Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum IV. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7501) Makaveli


Makaveli
senior tag

Valaki szokott járni Farkas-erdőbe itt Újpesten? Szívesen bringáznék valamelyikőtökkel. :K

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#7502) Pinya007 válasza krokk (#7500) üzenetére


Pinya007
tag

Holnap megyek 15:00-ra Bp-re. Várhatóan estig fent is leszek. :)

Olyan nincs, hogy valamilyen témában ne lenne PH topic! :)

(#7503) rii


rii
nagyúr

(#7490) Jorus
Shimano
ST EF35-8
22.2

sajna totál sík h. v hozzá (: ennyi infó van rajta ... az alján

(#7498) Oracle
én megyek, csak méng nemtom melyik kerómat vegyem fel (:

amúgy most emgyek haza melóból ... és még esik is
)-:

más:
tegnap egy kamion bô 30re elôzött meg, ami ugye aztán szépen csökkent, és amikor már a seggét húzta el mellettem, akkor örültem hogy 20 cm maradt, ez már veszélyeztetés nem?

persze nem áll meg az ilyen beszélgetni, gondolom röhög, amikor beintek neki ....

ha lenne kamerám, rögzíteném, remdszám, akkor feljentést lehetne tenni nem?

tud valaki ilyen kamerát?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#7504) becuszabi válasza rii (#7503) üzenetére


becuszabi
aktív tag

Nincs mese, kell szerezned váltókarokat, 8 fokozatút
...amiből nincs túl nagy választék Shimano-éknál (Alivio)

a kamionos szerintem nem is látta, hogy beintettél neki...sőt lehet, hogy téged se látott, lazán megsaccolják, hogy ha x centire elmennek melletted, akkor a seggükkel se darálnak be maguk alá....ami persze időnként nem jön össze :(

[ Szerkesztve ]

"Aki szívből él, az élből szív"

(#7505) rii válasza becuszabi (#7504) üzenetére


rii
nagyúr

valaki nem tud olyan matricát amit nehezen lehet lekapartni a tehernberakott autókról?

agyam elszáll :( hogy a jádán végig ott parkolnak. Taxisok azok mindig.
az autósnak lehet átlag hetvennel menni meg mindehová totál felparkolni, de nekem meg nem szabad keróval zebrán átmenni áááhhh ....

"Hát ezaz, amiért utálom őket
ezekkel tömném meg a temetőket"

//trogaz//

ki fogok költözni valahova pest mellé
ezt nem bírom nézni ...

mai magyar életcél: lakás, autó, házasság, gyerek.

critical mass meg szép meg jó meg minden de lófaszt se ér
legfeljebb a járdát megfelezik Oo
így már az úton sincs jogom menni.

(#7504) becuszabi:
bő egy percig gurultam utána mind a két kezem a magasban :DDD

majd ha lesz videófelvétel, és bemegyek rendőrségre, akkor az idézést észre fogja venni :(( ez már a második ilyen centis ledarálásos élményem volt pesten.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#7506) krokk válasza Pinya007 (#7502) üzenetére


krokk
senior tag

akkor próbálj ki egyet és mond meg hogy jó e:)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#7507) becuszabi válasza rii (#7505) üzenetére


becuszabi
aktív tag

"valaki nem tud olyan matricát amit nehezen lehet lekapartni a tehernberakott autókról?"
Kromofággal átitatott papírzsepi szerintem jó lesz :)

Pest mellet sem lesz sokkal jobb a helyzet, mert nagyon sokan költöztek már ki 30-40km-es körben, nem gyenge dugót okozva ezzel (pl. Solymár-Budapest a 10-es úton reggel kb. 1 óra)
a mentalitásuk természetesen megmaradt, azaz aki most letúr az útról, az a városon kívül is le fog

[ Szerkesztve ]

"Aki szívből él, az élből szív"

(#7508) Ariadne válasza rii (#7503) üzenetére


Ariadne
őstag

Ha felveszed, fel lehet jelenteni, igen, ez legalábbis szabálysértés, de bűncselekmény is lehet.
Én is elgondolkodtam egyszer, hogy bemegyek a húsz méterre lévő őrsre feljelentést tenni, amikor az egyébként üres úton a zebra közepén a térdemtől tíz centire sikerült megállnia a vak sofőrnek - az is az... :(((

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#7509) Pinya007 válasza krokk (#7506) üzenetére


Pinya007
tag

Na arra nem lesz időm. :) Viszont ha valakinek van olyan ismerőse aki III. kerületben, Graphisoft Park-hoz közel albérlőtársat keres, az szóljon! :)

Próbáld geometriai adatokat összehasonlítani, szerintem eget rengető különbség vázak között nem lehet, döntésben felszereltség a mérvadó inkább.

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs, hogy valamilyen témában ne lenne PH topic! :)

(#7510) Antigabo


Antigabo
tag

Bocsánat - Sziasztok !

-- falusicsávó riportja:

szóval csak vigasztalás képpen:
én egy 30ezres városfaluban lakom az elmaradott hírhedt ÉK m.o.-n
(csókolom jó volt a kókuszgolyó)...
a csórósznob (emberek) állatok kocsival járnak kelnek pöfögnek tülekednek lökdösődnek dudóban idegeskedve szidják egymás kurva annyát és a kerékpárost -
ha utólérik megkisérlik kicentizni ebben a pár utcában ami kb max 4x4 kilóméter képesek dugótokozni parkolójegyeket venni (városgondozás maffia) a lusta seggüket fuvaruzgatni pár száz méterre !!!
az elmúlt években épült itt pár körforgalom (előtte nem volt) nem tudják a szabályokat
áthaladásnál a sorrend:
1.-Tank
2.-Kamion
3.-Agresszív idegbeteg autós
4.-Autós
5-motor kp. vagy biciklis(mert úgy néz ki kicsit üt -... az autón - ok de ha túlélem én SZARRÁ verem az átütött üvegen keresztül kihúzott germót az tuti.
Ladies first.
and Gentleman as well
does not matter...

Csak szólok.

Üdvözletem: A.G.- ;)
No1. kocsmai verekedőbajnok

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#7511) rii válasza Antigabo (#7510) üzenetére


rii
nagyúr

ismerős ;-)

én 16 évesen egerben kezdtem el ordbálni az autósokkal (-:
persze már előtte is tekertem, csak nem ordibáltam (-:
és a 3-as főúton edződtem (tudom, tudjuk, tudtuk, h szabálytlan, de kerecsend csak így volt elérhető) kamion elviselésből

sajnos ez soha semennyit sem lesz jobb :-/

amikor kilépek az ajtón, meglátom a tömött dugót, belül üvöltök. THIS .... IS ..... SPARTAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

van egy II WH.s rohamsapkám.
abba kellene járni, az arcomat meg kifesteni O.o vagy gázálarc
így talán ki tudnám hangsulyozni, mi zajlik le bennem ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#7512) rii válasza becuszabi (#7507) üzenetére


rii
nagyúr

azért akarok kiköltözni, mert nem bírom nézni, ahogy az autók elveszik az életteret.

én csak azt nem értem, hogy ez mást miért nem zavar? :O
az emberek miért nem basszák le a járdáról az autókat?
miért kell mindent tolerálni nekik?
és meddig még? amikor szanciók következnek már, addig tulságosan el fog fajulni a helyzet ...

túl sok pénz van a autókban. :-/ benzinfogyasztásban, súlyadóban.
pont hogy az államnak kellene ösztönöznie a lakososkat a kerékpárhasználatra
de erről én egy plakátot sem látok, csak autóreklámok úton útfélen beszélik rá a csordajellemű parasztot, hogy vegyen ő is autót növelni a dugót )-:
mindegy..

meg lakásban nem lehet lakni ... nekem legalábbis
suttyó tanyasi vásott kölyök vagyok .... tyúkketrecet ide nekem, kutyával, macskával, meg persze udvarral ahova kimehetek egy szál mosolyban is akár oldalbacsövelni egy fát ... arról nem is beszélve hogy egy lakásban nem lehet se szerelni, se fúrni faragni, de még zenét hallgatni se ... havercsajhoz levittem a wharfedale hangafalaimat ... nahát igy nem láttam még élni mélysugárzót (-: (-: (-: kitáncolt jópár centit (-: továbbá ha telke van az embernek, akkor lehet, hogy be van határolva (X1, Y1), (X2, Y2) koordintáká közé, de Z irányban azt csinál amit csak (bizonyos keretek közt persze) akar, míg lakásban bejön a Z1, Z2 koordináta is ... :-/

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#7513) rii válasza Ariadne (#7508) üzenetére


rii
nagyúr

és előzésnél ... bennem él téves emlék, hogy ajtónyitéásni szélességet kellene hagyni? :-/

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#7514) Thyb válasza rii (#7513) üzenetére


Thyb
senior tag

akkor rakok fel ajtót a bringára, mert ugy is az lesz a felvetés, hogy nincs rajta ajtó, nincs mihez mérni

Egyébként ez a bringás előzésre is igaz, de amikor a nagyköruton megindulok az egy irányba haladó két sáv között a szaggatott vonalon, akkor van olyan, hogy a kormányom sem fér el, nemhogy ajtónyitásnyi helyet adjak. Mondjuk a mozgó sávokban nekik sem illik kiszállni.

Ugyanakkor anyósülés felöli ajtót már nyittak ki előttem. Nekem sikerült az utsó pillanatban kitechnikáznom, de a mögöttem jövő motorosfutárnak nem jött össze.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#7515) Azazello-


Azazello-
senior tag

ezek kozul melyiket erdemesebb megvenni?

[link]

[link]

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#7516) tr00p3r válasza Azazello- (#7515) üzenetére


tr00p3r
őstag

Attól függ mennyi pénzed van?! Az FSA karbon, de mégis valamivel nehezebb mint a RaceFace. Ami viszont meg majdnem duplájába kerül mint a FSA. :U Ha nem számít a pénz, akkor RF, ha igen akkor FSA. ;)

(#7517) Azazello- válasza tr00p3r (#7516) üzenetére


Azazello-
senior tag

egyik dollar, masik font. szal kb egy arban vannak, ezertkerdeztem

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#7518) Ariadne válasza rii (#7512) üzenetére


Ariadne
őstag

:R Szintén zenész... Csak ne lenne az a paradoxon, hogy ha kiköltözöl, szinte csak autóval tudsz bejárni, mert kerékpározható út nincs, a bkv/volán/máv meg félóránkánt jár. :O
Lakást keresünk éppen, mert ház túl drága lenne, és alig találunk olyat, ahol ne csak házfalakat, hanem valami zöldet is lássunk az ablakból, akár csak egy árva fát... :(

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#7519) tr00p3r válasza Ariadne (#7518) üzenetére


tr00p3r
őstag

Én pl. Gödön lakom, az Árpád-hídtól kb 20 km-re. Saját ház (lesz ha lejár a hitelem 17 év múlva :DDD ) Lehet,h én vagyok szerencsés, de a 2-es úton nem vészes a bringázás. A Duna mellett van bringaút is, majdnem végig. Én hazafelé szoktam tekerni ha jó az idő (igaz országúton, mert jobban haladok), reggel sietek és inkább vonat Rákosrendezőig, onnan bringa.

(#7520) tr00p3r válasza Azazello- (#7517) üzenetére


tr00p3r
őstag

Akkor részfész..

(#7521) Zewa válasza rii (#7512) üzenetére


Zewa
senior tag

Pécsett szerencsére még nem ilyen vészes a helyzet, viszont jó formán nincs itt semmi! :(
"magyar ország... ahol az arcomba vágják, a magam arcát"

Hátsó váltók között mekkora a különbség? Deora hosszúkanalast néztem de ha megéri akkor esetleg áldóznék egy XT-re. Megéri?! :F

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#7522) Jorus válasza rii (#7503) üzenetére


Jorus
nagyúr

3.4k a komplett szett (első hátsó). KLATTY!

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#7523) tr00p3r válasza Zewa (#7521) üzenetére


tr00p3r
őstag

Azt mondják az idei XT igen jó lett. Megéri azt a + 2 minőségi lépcsőfokot...

(#7524) Thyb válasza tr00p3r (#7523) üzenetére


Thyb
senior tag

bár az első szériás fékszettel voltak gondok a hidegben

állitólag mostanra orvosolták a dolgot

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#7525) eddie17


eddie17
addikt

Na vettem a bringára egy normális lakatot vasárnap. Bár még ezzel is elvihetik, de én megpróbáltam.
A fék rajta nagyon jó, olyan rövid úton állok meg, amin a másikkal még a féket sem volt időm behúzni. És egyre könnyebb vele, cikázni is.

(#7526) Bikeman válasza Jorus (#7522) üzenetére


Bikeman
aktív tag

Alul úgy írják, hogy külön-külön (jobb-bal) 3,4k, úgy már nem olyan jó... :(

(#7527) Thyb válasza eddie17 (#7525) üzenetére


Thyb
senior tag

csak arra vigyázz, hogy nagy tempónál hol lesz a testsulyod, mert én párszor fejre álltam a rakparton amikor a kedves gyalogos hirtelen kilépett elém minden körülnézést mellőzve

nekem anno Hays sole volt, ami fogni fogott, először semmi, majd satu

Amióta az XT van fent, tudom mi a dinamikus fékezés

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#7528) eddie17 válasza Thyb (#7527) üzenetére


eddie17
addikt

Eddig nem volt gond, pedig kedves gyalogos elém is kilépett. Mindkettő fék be és szépen megálltam. De nem tövig húztam be, valami tudatalatti lehetett, hogy ne tépd tövig mert elszállsz, és teljesen nyugisan megálltam mielőtt elkaszáltam volna.
Mondjuk esőbe még nem teszteltem, mert tegnap hazafelé, már nem esett, csak az út volt nedves, viszont egész jól tapadt a gumi, nem éreztem, hogy kicsúszik alólam.

(#7529) Jorus válasza Bikeman (#7526) üzenetére


Jorus
nagyúr

Opsz, tényleg.
Ellenben használtan 1-2k körül beszerezhető, ha talál az ember.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#7530) adik


adik
őstag

Tudtok véletlenülmondani egy olyan boltot, ahol annál is több sisak van. vagy ha lehet, még egy kicsit több... asszem régen a Kerékvárban volt jóóó sok.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#7531) becuszabi válasza adik (#7530) üzenetére


becuszabi
aktív tag

A BikeBerguson nyitott egy új boltot (a mostanitól 2 méterre), ahol csak kiegészítők vannak. Ott is meg lehet próbálni.

"Aki szívből él, az élből szív"

(#7532) Ariadne válasza adik (#7530) üzenetére


Ariadne
őstag

Most a Hugóban láttam elég sokat, a Kálvin téren (az építkezés mögött vannak most elbújva, a templom mellett).

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#7533) Ariadne válasza tr00p3r (#7499) üzenetére


Ariadne
őstag

Privit írtam. ;)

To all: Ja, egyébként a Kelly's össztelós kálváriánk, amiről pár kifakadásom volt itt, megoldódni látszik. Beszéltünk végre személyesen az importőrrel, és egyben előadtuk az eddigi sok gondot, így végre hajlandó kicserélni a vázat egy ideire, elvileg két héten belül meglesz. :K Azoknál már másképp vannak megoldva az eddig gondot okozó részek, szóval teljesen használható és hibátlan lesz. De nem hiszem, hogy megtartjuk, mert időközben lehet összejön egy Specialized. :)

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#7534) tr00p3r válasza Ariadne (#7533) üzenetére


tr00p3r
őstag

tényleg! bakker nem válaszotlam :DDD sok a meló

(#7535) Oracle


Oracle
senior tag

Valaki ajánljon már nekem egy jó sárvédőt mtb-re.

(#7536) tr00p3r válasza Oracle (#7535) üzenetére


tr00p3r
őstag

SKS

pl: Shockblade, Shockboard, Crusher

[ Szerkesztve ]

(#7537) Oracle válasza tr00p3r (#7536) üzenetére


Oracle
senior tag

Valami szett kéne előre hátra, elől van egy rockshox pilot teló. Igazából pálcásat néztem mert az tuti nem himpálódzik ki jobra balra vagy a kerékre. De a teló miatt nemtudom elöl rögziteni hátul jó lenne.

(#7538) becuszabi válasza Oracle (#7537) üzenetére


becuszabi
aktív tag

Ezek sem fognak kilengeni és szettben is kaphatóak.
A pálcás még azért is felejtős, mert nem sok hely van a kerék és a sárvédő között, így ha terepezel, akkor elég hamar el fog tömődni sárral/falevéllel/miegymással.
Nekem is SKS van és télen sokat segített abban, hogy ne legyek nyakig sáros.

"Aki szívből él, az élből szív"

(#7539) Oracle válasza becuszabi (#7538) üzenetére


Oracle
senior tag

Értem, én legtöbbet a városban megyek sajna, akkor a ezek közül melyik jobb szerintetek?

SKS BeaverTail szett
SKS BeaverTail XL szett
SKS HighTrek 26"

Azért vagyok bizonytalan mert még nemvolt sárvédő a cangámon :D de muszáj vennem mert tuti hogy fogunk esőben is tekerni mostanság.

[ Szerkesztve ]

(#7540) becuszabi válasza Oracle (#7539) üzenetére


becuszabi
aktív tag

hmmm...nos...nekem ezekkel a megoldásokkal az a problémám, hogy a felerősítéshez szükséges fémkonzolt csavarozni kell és mivel önmagában nem elég merev, a sárvédő végén van egy olyan 3/4-ed köríves valami, ami a nyeregvázcsőhöz rögzítené az egész cuccot. Ez nem szokta bírni a kiképzést, kitágul és onnantól kezdve csak lötyögni fog.
Lehet, hogy az SKS jól megcsinálta és nincs igazam, de az összes gagyi felpattintható sárvédő ugyanígy néz ki.
Én a Crossboard-hoz hasonló típust használom, 1 perc a felrakása, leszedni még gyorsabban lehet.
Ha a bringád merev vázas, akkor hátulra a pálcás megoldás is jó, csak ugye azt nem lehet elég gyorsan leszedni/felrakni, illetve a bringán kell lennie rögzítőszemnek.

"Aki szívből él, az élből szív"

(#7541) Oracle válasza becuszabi (#7540) üzenetére


Oracle
senior tag

A nyeregcsőre erősithető hátsó sárvédő nemjó megoldás nekem. Mert nemvédi az első váltót és persze a lábam is sáros lehet ahogy középre veri fel a kerék és szétfröccsen a vázon a víz meg sár. Hátulra mindenképp a pálcás kéne de ebike-on nincs és még nemtaláltam olyan üzletett ahol lett volna csak hátsó pálcás, de ez lehet az én hibám és rossz helyeken néztem :F

Elől neked telóba szerelhető típus van? ha igen rendesen véd mert előre is olyat keresek ami elég hosszú ahoz hogy szintén védje a vázat középen.

nemgondoltam hogy ilyen nehéz sárvédőt találnom ami azért mutat is valahogy :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7542) becuszabi válasza Oracle (#7541) üzenetére


becuszabi
aktív tag

Pálcás és csak hátsó tényleg nincs az eBike-on, csak szettben. Sajnos ha nincs a telón (ill. a vázon) rögzítőszem, és a a vállon, vagy nyakon furat, akkor előre nem fogsz tudni tenni sem pálcásat, sem pedig olyat, mint amilyeneket belinkeltél, mert a konzolt sem tudod hova rögzíteni.

Igen, elől olyan van, az alsócsövet kb. a közepéig védi (ha ennél hosszabb lenne, az vagy lifegne összevissza, vagy beleütközne a lábfejembe kanyarodáskor).

[ Szerkesztve ]

"Aki szívből él, az élből szív"

(#7543) Bikeman válasza becuszabi (#7542) üzenetére


Bikeman
aktív tag

Van megoldás a teló vs. párca kérdésre (elvileg)

Veszel újonnan/használtan 2 db Cateye hátsó villgó nyergcső bilincset, azokat ráteszed a teló lábára (term. a lámptartót leszedve, csak a bilincset) és máris kész a "pálcafül" friss ötlet, még nincs tesztelve, de lesz. Vettem szinte ingyen egy cserélhető nyakas (ez fontos, mert régi, 1"-os keróba megy, aminek 20 cm a fejcsöve) RST TNL 100 típusú villát fater kerójába, a lötyögős, 11 éves gyári lom helyett, és így gondoltam megoldani a sárhányó felrakást (krómozott fém sárhányó). Lehet még alu nyeregcső bilincsel is esetleg, ha túl vastag a teló.

Másik gond a telóval, hogy az áhidója olyan kecses, vékony, hogy nincs rajta lyuk a sárhányónak, azon felfetésemre, hogy fúrok rá, majdnem kidobtak a Nellából....:D De ehelyett ingyené' adtak egy direkt erre való kis gumírozott lemezkét, aki ráhajlítva az áthidalóra elvileg pont jó lesz, na majd kiderül. A 225mm hosszú csövem is érkerzik egyébként, szóval alakulni látszik a dolog. :))

(#7544) becuszabi válasza Bikeman (#7543) üzenetére


becuszabi
aktív tag

No, igen sufnituning forever :DDD, de szerintem Oracle nem az ilyen ötletes, de meglehetősen lassan kivitelezhető megoldásokat keresi :D

"Aki szívből él, az élből szív"

(#7545) Oracle válasza Bikeman (#7543) üzenetére


Oracle
senior tag

Ez egész jó ötlet :D bírom én a sufni tuningot ez lesz ha nincs más normális megoldás. Holnap megyek még 1 kört a városban hátha találok, ha nem akkor ebike noname pálcás és tuning :))

köszi mindenkinek az ötleteket

[ Szerkesztve ]

(#7546) Bikeman válasza becuszabi (#7544) üzenetére


Bikeman
aktív tag

Nem lassú ez, ha van két ilyen bilincs:)), sőt....

Dolog továbbfejleszve.

Tehát ráteszem a bilincset, hátrafelé áll a szem (igaz, a villa ferdesége miatt kicsit ferdén, de ez tök8) bele vagy mellé teszem a pálcát (inkább bele) csavar át, kész.

Másik: úgy teszem fel a bliincset, hogy oldalt áll ki a "szeme". ekkor a pálcát laposfogóval 90 fokban meghajlítom, és úgy teszem be a szeme, na meg ugye a csavar.

Nem tudom, még melyik lesz, egyelőre örülök a telónak.:D

Országútiban van valami hasonló bilincses elven működő.

[ Szerkesztve ]

(#7547) Bikeman válasza Bikeman (#7546) üzenetére


Bikeman
aktív tag

Jobban végiggondolva a második variáns nem lesz jó, így hát marad az első.:D

Az elsőn viszont egy kis változtatás, lehet némileg kifelé fordítani a bilincset a villa tengelyétől, hogy könnyebben menjen bele a pálca.

(#7548) Azazello-


Azazello-
senior tag

latatlanban honnan a fenebol dontsem el, hogy 70 vagy 90 cm legyen a stucni? valoszinusitheto, hogy 90cm-nel kisebbre nincs szukseg vagy ez tenyleg teljesen egyedi?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#7549) adik válasza Azazello- (#7548) üzenetére


adik
őstag

ugye mm-t akartál írni? :)

más
btw thx a tippeket sityak ügyben, megnézem jól. Esetleg ha még mondanátok egy-két tippet. Semmi ugrabugra, szóval full-face kiesik, nézzen ki jól, legyen könnyű, és kényelmes, no meg szellőzzön is. Kb- 10-15k huf fér bele.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#7550) Jorus válasza Azazello- (#7548) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ízlés kérdése, meg ugye fontos, hogy a váz geoja hogy passzol hozzád. Ha rövidebb a felsőcső, mint kéne, egy hosszabb stucnival tudod orvosolni a problémát. Ha tudod, hogy az előző bringáidon milyen felsőcsőhossz, mekkora kormányszárral volt ideális, akkor könnyen kiszámolhatod, hogy az új vázhoz nagyjából mekkora stucni lesz megfelelő.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum IV. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.