Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  JiaYu G4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:09:19

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) kcsa válasza zozi666 (#1200) üzenetére


kcsa
veterán

Ahogy elolvastam a kommentedet, az enyém is elkezdett hülyéskedni... (kell nekem fórumot olvasni :D), úgyhogy én is visszaállok 0620ra

(#1202) Thrawn válasza kcsa (#1197) üzenetére


Thrawn
félisten

Megcsináltam én is a tesztet, a régi touch firmware ugyanúgy "kihagy" középen. De tudtommal nem is ezt javították, hanem az érzékenységét állították át.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1203) kcsa válasza Thrawn (#1202) üzenetére


kcsa
veterán

De akkor ez ismert hiba, és csak én nem találkoztam vele? Sírba tesz amúgy, nem fogom egész nap a kezemben a telefont :(((

(#1204) Thrawn válasza kcsa (#1203) üzenetére


Thrawn
félisten

Amíg nem hívtad fel rá a figyelmet, addig szerintem ismeretlen volt :D
A fura csak az, hogy ettől függetlenül nálam jól megy az asztalra letéve is. Kockázatos lehet, de a helyedben én tennék egy próbát a régebbi touch firmware-rel.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1205) kcsa válasza Thrawn (#1204) üzenetére


kcsa
veterán

Egyszer mintha olvastam volna erről, hogy eleve fogni kell a készüléket, ha valami módon gyengén van tervezve. De most akárhogy keresem, nem találom.

(#1206) Thrawn válasza kcsa (#1205) üzenetére


Thrawn
félisten

iPhone 4 - Antennagate

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1207) kcsa válasza Thrawn (#1206) üzenetére


kcsa
veterán

LOL :DDD

nna, ilyet találtam:

" If a grid location on the touchscreen is to sense the AC current, “there has to be a return [electrical] path,” says Gershenfeld. For a touchscreen on a handheld device such as a smartphone, “you’re holding it with the other hand,” and this completes the electrical loop to the backside of the device, which is electrically grounded."

[ Szerkesztve ]

(#1208) dReFiX


dReFiX
senior tag

Most komolyan az asztalra téve a telefont nem működik rendesen a touchpanel ? Már majdnem megrendeltem....

(#1209) kcsa válasza dReFiX (#1208) üzenetére


kcsa
veterán

Akkor semmit ne vegyél, Lumia 800-am is ezt csinálta :)

(#1210) Thrawn válasza dReFiX (#1208) üzenetére


Thrawn
félisten

Nálam működik asztalra téve is.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1211) dReFiX válasza kcsa (#1209) üzenetére


dReFiX
senior tag

Most egy zte-m van és tökéletes az asztalon használva.

[ Szerkesztve ]

(#1212) Thrawn válasza dReFiX (#1211) üzenetére


Thrawn
félisten

Az én ZTE-m viszont nyűglődik asztalon. Hol itt az igazság? :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1213) Urby66 válasza Thrawn (#1212) üzenetére


Urby66
aktív tag

Mivel itt arról van szó, hogy valamilyen módon földelni kell a készüléket ezért működik eltérően. A különböző felületek más-más módon vezetnek, tehát az érzékenység is változik. A lényeg, hogy a telefon bőven használható így ahogy van. :-)

(#1214) melkah


melkah
tag

Hol most a legolcsobb a fekete g4 ami raktaron is van ? esetleg valaki tud coupont hozza ?
En ezt talaltam most (229usd) de nem latom, hogy ezen az oldalon irjak-e hogy van vagy nincs raktaron. 3000es aksi fontos es feketet szeretnek. T es a sima proci kozott van atlag hasznalatban elteres , hogy jobban eszi-e az aksit vagy nem erzekelheto ?
Tmallbox-on jol tudom , hogy egy ev garancia van, valami regi posztban meg 2ev garanciat lattam, hogy irt valaki ehez az oldalhoz de most az oldal szerint en ugy latom csak egy ev van ?

[ Szerkesztve ]

(#1215) dReFiX válasza melkah (#1214) üzenetére


dReFiX
senior tag

Igen itt a legolcsóbb a 3000mAH/6589T, de itt is van 4$ posta és 4% PP fee. Tehát 242$ körül jön ki de még így is 17$al olcsóbb mint a minideal stb. Skypeon vedd fel velük a kapcsolatot és mindenre válaszolnak.

[ Szerkesztve ]

(#1216) _Alabástrom_


_Alabástrom_
csendes tag

Ha valakit érdekel - így néz ki a G4 fémváza..

(#1217) mclane_


mclane_
aktív tag

Teljesen offtopik kérdés, de nem tudom hova tegyem, viszont felb*sz rendesen. Ha a lockscreent balra görgetem elvileg a + -al hozzá lehet adni a lockscreenhez widgeteket. Van ez a tök pofás Dashclock widget amit feltettem, de az istenért sem akar itt megjelenni, nem tudom hozzáadni...Apex launcher pro, illetve apex notifier is fentvan ezek jól működnek. Az alap widgetek(gmail, óra) hozzáadható, de ez valamiért nem kerül oda. A barátomat segítsgül hívtam, de sehol semmi használhatót nem leltem.
Előre is kösz.

Touchscreen téma: nálam is telesen jó asztalon.
Akksi még mindig 34%ról leugrit 15%ra gyakorlatilag 15 perc alatt. Ez nem igazán zavar, mert 3 napot simán kibír napi 40-50perc teló, itthon napi 3-5 óra wifin, nyomkodom is azért, szóval ezen a téren maxira elégedett vagyok. :)

(#1218) ngnr5 válasza mclane_ (#1217) üzenetére


ngnr5
csendes tag

szerintem ehhez extra tamogatas kell az appbol hogy a lock-ra is ki lehessen rakni. Nekem az S2 cal. widget volt ilyen... aztan egyik frissitesnek kulon irta a fejleszto hogy mar ide is kirakhato. Ird meg a fejlesztonek hatha o is fontosnak tartja.

(#1219) mclane_ válasza ngnr5 (#1218) üzenetére


mclane_
aktív tag

Kirakható, működnie kéne, de valamiért nem kerül ki a lockscreenre választhatóként. Tök sok tutorialt leírást megnéztem, telepítés után ott kéne lennie, de nincs.

(#1220) melkah


melkah
tag

Ez se tunik rossz arnak ha valakit veletlen erdekelne:
Jiayu G4 Advanced

(#1221) dReFiX válasza melkah (#1220) üzenetére


dReFiX
senior tag

Presell Product Lead-time: 2013-08-31

(#1222) Easy.2K12


Easy.2K12
tag

Már olyan szinten ideges vagyok 7.31 en kifizettem a telefont de egyszerűen nincs keszlet minideal-en. Valaki nem tudja esetleg mikor lessz vagy valami tanács ..?

Eladó !! ZOPO ZP780,fehér 25e !! kitünő állapot.

(#1223) dReFiX válasza Easy.2K12 (#1222) üzenetére


dReFiX
senior tag

Ilyeneket tőlük kérdezz chaten.

[ Szerkesztve ]

(#1224) Easy.2K12 válasza dReFiX (#1223) üzenetére


Easy.2K12
tag

Csak elegemvan az egy nap, holnap, jovohet eleje stb... valaszokbol. Ilyenkor kompenzáció van esetleg?

[ Szerkesztve ]

Eladó !! ZOPO ZP780,fehér 25e !! kitünő állapot.

(#1225) Pinochet


Pinochet
tag

Sziasztok! Ha minden igaz G4-et fog venni az egyik ismerősöm. Én g3-mat már megokosítottam, de a g4-et nem követtem még. Van magyar jól működő szoftver hozzá? Van olyan ami nem meríti az akksit nagyon? (g3-nál volt ezzel gond). Milyen szoftvert ajánlanátok? Előre is köszi

(#1226) Pinochet


Pinochet
tag

És mi a különbség a g4 advanced (6589T) és a g4 (6589) között?

(#1227) hun_gery válasza Pinochet (#1226) üzenetére


hun_gery
aktív tag

300mHz

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#1228) Landor válasza hun_gery (#1227) üzenetére


Landor
tag

:C

(#1229) Thrawn válasza hun_gery (#1227) üzenetére


Thrawn
félisten

+71 MHz

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1230) Pinochet válasza Thrawn (#1229) üzenetére


Pinochet
tag

Akkor igazán semmi lényegbeli javítás (jobb gps vagy ilyesmi)

(#1231) Thrawn válasza Pinochet (#1230) üzenetére


Thrawn
félisten

Erősebb lett a proci és a GPU, kb ennyi a változás.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1232) Pinochet válasza Thrawn (#1231) üzenetére


Pinochet
tag

Köszi az infót. És akkor van rá jól működő magyar szoftver is? Melyiket ajánlanátok?
És amúgy érdemesebb ilyet rendelni mint G3-at (G3S)?

[ Szerkesztve ]

(#1233) icons válasza Thrawn (#1231) üzenetére


icons
addikt

+ több ROM, RAM
1/4 helyett, 2/32

Továbbá új kameramodul került bele elméletileg.

(#1232) Pinochet
Azt, meg hogy érdemesebb, de döntöd el :) Ez kisebb valamivel, többet tud (jobb kamera, Advanced erősebb, a mobilarenas cikkben az összeszerelésre is jobbat írtak), drágább.
Nézegess pár tesztet a kettőről, és döntsd el, melyik jön be jobban! (nem tudsz nagyon rosszul dönteni :) )

(#1234) bigrock válasza Pinochet (#1232) üzenetére


bigrock
addikt

Igen, mert ez egy G4 fórum... :DDD

(#1235) kcsa válasza Pinochet (#1232) üzenetére


kcsa
veterán

Igen, mert ez egy G4 fórum mert kisebb, jobb a kijelző, szubjektív, de a formája is jobb szvsz :D

(#1236) Bee-Beep


Bee-Beep
tag

Sziasztok!
Tudna valaki ajánlani egy stabil romot g4-hez, amiben benne van a magyar nyelv.
Jó lenne, ha magában foglalná a gappsot.
Előre is köszönöm!

Attól, hogy paranoiás vagy, még nem biztos, hogy senki nem akar kicsinálni...

(#1237) Thrawn válasza Bee-Beep (#1236) üzenetére


Thrawn
félisten

A 0620-as kiadású ROM stabil, viszont nincs benne magyar nyelv. Az enyémben legalábbis nincs. A magyarítást megcsináltam hozzá de még nem volt időm kipróbálni. Google alkalmazások ha jól sejtem gyárilag nem voltak benne, de amikor rootolták a boltban feltették rá a Play áruházat, onnan meg már mindegyik Google alkalmazás feltelepíthető rá.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1238) Bee-Beep válasza Thrawn (#1237) üzenetére


Bee-Beep
tag

nekem van play áruház, viszont ami igazán kellene az a talk (ezt nem találom sehol) és a gmail alkalmazás.
megszoktam őket.
magyarítást próbáltam a more location 2 appal, de nem sikerült.
azt írja magyar, de pedig nem az! :-)

[ Szerkesztve ]

Attól, hogy paranoiás vagy, még nem biztos, hogy senki nem akar kicsinálni...

(#1239) Thrawn válasza Bee-Beep (#1238) üzenetére


Thrawn
félisten

A Talk megszűnt, Hangouts van helyette. Play nekem is volt már a telón mikor megkaptam.
Magyarítást jBarttal lehet csinálni: Link

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1240) Bee-Beep válasza Thrawn (#1239) üzenetére


Bee-Beep
tag

köszönöm a segítséget! :R
neki is látok átnézem...
remélem sikerül!

Attól, hogy paranoiás vagy, még nem biztos, hogy senki nem akar kicsinálni...

(#1241) kcsa


kcsa
veterán

Ahogy hétvégén már beszéltünk róla, felraktam a 0620-at, de szubjektív tapasztalataim a következők (méréssel nem tudom alátámasztani, ennyit nem ér az egész :) ):
Lassabban tölt
Gyorsabban merül
Már kétszer teljesen befagyott (bár újraindította magát)

Erősen gondolkozom a 0515re való visszatérésen...

(#1242) Thrawn válasza kcsa (#1241) üzenetére


Thrawn
félisten

A töltés mizéria szerintem attól van, hogy szűz a ROM és még nem állt be a töltésjelzés, a befagyás és az újraindulás viszont érthetetlen miért van :( Megvolt minden wipe? Egy helyen olvastam, hogy érdemes a System partíciót formázni új ROM telepítése előtt.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1243) kcsa válasza Thrawn (#1242) üzenetére


kcsa
veterán

full wipe-ot nem nyomtam, de úgy tapasztaltam hogy lenullázott szépen mindent.

(Újra)kezdő androidos vagyok, felteszem a lúzer kérdést: hogy oldható meg, hogy az általam feltelepített programok, és azok beállításai visszakússzanak romolás után?

szerk.: töltésjelzéssel pedig akkor várok még :)

[ Szerkesztve ]

(#1244) Thrawn válasza kcsa (#1243) üzenetére


Thrawn
félisten

Vannak olyan CWM-ből felpakolható ROM-ok, amik csinálnak wipe-ot maguktól is, de ezt a készítőjének kell beletennie. Jobb biztosra menni és wipe-olni/formatolni.

Programokat visszatenni Titanium Backuppal szoktak leginkább a népek. Nálam többször is problémás működést eredményezett (időnként érthetetlen okokból) úgyhogy inkább rászánom az időt és feltelepítek/beállítgatok mindent nélküle. Ez persze tovább tart, de így nincsenek bosszantó meglepetések.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1245) zozi666 válasza kcsa (#1243) üzenetére


zozi666
csendes tag

Nekem a 0620-al tökéletesen működik a telefon. Megszűnt a visszakapcsolási probléma, minden visszatelepített program jól működik. Titaniummal csináltam a visszatöltést, de csak azoknál, ahol adatok is vannak, meg ahol nem akartam bajlódni a beállításokkal. Az akkumulátor gyorsabb merülését nem tapasztaltam. Teljesen meg vagyok elégedve a készülékkel, én most biztos nem fogom egy darabig babrálni a romot.

(#1246) kcsa válasza zozi666 (#1245) üzenetére


kcsa
veterán

Utálom én is a romolást, baromi kényelmetlen újra beállítgatni. De pl. ma reggel először nem kapcsolt vissza a kijelző, aztán fél órával később csontra fagyott - szintén 0620

(#1247) _Alabástrom_


_Alabástrom_
csendes tag

Sziasztok!

Átállítottam a G4 nyelvét angolra, de kikapcsoláskor még így is elöugrik egy ablak kínai szöveggel, és két kínai nyomógombbal. Nem volt még Androidos telefonom, nem akarok vaktában nyomkodni... Mi ez? Mit nyomjak?

Illetve hogy lehet megtanítani magyarul a G4-et?

(#1248) Thrawn válasza _Alabástrom_ (#1247) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem tudok én sem kínaiul, nem tudom mi lehet. Esetleg láthatnánk róla egy screenshotot?

Magyarítást jBarttal lehet csinálni: Link

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1249) kcsa válasza _Alabástrom_ (#1247) üzenetére


kcsa
veterán

screenshot+google translate képből lefordítja neked :)

(#1250) _Alabástrom_ válasza Thrawn (#1248) üzenetére


_Alabástrom_
csendes tag

Google Transtator nem ette meg a jpg képet... Pedig szépen körbe is vágtam neki, hogy ne zavarja a háttér.

Itt van a screenshot:

(Akkor kapom, ha nyomva tartom a kikapcsológombot, majd az elöugró menüböl a "Power Off"-ot választom.)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  JiaYu G4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.