Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Lenovo IdeaPad G505s

Hozzászólások

(#131) istvankeresz


istvankeresz
aktív tag

Szia !

Nekem is ilyen laposom van de nem tapasztaltam ezeket a problémákat, de néhány jó tanács.

1. Bios frissítést csináld meg mindenképpen. Ezzel kezdtem én is, és nem jöttek elő a hibák, amiket írtál. Előtte csinálj az adataidról biztonsági mentést mert tuti, hogy újra kell húznod az oprendszert, ha már telepítetted. Ez lehet, hogy megoldja a hűtés, venti problémádat. Ha nem, akkor tedd fel az energy management programot. Nagyon ajánlott. Főleg ha játszol is a laposon, akkor nagyon fel tud melegedni.

2.Lehetséges, hogy ez összefügg a melegedéssel, mivel a procid gondolom tűzforró és a felette lévő billentyűzet rész is felmelegedik. Ha nem, akkor érdemes megnézned, véletlenül nem ment valami a billentyűzet azon része alá, ahol a hiba jelentkezik. Elég gyengécske a laptop billentyűje, rendesen benyomódik, ha gépelsz rajta. Már rendeltem is egy világítóst helyette, kíváncsi vagyok, hogy az is ilyen benyomódós-e? :)

3. Tapipadhoz tedd fel ezt az ELAN tapipad drivert. Ez támogat egy csomó opciót, mint pl. két ujjal mozogsz fel-le, akkor görgeti a lapot fel-le, és még csomó mást ami nagyon hasznos.

Ahogy észrevettem, ajánlott a Windows 8 vagy Windows 8.1, ezek alá már nem érdemes menni oprendszer téren. Ezek az oprendszerek tudják optimálisan használni a hardvereket a laptopban.

Ha ezek után sem ok minden, akkor vidd vissza gariban. Lehet, hogy pont kifogtál egy hibás példányt.

XBOX ONE GT: istvankereszt79

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Lenovo IdeaPad G505s
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.