Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23067) Zola007 válasza istnag (#23065) üzenetére


Zola007
veterán

- általában többnapos helyfoglalás, etetés, ami alatt 3-4 finomszerelékes is horgászhatna ott
- sznob kivonulás a drága cuccal. Nem mintha irigyelném, csak egy rakós pecásnak vagy haladó pergetőnek is ér annyit a cucca, általában mégse villog messziről a Fox embléma meg nem teríti be a fél vízpartot a bojlis sátor, bojlis ágy, bojlis táska, bojlis pontybölcső, bojlis talicska, bojlis hűtőtáska, bojlis papucs
- gyakran össze van kötve sátorozással, főzéssel és ivászattal, ebből adódóan jó magyar bunkó módon szemeteléssel
- etetőhajót és 300 méterre behúzós pecát betiltanám a 'csába. Ha valaki ilyen messziről akar halat fogni, horgásszon csónakból, mint régen. Ja, hogy a csónak kényelmetlen, kicsi, tűz a nap és nem lehet benne dögleni a hűvösben sörrel, mint a bojliságyon?
- nagy mennyiségű csali és etetőanyag mindenféle mesterséges sz.rral, színezékkel, ízanyaggal, ami szerintem nem tesz jót a halaknak és a víznek, algásodáshoz vezet. Ezt a feederes Döme féle ilyen bizbasz rozmaringos fluo pop-up világítós rózsaszagú pelletekre is értem)
- erőltetett fárasztás durung botokkal, nem gondolom, hogy jót tesz a halnak, mikor 5 perc alatt kivesznek egy 15-ös pontyot. Vannak ott erőhatások rendesen.
- halfogás Facebookra, ennek megfelelően akár órákig tárolják pontyzsákban az éjszaka fogott halat, hogy nappal jó fotó készülhessen

Mindezt mondom úgy, hogy nekem is van bojlis botom és orsóm, maga a csali nem hülyeség, de a körítés ami keletkezett hozzá idővel, számomra hányingerkeltő

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.