én sima matt fóliát vettem, 1000 körül volt 2db. Tökéletesen elégedett vagyok vele, bár még csak 2 hónapja van fent, és csak otthon használom.

(#2042) Indiant válasza Salex1 (#2041) üzenetére


Indiant
addikt

De gondolom te sem 10.1"-ra tetted fel.
Elég érdekes lehet feltenni az üveg lapot ekkora méretben.

(#2043) Salex1 válasza Indiant (#2042) üzenetére


Salex1
senior tag

De, 10.1-re, otthon, bubi nélkül! Nem volt egyszerű, de sikerült.
Minél pormentesebb helyen kell csinálni. Befújtam alkohollal a kijelzőt és úgy simítottam rá, így vissza lehet még hajtani, ha lenne alatta valami.

(#2044) M3aN


M3aN
senior tag

Ma megjött a készülék, tetszik, nyomkodtam már pár órát.
Maga a felbontásával nincs gond, viszont az rendesen zavaró hogy sok app nem tudja kezelni a tab-ot, és látom a pixeleket, sőt, néhány esetben (pl. Messenger) már az ikon is kis felbontású és így eléggé csúnya.

Amik használat közben eszembe jutottak, megkérdezném:
-Ezt az LG double-tap feature-t lehet valahol szabályozni? :) Ha sokáig nem piszkálom, nem is érzékeli ugye. Mennyi idő után nem "figyel" erre?
-A háttér illetve zárolóképernyő háttérnél a beállítások borzasztóak (lehet az összes tab ilyen, nekem ez az első), alig lehet normálisat találni, mert mindegyikbe belenagyít de rendesen, gondolom a portré, illetve fektetett tájolás miatt, meg a képernyők húzogatása miatti asztalváltással is. Van rá valami megoldás?
-Az előző pontban említett kezdőképernyős asztalhúzás kikapcsolható valahogy, hogy a hátteret ne cibálja magával?

-Előre rendeltem matt fóliát, hátha praktikusabb lesz, de úgy látom hogy a hátulja is gyűjti az ujjlenyomatokat (fehér színű). Erre valami trükk? :) Próbáltatok már valamit?

(#2045) Pacino68 válasza Indiant (#2042) üzenetére


Pacino68
tag

Van egy telefonboltos ismerős, ő rakta fel, mert ebben(is) profi. Buborékmentes, nem is látszik, hogy rajta van csak a kamera kivágásnál.

"A 22-es csapdája"

(#2046) cidalain válasza M3aN (#2044) üzenetére


cidalain
veterán

Trukk?
En nem nezegetem a hatuljat, igy nem zavar az ujjlenyomat :DDD

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#2047) Pacino68 válasza cidalain (#2046) üzenetére


Pacino68
tag

Én sem, tokban van. :))

[ Szerkesztve ]

"A 22-es csapdája"

(#2048) Indiant válasza Pacino68 (#2045) üzenetére


Indiant
addikt

Igazából alig van hozzá tok, és mivel ilyen karcsú és jó fogása van a hátlapnak, így szinte bűn tokba rakni.

ui.: viszont amin meglepődtem, h. az Angry Birds Transformers akad mint az állat LP alatt. :F

[ Szerkesztve ]

(#2049) M3aN válasza M3aN (#2044) üzenetére


M3aN
senior tag

Tovább fűzném a tegnapi hozzászólásom egyéb tapasztalatokkal, és megoldást várva rájuk:

-A főképernyős menü sokszor be-be akad már oldalra húzás közben is, ha kilépek az applikációkból, akkor is néha megakad, mindig újratöltögeti a widget-eket, néha oltári lassú.
-A kamera be sem kapcsol pl. a Messenger alkalmazásban, így nem tudom milyen szoftveres hiba folytán, de az úgy használhatatlan.
-Sokszor nem érzékeli a double-tap dolgot kikapcsolt kijelzőnél, ha 3x érek hozzá rezeg egyet, de van hogy jó néhányszor el kell játszanom ezt a két kattos ébresztést mire egyáltalán feltűnik neki, elég zavaró.

Egyébként mikor megjött a készülék, lefrissítettem lolli-ra, és nyomtam egy factory reset-et, majd azután kezdtem belakni.
Ezek a bug-ok a lolli miatt vannak, hiba volt, az még nem jó a 10.1-re? :)

[ Szerkesztve ]

(#2050) Salex1 válasza M3aN (#2049) üzenetére


Salex1
senior tag

A főképernyő nekem is meg-meg akad, de elég jól telepakoltam, lehet ez a baja.
Messenger alatt nekem sem megy a kamera, próbáltam megoldást találni rá, de eddig nem sikerült.
A double-tap-ot nekem szokta venni kikapcsoláshoz mindig, bekapcsoláshoz van, hogy meg kell ismételni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.