Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89551) gban válasza galervin93 (#89550) üzenetére


gban
Közösségépítő

Jól néz ki a víz is, imádom az ilyen vadvizeket.
Nem növényzetes egyáltalán?
Bár a part gondozottnak tűnik vadvízhez képest.

Postázást nem vállalok.

(#89552) galervin93 válasza gban (#89551) üzenetére


galervin93
őstag

Vad is meg nem is. :)
Vad alatt azt értem, hogy kis vízről lévén szó már egy kisebb csapadék (5mm) is elegendő a vízgyűjtőn, hogy meglátszódjon a vízen, emiatt sok a kisebb, de a nagyobb árhullám is rajta. Ezek folyamatosan alakitják a medret, partot, ezért "vad".
De közben meg abszolút rendezett a hullámtér, ennek árvízvédelmi okai vannak. Ez a szakasz kiváltképp, mivel alig feljebb van a Lőrinci duzzasztó, amit aktívan használnak is, most is éppen fogják a felvizet, ilyen 3-4 méter mély, csodaszép, amolyan angolos csatornává alakul a felvíz. Aztán huss, elengedik, lesz 30 centis rohanó víz. :)
Jelen pillanatban a parti növényzet még kevés, de nyárra a víz közvetlen partját sűrű ln benövi a nád.
A tágabb partot (hullámtér) relatíve gyakran nyírják (ma is csinálták), ahogy írtam árvízvédelmi okokból.
Szóval egyszerre abszolút szabályozott, gátakkal ölelt, karbantartott hullámtérrel rendelkezik, másrészt meg a gyakran ingadozó vízállás a medret folyamatosan alakítja, egymást követik a kisebb-nagyobb zátonyok, beomló mélyvizes partokdalak, sekély szaladós vizek stb. Kitalálni se lehetne jobbat domiknak. :)
Nagyon hasonlít az Ipolyra, csak az egy picit nagyobb. :)

Sajnos nyakunkon a tilalom, de nem baj, hagy ívjanak. Nyáron ugyanerre majd, amikor az a bizonyos parti növényzet már szinte megközelíthetetlenné teszi a vizet, na akkor jövök majd gázló cuccban, vízben állva... Alig várom. :))

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#89553) PpenoO


PpenoO
őstag

Ma elvittem a házi sá..tündért Paksra talp dokihoz és beugrottam a pecadokk nevű boltba. Kellemes meglepetés ért, rengeteg orsó, rablóhalas, nagy dunai felszerelések.

Külön Shimano stand.. Legújabb stradicot és twin powert megtapiztam...jújj gyerekek, lenne pénz lóvéra...

Okuma Ceymar CHD is megbirizgáltam, bitang egy jó orsó ár érték arányban best buy kategória szerintem.

Megköszönve az egy a fél órás látogatást vettem egy bait bait tüzesz balackot meg egy Sedo Aqua Skyline zsinórt. Ja meg maros morzsát és ttxet.

Odafele úton volt pár ínycsiklandó holtág és öntözőcsatorna na meg persze a nagy duna.

Visszafele meg beugrottunk a retró paksi halászcsárdába, az is príma volt.

Szerintem még visszatérek erre a környékre.

[ Szerkesztve ]

(#89554) lumpy92 válasza galervin93 (#89550) üzenetére


lumpy92
aktív tag

Megsárgulunk! Gratula!

"never send to know for whom the bells tolls; it tolls for thee"

(#89555) lumpy92


lumpy92
aktív tag

Még vasárnap voltam a Visegrádi-öbölben busázni, sajnos azok ezúttal elkerültek. Más pecást se láttam fogni semmit. Egy szép Éva keszeg mentette meg a becsületem, ami a fenekező busázó cuccra jött.

Így csak az új felszerelésről tudok beszámolni:
Megjött a rekord rendelésem, amit még január végén:Y adtam le. A Cralusso sode light horgok beszerzése elhúzódott. Kivártam, mert 590 Ft-ért vesztegették, ami jó árnak tűnik.
Köszi a horog ajánlást galervin93!

Ma jött az Alis csomag is. Hirisi horgot is rendeltem, a busázáshoz (is) használt Owner 50188 Iseama horgot akartam olcsóbban megúszni.
841 Ft volt az 50 db horog, míg az ownerből 8 db kerül ennyibe. Kép alapján azt hiszem a formát jól eltaláltam a rendelésnél (balra a megkötött Owner 50188, jobbra a 8001-es Hirisi).
Ígéretesnek tűnik.
Köszi a márka tippet sasa311!

[ Szerkesztve ]

"never send to know for whom the bells tolls; it tolls for thee"

(#89556) iceQ! válasza PpenoO (#89553) üzenetére


iceQ!
addikt

A Bait Bait termékeket idén kezdem el tesztelni, hogy "milyen". Idáig kb only SBS volt, de mikor Kovács Zoli döntött egy nagyot és megemelte a prémium bojlit +1000 Ft-alt, így lett 6500, akkor mondtam hogy elégvót ebből, keresek más gyártót :D Ezért esett a BB-re a választásom. Na majd idén kiderül, hogy maradok e vagy se de ettől függetlenül az SBS-t is fogm hasznánli.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#89557) Steady74 válasza PpenoO (#89553) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Tüzes barack az új kékfúzió :DDD

(#89558) hermanyi


hermanyi
őstag

Forumpecára akinek kell morzsa szóljon , efektive van idehaza vagy 5-6 zacskó 4 színű (én ezt szerettem) egy balaton szeletért (étcsokis megkapja zacskóját )

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#89559) A Zéé válasza hermanyi (#89558) üzenetére


A Zéé
addikt

Van már dátum a fórumpecára?

Just a simple Lineman...

(#89560) BlackmMmDog válasza vidaila (#89543) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Szettes vackok nem sokat érnek.

Legolcsóbb használható: Oreel Medium Method Feeder
Következő a Eurostar Master Class.
A Eurostar Master Class Distance erős, merev, elnyűhetetlen bot ,de nem kis halakhoz való(7+)
Nevis Vanity feljebb van már árban.

(#89561) BlackmMmDog válasza Steady74 (#89557) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

jól behoztam a fórumlakók köztudatába :DDD
nekem már elfogyót teljesen, ritkán nem adott télen halat :DD

(#89562) Steady74 válasza A Zéé (#89559) üzenetére


Steady74
Topikgazda

április 20 lenne az igazi, 27-e nekem nem jó sajna bár képlékeny.

(#89563) PpenoO válasza Steady74 (#89557) üzenetére


PpenoO
őstag

Tüzesz balack!!!


[ Szerkesztve ]

(#89564) A Zéé válasza Steady74 (#89562) üzenetére


A Zéé
addikt

Köszi :R Elvileg jó lehet, megkeresem a topikját.

Just a simple Lineman...

(#89565) szab13


szab13
aktív tag

Sziasztok!

Döme féle Fine Max 360MH megéri a dupla árat a Nevis Vanity MH 360-al szemben?
Cél max 50-60m feeder peca, olyan helyen ahol néha 10+ ponytok is jöhetnek.
Damil 20-22mm, kosár 20-30g

Köszönöm

(#89566) Steady74 válasza szab13 (#89565) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Szerintem nem. Walterboltokban szerintem van mindkettő, nem tudod megtapizni?

(#89567) szab13 válasza Steady74 (#89566) üzenetére


szab13
aktív tag

Köszi, persze meg tudom nézni, de használati tapasztalatokra lennék kiváncsi.

(#89568) eisento válasza PpenoO (#89553) üzenetére


eisento
addikt

lehet mar jobban jartal volna egy baitbait yoda popuppal :D februarban volt par halam tuzes barackra de az utobbi 3 hetben csak a yodaval horgaszom es jonnek a potyeszok karaszok meg legutobb amur is beugrott. A sedora meg :C en most rendelek 1200m-t :DDD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#89569) PpenoO válasza szab13 (#89565) üzenetére


PpenoO
őstag

Akkor már add meg neki a módját, Nevis Method Carp Feeder 360mh. Most csak 22e forint.

(#89570) diablo1984 válasza szab13 (#89565) üzenetére


diablo1984
veterán

nem éri meg, de a 20-30g-os kosárral nem fogsz 60 métert dobni vele.
A vanity mh az jó bot, igaz lágyabb karakterű, de jól dolgozik.

De hogy teljes legyen a zűrzavar, akkor ezekkel szemben még ajánlanám a Czero Excite 360as 90g-ost. Az feszes pálca, de mégis dolgozik fárasztáskor, a fine maxtól jobb, bár gyengesége az anyag minősége a nyélen, a parafa az csak egy parafa mintájú fólia rajta, az ha megsérül, le tud hámlani(érdekes, hogy van régebbi excite-om, azon nem ilyen, de az újon az)

[ Szerkesztve ]

(#89571) szab13 válasza PpenoO (#89569) üzenetére


szab13
aktív tag

Köszi, talán ez lesz a középút, ár/érték arányban jobbnak tűnik.

(#89572) szab13 válasza diablo1984 (#89570) üzenetére


szab13
aktív tag

Köszi ,megnézem

(#89573) Gyok2 válasza eisento (#89568) üzenetére


Gyok2
aktív tag

A Holt-Zagyván?

Tiszta Windows rendes ház

(#89574) lumpy92


lumpy92
aktív tag

Life hack: én egy olcsó, fa előketartót látok a képen :DD bocsánat

"never send to know for whom the bells tolls; it tolls for thee"

(#89575) eisento válasza Gyok2 (#89573) üzenetére


eisento
addikt

igen. a csopijaban tettem fel kepet is ^.^

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#89576) Gyok2 válasza eisento (#89575) üzenetére


Gyok2
aktív tag

Akkor érdemes oda 30 km-t kocsikázni? Ez az: Malomzugi Holt-Zagyva kedvelői?

Tiszta Windows rendes ház

(#89577) eisento válasza Gyok2 (#89576) üzenetére


eisento
addikt

Valtozo. pl husveti penteken szombaton 1 kapas nem volt, vasarnap pihenot tartottam hetfon 6 pontyot fogtam, mult het szombaton (ha jol emlekszem) lent voltunk csiga uti resznel karaszok pontyok illetve amurt is sikerult fogni. ha szombaton nem melozok akkor megint megyunk csaladostol ^.^

altalaban ide szoktunk menni ha van hely... [link] vagy ide: [link]

szerk: kullancs riasztot vigyel magaddal jon a szezon ha nagyobb fube sikerul lepakolnod elofordulhat. Multkor veletlenul eszre vettem egy kis genyot a labamon meg maszott szoval sikerult idoben kinyirnom :D

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#89578) Gyok2 válasza eisento (#89577) üzenetére


Gyok2
aktív tag

OK, köszi :)

Tiszta Windows rendes ház

(#89579) Steady74


Steady74
Topikgazda

Meglestem ma a tóalmási Sárkány tavat, rakóval, pontyra készültem. Vittem egy 11,5-es botot, 2 topszettet, 18/16 és 20/18-ban, volt nálam 8 doboz csemege, 1 zacskó búza és kender. A hírek szerint sok a ponty benne, ezért készültem sok etetővel, csalinak meg csak csemegét gondoltam. Fenékmérés (1,5m kb) után etettem, első betolásra egy 2-es forma ponty. Azanyámat, gondoltam itt tényleg fsza peca lesz. Ráetetés, csali 1 megnyomkodott csemege, de csak kárász-kárász-kárász. Eltelt egy óra, már 3 szem volt fent, azt is bsztatták. Vittem egy negyed zacskó baby corn pelletet, találtam a ládában szilikonkarikát, azzal tűztem fel, na onnantól kezdve 10 halból 9 ponty volt, 1 kárász. Jó peca volt, közel 30 db ponty (1-2,5/3 kg) és sok kárász. Elfáradtam, kicsit megpirultam, jó peca volt. 5en voltunk a tavon, 2 DOVIT-os "versenyhorgász" készült a vasárnapi versenyre meg két helyi erő, szóval sokan nem voltak, szerencsére.

(#89580) Sungoo válasza Steady74 (#89579) üzenetére


Sungoo
addikt

Szegény, igazi akvárium. :) De legalább van lakója. :K

(#89581) Steady74 válasza Sungoo (#89580) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Hát mára ez jutott.

(#89582) sasa311


sasa311
veterán

Urak, fórumpecára van már topic?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#89583) PpenoO válasza sasa311 (#89582) üzenetére


PpenoO
őstag

Már egy ideje click :P

(#89584) Horvi


Horvi
őstag

Na meg volt ma a peca a Verba tanyán. Az A36-os helyen ültem. Volt nálam csalinak/etetésnek 3 doboz csemege meg egy fél zacskó 8mm-es aqua. Elsőnek a spiccbotot vetettem be, dobtam rá a csemegét, meg azzal is csaliztam. És innentől nem volt megállás. Folyamatosan jöttek a keszegek, kisebbek nagyobbak. Aztán délután megpróbáltam vallatni a szembe partot feederrel, csali az aqua volt.
Onnan egy-két keszeg jött meg akasztottam valami rohadt nagy malacot de esélyem sem volt :(
Viszont kellemesen elfáradtam, remek idő volt szóval soha rosszabbat.
Pár nagyobb darab hal.

Az egy szem karcsi :) Nem is értem, hogy nem jött több.

A nap hala:

[ Szerkesztve ]

Hello darkness, my old friend...

(#89585) PpenoO válasza Horvi (#89584) üzenetére


PpenoO
őstag

Liszt, só, paprika, serpenyő...instant get feeling :)

Gratula!

(#89586) Madn!ght válasza Horvi (#89584) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nah örülök! Grat, ügyes vagy! (Brutàl mennyiségű és méretű dévér van abban a tóban. :K ) spiccbottal biztos remek élmény lehetett! :C

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#89587) Horvi válasza Madn!ght (#89586) üzenetére


Horvi
őstag

Köszi, nem számítottam ennyi keszegre amúgy :) De spiccbottal nagy élmény volt. Mondjuk egy pontynak örültem volna de ne legyünk telhetetlenek. De ide még tuti visszajövök.

PpenoO azt kellett volna :DD

Hello darkness, my old friend...

(#89588) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Jó reggelt. Nem tudom mit láttok kelő nappal szemben...Én ezt látom amúgy... :D

(#89589) A Zéé válasza Zoli bácsi (#89588) üzenetére


A Zéé
addikt

én ilyent:

ha hátat fordítok, akkor pedig ilyeneket:



:B
És bakker, 9 óra van, én meg azon gondolkozom, hogy póló+farmer kombón hogy könnyítsek, mert melegem van... :U

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#89590) galervin93


galervin93
őstag

Tegnap kijutottam az Ipolyra, a vízállás kifejezetten jó, de meglepően zavaros sajnos a víz, magam sem tudom miért, hisz folyamatosan, lassan apad, el nem tudom képzelni, mitől zavaros ilyen helyzetben. Két pici domival találkoztam csak. Sajnos közel sem ideálisak a körülmények, így a tilalom előtti utolsó domizás nem sikeredett túl fényesre.

A Zéé
Aztaaa, na ez már combos. :)) Jó buli lehet, hajrá!

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#89591) A Zéé válasza galervin93 (#89590) üzenetére


A Zéé
addikt

csak hogy teljes legyen a tabló:

Csak sikerült márna is.
Ez a hajógyári kiság még mindig jó. 6:20-kor kezdtem bolo-val, a balin után összegubancolódott az ólmozás, jön a nyárfaszösz meg látom a főzsinóron is, hogy sokat kapott már, szóval mára befejeztem, elfáradtam :)
Domiból 6, koncérból és jászból 3-3, márnából 2, meg a balin. Nem az a ronda nagy egyik sem, de azért nem is az ovis csoport. Ennyi domolykót még sosem fogtam itt sztem összesen sem, nem hogy egy peca alatt.

Just a simple Lineman...

(#89592) eisento válasza Gyok2 (#89578) üzenetére


eisento
addikt

na. tegnap 2 torpe 1 karasz 1 keszeg egesz nap. ma reggel 6tol asszonnyal 4 bottal 3 torpe 1 karasz delig. ott is hagytuk... megint beallt a hz... :(

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#89593) Zoli bácsi válasza Zoli bácsi (#89588) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Na, aki nem ismerte volna fel a homályos képen, ez a Rába. Hétvégén nem szoktam kimenni, de asszony azt mondta, olvasgatna a vízparton. Hét órára lent voltam, de a Nicki gát alatt minden helyen ültek, amit megnéztem. Felmentünk a gát fölé, itt is a 3. nézett helyen tudtam pecázni. Itt még soha nem pecáztam. Előttem saccra (kosár süllyedéséből következtetve) 3-4m közti víz. Egy method ment be pellettel, meg egy hosszú előke (70cm) csontival. 45gr-os method kosár megállt bárhol, alig mozog a víz. Halat nem fotóztam, sok nem is lett. A legnagyobb hal egy pontyból is bőven méretes méretű kárász lett. Szerintem ekkorát nem is fogtam. Jött bodorka, kárász, küsz. Nem sok. Délig voltunk, összepakoltam. Mellettem lévő (kb 200m-re) helyen kérdeztem, ketten semmit nem fogtak, úgy hogy előbb ott voltak mint én. Nem szokott nekem ez a gát fölötti rész halat adni, legközelebb gát alá megyek, eredményesebb, szerintem sok volt a víz, felúsztak a Duna halai. Gát fölé nem jutnak el.
Így hogy elment a nap, a horgászhely. Hangulatos, csöndes. Kár hogy hal nem igazán van. Harcsahorgászok járnak ide, szerintem.
Emberi zaj nincs, madarak hangoskodnak, mindenféle bogarak szállnak.Tavaszi illatok terjengenek....Mi kell még..? Sör! Azt nem vittem, pedig asszonynak van jogsija. :D

(#89594) aladarazurbe


aladarazurbe
csendes tag

Kösz a klassz képes beszámolókat srácok!

Tegnap reggel vallattam a Dunát. kipróbáltam egy régi-új etetőanyagot, [Friss Félbarna Szénhidrátos Lipótiból ] készitettem be 1 kilót.

Ezen a pályán , a partvédő kövezés lábánál még 15 fokos forró tavaszban soha nem horgásztam, ill. semmi hírt nem hallottam halmozgásról, haljelet sem észleltem, nem volt alkalmam körbeszaglászni, így nem nagyon tudtam mit várhatok.

2 kisjász és egy 1,5kg körüli koncért sikerült zsákmányolni.

Több villámgyors kapásom is volt, de egy sem akadt. Most hogy olvasom Zéé beszámolóját, lehet hogy célhalaim a padrók még az ívóhelyek körül úszkálnak.

A kapások elmaradtak 11 órára, így a múltkori tapasztalásomon felbuzdulva stratégiát váltottam, hisz volt még fél órám a kimenőmből. Alattam 50 méterrel egy víz alatti kisebb rugany perdített a vízen és fodrozta a felszínt. Ezt a hol rohanó, hol burványló, hol visszaforgó vizet vettem célba.
Az apró keszeghorgot egy 8as 2260b-re cseréltem. Húztam érzésre egy eresztéket és annyi gilisztát tettem fel amennyi felfért.A szereléket kidobtam a sodrásba és finom visszatartással a sodorvonalba tereltem, majd az áramlatokra bíztam a többit.
Nagy meglepetésemre néhány úsztatás után egy jó hal volt a horgon. Később raktam össze, hogy miért is becsültem túl a méretét: a kapás alattam vagy 25 méterrel történt, majd a hal egyből kiugrott a mederbe az erős sodrásba. Esélyem nem volt fordítani rajta, bár meg tudtam állítani. Fel is jött a felszínre, láttam, hogy nem olyan nagy méretű és taktikusan keresztbe fordult a sodrásba.Szerencsére leesett, hogy nem fogom tudni onnan lenntről-benntről kihúzni a finomabbik bolóval így a parton utána botladoztam. Mihelyt az ő magasságába értem parthoz tudtam terelni és megszákoltuk ezt a kb 1,8kg nyomó koncért.

Konyhára szerettem volna halat vinni, de nem bántam, hogy csak élményekkel teli indultam haza.

(#89595) Gyok2 válasza eisento (#89592) üzenetére


Gyok2
aktív tag

Van ez így :)

Tiszta Windows rendes ház

(#89596) xbrbiz


xbrbiz
tag

Legyen itt még egy beszámoló. A hétvégét a Szigetközben töltöttem, tilalom előtti domolykózás volt a cél. Első nap Dunakiliti, tegnap pedig Ásványráró és környéke volt a helyszín. Nehéz volt tisztább részeket találni, főként a zavaros víz volt a jellemző, ahol meg kicsit tisztább volt, az meg nem éppen domis jellegű szakasz volt. Sikerült jó pár kisebb domit, csukát, sügeret fogni és tegnap a vége előtt kicsivel egy 45 cm-es szépséget. Szinte végig gyorsan süllyedő 4-5 cm között crank csalikat dobáltam bedőlt fák, akadók közé (néha rájuk :D) világosabb színekben. Koncentráltan nem találtunk halakat, folyamatosan menni kellett és szórni a partot. A Szigetköz (megint) csodálatos volt.

(#89597) galervin93


galervin93
őstag

Úúú de jó jókat pecáztatok, grat mindenkinek! :C

Én megejtettem az "utolsó" nyárias pecát még ma. 5 méteres spiccbot, a keszegek félvízen voltak, szárazra kevert és puhára nyomott kaja ment nekik, illetve csontit lőttem csúzlival. Rettentő sok hal volt az etetésen, percenként 2-3 darab 10-30 dekás keszeg is kijött... 2 órán keresztül nyomtam így, aztán nagyon megerősödött a szél, a kaja is szinte elfogyott. Gondoltam egy merészet... A pontyok is látványosan forogtak a víz tetején, így őket is vízközt sejtettem. Volt nálam erjesztett kukorica, de felszerelésem csak egy hosszú előkésre szerelt 3 méteres feeder. Nosza, tettem rá egy 2 méteres (!) előkét (vízmélység közel 3 méter), a kosár pedig a legkisebb, legkönnyebb, 5 grammos darab volt. Ez a két dolog így együtt biztosította, hogy a lehető legtovább süllyedjen az egy szem kukorica a horoggal. Csúzlival lőttem 8-10 szem csemegét, majd rögtön rádobtam a szerkóval. Első dobás, ponty! Ez még lehet véletlen is... Második dobás ponty. Harmadik dobás rontott kapás, negyedik dobás ponty. Na mondom szép, feltaláltam a meleg vizet. :DD Gyakorlatilag ez a pellet waggleg meg a bomb feeder keveréke, vagy ha úgy nézzük egy hosszú előkés bomb feeder... Mindenesetre irtózatósan eredményes volt, 20+ pontyot fogtam 2.5 óra alatt! Brutálisa volt... Sokszor már süllyedőben kitépte a kezemből a botot, ha mégsem, akkor jó eséllyel 1 percen belül (ahogy a hosszú előkén szépen lassan süllyedt a csali) elhúzta. Mit húzta, tépte... Ha mégsem, akkor gyors kitekerés, csúzli, rádobás, és ezt csináltam folyamat. Őrült pörgős peca volt. Próbaképp dobtam párat 50 centis sztenderd előkével is, pár mozdításig jutottam, szóval tényleg a hosssssszú előke volt a titok nyitja. :) Szeretem az ilyen pecákat, amikor lát, tapasztal valamit az ember, kitalál rá valamit, és működik az elképzelés.
Sajnos most egy időre búcsút inthetünk a szép időnek, és ezzel a melegedő vizeknek is, jönnek a nappali 10 fokok, meg a hideg északnyugati szelek, a május közepéből hirtelen március közepe lesz... :(

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#89598) hermanyi válasza galervin93 (#89597) üzenetére


hermanyi
őstag

elkéstél vele ,mármint a feltalálással . Slow Sinking, sbirolino elég régóta űzik az olaszok .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#89599) galervin93 válasza hermanyi (#89598) üzenetére


galervin93
őstag

Tudom, ezért mondtam hogy melegvíz, meg nyilván azzal főztem amim volt, ld. kosár. :D Cserébe viszont teljesen kompatibilis a versenyszabalyzattal. Nyilván az extra hosszú előkés pecát sem én találtam fel, szúnyoggal, könnyű horoggal ugyanígy működik keszegre. Sőt csontival meg balinra is csinálják, vagy éppen nálatok az RSD-n harira is működhet.
Lényeg a lényegben: alkalmazkodni kell a körülményekhez.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#89600) mdav88


mdav88
senior tag

Áve nép,

Eme módon népszerűsíteném pár eladó cuccomat.
Delphyn Tyre X cipő 42es méret. Nekem sajna kicsi lett, egyszer volt rajtam ezáltal.

Nevis Method Carp feeder 330/360 + Nevis Reflexx 4000 szett. Nem kell bemutatni, élvezetes pálcák. Egy-egy Spicc sajna eltört, ennek megfelelően lőttem be az árat (megjavítottam őket, de az már nem olyan.)

Köszi a figyelmet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.