Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2) hcs57


hcs57
őstag

Most találtam meg a friss (73) fw-t a Philips oldalán... feltettem, de semmi érdemleges változást nem látok pillanatnyilag.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#3) magnum_pi


magnum_pi
tag

Sziasztok!

Vettünk egy UE-40C6000 LED TV-t és minden remekül működik, kivéve a pc-ről történő lejátszást. A kép pár másodpercenként érezhetően belassul, belaggol. Levettük a felbontást 1080p ről 900p-re (ez a laptop nativ felbontása) de hasonló az eredmény. Kicsit javult. A laptopon minden jól megy, szóval a gép biztos hogy elbirja (vga támogatással 20%on van a proci, anélkül pedig 60%on). Több filmet is megnéztünk. Blue-ray, sima mov, mkv, m2ts. Van esetleg valami tippetek? A HDMI kábel 1.3-as és elég jófajtának tünik.

Gigabyte P55-UD3 F4, i5-750 @3.67 B1, ASUS ATI 6870, 2x2024MB Kingmax DDRII 1333Mhz, Samsung 245B, Chieftec 450W + FSP VGA Booster x3, Ninja Plus rev 2, CM 690

(#4) theboobaq


theboobaq
aktív tag

Hello

Elhatároztam, hogy lecserélem a mostani braviámat egy jobbra.
Elsősorban a Full HD lenne a legfontosabb aztán meg az is hogy legyen benne MPEG4 Tuner. Továbbá szeretném, ha nem ilyen "zongoralakk" fekete (fat ps3 is ilyen) lenne. , jobban örülnék, ha valami olyan borítása lenne, ami nem sérülékeny. Az én szobám nem nagy szóval egy 32"-os LCD jó lenne meg azért jól jönne bele egy optikai hangkimenet de ez már mellékes. Szeretném ha Bravia lenne a következő tv is. Még gondolkozom, hogy megérné-e +100Hz-s tv-t venni. Volt 1-2 film, amibe a gyors jeleneteknél kicsit"kockásodott" a film úgy értem, hogy pl. elrepült egy repülő gyorsan akkor darabos volt kicsit. Ha ezt kiküszöböli a 120Hz, akkor mindenféleképp jó lenne.

Olyan 160-180 ezer forint között gondolkodtam természetesen Braviakat nézegettem. Jó lenne úgy megoldani, hogy kibővített garanciával.

Tanácsokat szeretnék kérni ezzel kapcsolatban. Esetleg ha tudtok ajánlani valamit az is jó lenne. Nem most veszem, meg majd lehet csak nyár végére lesz meg a pénz viszont jobb 1-2 dologgal tisztában lenni.

Köszi.

(#5) Ares_lovag


Ares_lovag
tag

hcs57:
igen az ábra hibás. Egy kábel ami áll több egymástól elszigetelt rézszálból RLC taggal írható le villamos szempontból. Persze több ilyen tag összege alkot egy kábelt. Párhuzamosan vezetők közte szigetelő dielektrikum az megfelel kondenzátornak. Kábe hossza esetleges felcsavarodása megfelel egy mini tekercsnek, és maga a vezeték anyaga peddig rendelkezik bizonyos ellenállással. Ezek ugyebár kis értékek, viszont a jel meg nagyfrekvenciás. Ergő csilapítás lép fel. Szólj ha vaalhol hibázok! Vagyis egy töblépcsős RLC feszosztó.

Ahogy leírtam a másik blogban a digitális jel éle gyakorlatilag végtelensok analóg komponensre bonthatók, hogy osztán ez az feszosztó mit szűr ki, mit nem csak műszerrel lehet megmondani.

Ez mennyire hat a képminőségre? Azt majd BBéci ecsetelte.igaz az nem vak teszt volt.

"Szép nap ez a halálra." -Az ész korszaka végetért, ez már a bírkák kora. beee-

(#6) zhagyma válasza Ares_lovag (#5) üzenetére


zhagyma
őstag

" ... a digitális jel éle gyakorlatilag végtelensok analóg komponensre bonthatók, hogy osztán ez az feszosztó mit szűr ki, mit nem csak műszerrel lehet megmondani. ..."

Az a digitális "négyszögjel" igazából trapéz, mivel a jel felfutás / lefutás (jelszintváltáshoz) idő kell. Gondolom "analóg jel" alatt periódikusan ismétlődő szinusz / koszinusz (90 fokkal eltolt fázisú szinusz) jelet értesz. Mert bármilyen periódikus jel leírható végtelen számú "szinuszos" és "koszinuszos" jel összege ként. Közelíteni lehet a mért jelalakot, mondjuk fourier sorral. HDMI esetén 50 ohm hullámimpedanciájú tápvonalnak tekintjük a TMDS jel átvitelére használt csavart érpárat. Olyan mint az UTP. Egyszer majd kipróbálom a HDMI-t ethernet Cat6 UTP kábelen. :)

" ... Ez mennyire hat a képminőségre? ..."

Széles határok között semmennyire. Piszkosul elromlhat az a "trapéz", rá sem ismernél az oszcilloszkop képernyőjén a jelalakra. Ennek ellenére a vevőoldalon a mintavétel pillanatában meglesz egy minmális jelszint az órajel le / fel futó élénél, így meg is van 100%-ban az átvinni kívánt információ. Remélem érthető volt ...

(#7) anrab válasza hcs57 (#2) üzenetére


anrab
addikt

de írtad a 75-öst is! azzal mi van?
vagy a tied a 7xxx? és nem 96xx?

[ Szerkesztve ]

(#8) hcs57 válasza zhagyma (#6) üzenetére


hcs57
őstag

Köszönöm a pontosítást... a négyszögjel a szinuszjel ellentétje akart lenni, de te ügyesen leírtad a lényeget.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#9) hcs57 válasza anrab (#7) üzenetére


hcs57
őstag

Nekem 32PFL7864H/12 van...

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#10) hcs57 válasza Ares_lovag (#5) üzenetére


hcs57
őstag

Amit itt ecsetelsz, az az analóg jelátvitelnél valóban észlelhető, de a digitális jelátvitel hibatűrő, és hibajavító.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#11) #40835072 válasza hcs57 (#10) üzenetére


#40835072
törölt tag

létezik szerkeztés gomb is! :R

(#12) prono


prono
csendes tag

Sziasztok,

Egy olyan kérdésem lenne, hogy mi a különbség a pfl8404 ill. pfl8404H/12 és talán van sima H-s is? Árban eléggé eltudnak térni ezért érdekelne a dolog.

Ezen kívül ha valaki tudja, kérem írja meg nekem, hogy a pfl8404 és pfl8684 között mi a különbség és megéri-e a felárat? Én egyről tudok: 8404-ben HD Natural Motion van, míg ha minden igaz akkor a pfl8684-ben meg Perfect Natural Motion.

Köszönöm

(#13) hcs57 válasza prono (#12) üzenetére


hcs57
őstag

a sima 8404 nem ide készült, ezért is olcsóbb. A másik kérdésedre részben megadtad a választ. a többi különbség a Philips oldalán megtalálható.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#14) hcs57 válasza #40835072 (#11) üzenetére


hcs57
őstag

Igen, de két különböző személynek válaszoltam.. vagy írtam volna egybe?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#15) prono válasza hcs57 (#13) üzenetére


prono
csendes tag

Köszönöm szépen a választ. Bár a választ részben megadtam a kérdésemre mármint a 8404 vs 8684, de sajnos azt nem tudom, hogy megéri-e 8684-re többet szánni ezek miatt?! Neked vagy valakinek van ebben tapasztalata?

Köszönöm.

(#16) hcs57 válasza prono (#15) üzenetére


hcs57
őstag

Nekem a 7864 és a 7404 között nem volt nagy különbség, ezért a 7864-et választottam. Mindenkinek magában kell eldönteni, hogy neki mi ér meg és mennyit. Van aki 50ezret fizet egy HDMI kábelért, akkor mit mondjak?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#17) anrab válasza prono (#15) üzenetére


anrab
addikt

nekem 8694-es van viszont nem tudom milyen a 8404. :D
a 8404 u.a. mint a 7404 csak ambilight-os, DLNA-s és van benne internet és widget. ez lett a 8xxx-es belépő szintű tv-je a philinek. majd később kiadták a 8654-8684-8694-et. ami egy ujjabb technika. inkább 9xxx-es széria mert azokban volt akkor még csak perfect natural m. ha átrakod Perfect pixel HD-ra a service-ben akkor látható is a külömbség mert ez csak ott van letiltva. nem rég visszaraktam Pixel precise HD-ra mert voltak gondok a csatornákkal és nem tudtam mitől lehett, ezért vissza raktam mindent gyárira, és megint észrevehető volt, most már a romlás.
de ha nem tudsz erről akkor az is tökéletes.
ennek van egy kistesója ami hcs57-nek van a 7864. ezzel ugyan az a helyzet mint a 8404-el.

(#18) Roba81


Roba81
csendes tag

Hello.kellene egy kis segitség mert van amit nem értek.Mi a különbség az analóg és a digitális tuner között,illetve a samsunl Le40B550 be milyen tuner van?illetve ez késöbb alkalmas lessz a digitális kábeltévézésre?előre is köszönöm a segitséget.

(#19) Roba81


Roba81
csendes tag

illetve még egy kérdés ki meiket venné meg?
Samsung Le40B550
SONY KDL-40EX402

főleg tv és film nézésre kell pc-ről szeretnék majd Blu-Ray filmeket nézni rajta.

[ Szerkesztve ]

(#20) #09634560 válasza Roba81 (#18) üzenetére


#09634560
törölt tag

Digitális tuner az digitális jeleket vesz a DVB szabvány szerint azaz 0kat és 1-ket,míg az analóg folyamatos adást vesz állandó sávszélességen. Igy a DVB-n 1 catornán belül több adás fér/férhet. A B550 el tudsz digitális adást venni. DVB-T az a mindigtv adásait veszi,ahogy eddig antennával(terrerisztikus),a DVB-C(cabel) pedig a kábelest,ha a szolgáltatód szolgáltat ilyet.. a 2 nem ugyanaz,így nem lehet összekeverni,más szabvány. A B550-ben mind3 tuner van. És alkalmas digitális tévézésre.

[ Szerkesztve ]

(#21) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok
Mennyire érdemes monitort használni tv-ként, TV tunerrel? A monitorok mintha olcsóbbnak tűnnének mint az LCD tv-k. A TV tuner az hogy megy? Kell hozzá TV tuneres monitor, vagy egy sima monitor elég, és külön hozzá egy TV tuner? És a koax kábeles antennát rádugom, és kész is?

(#22) nightshadow


nightshadow
veterán

LCD 40”-42” csoport teszt: [link]

A résztvevők:
1.LG Infinia 42LE7900
2.Philips 42PFL7404
3.Sharp LC-40LE700E
4.Sony Bravia KDL-40EX503

A Sony-t hozzák ki győztesen.

[ Szerkesztve ]

(#23) Roba81


Roba81
csendes tag

Köszönöm a gyors választ.és ez mit jelent akkor?
PCMCI kártyanyílás a digitális tunerhez

teljes mostmár a képzavar nálam:-)

(#24) dh66e válasza Roba81 (#23) üzenetére


dh66e
veterán

A szolgáltató által adott-pl.Mindig tv- előfizetői kártya fogadó nyílása.Azt nem tudom hogy a sonynál hogy van,mármint hogy kell e bele még modul is vagy csak a kártya.A kábel szolgáltatódnál járj utána hogy a digitális adásokat tudod e csak a kártyával venni vagy kell hozzá az általuk adott set top box.

(#25) Cyrin válasza nightshadow (#22) üzenetére


Cyrin
addikt

bizony, én is most ilyet vennék (illetve EX500-at 46-os méretben), számomra még nagy előnye a nem tükrös képernyő...

[ Szerkesztve ]

(#26) hcs57 válasza nightshadow (#22) üzenetére


hcs57
őstag

Nem sokkal jobb a Sony, viszont tőbb mint másfészer drágább. 1400 Fontért akár a 9xxx sorozatból is választhattak volna Philipset, akkor biztosan nem a Sony a legjobb.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#27) Cyrin válasza hcs57 (#26) üzenetére


Cyrin
addikt

valamit félrenéztél, az LG a másfélszer drágább..

[ Szerkesztve ]

(#28) Cyrin


Cyrin
addikt

ja, értem....

(#29) hcs57 válasza Cyrin (#27) üzenetére


hcs57
őstag

Bocs...

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#30) nightshadow válasza hcs57 (#26) üzenetére


nightshadow
veterán

Hát nem tudom, hogy honnan vetted az 1500 fontot, mert a tesztben a Sony mellett és a Philips mellett is 900 font szerepel. Itthon a Sony az argep.hu szerint 212k. A Philips 9-es sorozat pedig bőven 300k fölött van itthon, úgy hogy a két tévé, mármint a Sony EX500 és a Philips 9-es nem egy kategória. Idén egyébként a Sonynál az EX sorozat képviseli a belépőszintet, ami nem rossz egy ilyen kategóriájú tv-től.
Másrészt természetesen mindenkinek az a márka szimpatikus amelyik, de nekem feltűnt itt a Philipsnél, hogy pont az SD képminőséget kritizálja a tesztben. Egy másik tesztben pedig az 5604 SD képminőségével nem elégedettek. Itt a fórumon pedig nagyjából még mindig az az állítás áll, hogy a Philips a legjobb analóg SD-ben, jobb, mint a Samsung , vagy a Sony. Hát nem tudom, nálam ez az állítás kezd meginogni. Ezzel nem azt állítom, hogy rossz, csak nem jobb, mint a konkurencia, mint pl. Samsung vagy Sony.

(#31) sebipayne


sebipayne
tag

Megpróbálom újra bemásolni a szövegem a lezárt topikból (válasz hiányában):

Olvasgattam kicsit a fórumot, mert én is HDTV vásárlás előtt vagyok, és kíváncsi lennék mit ajánlotok.

32"-es 1080p-s tv-t szeretnék venni, elsősorban PC-s használatra (ez nagyon fontos lenne!!) és filmnézésre. A büdzséé max 150K körül.

Nem igazán tudom, hogy találok-e ilyen áron viszonylag színhelyes (vagy beállítható) tv-t, mert pl: videovágást (is) csinálnék rajta. A másik, meg hogy nincs rádiós billentyűm, egerem és nem tudom, hogy túl nagy lenne-e monitornak egy asztalon?

Amikről jókat hallottam az a Samsung LE32B650 és a Philips 32PFL7404H.

Voltam a Media Markt-ban, de olyan rossz promó videót nyomtak, hogy képtelen voltam hasonlítgatni a 32"-es tv-ket.

Alaposabban idáig a Samsung LE32B650-t tudtam kipróbálni. Érdekelne, hogy akinek ilyen tv-je van, az mennyire tartja gázosnak a látószögét? Leírások alapján szürkülnek a színek meg a fekete, de nekem a Media-ban annyira nem tűnt fel, bár nem is nagyon sasoltam.

Segítettek összekötni egy laptoppal, de a faszi tuti nem értett hozzá, mert a D-SUB-ra állította hogy digitális jelet nyom, én meg mondtam, hogy ez tévedés, na mind1...
A lényeg hogy PC-hez kötve D-SUB-on kicsit szellemképesnek éreztem a képet a jelveszteség miatt, hdmi-n meg nem tudtuk kitenni natív 1080-ba, valamiért fekete keretet hagyott (olyat olvastam, hogy lehet a frekvenciát kellett volna a laptopon megváltoztatni)

Vélemény? Ajánlás?

[ Szerkesztve ]

(#32) Cyrin válasza nightshadow (#30) üzenetére


Cyrin
addikt

A mostanában olvasott tesztekben a Samu SD képét is kritizálják (pl C650), viszont az EX-ről jókat írnak (egyenletesen jó teljesítmény).
De pl a nagyobb Sony modellekről pl. EX700 edge LED nem olvasni jókat, főleg háttérvilágítás terén, míg az 500-asnál kiemelik, hogy sikerült kijavítani a 2009-es tv-k hátérvilágítás egyenetlenségének problémáját.

(#33) kohary


kohary
csendes tag

Üdv!

Valaki tudna segíteni? Van egy Samsung LE-40M87BD-s full Hd tv-m. Idáig nem volt vele semmi gond, de most amikor bekapcsolom ( ha mondjuk éjjel nem nézem) kattog párat és mondjuk csak úgy 10-15 másodperc múlva kapcsol be. Ha folyamatosan használom akkor nem vettem ilyen problémát észre. Mi okozhatja ezt?

(#34) ORCA58 válasza Cyrin (#32) üzenetére


ORCA58
addikt

Nem tudom hol, milyen cikkben olvastad. hogy kritizálják az C650 SD képét, de számomra nem is ez a lényeg.
Nekem az van és meglepődtem, milyen szép az SD képe. kb 3,5-4 m-ről. A régi nagy képernyős CRT tv-met simán veri, pedig eddig nagyon meg voltam vele elégedve.
Ez kiemelten igaz a valószínűleg nem agyontömörített DVB-T vételnél (Néhány német nyelvű adó jön be nálam)
Tény itthon nincs más típus, amit mellé tehetnék összehasonlítani.

Az analóg adások is egész szépek rajta. (Ez nagyban függ a kapott jel minőségétől, nálunk jó a jel)

(#35) nightshadow válasza Cyrin (#32) üzenetére


nightshadow
veterán

Ez teljesen így van, ahogy írod, én is olvasgatom a teszteket. Nekem a problémám azzal van, hogy az előző megtelt LCD fórúmban, ha jött valaki tanácsot kérni, hogy analóg SD adást nézne többnyire, s hogy milyen tv-ét érdemes vennie, akkor jött a válasz, hogy Philipset. Se egy link, se egy hivatkozás ennek alátámasztására, mert ez így általánosságban nem igaz, mert minden márkának vannak jól sikerült, meg kevésbé jól sikerült típusai.

(#36) dh66e válasza ORCA58 (#34) üzenetére


dh66e
veterán

3,5-4 méterről mindegyik tévének szép a képe,na jó egy 60"-nál már lehet probléma.Azonban el kell fogadni azt is hogy nem mindegy milyen tuner van belerakva mert bizony nagyban befolyásolja a kép minőséget.Sokan nem értik hogy egy sony,sharp philips miért kerül annyiba amikor a samu,lg sokkal olcsóbb és több funkció is van benne.Valaki (át)látja valaki nem.Ezzel nem a samut és az lg szándékozom megbántani ás főleg nem az elégedett tulajokat.

(#37) anrab válasza ORCA58 (#34) üzenetére


anrab
addikt

"milyen szép az SD képe. kb 3,5-4 m-ről"
56"-os?
nekem 2m-ről jó. 42" analóg.

[ Szerkesztve ]

(#38) anrab válasza anrab (#37) üzenetére


anrab
addikt

és még így is csodálkozok hogy amit tavaly eladtam philit, 42"7613-t a havernak hogy milyen gyönyörű az SD adása. mert abban még nem volt DVB-C. veri a 42"8694-emet.
természetesen van egy-két adó ami még CRT-vel sem jó.

[ Szerkesztve ]

(#39) Retr0


Retr0
tag

üdv,
Anyukám szeretne egy új tv-t mivel a régi döglődik.
Hogy Plazma vagy LCD ugyan mindegy, egyszerű felhasználásra lesz.
A keret rá maximum 80e ft. Ebből minimum 60centis átmérőjű tv-t szeretnénk nézni neki.
Feltehetőleg elektro outletbe lesz megvéve, ha találunk valami jó akciót.
Mit tudtok ajánlani? Mire figyeljünk oda?
(elolvastam az 1. hsz-t)

(#40) anrab válasza Retr0 (#39) üzenetére


anrab
addikt

[link]
itt be tudod állítani a paramétereket és tudsz válogatni közöttük, hogy melyik szimpatikus.
vagy pedig nézz szét ITT

(#41) ORCA58 válasza anrab (#37) üzenetére


ORCA58
addikt

anrab és dh66e
40 colos
Azért írtam 3,5 4 métert, mert normál Tv nézés esetén onnan nézem. Ilyen a lakás ott az ülőgarnitúra
Csak HD anyag miatt teszek egy fotelt a szoba közepére.

Egyébként a fő különbség 2 méterről HD és digitális SD között az leegyszerűsítve, hogy HD esetén látom a koma zakójának anyagmintázatát, SD esetén nem azaz a HD sokkal élesebb részletgazdagabb. A színek gyakorlatilag azonosak. A TV2 HD adás esetén néztem ezt. Valamilyen rejtélyes oknál fogva a TV2 HD nálunk jelenleg nem kódolt, így van egy kvázi HD csatornám
Analóg csatornák.esetén már látható némi minőség romlás, hiszen már maga a sugárzott jel sem olyan stabil mint digitális jel esetén, de élvezhető.

A fent említett német nyelvű SD adásba pedig egészen közelről sem lehet belekötni

Az SD adásoknál az a legnagyobb gond , hogy a 16:9-es méretarányú képeket sajnos nem 16:9-ben adják tovább, hanem a 4:3-as ban. így a felső és alsó fekete csík is "hasznos" fekete sorokat tartalmaz. Azaz 16:9 re nagyítva a tényleges kép nem 576 sorból, hanem annak durván 2/3 részéből fog állni, ami szintén rontja minőségét. Magyarul még homályosabb lesz, ami közelről sokkal zavaróbb. 4:3-ba nézve pedig hülyén néz ki a képernyő közepén a kis kép.

(#42) dh66e válasza ORCA58 (#41) üzenetére


dh66e
veterán

Sokszor jobb az mpeg2 német földfelszíni mint az mpeg4 magyar(lásd:retek klub,tv2)SD adása.Viszont a 16:9 filmek,stúdió képek itthon már analógon is 16:9 képaránnyal adja az m1 .Végre valamiben beelőztük a nyugatot :D Digitálison meg a HD csatik is nyomják a 16:9 arányt,de ez műsor függő.
Lcd tv-nél a kardinális kérdés mindig az analóg adás milyensége mert a hd az már a boltokban kiderül, de az sd csak otthon.

[ Szerkesztve ]

(#43) anrab válasza ORCA58 (#41) üzenetére


anrab
addikt

"Tv nézés esetén onnan nézem. Ilyen a lakás ott az ülőgarnitúra"
így már jobb :)

(#44) Retr0


Retr0
tag

Sikerült találni egy helyi üzletben jó áron egy tv-t. méghozzá ezt: [link]
Ez most 84.990 Ft.
Ahogy nézem az árakat, egész korrekt áron van.

A kérdésem az, hogy ez mindennapi teljesen álltalános használatra (még dvd se lesz nézve rajta), mivel édesanyámnak lesz ajándékba megfelel e?
Kábeles tv adás lesz rajta. Okoz ez bármiféle gondot?

(#45) dabadab válasza Retr0 (#44) üzenetére


dabadab
titán

Teljesen alap TV, de amúgy teljesen rendben lévőnek látszik.

DRM is theft

(#46) Szögecs


Szögecs
csendes tag

Valaki esetleg? [link]

May the Force be with you!

(#47) #40835072 válasza hcs57 (#14) üzenetére


#40835072
törölt tag

akinek válaszolsz akkor írod hogy pl:

hello! vettem egy tvt ... stb..
és a másiknak is válaszol ugyan abban a hsz. ben hogy pl

hcs57: és írod neki amit akarsz...! :R

(#48) Ares_lovag válasza zhagyma (#6) üzenetére


Ares_lovag
tag

Értettelek. Tudom, hogy nem teljes négyszögjel. Volt szerencsém már párszor mérni.

"Ennek ellenére a vevőoldalon a mintavétel pillanatában meglesz egy minmális jelszint az órajel le / fel futó élénél, így meg is van 100%-ban az átvinni kívánt információ. "

Ez szép, meg jó, mégis képminőségbeli külömbségek vannak a kábelek közt.

"Szép nap ez a halálra." -Az ész korszaka végetért, ez már a bírkák kora. beee-

(#49) Z()L3 válasza Retr0 (#44) üzenetére


Z()L3
tag

Nekem is ilyen tv-m van. Nemrég szereztem be.
Én teljesen meg vagyok elégedve vele.

Az előzőhöz képes sokkal jobb. :D

Dvd lejátszóról azért szebb a kép rajta mint kábeltévéről :D

(#50) zhagyma válasza Ares_lovag (#48) üzenetére


zhagyma
őstag

" ... Ez szép, meg jó, mégis képminőségbeli külömbségek vannak a kábelek közt. ..."

A szabványnak megfelelő kábelek között nem lehet "általad" észlelhető képminőségbeli különbség. Ez a digitális technológia lényege. De nem szeretném elvenni az örömöd ...

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.