Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4451) Luissimo válasza mpierre (#4450) üzenetére


Luissimo
veterán

énviszont nemértem, de lehet hogy csak azért, mert már tulságosan késő van.
Az STB-t mértnem HDMI-re ???

(#4452) nightshadow válasza Luissimo (#4451) üzenetére


nightshadow
veterán

Van olyan szolgáltató, mint pl. a UPC, ha nem fizetsz elő a HD csomagra, akkor csak scartos STB-ét ad.

(#4453) #09634560 válasza wwenigma (#4405) üzenetére


#09634560
törölt tag

Nem emlékszem hogy ajánlottam vagy elleneztem volna neked valamit,,főleg nem döntöttem se helyetted,se más helyett,se 50re,se720p-re,nem irtam neked semmit,csak 42-ről volt szó.3 méterre pedig mindegy mit veszel 42-ben,nem látod már melyiket vetted..Az 50-est már igen..
Főleg nem döntöttem helyetted. Tőlem vehetsz 3 méterre FullHD-t is 720-ast is.Nekem teljesen mindegy, te használod.Továbbbmegyek:mindenki vehet felőlem amit akar,ha 720 hát720 ,ha 1080 akkor1080.Ebbben senkit nem irányitottam el.Ezt leellenőrizheted..
A személyes véleményed engem nem érdekel,nem chatelni jöttem,csak a látással kapcsolatban a félreértéseid javitottam ki. Amit azóta is fenntartok.Főleg hogy semmit nem cáfoltál,vagy nem közölted velem az ismereteid ezekről.
És a megjegyzéseid is hidegen hagynak. Érvekkel vagy létező tudással gyere,ne káromkodással,vagy lenézéssel (idézlek:leszarom,nem érdekelnek, ) mert erre nem vagyok vevő.

Részemről veled ez a téma lezárva.

(#4454) Tomekk.


Tomekk.
aktív tag

Hello.
Ezeknek a mélynyomós Samsungoknak mennyire élvezhető a hangjuk? Konkrétan a C6000 hangja érdekelne.

A "vitához" hozzászólva nekem egy 37 colos fullHD Tv m van és 3,5 méterről zongorázni lehet a különbséget a 720p és az 1080p között, szntem 2010 ben már semmi értelme egy 720 as megjelenítőnek.

[ Szerkesztve ]

(#4455) mpierre válasza Luissimo (#4451) üzenetére


mpierre
veterán

Egyszerű az oka.
Az erőlködő egy Technics SA-DX930, nincs hdmi kimenete, (még 1999/2000-ben vettem... :DDD de nagyon jó és még cirka 20 év működés van benne), míg a dvd játékos se rendelkezik hdmi kimenettel (az is régebbi vétel, talán 2004...) és pont eme dvd játékos játszaná az sacd-t, stb-t...

És igen upc, nem fizetek elő a hd-re... csak - állítólag a kereskedő szerint - pár adót nyomnak ténylegesen hd-ben. :U

Teljesen megkavar ez a hd, nem hd. Régen ez olyan egyszerű volt. 73cm-es pana tv, oszt viszlát...

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#4456) Luissimo válasza #09634560 (#4453) üzenetére


Luissimo
veterán

A számból vetted ki... :K

(#4457) Luissimo válasza mpierre (#4455) üzenetére


Luissimo
veterán

Capisco !! :K :K

(#4458) gejala válasza Tomekk. (#4454) üzenetére


gejala
őstag

Szerinted mekkora mélynyomó fér bele abba a tévébe? :D
Én olyan fél percig bírtam a C650 hangját, aztán átnyomtam külsőre. A beépítetten úgy szólt a 1,5 mbites DTS hangsáv, mintha mp3-t hallgatnék fülesen...

Az fizikailag lehetetlen, hogy lásd a különbséget olyan messziről egy olyan kis tévén. Csak azért lehet, mert xar a 720p riped. Lossless 720p (~3gb/óra) és a bluray közt garantáltan semmi különbséget nem láthatsz.

[ Szerkesztve ]

(#4459) wwenigma válasza #09634560 (#4453) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Meg mindig fujod a hulyeseget, ugy latom olvasni tudsz de ertelmezni nem. Ezekszerint TE SZEMELYESEN letesztelted minden ember szemét hogy igy nyilatkozol.. gratulalok. Ne mondd mar meg EN mit latok, vagy vezess felre barkit. amugy elsosorban nem neked ment...

luissimo: ha gondolod visszatolhatom...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#4460) wwenigma válasza gejala (#4458) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Hmm, ezt csak most vettem eszre, de hogy csinalsz vesztesegmentesen 1920*1080-bol 720p-t? Szakertelem az biztos nem kell hozza...

Az mar megint mas kerdes, hogy az űberfaca hd ready teveden valoban nincs kulonbseg... dehat nem en dontottem igy.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#4461) rii


rii
nagyúr

hello

lassacskán egyre közelebb kerülüök egy tv vásárlásához, ... de ami tetszene az 800.000 huf )))-:

ugyanebből a fekete az már "csak" 200-250.000, de nekem világos színű TV kellene ...

van valakinek tippje, ami nem a sony fehér készüléke? ))-:

jó volna ilyen Philips-Aura-Like, hogy a szélei le van kerekítve, kicsit retro style

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#4462) nightshadow válasza rii (#4461) üzenetére


nightshadow
veterán

2010-es Samsung:
UE-40C6510 [link]
UE-40C6710 [link]

2009-es Samsung:
LE-40B451 [link]

[ Szerkesztve ]

(#4463) Tomekk. válasza gejala (#4458) üzenetére


Tomekk.
aktív tag

Pedig reménykedtem benne, hogy ér valamit a kis mélynyomó, mert a mostani Samumnak (37a551) kritikán aluli hangja van, nem is arról hallgatom :D

(#4464) Dzsano válasza rii (#4461) üzenetére


Dzsano
tag

Szerintem picit elnézted a dolgot.
A 9803 a Philips "zászlóshajó TV-i közül való, az5603D pedig az alsó kategória, ráadásul mégcsak nem is MPEG4 tuneres. (Ha kábel van, talán nem baj, de mi van, ha mégis kell?)
És mindkettő régi TV.

Ez az új philips:

Alsó-középkategória (fekete):

5405H

Led-es
5605H

Középkategória: (ambilight-os)
7685H
(és még: 40pfl7605H)

(#4465) decibel válasza wwenigma (#4460) üzenetére


decibel
aktív tag

Most azért megy a hiszti, mert valaki ad egy tanácsot a saját tapasztalata alapján, te meg mást ajánlasz?

Nekem van lehetőségem 37"-os fullhd lcd-t nézni szülőknél és 720p-s 50"-os plazmát nálam. 37"-on nem hogy a 720p és 1080p között nem látni 2,5m-től a különbséget, de egy dvd és 720p között is nehezen.
A plazma 720p-jével meg köszönőviszonyban sincs a 37"-os lcd, pedig egy full fapad belépőmodellről van szó, annyival jobb képe van az 50"-os plazmának, és annyival jobb élmény ekkora képet nézni. (Megsúgom 2,5-3m-ről nem érződik nagynak a tv, sőt lehetne nagyobb is a kép.)

Persze ha valaki bevásárol a marketing miatt egy kicsi de legalább drága fullhd tv-t, akkor valahogy le kell küzdeni a kognitív disszonanciát...

"you are a monkey poo-poo"

(#4466) Dorian válasza Tomekk. (#4463) üzenetére


Dorian
félisten

A mostani tévémnek (idei 50"-os) egy nagyságrenddel jobb hangja van, mint az előzőnek (3 éves 32"-os) de számomra még mindig a hallgathatatlan kategória. Természetesen inkább külső hangrendszeren keresztül hallgatom.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#4467) Tomekk.


Tomekk.
aktív tag

Vakok vagytok :D Egy 1080p-s film után nézve egy 720-as is tiszta homály, DVD meg mintha egy régi youtube videót néznék, de nekem mind1 ki mit lát (csak ne mondjátok azt, hogy nincs különbség normál nézési távolságból, mert nem igaz)

Más: Az újabb tévék már kiadják az optikai kimenetükön a dts hangot, hogyha számítógépről, a hdmi-n keresztül van nyomva a film?

(#4468) gejala válasza wwenigma (#4460) üzenetére


gejala
őstag

A lossless 720p azt jelenti, hogy annál jobban már nem nézhet ki. Persze, 1080p-ben alapból több a részlet, mint 720p-ben, de ha túl messze ülsz, akkor egyforma lesz mindkettő.

FullHD tévém van...

Tomekk.:
Az a 720p volt legalább 7-8 mbit körül? Mert az minden, csak nem homály.

[ Szerkesztve ]

(#4469) Tomekk. válasza gejala (#4468) üzenetére


Tomekk.
aktív tag

Persze, hogy nem homály, önmagában a 720p is nagyon jól néz már ki, csak ha 1080p után nézi az ember, akkor jön ki a különbség, de nagyon.

(#4470) headhunter válasza Tomekk. (#4469) üzenetére


headhunter
addikt

Évek múlva (5-10év) az 1080p-re mondják majd sokan, olyan mintha VHS-t nézne! :Y

(60"-s TV lesz a belépőszint.) :U

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ultra High Definition Television's main specifications:
* Resolution: 7,680 × 4,320 pixels (16:9) (approximately 33.1 megapixels)
* Bit depth: 10-bit per channel
* Colorimetry: Rec. 709
* Frame rate: 60 frame/s. (progressive)
* Audio: 22.2 channels
o 9 — above ear level (top layer)
o 10 — ear level (middle layer)
o 3 — below ear level (bottom layer)
o 2 — low frequency effects

[ Szerkesztve ]

(#4471) gejala válasza headhunter (#4470) üzenetére


gejala
őstag

És mire lesz jó ekkora felbontás? Ehhez minimum mozivászon kell már, 82"-on teljesen értelmetlen. :F
A másik dolog, hogy mit nézünk majd rajta? Moziban is már ősidők óta 2K felbontásúak a filmek (kb. 1080p).

Ezt a 22.2 csatornát is csak japánok találhatták ki... Az 5.1 moziban sokkal jobban szól, mint akárhány csatorna otthon valaha is fog.

(#4472) HUTCHDB válasza headhunter (#4470) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

régen vágytam kivetítőre, hogy legyen egy kb. 4-5 méter átlójú kép, de sajnos azt csak ultra sötétségben lehet nézni úgy, ahogy szeretné az ember.
így egy kicsit elgondolkodtam, hogy ezeken a készülékeken biztos isteni a kép, és lehet normál körülmények között is nézni.
szóval megnéznék egy ilyen "tv"-t :K

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4473) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Sziasztok!

Úgydöntöttem maradok az LCD technológiánál, mert igényeimnek ez felel meg a legjobban. Tudtok ajánlani 65"-os LCD TV-t amit lehet hazánkban is kapni? Ahogy nézem, csak 60" a "legnagyobb" és a fölött nincs nagyon választék. Samsung mint márka bevállt eddig, de másra is nyitott vagyok. Előre is köszi.

Üdv,
Vik

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#4474) HUTCHDB válasza Vikthor (#4473) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

húúú 65" ?
na ez már valami!
csak kíváncsiságból rákerestem:
itthon "árazás alatt" angol oldalon 5.000 font, a Samsung UE65C8000
egy ilyen mértet én is elfogadnék :DD

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4475) Zubrowka


Zubrowka
csendes tag

Sziasztok!

C650 tulajoktól szeretném kérdezni, milyen beállítások mellett működtetik vasukat? (ha jól olvastam pl. gejala fórumtársnak is ilyenje van) A default settings nekem túl harsogó színvilágú volt, ezért átállítottam ilyenre:
http://www.hdtvtest.co.uk/news/samsung-le40c650-20100506527.htm
Ezzel meg asszem túllőttem a célon, kicsit túl pasztelles lett, bár lehet a hiba bennem keresendő...

Ha nem titkos megosztanátok velem ezeket az infokat?
Köszi előre is!

Pár kieg. megjegyzés: két napja van nálam egy 37"-os C650, eddig nem találkoztam zavaró zümmögéssel (kopp-kopp-kopp), mint amire itt a fórumon is próbálták fel hívni a figyelmemet, bátraké a szerencse :). Lényeg h. olyan helyről legyen rendelve a cucc (ha nem tilos ajánlanám a kalocsai céget), ahol csak üzembe helyezés után kell a kasszához fáradni!!!
A hangminőség nettó fostalicska, de ezen nem kell meglepődni, aki vmit is ad magára kivezeti, oszt jócakát.

(#4476) Cxgrav


Cxgrav
senior tag

Hali!

Tegnap vettünk egy LG 32LE3300 típusú LED LCD TV-t. Olyan kérdésem lenne, hogyha az USB-re rákötök egy külső vinyót, akkor felismerné/lejátszana róla filmeket?

Köszönöm

Picture me Rollin' by 2pac

(#4477) Teaway válasza Cxgrav (#4476) üzenetére


Teaway
veterán

Persze. Nem találod a használati utasítást???

Film (a használható fájlformátumok: *.mpg/*.mpeg/*dat/*.ts/*.trp/*.tp/*.vob/*.mp4/*.mov/*.mkv/*.dvix/*.avi/*.asf/*.wmv/*.flv/*.avi(motion-peg)/*.mp4(motion-jpeg)/*.mkv (motion-jpeg)).

[ Szerkesztve ]

Nincs itthon csokid??

(#4478) gejala válasza Zubrowka (#4475) üzenetére


gejala
őstag

Én is ezt használtam kalibrálás előtt és nagyon jól nézett ki a 40"-os, <<< struktúrájú SPVA-mon (SQ01). Kalibrálás után jobb lett (gyakorlatilag tökéletes), de ezzel is öröm volt nézni a filmeket.
Látatlanban nem mondanám, hogy a pasztelles kinézet jó, de a szabványosra kalibrált tévé egyáltalán nem olyan élénk, mint az alapbeállítás.
Szerintem nézz meg valami erdős HD anyagot és utána nézz ki az ablakon, hogy a valóság hogy néz ki. :K

(#4479) Zubrowka válasza gejala (#4478) üzenetére


Zubrowka
csendes tag

Köszi a gyors választ! Fényképeket nézegetve rajta az erdős részek valósághűnek tűntek, lehet a Digikábel az oka annak h. pl. focimeccset nézve a gyep a kelleténél fakóbb árnyalatú?
Amúgy 51 cm-es CRT-ről :DD váltva nem kell hangsúlyoznom a különbséget. + külön öröm, hogy mediaplayer sem kell hozzá.

(#4480) Vikthor válasza HUTCHDB (#4474) üzenetére


Vikthor
nagyúr

sajna én is ilyen árakat látok, samu plazmájával is kacsintgattam, de aztán a beégés fogalma végképp elvette a kedvemet az egésztől. Lehet maradok egy Sony EX700-nál, vagy egy jobbféle LG 60"-es modellnél. jelenleg egy 46-os Samum van és azt nézem 2,5m távról ami nem a legjobb arány. Ezért csak 60" vagy annál nagyobb jöhet szóba...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#4481) fokukac válasza Vikthor (#4480) üzenetére


fokukac
nagyúr

azért a beégés ma már nem komoly probléma - csak pc-ként nem használható.
60+ colos lcd-t venni nem éppen gazdaságos megoldás...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4482) gejala válasza fokukac (#4481) üzenetére


gejala
őstag

Mintha a 60-63" plazmák gazdaságosak lennének a 700k+ árukkal. :D

(#4483) HUTCHDB válasza gejala (#4482) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

sajna engem nem fenyeget egy ilyen méretű készülék vétele :N

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4484) HUTCHDB válasza gejala (#4482) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

többször kérdeztem már itt, de eléggé nagy itt a "Samsung szerelem" - ami lehet nem alaptalan - de tőled kérdezném, akinek a hozzászólásai nálam etalonnak számítanak, hogy az LG xxLD650-es 750-es modelleiről mi a véleményed?
korábban a Samsung C650-est ajánlottad, ami tényleg nagyon szuper, de valahogy a tv(sd) adásoknál az LG-t jobbnak találom. HD-nál igazán nem látok különbséget.
tisztelettel várom véleményed.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4485) headhunter válasza Vikthor (#4473) üzenetére


headhunter
addikt

Irány külföld! :U

[link]

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4486) pohár


pohár
félisten

üdv mindenkinek

LG 42LH4010 --> erről van valakinek valami véleménye, tapasztalata? most lehet hogy 110 ropogós ezresét hozzá tudnék jutni egyhez :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4487) Vikthor válasza headhunter (#4485) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Ja és a 3D nem hoz lázba, fog a fütyim kényelmetlen szemüveget venni hozzá plusszba, mert 3-an vagyunk a családba...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#4488) fokukac válasza gejala (#4482) üzenetére


fokukac
nagyúr

Pedig az 5000 GBP-be kerülő LCD-hez képest azok :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4489) HUTCHDB válasza Vikthor (#4487) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

ez a szemüveges dolog szerintem is kényelmetlen, de úgy hallom, hogy az új fejlesztések már a szemüveg nélküli 3D-re irányulnak.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4490) Luissimo válasza HUTCHDB (#4489) üzenetére


Luissimo
veterán

ugymeg élvezhetetlenül remeg a kép ! :DD

lehethogy az ember iriszébe ültetnek valamit annak, aki ilyen tévét merészel venni ?? :F :Y :))

(#4491) HUTCHDB válasza Luissimo (#4490) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

nem tudom hol olvastam, (vagy láttam) de az biztos, hogy nemrég, és a cikk lényege az volt, hogy a 3D-s technológiánál a szemüveges megoldásról hamarosan leállnak, és a további fejlesztések csak a szemüveg nélkülire irányulnak.
a képremegésről nem hallottam, illetve én eddig olyan 3D-s megoldást nem láttam, ahol ne kellett volna szemüveg.
nyilván ez nem azt jelenti, hogy ilyen nincs, inkább azt, hogy kevés dolgot láttam még az elmúlt 41 évben :DD

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4492) gejala válasza HUTCHDB (#4484) üzenetére


gejala
őstag

Én annyira nem ismerem az LG tévéket, meg nem is szeretem őket az IPS panel feketéje miatt. Egyébként jó tévék általában a kategóriájukban, ha IPS panelt szeretnék, LG-t vennék.
De én személy szerint erősen kontraszt párti vagyok, úgyhogy kénytelen vagyok az SPVA-k hiányosságait tolerálni. :D
Nem hiszem, hogy az LG-knek különösebben jobb lenne az SD-jük, mint a Samsungoknak, sőt. Samsungok dvd-vel nagyon jól elvannak, tévéadásokkal nem nagyon foglalkozom, meg nincs is összehasonlítási alapom a tévék közt.

fokukac:
Van Samsung 60C650 700k körül. Bár gondolom kissé hajlamos lehet a cloudingra, no meg lehet egy kis gamma shift 2,5 m-ről. :D

(#4493) HPet


HPet
csendes tag

Sziasztok

26" - 32" közötti lcd tv-t szeretnék venni.
Csak TV+Film re használnám.
Sőt , HD Ready is elég lenne lehet, kb 3 méterről nézném.
Kinéztem én Philiphs, Sony, Sharp közül egy olcsóbbat: Sharp LC-32S7E : 88.000.-huf
Véleményeznétek? Vagy esetleg egyéb ötlet?

(#4494) Ijk válasza Vikthor (#4487) üzenetére


Ijk
nagyúr

Itt van például ez a samsung plazma, az lcd-k borzasztó drágák, ráadásul képminőségben sincsenek ott.
Miért rettegsz ennyire a beégéstől? Mire akarod használni? Ha televízióként/házimoziként, akkor nyilván nincs semmi félnivalód, ezekkel még a régi modelleket is művészet volt beégetni.
Azért a plazma topikban is kérdezz rá, hátha tudnak jobb ár-érték arányú készüléket javasolni, esetleg nézz szét üzletekben hátha kapsz olcsóbban egy generációval régebbi nem 3D-et, olcsóbban.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#4495) lamiki


lamiki
senior tag

Segítsetek!
Adott egy LG 37" LH5010 TV, filmet néztem USB-ről, pillanat megállítottam, és a távirányítóval lekapcsoltam a képernyőt a zöld energy saving gombbal. Kb. 15 percre magára hagytam a TV-t, mire visszajöttem magától elindult a film lejátszása, de kép nem volt, azóta sem tudom visszakapcsolni.
Bármit csinálok, próbálom a távirányítóval, áramtalanítom a TV-t stb. azóta nincs kép a TV-n.
Szerintetek elromlott a TV?

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#4496) dh66e válasza Vikthor (#4480) üzenetére


dh66e
veterán

Ezzel nem érnéd be?[link]

(#4497) Luissimo válasza HUTCHDB (#4491) üzenetére


Luissimo
veterán

mondcsak néztél már mostanság 3D-s tévéadást úgy, hogy félretoltad a szemüvegedet,?

Tizenegynéhány éve az I-Max-ban, Münchenben láttam alőször 3D-s filmeket, hasonló szemüvegtrükkel.
Most nemrég a Westend-ben a MM-ben ment egy tévén ilyen adás, ha szemüvegnélkül nézed, akkor azonnal ugyérzed, hogy menten szerelőt kell hívnod a tévéhez, mert szar a kép és remeg.

én csak erre próbáltam célozni. :D :DD

Valószínű hogy el kell hagyniuk a szemüveget , mert igy nem fog tudni elterjedni.
Majd kitalálnak valami maszkolást, amit csak akkor kapcsolnak be a tévé display-jén, amikor ilyenfajta adások lesznek, gondolom én...
(vagyvalami egészen más megoldást fognak alkalmazni ! ) :DDD

(#4498) Ijk válasza HPet (#4493) üzenetére


Ijk
nagyúr

120k körül kapsz panasonic 42c2-es plazmát. Ennél jobbat nem kapsz tv+filmre, 42"-os ami 3m-re még mindig kicsi, de a 26-32" az ilyen távolságból elveszik a látótérben. Szóval én inkább gyűjtenék még karácsonyig, hátha akkor lesz a panának 3+2 éves gari akciója ismét.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#4499) nightshadow válasza dh66e (#4496) üzenetére


nightshadow
veterán

A Sharpnál ez a Quattron technológia egyelőre nem az igazi: [link]

(#4500) nightshadow válasza Luissimo (#4497) üzenetére


nightshadow
veterán

Már törik a fejüket a megoldáson a cégek:

- Még idén piacra dobja szemüveg nélküli 3D-s TV-készülékét a Toshiba: [link]
- 3D-s tévézés különleges szemüveg nélkül: [link]
- Philips demonstrates 3DTV without 3D glasses [link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.