Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  DC++ topik

Hozzászólások

(#651) Integra válasza Horny256 (#634) üzenetére


Integra
titán

tűzfal ZA 4.5 pro
íntivirus: TrendMicro IS 2004

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#652) zoli58 válasza d-boy (#650) üzenetére


zoli58
tag

Persze
pont olyan, mintha nem lenne router-ed, hanem csak simán ADSL modemmel mennél fel a netre
azaz mondhatni ez a standard állapot, a + biztonság, amit a router nyújt, az hiányzik
de ha valaki tudja, hogy nekem miért nem ment csak a virtual server-rel (a beállítások rendben voltak), akkor nagy örömmel venném, ha megosztaná, mert azért én is jobban örülnék, ha a DMZ nem lenne engedélyezve

amúgy egy totál elszigetelt rendszerről DC-zek, tehát csak ez van ''veszélyben'', és image-ről 10 perc alatt helyre tudom állítani, ha kell :)

(#653) Fred23


Fred23
nagyúr

Tud valaki mondani nekem egy viszonylag friss,és bugtalan DC-t,amivel beengednek a nagyobb HUBokra is.Elegem van mindből a 306-tól kezdve,pedig már a DH is napok óta elérhető,csak 2 óra után a mostani 403asom kilép.Vagy próbáljak BCDC-t ? Az jobb ? Vagy mit ?

(#654) Cathfaern válasza Fred23 (#653) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nekem az CZDC++ jött be legjobban, ebből a legfrissebb a 0.403[E], ez már elég stabilnak mondható (a [D] nagyon bugos volt)

(#655) Fred23 válasza Cathfaern (#654) üzenetére


Fred23
nagyúr

Köszi,kipróbálom.De ezekbe bele lehet halni.

(#656) jozsak


jozsak
csendes tag

a dc++ 3.06-os a legjobb az újjabak már gagyik !!

Az élet egy kurva szar játék,de rohadt jó a grafikája :)

(#657) Zsotie válasza Fred23 (#653) üzenetére


Zsotie
tag

Nekem eddig a neXtDC jött be legjobban.
Gyors, nem terheli a procit, tud több szálon letölteni (habár DVD iso-nál nekem egy párszor hibázott, de 6-700 megánál nem).
A Koli-ra nem mehetsz be vele.

486DX2 - 66, S3 Trio 1MB, 20MB WD, Win 3.11

(#658) VladimirR


VladimirR
nagyúr

azt mondja meg valaki, hogy miert van az, hogy miutan kileptem a dc-bol, a futo processek kozt meg ott van, es a feltolteseim is mennek tovabb par percig...:F

(#659) Mag válasza VladimirR (#658) üzenetére


Mag
senior tag

Ujabb ok hogy miért fékeljek : )))

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#660) VladimirR válasza Mag (#659) üzenetére


VladimirR
nagyúr

STFU

(#661) Mag válasza VladimirR (#660) üzenetére


Mag
senior tag

VladimirR én is !

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#662) VladimirR válasza Mag (#661) üzenetére


VladimirR
nagyúr

melegfront van?

[Szerkesztve]

(#663) Mag válasza VladimirR (#662) üzenetére


Mag
senior tag

ha-ha-ha

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#664) _cirmos_


_cirmos_
őstag

halihó!

az az én nagy problémám, hogy a ZoneAlarm tűzfalon nem jut át a dc++ keresője. a letöltés nem probléma, de ha rákeresek valamire akkor addig nincs találat amíg ki nem lövöm a tűzfalat. találkozott már valaki ezzel? van megoldás? előre is köszi!

(#665) Tithian válasza Cathfaern (#654) üzenetére


Tithian
őstag

Elég sok helyen bannolnak érte :(

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#666) Mag válasza _cirmos_ (#664) üzenetére


Mag
senior tag

Bővebben: link

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#667) VladimirR válasza Tithian (#665) üzenetére


VladimirR
nagyúr

valoban? miert?
tobb hub is kimondottan ajanlja...:F

(#668) vicces válasza Mag (#659) üzenetére


vicces
addikt

küldd át a receptet!!:D

..

mióta 1 órát hash-el a dc, valahogy nem szimpatikus. nem tudom miért kell ezt erőltetni. kb 1 évig( 24/7 ) futott a dc nálam, és soha nem volt vacak fájl az eredmény. igy viszont csak a winyomat csesztetik feleslegesen. na meg az idegeimet :(

:)

(#669) Mag válasza vicces (#668) üzenetére


Mag
senior tag

Hát még gondolkozom hogy , hogy legyen.Mert ez a tehnika annyia a végső legfapadosabb megoldás, hogy ez ellen semit(najo ,majdnem semmit )se tudnak tenni a progiirok.

És nemtom jo 5let-e ha szétkürtölöm. Múvit már csináltam rola, haverok persze kaptak belöle : ))

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#670) VladimirR válasza Mag (#669) üzenetére


VladimirR
nagyúr

kuldd, at ide is, kisdobos becsszavamra nem mondom el senkinek

(#671) vicces válasza VladimirR (#670) üzenetére


vicces
addikt

Mag állandóan dicsekszik, hogy igy meg ugy, sőt fel is szólitott már, hogy mi is fékeljünk:DD;
most meg nem akar segiteni.
ki hallott már ilyet? :Y

[Szerkesztve]

:)

(#672) Club


Club
őstag

Nálam van az ADSL modem:D
Ma este élesítem, és irány a Dc.
Most kellene nekem segytság.
Tűzfalból egyenlőre 2 db, Zonealaram, és Keryo lesz fent.
A hétvégén megjön a Router, na akkor majd azt is segyteni kellen beállítani:)
Látom itt már sokan értetek hozzá, segytene nekem valaki mit, honnan töltsek le, ill, mit hogyan állítsak be?
Ill valami emberi korlátozás is kellene, hogy ha tőlem töltenek le, ne legyek nagyon lassú:D
Tenksz előre is.

(#673) Matr x válasza vicces (#668) üzenetére


Matr x
aktív tag

Csak egyszer csinálja.

A hashelés miatt, ha jól csinálod, nem tudsz rossz forrást felvenni, nem rontod el a fájlt (mondjuk nekem még a nextdc-vel se rontott, pedig az nem támogatta...)

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#674) _cirmos_ válasza Mag (#666) üzenetére


_cirmos_
őstag

a gond csak az, hogy nekem sima ZoneAlarm-om van, és abban nincs custom settings mint a pro-ban. de ha jól értem akkor portot jelölök ki a dc++-ban, és arra engedélyezem az udp-t a tűzfalnál. de ugye az ip-t nem kell mindig beírni dc++-ban? elég a portot kijelölni, ugye? mondd hogy jól értettem. eléggé spóroltál a karakterekkel... :F

(#675) Mag válasza _cirmos_ (#674) üzenetére


Mag
senior tag

A képen látszik hogy ha fix az ip-d akkor elég 1x kitölteni(DC++ba).
Illetve ha ADSL vagy és változik akkor mindig az aktulis ip-de bele kell irni a DC++ ba. Portot egyszer beirod (DC++ba) ,és a tüzfalba is ,és ugy hagyod.
Ezt csak a PRO-ZA val lehet ,tehát cseréld le a simádat!

[Szerkesztve]

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#676) Haok


Haok
tag

EZ a hibaüzenet mit jelent??? Tudja vki? Ha rákkattintok az az OKra, akkor bezárja a dc-t stb... De ha nem kattintok, akkor megy a dc simán, akár napokig is...és amit letölt azsem hibás, szal mintha nem is lenne hibaüzenet...

http://free.x3.hu/avatarkep/DcBug.JPG

válaszokat előre is köszönöm

---===Győzelem a fontos, és ahhoz kell a részvét....Görbüljön a BOT===---

(#677) Tithian válasza VladimirR (#667) üzenetére


Tithian
őstag

Hazánkban igen, de külföldi hubokon nem egy
CZDC is *blablabla*, get a clean version...
üzenetet kaptam tempbannal kísérve. Hogy miért :F? Pedig szerintem semmi kivetnivaló nincs benne.
Vagy a le-fel sebessészabályozás lehetősége miatt tiltanák itt-ott:F

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#678) VladimirR válasza Tithian (#677) üzenetére


VladimirR
nagyúr

hogy a claen version azt jelenti, hogy a sima dc++ -opn kivul semmilyen mod-ot nem turnek meg:F

(#679) Club


Club
őstag

Hát köszi srácok.:(
Mondjuk nem erre a nagyon + hozzállásra számítottam, de sebaj.

(#680) VladimirR válasza Club (#672) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ahalyett, hogy felhaborodnal, mondjuk olvass vissza
mit tolts le: ezt neked kellene tudni
honnan: a topic elejen volt maar, de:
---------------------> Nemzetközi publikus hublisták:
http://dcgui.berlios.de/PublicHubList.config.bz2 http://www.hublist.org/PublicHubList.config.bz2
http://www.1stleg.com/PublicHubList.config http://free.x3.hu/bflash/PublicHubList.config
http://www.dcinfo.org/publichublist.config.bz2 http://www.imperialnet.org/PublicHubList.config.bz2
---------------------> Magyar publikus hublisták:
http://www.dcinfo.org/hungaryhublist.config.bz2 http://dcinfohublista.dyn.hu/hungaryhublist.config
http://free.x3.hu/bflash/HungaryHubList.config http://vnet.hu/csonti1/hublist.config
http://b-team.tx.hu/publichublist.config
innen valaszd ki a neked tetszot (pl. matrix, koli, indep)
korlatozas: azt nem szabad, de ha elmondod milyen neted van (azon felul, hogy dsl), akkor lehet javaslatokat is kapsz
tuzfalbol minek 2?
a tobbit kesobb, ha eazekre valaszolsz

(#681) vicces válasza Club (#672) üzenetére


vicces
addikt

tüzfalból elég ha 1-et használsz:)
a routert szerintem hihetetlen egyszeren be tudod majd konfigolni. :))
a limtről annyit, hogy van már limiltes dc, mihez nem kell külön progikkal szenvedni :D

:)

(#682) Club válasza VladimirR (#680) üzenetére


Club
őstag

Először is:
Nem háborodtam fel, csak azhittem valaki válaszol, és látod most kaptam választ:)
A 6** hozzászólásos topicot meg valahogy ninsc ekdvem végigbányászni.
Én értem hogy ezek a hub-listák.
De pl magát a kliens progit honnan tudom letölteni?
2 tűz fal azért, mert kell:D
Nagyjából ennyi.

(#683) Club válasza vicces (#681) üzenetére


Club
őstag

Ezt hol találom meg?'' limtről annyit, hogy van már limiltes dc''

(#684) zoli58 válasza Club (#682) üzenetére


zoli58
tag

pedig ha választ akarsz kapni a kérdéseidre (úgy általában), akkor legalább két dolog szükséges, mivel azt azért nem várhatod el, hogy a topic lakói naponta n-szer válaszolják meg ugyanazokat a problémákat:
— igenis vedd a fáradtságot és olvasd végig a topicot
— kulcsszavak alapján keress rá rokon topicokra és azokat is olvasd végig
—önállóan is lehet keresgélni pl. a Google-n, ahová ha beírod, hogy DC++, több ezer találatot kapsz magyarul is
— ha mindezek után nem kaptál választ, akkor kérdezz
(legalábbis én így szoktam)

(#685) d-boy


d-boy
senior tag

Lökjetek már valami jó kis svéd hubcímeket nekünk, ahol mindenkinek ilyen LAN T3-ja van :D

If you understand or if you don't, If you believe if you doubt! There is a universal justice, and the eyes of truth are always watching you.

(#686) d-boy


d-boy
senior tag

mielőtt leszidnátok nem publikus hublistát gondoltam, csak ha van valakinek egy jól bevált hubcíme, és megosztaná velünk, annak megköszönném :)

If you understand or if you don't, If you believe if you doubt! There is a universal justice, and the eyes of truth are always watching you.

(#687) Haok


Haok
tag

KÜlföldi hubokon nemkell T3 asnak lenni...én dsl estől és kábelestől is szoktam húzni 50-60 kb/sec el is

---===Győzelem a fontos, és ahhoz kell a részvét....Görbüljön a BOT===---

(#688) panizzi


panizzi
aktív tag

rollback inconst.....-et ír ki, mikor folytatni akarom a letöltést

volt egy áramszünet (kib@&Đ[ÄĐ[đĐđott elmű)

mit tegyek, hogy folytatni tudjam ??

no limit

(#689) VladimirR válasza panizzi (#688) üzenetére


VladimirR
nagyúr

a hiba oka az, hogy gondolom tobb forrast adtal meg, s mikor megszakadt a toltes, masik helyrol probalta tolteni, ahol azonban nem 100% ugyanaz a file van meg, ezert kicsit mindig visszateker, hatha ott mar ugyanaz lesz
erre valo a tth (hash), mivel ez alapjameg lehet allapitani, hogy ket (tobb) file byte-ra pontosan ugyanaz-e
ha alternativak utan kutatsz, mindig tth alapjan keress
hogy folytatni tudd, az eredetin kivul minden egyeb forrast tavoliits el az adott file-rol

(#690) Trak válasza VladimirR (#689) üzenetére


Trak
addikt

Ez nem feltétlenül igaz. Áramszünetnél fagyásnál csinálhat ilyet akkor is, ha csak egy embertől szedte (tapasztalat). Ilyenkor le kell vágni vlamennyit a file végéből, és elvileg jó lesz (néha nekem így sem ment, de sokszor igen). Van egy pár kb-os program erre, csak most ne mjut eszembe a neve (kicsit késő van). Holnap megírom. Ja igen, a progi csak filmnél működik.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#691) panizzi


panizzi
aktív tag

cut off a progi neve

úgy néz ki, hogy nem működik iso alatt

no limit

(#692) panizzi


panizzi
aktív tag

nos, mégis működik :D

csak jó sokat kell lecsapni a végéről ...

itt a progi : Bővebben: link

no limit

(#693) VladimirR válasza Trak (#690) üzenetére


VladimirR
nagyúr

fat32-t hasznalsz? mert ntfs-nel elvileg nem szabad ilyet csinalnia:F

(#694) panizzi


panizzi
aktív tag

fat32

akkor hál'istennek :D

no limit

(#695) VladimirR válasza panizzi (#694) üzenetére


VladimirR
nagyúr

laistennek:F
ugy ertettem olyat nem szabad csinalnia, hogy elrontja a file-t egy aramkimaradas/reset miatta

(#696) Trak válasza VladimirR (#693) üzenetére


Trak
addikt

NTFS.
Nekem eddig 2-3x volt csak ilyen szerencsére.
Elvileg lehet, hogy nem csinálhat, de ezt mond el neki is:)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#698) VladimirR


VladimirR
nagyúr

ha ilyen stilusban irsz, itt is elerheted, hogy kivagjanak;] - egyebkent ha jol sejtem, ott is a stilusoddal lehetett a gond, mert eddig nem lattam olyat, hogy valakit azert vagtak ki, mert kulturaltan elmondta a velemenyet (gy.k.: a ''szar a 2k, meg az xp is fos'' nem epp kulturalt velemennyilvanitas)
btw op mem tudja megszkitni a letoltesed, azt csak az tudja akitol toltesz, illetve Te tudod
viszont uj letoltest nehez lesz elinditanod;]

(#699) rgb7


rgb7
tag

minek indítanék újat, még lenem jön az aktuális file (kb.5 óra), addig nem piszkálom! amúgy csak annyit írtam, hogy az xp egy 0, de a lamer op kivágott, de ezzel nem tett semmi kárt, na érdekel már engem, hogy kivágnak, visszalépek más néven, eddig is ezt csináltam, elég nagy sikerrel! dc op mehet a ...-ba!

(#700) I_Am válasza rgb7 (#699) üzenetére


I_Am
veterán

És ezt minek írtad ide be? Mag2.:D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  DC++ topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.