Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27101) sittes79


sittes79
addikt

A samu F5300 megéri a felárat a smart cuccok miatt? Van a fícsörökről valami leírás?

(#27102) ezso válasza Osynho (#27100) üzenetére


ezso
tag

Várjuk a beszámolót. :)

Havas utakon szeretek vezetni, mert olyankor a mazsolák nem jönnek ki, a "vérprofik" pedig már az árokban vannak...

(#27103) z123456789


z123456789
addikt

Sziasztok!

Bocsi hogy így betörök, de az milyen ajánlat, hogy :
Sony KDL 55 W 905 + KDL 40 R 470 = 2199 € ?

Nem nagyon mozgok otthon LCD témában. :F

[ Szerkesztve ]

(#27104) Ali100 válasza Osynho (#27100) üzenetére


Ali100
újonc

Szia! Megvetted a tévét? Kíváncsi lennék a véleményedre. Én is megnéztem reggel, de nem mertem megvenni, mert nem értek hozzá és nem tudtak információt adni.

(#27105) Márton


Márton
nagyúr

Üdv,

Az usb-s tv-k az mkv-t vagy az mp4-et viszik inkább?
Főleg a régebbiekre gondolok ugye. Nekem az mp4-et
kényelmesebb legyártani, csak nehogy legyen olyan tv,
ami mkv-t játszik, de az mp4-et meg nem szereti.
.
Csináltam egy rövid részletet, de mielőtt sokszorosítanám,
biztosra akarok menni, hogy a legtöbb tv-n kifogástalanul megy.
Megnéznétek a tv-n pendrive-ról vagy dlna-ról?
[link]

Formátum: 3D SBS és 50i(nterlace).
- felismeri-e a tv, szépen megcsinálja a deinterlace-t?
Sima, folyamatos 50Hz mozgást látni?
- elég kontrasztos a kép?
- lehet benne tekerni?
- hanggal is minden rendben?

köszi előre is! :R

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#27106) Osynho válasza Ali100 (#27104) üzenetére


Osynho
addikt

Üdv!

Igen, megvettem. Megnéztem a boltban is, de sok értelme nincs direkt neonfényben, mindenesetre rendben volt. Eddig itthon is tetszik, de várom, hogy besötétedjen, hogy kiderüljenek a dolgok (nincs redőnyöm :D)

A szervizmenüs kód nem működött, így a paneljáról nem tudok semmit. Az Universal Media Corporation (Szlovákia) a gyártó (összeszerelő). Mond ez valakinek valamit?

Kíváncsi vagyok, hogy milyen ez a tv egy másik, ismertebb típus mellett + érdekelne egy hozzáértő véleménye. Szóval, ha valaki Szombathelyi és benne lenne egy kis tesztelésben, az jelentkezzen! :)

(#27107) BFeco válasza Osynho (#27106) üzenetére


BFeco
aktív tag

Üdv!

Ezeket találtam. :D
Universal Media Corporation /Slovakia/ s.r.o.
BA50C209BFBQKUE898
Ez a kézikönyve?

Üdv,
BFecó

MRX33MG/A, 20XW0056UK, MQ1F3YC/A, SM-S908B/DS, GTR7 PRO 7940HS, XM22AL5S

(#27109) Ali100 válasza BFeco (#27107) üzenetére


Ali100
újonc

Szia!
Köszönöm az infót, igaz még nem lettem okosabb tőle, mivel nem nagyon értek hozzá. Egyébként lehet okosítani a tévét? Pl. Android 4.0 HDMI Mini PC Smart internet TV adaptor/Adaptor

(#27110) ezso válasza Osynho (#27106) üzenetére


ezso
tag

Sajnálom, hogy nem működött, de mivel nem Vestel termék, nem is működhetett. (úgyhogy, aki kérte és elküldtem neki a belépési kódot elnézést, sajnos nem működik)
Sok Blaupunkt tévém volt már és idáig mindegyik Vestel belsővel rendelkezett. (kivéve a képcsöves korszakot, akkor Grundig bélést kapott)
Ez valami új "fegyver" Blaupunkt márkanévvel, de még életemben nem hallottam róla és nem tudom milyen belseje lehet. :F

Havas utakon szeretek vezetni, mert olyankor a mazsolák nem jönnek ki, a "vérprofik" pedig már az árokban vannak...

(#27111) Osynho válasza BFeco (#27108) üzenetére


Osynho
addikt

Igen, még a tescoban rákerestem, ezt egyből kiszúrtam én is. :D

Az lesz a kézikönyv, csak rövidebb, amit kaptam. Gondolom pár nyelv kimaradt.

ezso: Azért köszönöm, hogy segítőkész voltál! :R

Ha egyéb ötlet felmerül, hogy deríthetném ki a panelt, szívesen megnézem (feltéve, hogy nem kell atomjaira bontanom. :D)

[ Szerkesztve ]

(#27112) BFeco válasza Ali100 (#27109) üzenetére


BFeco
aktív tag

MENU button and then 1 1 4 7 nem működik?
Itt olvastam a SW frissítésnél

MRX33MG/A, 20XW0056UK, MQ1F3YC/A, SM-S908B/DS, GTR7 PRO 7940HS, XM22AL5S

(#27113) Osynho válasza BFeco (#27112) üzenetére


Osynho
addikt

De ez működik! :C Köszi. Az én manualomban ez nem szerepel. És itt van egy egész jó menü, amivel pl a kép finomhangolását is el lehet végezni. Nagyszerű! :DDD

(#27114) BFeco válasza Osynho (#27113) üzenetére


BFeco
aktív tag

Szia!

:DD

Panel infót találtál?

MRX33MG/A, 20XW0056UK, MQ1F3YC/A, SM-S908B/DS, GTR7 PRO 7940HS, XM22AL5S

(#27115) Osynho válasza BFeco (#27114) üzenetére


Osynho
addikt

Nem. Illetve nem tudom melyik lehetne az. System infoban vannak dolgok, de nem értek hozzá.

Érdekes, hogy a háttérvilágítás szintjét is csak innen lehet állítani, a menüből nem.

Ezek micsodák?

(#27116) Ali100 válasza Osynho (#27115) üzenetére


Ali100
újonc

Szia! Nekem nem tűnt valami szépnek a kép, de azt mondták, hogy csak a videó rossz amiről ment a film. Milyennek látod a képet? Nem vibrál?

(#27117) Osynho válasza Ali100 (#27116) üzenetére


Osynho
addikt

Dehogy vibrál. :D Nálam is odahoztak egy noname dvd lejátszót, amit rákötöttek scart csatlakozóval és valami förmedvény videó ment :D Vittem magammal pendrive-on videókat, képeket, azt nézegettem.

(#27118) Ali100 válasza Osynho (#27117) üzenetére


Ali100
újonc

Köszönöm, ezt én is kipróbálom. Egyébként lehet okosítani a tévét? Pl. Android 4.0 HDMI Mini PC Smart internet TV adaptor/Adaptor

(#27119) Markizmark válasza Osynho (#27115) üzenetére


Markizmark
addikt

PWM - impulzus szélesség moduláció. Sima fesz szabályzás helyett inkább egy fix feszültséget adnak neki jelen esetben 160Hz-en szaggatva, ezzel variálva a fényerőt. Telóm pl 140Hz-es. Bővebben itt olvashatsz róla: [link]

A többit nem tudom mi. :D

Amúgy mivel lehet belépni egy F6400 szerviz menüjébe?

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#27120) BFeco válasza Osynho (#27115) üzenetére


BFeco
aktív tag

Szia!

Alaplap (MSD309.B81X) valami hasonló lehet.

MRX33MG/A, 20XW0056UK, MQ1F3YC/A, SM-S908B/DS, GTR7 PRO 7940HS, XM22AL5S

(#27121) BFeco válasza BFeco (#27120) üzenetére


BFeco
aktív tag

MSD309.B81X "klón"

MRX33MG/A, 20XW0056UK, MQ1F3YC/A, SM-S908B/DS, GTR7 PRO 7940HS, XM22AL5S

(#27122) ko1122 válasza BFeco (#27121) üzenetére


ko1122
tag

a Kontraszt elég alacsony: 6000:1
képfrissítés szintén alacsony: 60Hz
energiavámpír (: 145W

Nekem nagyon úgy fest (talán nem is számítottam másra), hogy egy kifejezetten elavult technológiát képvisel vonzóan alacsony árral, leginkább a nagynak mondható kijelző miatt tűnhet "kihagyhatatlan" ajánlatnak.
Én egy LG 42LA640S 107cm készülék szomszédságában tudtam összehasonlítani őket, a Blaupunktnak nagyon vérszegények voltak a színei. Szemmel látható volt a minőségbeli különbség az LG javára, amin persze egyáltalán nem csodálkoztam. Érdekességnek jó volt. Én a magam részéről napi használat esetén hiányolnám a Blaupunktból a Smart adta lehetőséget, a Wifis mintavételezést egy server háttértárról, az élénk színeket, szemkímélő képfrissítést.
Ami esetleg mellette szól, nagy kijelző (persze ha csak emiatt van rá szügsége valakinek, és nem pedig egy mindennel felvértezett 100Hz-s TV-t szeretne)

(#27123) s110r válasza ko1122 (#27122) üzenetére


s110r
csendes tag

Szia, biztos valami régebbi technika új köntösben. Viszont a 145 W-ot és a 60 Hz-et hol találtad?
A német oldalakon A+-nak írják 65-70 W teljfelvétellel, és 100 Hz képfrissítéssel.

(#27124) ko1122 válasza s110r (#27123) üzenetére


ko1122
tag

az alaplap leírása ezeket a paramétereket tartalmazta. onnan olvastam, nem a bolti készüléken.

(#27125) Ali100 válasza ko1122 (#27122) üzenetére


Ali100
újonc

Köszönöm! Valójában csak időnként tévézem és egy kütyüvel amit az előző levelemben írtam, az Androidos rendszert lehet használni rajta. Igazából nagy tévét szeretnék, de nincs szükségem a legjobb gépre. Mi sem bizonyítja jobban, hogy egy régi Sony tévét használok. Továbbra is tanácstalan vagyok.

(#27126) s110r válasza ko1122 (#27124) üzenetére


s110r
csendes tag

Szerintem a szemet a fény villódzása fárasztja, márpedig az egyik fenti képen azt látni, hogy a háttérvilágítás 160 Hz-en dolgozik. Ez se nem 100 Hz, de nem az általad említett 60 Hz. /hanem az összege ;) / A képfrissítés megint más nem? Az LCD-k nél egyrészt van az LCD panelen a képtartalomnak egy frissítési rátája, és van külön a háttérvilágításnak. Hogy ez egyforma-e, nem tudom.

(#27127) ezso válasza ko1122 (#27122) üzenetére


ezso
tag

Bocs, hogy megint belevau, de:

a Kontraszt elég alacsony: 6000:1
Igen mert statikus (valós) kontraszt van megadva, amit eddig a Vestelen kívül nagyon kevés gyártó tesz meg.
Csak a dinamikus kontrasztot szokta megadni, ezek a milliós számok, meg a megfoghatatlan "High kontraszt, Mega kontraszt". Ráadásul a gyártók különböző képpen mérik az adatokat, így ez nem reális érték.

energiavámpír (: 145W
Jajjj :W Egyes tévék hátulján azt tüntetik fel, mennyi lehet a maximális áramfelvétel.
Magyarul, dinamikus állásban, full fényerőnék, full hangerőnél, némi ráhagyással ennyit tudna felvenni, de az átlagos és valós áramfelvétele ennek a 1/2 - 2/3-ad része, beállítástól függően.

Nyilván kínai belsővel és display-el nem a csúcskategóriát képvisel, de ha nem rettenetes a képe, az ára nagyon jó.

Havas utakon szeretek vezetni, mert olyankor a mazsolák nem jönnek ki, a "vérprofik" pedig már az árokban vannak...

(#27128) Osynho válasza ko1122 (#27122) üzenetére


Osynho
addikt

- A kontraszt minden lcd-n alacsony, hogy mit hazudnak a gyártók és milyen eletrkonikus trükkökkel (dinamikus kontraszt) oldják meg a dolgot, az más kérdés. Sokszor többet árt, mint használ. Tehát engem nem nagyon érdekel a ráírt szám.
-Képfrissítés alacsony. Persze, belépő kategóriás lcd. A valós 100hz-es 40"-osok drágábbak, mint ez. És az ugye -10".
-Fogyasztás: 65, ill 95W (gondolom átlagos, max), A+ besorolás. Nem olyan sok. A te adataid nem tudom honnan valók. :U De ez nem is igazán érint, havi + pár száz forint nem a világ.

"hogy egy kifejezetten elavult technológiát képvisel vonzóan alacsony árral"

Ahogy a többi "márkás" gyártó terméke is. ;) A jó tv drága. Ezt el kell fogadni. Ez meg olcsó, de nagy. :D Eddig elégedett vagyok vele, de mint írtam, kíváncsi vagyok, hogy néz ki mellette egy ismertebb gyártó hasonló árú készüléke, de egy komolyabb tv mellé is odatenném, hogy lássam a gyengeségeit.

"Én egy LG 42LA640S 107cm készülék szomszédságában tudtam összehasonlítani őket, a Blaupunktnak nagyon vérszegények voltak a színei. Szemmel látható volt a minőségbeli különbség az LG javára, amin persze egyáltalán nem csodálkoztam."

Milyen beállításokkal nézted, milyen forrást és milyen környezetben? Ugye nem a neonrengeteg alatt próbáltál véleményt alkotni? A képi beállítások hogy néztek ki az egyes tv-ken?

Az az LG tv egyébként 30 ezerrel drágább és 8"-al kisebb. Valamit valamiért. Nekem nem kellenek a smart funkciók, nem kell wifi, semmi ilyen (szerintem) hülyeség, a 3D se izgat. Így ezt jó vételnek gondoltam. Lehet idővel megbánom, lehet, hogy nem. Öcsémnél láttam 50"-os tv-t, tudtam milyen is a rendes méret. Minimum 40"-ban gondolkoztam, aminél kisebb tv-t hd tartalmakra nem érdemes venni. Aztán végül ez lett. :)

(#27129) Revolit válasza Osynho (#27128) üzenetére


Revolit
senior tag

Milyen tévéről van szó, Tesco, Auchan újságban nem találok semmi olcsó nagy no-name tévét :DDD

(#27130) spirit007 válasza Osynho (#27106) üzenetére


spirit007
senior tag

Eddig itthon is tetszik, de várom, hogy besötétedjen, hogy kiderüljenek a dolgok (nincs redőnyöm :D)

Kíváncsian várom a "tartós" teszt eredményét.
Lehet én is veszek egyet.

ezso #27061 "Ebben a topicban sajnos annyira át van mosva az emberek agya, hogy csak Samu és Lg létezik, a többi "szar, meg kínai", hogy reális objektív választ nem fogsz kapni."
...és ez már évek óta így van :)
Volt nagy hápogás mikor a teszkós akciós JVC TV-ről kérdeztem... ami azóta is (2,5 év) hiba nélkül teszi a dolgát

(#27131) Osynho válasza Revolit (#27129) üzenetére


Osynho
addikt

Tesco

spirit007: írok majd. ;)

[ Szerkesztve ]

(#27132) MM


MM
őstag

Sziasztok!

Az alábbi kérdésben kérnék tőletek segítséget:

Egy ismerősöm 50" LCD tévét keres, kritériumok:
- "szép képe legyen" - jó mozgáskompenzációval
- aktív 3D
- lehetőségekhez képest mindent játsszon le USB-ről, ha lehet .mkv-kat is bármilyen jelenlegi kódolással, 3D-t is
- falra szerelhető

Létezik ilyen TV?
A Samsung 50F6800-at nézte, max. hasonló árban bármi érdekes lehet, márka lényegtelen. TV kinézetre is hasonló a cél, a láb lényegtelen.

(#27133) mayday00 válasza MM (#27132) üzenetére


mayday00
őstag

Kizárólag csal lcd érdekli? :U

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#27134) MM válasza mayday00 (#27133) üzenetére


MM
őstag

Igen, plazma nem.

Ha az F6800 minden szempontból jó, akkor az is lehet, az egyetlen kérdés, hogy média szempontból megfelel-e a kívánalmaknak.

(#27135) spirit007 válasza Osynho (#27131) üzenetére


spirit007
senior tag

Köszi várom!
Két dolgot elfelejtettem még kérdezni; mennyi gar. van a TV -re, valamint ki garantál a tesco global zrt vagy valami külsős beszállító?

(#27136) Lackó86


Lackó86
tag

Sziasztok!

Hogyan lehet külső vinyóról lejátszani mkv-t. Igazából a lejátszás az megy csak nem tudok nyelvet váltani. :(
köszi!

jambi

(#27137) Osynho válasza spirit007 (#27135) üzenetére


Osynho
addikt

Összességében tetszik még most is. Sötétben van bevilágítás a sarkokban, hála az edge lednek, de ez csak full fekete képnél és töksötétben zavaró. A színei kicsit műviek, még állítgatok rajta (bár ez csak viszonyítás kérdése, én a monitoromhoz tudom hasonlítani).

1 év tesco garancia van rá, de elvileg lehet bővíteni, meg írok majd a gyártónak, hátha van gyártói garancia is.

(#27138) BBéci válasza z123456789 (#27103) üzenetére


BBéci
titán

Ha van kidobni való pénzed, akkor remek ajánlat. :K

Viccet félretéve, a W905 nem rossz TV, bár vannak furcsaságai, éppen olyan van nálam és ha 500 euróért eladod a mellé kapott kistesót, egészen elfogadható árra jön ki az 55 colos. Más kérdés, hogy annyiért, illetve jóval olcsóbban, inkább vennék ST60-at.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#27139) BBéci válasza MM (#27132) üzenetére


BBéci
titán

Nem létezik olyan TV, amelyiknek a beépített lejátszója mindenféle filmmel megbirkózik. Arra még az asztali médialejátszók sem képesek, csak a HTPC-k.
De a belső médialejátszók kép- és hangminősége sincs egy szinten a középkategóriás, pláne az annál komolyabb tévékkel. Aki picit igényes, vesz egy célhardvert.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#27140) s110r válasza Osynho (#27137) üzenetére


s110r
csendes tag

Szia Osynho, én is vettem egyet tegnap, éjjel be is üzemeltem. Miután egy 82 cm-es Sony WEGA síkképcsöves 100Hz CRT helyére tettük be, a képminőségről annyit csak, hogy tipikus LCD-s, de a komolyabb állítgatásig nem jutottam el.
A MinDigTV összes csatornáját behozta, persze a HD adókon hiába van kint a HD logó, az éppen sugárzott műsor általában nem az. /hasonlat: mintha DVD lemezre átjátszanék egy VHS felvételt. Ha visszanézem, tényleg DVD-t nézek, de a rögzített műsor minősége VHS./
Milyen műsorok vannak tényleg nagyfelbontással sugározva a magyar állami adókon?
Még nem kerestem, hol lehet a csatornákat sorbarendezni, remélem lehet!
Persze nem pontosan azt a típust adták, mint ami az újságban, ill. a számlán/garancialevélen van...
Az újságban 209-es a típus, amit kaptam az 211-es. Nem tudom mi lehet a különbség.
A győri áruház 15 db-ot kapott, és du 4-re már csak 5 db volt, amiből én és még két másik vásárló elvittünk kapásból 3-at.
Próbáltál már DTV műsort USB-keresztül felvenni vele?
DVD-vel még nem próbáltam a képét, régebbi a lejátszónk, HDMI nincs rajta, csak komponens kimenet. Remélem nézhető lesz, a SCART képére is kíváncsi vagyok.
A felépítése masszívnak tűnik, a lába stabil, nem nyeklik ide-oda, mondjuk az üvegtalp felcsavarásánál picit kellett játszani, mert 5-ből 2 lyuk nem illeszkedett pontosan.
Egyelőre tetszik összességében, jó, hogy van rajta hálózati főkapcsoló, amivel teljesen áramtalanítható a TV. A+ kategóriás, 65 W telj. felvétel.
Ha fali konzolon lesz később, nem tudom mennyire lehet majd könnyen hozzáférni a csatikhoz hátul.
Mennyibe kerül egy fali konzol? Mondjuk házilag sem lehet nagy feladat összerakni egyet, majd meglátom.
Egyelőre ennyi elsőre. :)

(#27141) s110r válasza Osynho (#27137) üzenetére


s110r
csendes tag

Esetleg megoszthatnád majd velünk, hogy milyen képbeállítások mellett döntöttél. Én szeretném a lehetőségekhez mérten minimálisra csökkenteni az LCD-s harsányságát a képnek - jobb kifejezést nem tudok rá... A zajcsökkentést milyen beállításon használod? :U

(#27142) Watt25 válasza s110r (#27140) üzenetére


Watt25
veterán

HD műsorokat általában jelzik az EPG-ben. De pl. F1, meg általában a sportműsorok, Hacktion, vagy pl. M2-n is van néhány HD mese, pl. Mumin-völgy. :)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#27143) tPedro_


tPedro_
őstag

Ezzel kapcsolatban tud valaki tanacsot adni? Koszonom. :R

(#27144) MM válasza BBéci (#27139) üzenetére


MM
őstag

Rendben, köszi!
Itt a cél az, hogy ne legyen semmilyen "külső" hardver, csak a TV a falon.
Valószínűleg marad akkor az F6800-as.

(#27145) Ali100 válasza s110r (#27140) üzenetére


Ali100
újonc

Sziasztok! Én is beszereztem egy példányt. Az utolsót hoztam el, szerencsére elrakattam. Egyelőre tetszik, de nem igazán tudom a képméretet beállítani. Vagy nem látszik a kép 1 része, vagy az 50" helyett kb csak 40" használ. Alul is van fekete sáv. Lehet, hogy csak én vagyok béna, de más beállítást nem találtam.

(#27146) BBéci válasza MM (#27144) üzenetére


BBéci
titán

Akkor nem fogod soha megtudni, milyen képminőséget tudna nyújtani a tévéd, tehát kihasználatlan lesz a képességeinek egy része, ami miatt drágább például az F6100-nál. :(

(#27145) Ali100
Mit nézel rajta?

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#27147) MM válasza BBéci (#27146) üzenetére


MM
őstag

Nem, de azért, mert nem az én TV-m lesz... én PC-ről használom :)

(#27148) BBéci válasza MM (#27147) üzenetére


BBéci
titán

Nagymamám mondta mindig, amikor valamit alaposan elhibáztam: hülyeség ellen nincs orvosság.

Idézet egy fórumtárs hozzászólásából, aki hónapokig tiltakozott a külső médialejátszók szükségessége ellen.
Szóval üzenem, hogy mea culpa, mea maxima culpa azoknak akik eddig mondták nekem, hogy VT-hez kell a normális lejátszó - hát nem hittem volna soha, hogy ennyit számít!!! Ki merem jelenteni, hogy az összes TV-ből ki kéne FW-ben tiltani a média playert, mert elhiteti veled, hogy van és nem mész el venni és csak telnek a napok és azt hiszed minden oké, pedig a TV tudásának csak a 75%-át látod.... Ha van annyi.
[link]

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#27149) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

LG 32LN5400 van ilyen metroban 80k-ért, megéri a pénzét vagy inkább Samsung F5000?

(#27150) Myair


Myair
tag

üdv

Tudnátok ajánlani 82"es TV-ket 50k/db áron? egyáltalán lehet kapni ennyiért újonnan? Üzenetben jöhetnek a válaszok. Köszi

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.