Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52951) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Vettem ma a Szákó mesternél 2db láncos swingert, eddig a hagyományos karika kapásjelzőket használtam. Gondoltam egyszerűbb lesz a dolog, nem kell leakasztani a karikát. Próbálgattam, de nem értem a logikáját..Persze csak beakasztottam a zsinórt, kipróbálni hogyan tart..De sehogy, kijön belőle a zsinór, állítani sem lehet, legalábbis nem találom. Van valakinek ilyen Delphin CSW II Láncos swingerje? Az eladó ajánlotta, hogy valami spéci zsinórbeakasztója van....De azt hittem rájövök a nyitjára...De nem sikerült, 15 perc próbálkozás, tekergetés után sem rájönnöm, hogyan akad meg benne a zsinór.... Van valakinek? :)

(#52952) sityupityu válasza vendingo (#52944) üzenetére


sityupityu
veterán

Sziasztok!

Erre emlékszem én is. Itt a fórumon jöttünk rá, hogy különböző csapágyszámmal jöttek ki. :)

Busman: Én szintén ecusima-t és zauber-t használok a márkából több példányban.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#52953) jjohn válasza ctrlaltdel13 (#52950) üzenetére


jjohn
aktív tag

Persze nem arra gondoltam, hogy meg sem moccan a csali. Meg a nevében is benne van és ez azt jelenti nehéz tehát lent marad a fenéken. Bocs , ha félre érthetően fogalmaztam.

(#52954) Dagohun


Dagohun
tag

Üdv!
Érdeklődnék van e valakinek tapasztalata ezzel a székkel.: [link] Mert bár kipróbáltam a budaörsi dechatlonban kiállított darabot az egy kicsit viseletes volt már. Kotyogott és lógott rajta minden.

(#52955) jjohn válasza Dagohun (#52954) üzenetére


jjohn
aktív tag

Nekem a székkel nincs tapasztalatom, a barátomnak van és meg van elégedve vele. Hozza a tőle elvártat annyi pénzért, ahogy ő mondta. Máshol sokkal többe kerül és ráadásul 2 év teljes garancia van rá. Az meg nem hátrány hogy jól felszerelt nem kell külön még megvenni hozzá a kiegészítőket.
Nála nem kotyog nem lötyög. Lehet az áruházban nem rögzítették rendesen.

Nekem a verseny láda az bejön a 44 ezres azon rakózom hétköznapi pecához tökéletes és nem 150 ezer. Persze ha versenyeznék akkor beleinvesztálnék többet. De csak azért hogy villantsak egy drágábbal azt nem. A lényeg hogy a célnak megfeleljen lehessen horgászni.

(#52956) Dagohun válasza jjohn (#52955) üzenetére


Dagohun
tag

Igazából tetszett, de az áruházban boldog boldogtalan ült, állt, és ugrált rajta. Szóval kaphatott rendesen. Szoktam feeder bottal könnyebb pecára menni és pontyozó botokkal több naposra menni mindkét esetben jó lenne. A dechatlon oldalán is jókat írnak róla, akkor nem lehet nagyon rossz. Csak kíváncsi lettem "független" véleményre is. :R

(#52957) galervin93 válasza galervin93 (#52948) üzenetére


galervin93
őstag

Akkorát betliztem, hogy ihaj. :DDD Nem csak én, haver (két bottal), meg sógor (rakóval) is, dupla nulla, senkinek semmi. Hát na, van ilyen is.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#52958) diablo1984 válasza galervin93 (#52957) üzenetére


diablo1984
veterán

Én vasárnap megyek az év utolsó(számomra utolsó) versenyére, most keresem, hogy hol lehet a vízmentes cuccom(mert esőt mond), mert 15 éve nem láttam, valamerre anyámék meg kell lennie....
Hát remélem ha szar is lesz az idő akkor is jót tudok majd horgászni(remélem lesz hal)......

(#52959) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

Sziasztok

Minőségi Rod Podot szeretnék vásárolni. Normális, megbízható kellene. Tudtok valami jót ajánlani?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#52960) ctrlaltdel13 válasza zeus_2k14 (#52959) üzenetére


ctrlaltdel13
őstag

Csináltass egyedi igényednek megfelelőt.
Annál jobb nincs.
Évekig kerestem az igazit, végül csináltam-tattam.

(#52961) zeus_2k14 válasza ctrlaltdel13 (#52960) üzenetére


zeus_2k14
senior tag

Koszi. Esetleg tudsz valakit aki csinál vagy neked aki csinálta?

(#52962) ctrlaltdel13 válasza zeus_2k14 (#52961) üzenetére


ctrlaltdel13
őstag

Én jártas vagyok a különböző anyagok megmunkálásában, így különösebb gondot nem okozott a megcsinálása.
Holnap dobok képet ha érdekel hogy néz ki.
Preciziós csőből van, annyit jelent nem collba hanem milibe vannak a méretek.
Megvettem az anyagot, amit kellett esztergályos megcsinált, össze én hegesztettem amit kellett.
Így könnyű megoldani hogy egymásba csússzon aminek kell.
Én sima vasból csináltam, de lehet rozsdamentesből is.
Súlya az van, de nem is kell gumipókozni a földhöz mint az alu szarokat.
De minden egyéni preferencia kérdése
Én csak több napokra járok így nem okoz gondot az össze illetve a szét szedése.
Ha egy naposra jársz, külön 2 tartót vegyél csak,sokkal praktikusabb.

(#52963) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Merítőből szeretnék venni még egyet, mert a jelenlegit egyes tavakon nem fogadják el a mérete miatt (pl. Maconka 1-es tavon 1m x 1m-es kell), illetve nagyobb halat problémás megszákolni vele. (55x65-ös gumis Nevis van most)

Elsődleges szempont a kompakt kialakítás, hogy a tárolás/szállítás minél egyszerűbb legyen. A jelenlegibe mindig beakadnak a bognártüskék, ezért sűrű szövésűt szeretnék, hogy védjem a halakat.

A peca jellege elsősorban feederhorgászat, a célhal jellemzően ponty és amúr.

Kaphatok 1-2 tippet? :)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#52964) jjohn válasza zeus_2k14 (#52959) üzenetére


jjohn
aktív tag

Szia!
Ajánlanék egyet ha megfelel? Decathlon Caperlan 4 botos 14 990 Ft. Állítható magasság, dőlés szög, hosszirányú állítás, buzzbar. Összecsukható, hordtáskájában elfér. Van hozzá bottartó fej is. Volt szerencsém kipróbálni igaz csak kb 5-6 alkalommal. Stabil, masszív nem sima egyszerű cső darab a közép konzol, megállt rendesen a stégen, lent köves talajon.
Szerintem ennyi pénzért és minőségért nem sok, ha nekem kellene vennem akkor ezt venném. Párszor végig néztem a piacot, nekem bejön.
Ez az én véleményem és rövid tapasztalat alapján merem ajánlani.

(#52965) Spoon16 válasza jjohn (#52964) üzenetére


Spoon16
tag

Én a 3 botos verzióját használom és nagyon szeretem, bár az első és hátsó bottartófejeket kicseréltem
Két ismerős vett most a 3 lábú verzióból,azokat viszont kerülném, rettentő instabilak. Röhögve néztem,ahogy mindenféle zsinórokkal meg kampókkal kötözgetik hozzá a talajhoz,hogy ne boruljon fel a széltől.

(#52966) Zoli bácsi válasza Zoli bácsi (#52951) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Na, vótam' a boltban, megkérdeztem...Semmi extra, csak határozottan feszesen bele kell húzni a zsinórt, míg bekattan a helyére... Erre nem jöttem rá...... :W

(#52967) jansky1


jansky1
senior tag

Preston előre gumizott method kosárból kiszakadt az eredeti gumi, most szeretném pótolni. A felső szárához milyen csomóval lehet odakötni? Nem szeretném, ha szétcsúszna.

(#52968) Gabi atya


Gabi atya
csendes újonc

Pontyshow-ra érdemes kimenni? Sosem jártam még ilyen pecás rendezvényen. Érdemes az ottani előadásokat meghallgatni/nézni?
Írták a kiállítók, hogy 10-15-20% kedvezményt adnak. Érdemes itt vásárolni, a bolti árhoz képest tényleg olcsóbbak? Mert ugye gyakran előfordul (nem feltétlen peca cucc), hogy a 20 000 Ft-os bármi, a másik boltban 50%-os akcióban 19 999 Ft. :))

(#52969) BlackmMmDog válasza Gabi atya (#52968) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Tavaly voltam először,lenézek addig sem otthon vagyok ;]
Bolti árakból jön le a kedvezmények.

(#52970) A Zéé válasza Gabi atya (#52968) üzenetére


A Zéé
addikt

egy nagy piac az egész, de akciók tényleg szoktak lenni. Nagy előnye, hogy egy helyen meg lehet tapogatni a legolcsóbb nevistől a csúcs daiwáig kb. mindent. Így, hogy a belépő mellé adnak cuccokat is, így kb. ingyen van a bemenetel. Ha van időd, és nincs tömeg fóbiád, szerintem érdemes elmenni.

Just a simple Lineman...

(#52971) Palesztin994 válasza jjohn (#52947) üzenetére


Palesztin994
aktív tag

Szia! Ezt mind tudom, az a kérdés, hogy a lead fölé menjen-e fluorocarbon zsinór, vagy nem kell, mert nem zavarja őket a fluo főzsinór? :)

[ Szerkesztve ]

(#52972) jansky1 válasza Gabi atya (#52968) üzenetére


jansky1
senior tag

Kifutó termékeket akár 50%-al is meg lehet venni. Én vettem így pár csalit, amik nagyon bejöttek.
Ha nagybevásárlást tartasz, még értelme is lehet a 15-20% kedvezménynek.
Sok webshop ezzel egyidőben szintén ad kedvezményt. Én feedermaniara gyúrok, ott is 20% lesz.

[ Szerkesztve ]

(#52973) ctrlaltdel13 válasza Palesztin994 (#52971) üzenetére


ctrlaltdel13
őstag

Kérdezz meg egy halat, de én senkit nem ismerek, aki ilyenről tudott volna beszélgetni egy hallal.😉
Ennek rengeteg összetevője van.
Vízmélység, tisztasága,talaj, stb.
De mind csak kisérleti eredmény útján.
Nekem nem mondta egy hal se hogy zavarja.

(#52974) cool13


cool13
őstag

Sziasztok! Én is a kiállításról szerettem volna érdeklődni. De megelőztek. :)
Viszont, vennék csúzlit. Fontosnak tartom, a masszív ágas részt. Olyat szeretnék, amivel 2mm pellet és esetleg 20mm bojlit is el lehet küldeni. Néztem tegnap walterban Fox és Drennan-t. Az egyik csak golyó lövésére volt kitalálva a másik meg nyeklő-nyakló, csavarodó, műanyag nyél. Szóval egy all in one kellene. Ha lehet fém nagy szárral.

(#52975) Alg


Alg
veterán

Sziasztok,

Jövő tavasszal/nyár elején terveznék öcsémmel egy pár napos horgászatot.
Tud valaki ajánlani valami jó helyet, lehetőleg tapasztalatból?

Amit szeretnék:

- Semmiképpen sem egy jól kiépített, erősen telepített, folyton teltházzal üzemelő "halfogó-tavat"
- Inkább egy kicsit vadregényesebb részre mennénk, lehetőleg a Dunától keletre.
- Fentiek a halfogás esélyével szemben is előnyt élveznek :K inkább kikapcsolódni megyünk.
- Egy jó kis tökleveles matchbotos keszegezés vagy könnyű feederes peca lenne a cél

Ami így elsőre eszembe jutott, az a Tisza-tó, pl. valami fapados lakóhajó-féleségből, bár nincs igazán helyismeretünk ott, de biztos segítene a kölcsönző (Kormorán kikötö?). Esetleg Körösök/ holtágak/Hortobágy-Berettyó?

Van valakinek valami ötlete?

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#52976) Spoon16 válasza cool13 (#52974) üzenetére


Spoon16
tag

Csakis Drennan ! Akár ez:
[link]
Ne legyen feltétel szerintem a fém ágas, a műanyagot sem fogod eltörni,ha nem lépsz rá.

Nekem egy ilyen van etetőanyaghoz :
[link]

Meg egy ilyen pellethez/kukoricához :
[link]

(#52977) galervin93 válasza Spoon16 (#52976) üzenetére


galervin93
őstag

+1
Ha csúzli, csakis Drennan. :))

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#52978) Spoon16 válasza Alg (#52975) üzenetére


Spoon16
tag

Tisza-tavon voltam idén több alkalommal, bár leginkább sátorral. Nagyon jó hely és mivel óriási terület, mindenféle hely megtalálható rajta. Tavasszal keszegeztünk az élőn, nyáron pontyoztunk a tó közepén, most ősszel meg fogtunk szinte mindenféle halat.
Minden alkalommal az Albatrosz kikötőben béreltem csónakot, szerintem mindenben tudnak segíteni a srácok.

(#52979) Alg válasza Spoon16 (#52978) üzenetére


Alg
veterán

:R

Régen (~20 éve) gyerekként jártunk oda nyaranta édesapánkkal, mindig vártuk hogy mikor mehetünk, nagyon jó horgászélmények kötnek oda.

Viszont az autóval könnyen megközelítő részek (Abádszalók) már akkor is borzasztóan tele voltak kempingezővel, az eldugottabb helyekre odataláláshoz meg kellett nagbátyám helyismerete. De gondolom a kikötőben tudnak segíteni.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#52980) horcsog válasza cool13 (#52974) üzenetére


horcsog
tag

https://ukpeca.hu/guru-incredible-catapult-gip

Ilyet használok magokhoz. Általában kukorica főtt, vagy áztatott annak van súlya. Vagy tigris azt is jól lehet lőni. Búza vagy apróbb magok már nem ideálisak nagyon szóródik és kisebb távra lehet csak. Általában azt csinálom pár maroknyi szemeskukorica kevés mogyoró és olyan 20-30 méter közötti távot beszórok vele hadd szemezgessenek arra sötétben is könnyen rálövök , rádobok partról . Ha van kapás akkor lövök egy -két maroknyit megint. Amivel ezt a guru csúzlit reklámozzák 50-60 méter magokkal az erős túlzás vsz. :) Max nagyszemű tigrismogyoróval de azért nagy szórással tudom elképzelni.

Bojlit nagyjából bármilyen csúzlival elég jól el tudsz küldeni . De pici pelletet 10 méternél beljebb lőni nehéz ügy. Max ha ragasztod valamivel vagy megnedvesíted . Nincs súlya és szóródik nagyon
Spiccbotos távolságra lőni ahogy a csontit is arra sok jó csúzli van de azok általában nem magokhoz kitalált csúzlik. Más a kosaruk és más a gumi is és a méretük is kicsi mert kis távolságra vannak kitalálva.

[ Szerkesztve ]

(#52981) horcsog válasza cool13 (#52974) üzenetére


horcsog
tag

Ha mindent akarsz lőni 3 csúzlival számolj . :) 1 magokhoz, 1 csonti+apró pellet+aprómag, 1 darához gombóclövő csúzli.

Viszont a csontit és a 2mm pelletet csak spiccbot távolságra , vagy főtt kendert . Esetleg van egy olyan lehetőség masszív darába keversz mindent, olyanba ami koppan az alján azt jól lehet lőni és gombóclövő csúzlit veszel. Ilyen módon bármit etethetsz akár nagyon messzire is. Viszont ennek a hátránya nagyon csobogsz nagy nehéz gombócokkal . Olyankor lehet ez jó ha aprómagból sokat be akarsz etetni 10 méternél messzebb. Akkor begyúrsz pár kilót és gombóclövő csúzlival beküldöd.

[ Szerkesztve ]

(#52982) Gabi atya válasza jansky1 (#52972) üzenetére


Gabi atya
csendes újonc

Köszi mindenkinek, akkor holnap kinézek. Igazából nincs szükségem semmire, de viszek sok pénzt. :) Biztos minden csili-vili lesz, sok stand, sok szakértő, 20% kedvezmény, hát a fogyasztói társadalom csecsén nevelkedett ember legyen a talpán, aki ellen bír állni. :D
A peca cucc meg otthon csak sokasodik... :D De még mindig jobb mintha a nyerőgépbe dobálnám a fizetésem.
Aki inkább vízpartra megy a hétvégén, annak görbüljön!

(#52983) cool13


cool13
őstag

Köszönöm mindenkinek. Vele és vele szemeztem. A drennan az ugye csak gombóc vagy bojli lövésére alkalmas. A hatalmas lyuk miatt a közepén. Ezért vetettem el. A Fox meg kicsit hajlott az ágas része ha kihúztam. Féltem tőle hogy törhet vagy hasonlók. Szóval nem tudom még mi legyen. Amit hörcsög ajánlott, azok szimpatikusak. Mert kerek, nem annyira hajlékony kosara van. De abból meg a boltban csak pici csúzlik voltak. Max finom mathc pecára. Azzal nem mertem volna elküldeni egy bojlit. :) De körvonalazódni látszik a dolog, ebben.

[ Szerkesztve ]

(#52984) Spoon16 válasza cool13 (#52983) üzenetére


Spoon16
tag

Még egy tipp: a Drennan csúzlikhoz tudsz venni tobbféle kosarat. Ergo,ha nem is találsz tökéletes kombót, utólag össze tudod legózni.

(#52985) horcsog válasza cool13 (#52983) üzenetére


horcsog
tag

ESP Megapult is jó . Bazi nagy a "kosara". Ha mennyiséget akarsz etetni.

A Guru csúzliknak van egy olyan újítása, azt nem tudom nézted e, a gumi feszességét a száron lehet állítani . Ami azért jó mert egyféle erősségű gumival tudsz 4-5 féleképpen lőni éppen mi az ideális ahhoz a pellethez, maghoz , bojlihoz.

Gurunak van egész sorozata különböző méretek különböző gumikkal nagyon jó csúzlik. Ez a legnagyobb amit ajánlottam . Egyébként a csúzliknál inkább a gumi a gyenge pont az adja meg magát. Legalábbis én még csúzliszárat nem törtem . :) Van még egy nehézfegyverzet Kordának pontyos csúzlija azt is magokra bojlira .

[ Szerkesztve ]

(#52986) horcsog válasza cool13 (#52983) üzenetére


horcsog
tag

https://www.youtube.com/watch?v=Hvw54N2lhc8

Itt vannak ezek a nagyobb jószágok összehasonlítás. Itt láthatod hogyan állítható a gumi "feszesség" a gurukon.

esp megapult: https://www.youtube.com/watch?v=u9gqsUwLrw0 brutál a méret rajta amit meg lehet pakolni kajával. Ezzel az lehet a baj mellélősz akkor elég komoly mennyiséget szórtál félre. :)

[ Szerkesztve ]

(#52987) cool13


cool13
őstag

horcsog Elég köszi. Csak jobban össze zavarsz a sok csúzlival. :D Spoon16 Az látszik is, pár darabjukon. Gyárilag is csak abban különbözik, milyen kosár van rajta.

(#52988) A_ScHuLcZ válasza cool13 (#52983) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

+1 a Drennan Groundbait-re, nekem nagyon bevált.

Más:

Erre esetleg valaki? (merítő)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#52989) horcsog válasza A_ScHuLcZ (#52988) üzenetére


horcsog
tag

Olyan fajtát akarsz aminek a feje levehető és a két szár összefogható? Bojlis merítőt végül is? Nekem nem volt még ilyenem , nincs tapasztalatom vele. Viszont ha ár nem számít vegyél foxot azt sok bojlis használja. Vagy van egy csomó koppintása nagyjából ugyanaz csak a nyél nem carbon hanem compozit .
Nehezebb cserébe olcsóbb.

Csónakban is tartok merítőt és ott az orrborítás alatt hely behatárolja, cserébe nem kell hozni vinni a halszagú merítőt. + ha feltörik drágát ne vigyenek el már ezért se tennék oda egy foxot pl. Volt már rá példa sajnos feltörték.

Nekem perlonból van kötve haltartóm is merítőháló is olyan a mélysége amilyet kötök éppen. Haltartóból pedig legnagyobb perlonból gyűrűs szák 20 kilós amur is elúszkál benne. Varsának is nézték már. :) Szerintem nagyon fasza igaz egy bojlis tavon hanyatt esnének tőle ha meglátnák micsoda barbár eszköz, de én kerülöm az ilyen helyeket, nem az én világom. :)

[ Szerkesztve ]

(#52990) horcsog válasza A_ScHuLcZ (#52988) üzenetére


horcsog
tag

Nem ehhez kapcsolódik csak egy sztori. Mikor feltörték a csónakom elvitték a merítőt egy ősrégi eszköz volt nem volt nagy veszteség max az eszmei értéke régóta használtam. Viszont volt bent egy majdnem új perlon gyűrűs szák azt nem vitték el , nem vették észre szerintem mert az ülésdeszka alatt volt. Viszont a vízipatkányok megtaláltak szétrágták teljesen csak a gyűrűket tudtam megtartani. Jó éhesek lehettek és érezték rajta a halszagot megkajálták . :) Egy 5 literes ásványvizes flakonban áztatott kukoricát is tartottam ott. Kéznél legyen ha kell a csónakban. A vízipatkányok a műanyag flakont is szétkapták érezték a kukoricát és az egész csónak tele volt kukorica maradványokkal széthordták mindenfelé. Szép látvány volt.

(#52991) A Zéé


A Zéé
addikt

Pontyshown a "keszeges match botot keresek" mondatomra a kezembe nyomtak egy 330-as "method feeder" feliratos botot, hogy ez is jó lesz keszezegni :D

Amúgy a sima Nevis Whispert ismeri valaki? A facebookos csoportokban eléggé ajánlgatják, épp ezért akartam azt megtapogatni, esetleg megvenni. Horgászboltokban már egy ideje nem láttam, bíztam benne, hogy itt lesz, de az egyik muki azt mondta, hogy kifutott, a másik meg azt, hogy náluk a raktárban még van, de csak rendelésre adnak a boltoknak :F

Just a simple Lineman...

(#52992) hermanyi válasza A Zéé (#52991) üzenetére


hermanyi
őstag

én mint MAP buzi és húshorgász [ezt] a botot néztem és ha hiszed ha nem tetszett :D
jelenleg egy 20 éves Match botom van :D De gondolkozom ezen a pálcán ha nem kapok New Asterixet

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#52993) A Zéé válasza hermanyi (#52992) üzenetére


A Zéé
addikt

na, ez az a bot, amiről az égadta világon semmit nem találtam az internetben, pedig kerestem. Jóféle taknyos bot? :DDD Bár ha neked tetszett, akkor valószínű, szóval akkor újra versenyben van.
Múltkor Törökbálinton szinte biztos, hogy ilyennel tolta a csávó mellettem, próbáltam kifigyelni, hogy hogyan dolgozik a bot, de csak küszöket, meg 5 centis naphalakat fogott vele, hamar abba is hagyta a match-ezést.

Amúgy régi bot... Mostanában, mindenki vadássza a TopMix, Korumok, meg a régebbi Walterok botokat (amik állítólag ugyanazok, mint a Nevis Whisperek, amik meg ugyanazok, mint az ezredfordulós SPRO-k, szóval...). Kérdeztem a Nevis standon, hogy azért nincs már a Whisper, mert lesz helyette új? Erre a válasz az volt, hogy nem éri meg az úszós botokat újítgatni.

Just a simple Lineman...

(#52994) sityupityu válasza A Zéé (#52991) üzenetére


sityupityu
veterán

"Amúgy a sima Nevis Whispert ismeri valaki?"

Igen. De keszegezésre a kisebb grammszámút vedd ha találsz. Korábban én is ajánlottam itt a fórumon. Tényleg nagyon jó, ha nagyobb márka lenne, akkor a duplájába kerülne.

Nekem az említetek közül kb mindegyik van, a Korum V2 Carp Float medium-ból is van három darab, bombáznak is rendesen néha az ismerőseim, hogy nem akarok-e eladni egyet belőlük... :)

Ne várj mostanában új jó matcbotokat, nem "divat" a módszer, a csapból is a method folyik.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#52995) A Zéé válasza sityupityu (#52994) üzenetére


A Zéé
addikt

igen, a kisebb dobósúlyút keresem. A 10-30g-s pontyosból van egy 420-as, mellé kellene egy 390-es lágyabb. A hermanyi által linkelt Leeda, a SW Supernova Light, illetve az 5-25g-s Nevis Whisper az, amit a netes keresések alapján kinéztem, ebből eddig a Walteros, amit meg tudtam fogni.

Just a simple Lineman...

(#52996) hermanyi válasza A Zéé (#52993) üzenetére


hermanyi
őstag

Taknyosnak nem mondanám , de keszegezni 0.10 es előkével gond nélkül alkalmas

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#52997) Steady74 válasza sityupityu (#52994) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Azok a botok kincsek, el ne add senkinek!

(#52998) sityupityu válasza Steady74 (#52997) üzenetére


sityupityu
veterán

Á, biztos hogy nem. Egyébként sem szokásom semmimet sem eladnom, még ha nem használom akkor sem. Gyűjtögető vagyok. :DDD
Mi a helyzet amúgy?

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#52999) Steady74 válasza sityupityu (#52998) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Én viszont szeretek eladni-venni, újat kipróbálni, eddig nem nagyon bántam meg a cseréimet. A Korum botomat viszont sajna a nagy pakkal együtt ellopták, azt nagyon sajnálom.

Nagyjából minden ok, versenyre készülünk hermanyival, irigylem őt idén mennyit pecázik. Remélem jól összeraktuk amit szeretnénk a versenyen, erős mezőnyben igyekszünk majd egy jót pecázni.

(#53000) sityupityu válasza Steady74 (#52999) üzenetére


sityupityu
veterán

Arra emlékszem, a rakóssal együtt pattintották meg ha jól rémlik...sajnálatos.
Milyen versenyre? Holnap? Gondolom valami feederes verseny...

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.