Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  JiaYu G4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:09:19

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) easy...rider válasza Nemetpisti (#1750) üzenetére


easy...rider
őstag

Mindig kevesebbet írnak rá, gyaktan 60~70 körül mozog amit ráírnak. Mindegyik így csinálja. De be szokták kérni a PayPal utalásról egy képet vagy valamit.

[ Szerkesztve ]

(#1752) kcsa válasza Nemetpisti (#1750) üzenetére


kcsa
veterán

Paypal bizonylatot kérik, ha trükközöl még sz.rabbul járhatsz...

(#1753) pecsivsk válasza easy...rider (#1749) üzenetére


pecsivsk
tag

De nincs SG post csak HK.........Az gondolom sokkal lassabb...........:(

(#1754) Nemetpisti


Nemetpisti
csendes tag

És mi a helyzet az ajándékkal? Magánszemélytől magánszemélynek. Ott magasabb a vámmentes határ.
A feladóm magánszemély.

Jiayu G4 advanced 2/32/3000, fehér

(#1755) Lacyka válasza easy...rider (#1749) üzenetére


Lacyka
aktív tag

G4H 20130515-202809

^.^

(#1756) Nemetpisti


Nemetpisti
csendes tag

Most számolgatom, hogy 310 dolcsit fizettem Paypal.on. Ha azt becsatolom, akkor 20000 Ft körül fogok fizetni. 27% Áfa + 2,5% vám. Ez nagyon durva!

Jiayu G4 advanced 2/32/3000, fehér

(#1757) KisBundi


KisBundi
őstag

Sajnos igen! Így k.rvára nem éri meg semmit behozatni ami vámköteles..:(

[ Szerkesztve ]

(#1758) easy...rider válasza pecsivsk (#1753) üzenetére


easy...rider
őstag

Ja tényleg :) Jól elnéztem. Akkor nekem is HK-val jött :U

(#1759) Thrawn válasza Lacyka (#1755) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha nem zavar, hogy nem lesz magyar nyelv akkor frissítsd azt a ROM-ot, hátha javul valamennyit a helyzet.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1760) fototapir válasza easy...rider (#1749) üzenetére


fototapir
újonc

Köszi, ez nem is hangzik olyan rosszul :)

[ Szerkesztve ]

(#1761) szoporiz


szoporiz
tag

Sziasztok!
Egy THL w200-at váltanék G4re(nagyakkus,fekete 1gb ram)
Tudtok olyan oldalt ahol így meg lehet rendelni? mert csak fehéreket láttam.
Ha lenne valakinek egy szép állapotú fekete turbó procis fajta,akár új vagy pár hetes és (hibátlan!) azét megvenném 56000Ft-ig
Üdv Zoli:)

Ha írok légy oly kedves és válaszolj! Van egy negatívom igen: A vásárló szerint nem kellően csomagoltam:/ Tanultam belőle! Korrektség mindenek előtt! Ettől különbözik a sikeresség a nyerészkedéstől!

(#1762) easy...rider válasza pecsivsk (#1753) üzenetére


easy...rider
őstag

Azt még érdemes beleszámolni hogy Fastcardtech meg Tmallbox is rátesz +3~4%-ot asszem az árra ha PayPal-lal fizetsz. Ezért van hogy a Minideal jön ki jobban és itt a garanciális feltételek kedvezőbbek.

Alaposan körbe kell járni :K

[ Szerkesztve ]

(#1763) pecsivsk válasza easy...rider (#1762) üzenetére


pecsivsk
tag

Csak a minin nincs 2gb verzió feketében. A tmallon a Justin szerint van, és holnap feladja ha igazat mond. Igy cakk-pakk 311-re jött ki.

(#1764) Nemetpisti válasza pecsivsk (#1763) üzenetére


Nemetpisti
csendes tag

Csak nehogy így járj, mint én. Nekem is annyiban jött el a 2/32 igaz fehérben, de fenn akadt a vámon és még 20 ropi az ÁFA+vám.

Jiayu G4 advanced 2/32/3000, fehér

(#1765) KisBundi válasza Nemetpisti (#1764) üzenetére


KisBundi
őstag

Nekem is sanszos, hogy SG postal a vámon fogok sz.pni.. :W

(#1766) Hoorus válasza KisBundi (#1765) üzenetére


Hoorus
őstag

Sziasztok!

Én ma rendeltem HK post-al a Tmallbox-ról.. Remélem nem lesz semmi gond.. Jó lenne megúszni a vámot, áfát is :)

[ Szerkesztve ]

(#1767) pecsivsk válasza Hoorus (#1766) üzenetére


pecsivsk
tag

Te is feketét 2/32-est?Én is tegnap rendeltem meg. Na remélem nem sz.vatnak meg.

(#1768) Hoorus válasza pecsivsk (#1767) üzenetére


Hoorus
őstag

Nem, 1,5-ös, 1/4 GB, 3000-es akku, fekete

Én ezt rendeltem..

(#1769) pecsivsk válasza Hoorus (#1768) üzenetére


pecsivsk
tag

Remélem gond nélkül megkapjuk, és az itthoni sarcot megússzuk................

(#1770) easy...rider válasza Lacyka (#1755) üzenetére


easy...rider
őstag

Azt még had kérdezzem meg hogy melyik szolgáltatónál vagy? :D

(#1771) Lacyka válasza easy...rider (#1770) üzenetére


Lacyka
aktív tag

Telenor és mind2 slotot használom.

^.^

(#1772) easy...rider válasza Lacyka (#1771) üzenetére


easy...rider
őstag

Akkor most már tuti teló hiba mert én is Pannonos vagyok ;] ma újra útra indul a készülék hogy megtegyen újabb 8000 kilométert :O

(#1773) pecsivsk válasza easy...rider (#1772) üzenetére


pecsivsk
tag

Nem olvastam vissza a topicot, de mi a baj, a Telenoros kártyával? Érdemes kicseréltetni a kártyát újra?

(#1774) Lacyka válasza easy...rider (#1772) üzenetére


Lacyka
aktív tag

Te melyik romot használtad, hogy ilyen jó akksiidőt értél el vele, bár látom, csak az egyik slot ment.

^.^

(#1775) scream válasza pecsivsk (#1773) üzenetére


scream
veterán

A kártyával semmi baj nincs, a telefonjának van/volt baja, hívás közben akit hívott mindig gerjedő hangot hallott.

(#1776) melkah válasza Hoorus (#1766) üzenetére


melkah
tag

Nem akarlak elkeseriteni de en augusztus 19-en rendeltem ugyanezt mint te es azota szorakoztatnak.
Elosszor irtam nekik 1 het utan.
Par nappal kesobb irtak hogy masnap feladjak.
Nem adtak fel irtam , hogy ha 1napon belul nem adjak fel charge backelni fogok.
A valasz a kovetkezo volt: "I see".
Ezutan ket nappal charge backeltem paypalon, ket oraval kesobb jott a tracking number meg hogy feladta.
Majd meg ket oraval kesobb hogy uj uzenet, hogy o latja hogy nyitottam egy disputot paypalon es hogy akkor 24 ora mulva visszautalja a penzem.
Vartam gondoltam oke utaljad, ha megjon a penz megrendelem mashol (etotalknak irtam ok azt mondtak nekik van ilyen).
Ezutan eltelt 1 nap es paypalon ujra irt hogy elkuldte (rossz nyelvhelyesseggel de velhetoen ezt akarta irni) a csomagot es canceleljem a disputot.
Vissza is irtam neki, hogy ok cancelelem de ha jovoheten sem ad informaciot a tracking numberre az o altala belinkelt osszes oldal (magyar posta sem talalja a csomagot tracking number alapjan) akkor uj disputeot fogok nyitni.
Ezutan torolni akartam a vitat de paypal kozolte velem, hogy:
"Remember, a closed dispute cannot be re-opened or escalated to a claim with PayPal. Make sure that you are 100% satisfied with the outcome of this dispute before you close it. For example, if the seller is offering a refund, wait until the funds are in your PayPal account before closing this dispute. "

Azaz ha torlom nem reklamalhatok ujra.

Ezutan visszairtam a kis kinainak , hogy akkor fogom torolni ha a telefon hibatlanul megerkezett es bevagtam neki indoklas keppen az ide bevagott paypalos szoveget.

Az a tippem, hogy o jol tudta, hogy paypal igy mukodik es nem veletlen akart hulyere venni.
Amikor a tracking numbert elkuldte irta hogy 2-3 nap utan szokott informacio lenni, ez mar eltelt de meg mindig nem ad informaciot a szamra semmi.

Most itt tartok, de mindezek utan kivancsi leszek mi lesz a tortenet vege, ha jovo het kozepeig nem lesz olyan tracking numberem ami kovetheto is akkor probalom visszakerni a penzt es nem hiszek benne, hogy elkuldik.

Sajnalom mert 2 eve rendeltem mar toluk egy lenovot es akkor 1 napon belul feladtak es jott a telefon es minden rendben is volt vele, de ezutan nem hiszem , hogy tobbet rendelek naluk.
Plusz ezutan ha veletlen garanicarol kellene veluk targyalni nem gondolom , hogy barmit el tudnek erni plane , hogy paypal akkor mar nem lesz a hatam mogott.

Bocs, ha hosszu lett es nem elkeseriteni akartalak, de mindenkinek hasznos info lehet aki toluk akar rendelni es off topic-nak jelolom mert ez mar inkabb a kulfoldi rendelesek topicba tartozna meg ha G4-rol is beszelunk.

[ Szerkesztve ]

(#1777) bigrock


bigrock
addikt

Uraim (és hölgyeim is)! Próbáljuk már a megrendeléssel, szállítással, Paypal dispute-tal stb.. kapcsolatos kérdéseket és válaszokat az ennek megfelelő topicba írni. Ez meg maradjon meg félig-meddig szakmai topicnak.

[ Szerkesztve ]

(#1778) WaGGu0901


WaGGu0901
csendes tag

mint volt róla szó, a kameránál nem illeszkedik tökéletesen a 3000 mAh-es aksis hátlappal az alap 1850 mAh-es készülék, abból szerintetek lehet baj? tokot vettem rá, de egy kis rés maradt ahol beszállhat a por. nem tudom hogy ennyit megér-e, vagy inkább hagyjam

(#1779) scream


scream
veterán

Csak nálam van ilyen jelenség, hogy a magok elmennek "aludni"? :F

(#1780) bigrock válasza scream (#1779) üzenetére


bigrock
addikt

Nálam ugyanez a helyzet. Ez természetes, így spórol az energiával.

(#1781) pecsivsk válasza melkah (#1776) üzenetére


pecsivsk
tag

Én már most fenyegetem, hogy ha nem adja fel akkor visszakérem a lóvét. Lehet , hogy várni kellett volna a minidealre.............:(

(#1782) scream válasza bigrock (#1780) üzenetére


scream
veterán

Rendben köszönöm. Gondolom ahogy átállítottam powersafe-re a govenort, az csinálta, viszont az volt a baj, hogy nem akarta újra bekapcsolni a többi magot, Antutut lefutattam és egy maggal ment végig...

-----

Más

Nekem még mindig meg van az a jelenség, hogy 30-40% ról 15% ra ugrik az akkum, elég idegesítő tud lenni... Kb hányszor kell feltölteni, hogy "beálljon" ? :F

Itt van róla egy kép : prohardver.hu/dl/upc/2013-09/174343_screenshot_2013-09-14-09-41-46.jpg

(#1783) fototapir válasza WaGGu0901 (#1778) üzenetére


fototapir
újonc

Megtennéd, hogy küldesz róla egy képet? Én is Thint tudtam rendelni, és kíváncsi vagyok, hogy nézne ki, ha később "bővíteném".

(#1784) KisBundi


KisBundi
őstag

Az etotalk sem kapkod a postázással..:/
Egy hete rendeltem meg és mindig azt a választ kapom, hogy postázzák amint tudják! :(((

(#1785) Lacyka válasza scream (#1782) üzenetére


Lacyka
aktív tag

Hol állítottad a governort, azaz melyik programban?

[ Szerkesztve ]

^.^

(#1786) scream válasza Lacyka (#1785) üzenetére


scream
veterán

NSTools-ban

(#1787) easy...rider


easy...rider
őstag

Akik G4 advanced Fekete készülékre várnak azoknak az az infóm van hogy nem létezik még feketében a készülék. Szóval akik azt mondták van készleten azok kamuztak.
A http://shop.ejiayu.com/gallery-27.html oldalon nem látni ilyen készüléket, meg fórumon kicsit körbenézve sem találtam róla infót.

(#1788) pecsivsk válasza easy...rider (#1787) üzenetére


pecsivsk
tag

A jiayu.es szerint 9.26 . Reménykedem, hogy nincs igazad.

(#1789) easy...rider válasza pecsivsk (#1788) üzenetére


easy...rider
őstag

ejiayu.com a hivatalos, igaz kínai, de itt kell nézelődni. A többi az kamu hivatalos.

(#1790) WaGGu0901 válasza fototapir (#1783) üzenetére


WaGGu0901
csendes tag

sorry, most csak ilyen gyors megoldást csináltam, de a lényeg látszik :D
gondolkozom rajta hogy eladom és inkább várok egy rendes 3000 mAh-esre, ennyi vesződést lehet nem ér meg :(

http://prohardver.hu/dl/upc/2013-09/14/456007_mt471oubokyiopvi_asd.thumb.jpg

(#1791) pecsivsk válasza easy...rider (#1789) üzenetére


pecsivsk
tag

Akkor mivel magyarázod, hogy az oldalon a G4 alatt fekete színű telók is vannak???

(#1792) easy...rider válasza pecsivsk (#1791) üzenetére


easy...rider
őstag

A boltban viszont nincs: http://shop.ejiayu.com/ A főoldalon van S1 is :)
http://bbs.ejiayu.com/forum.php meg a fórum alapján sincs még

(#1793) pecsivsk válasza easy...rider (#1792) üzenetére


pecsivsk
tag

Nézd, legfeljebb indítok a jövő héten egy disputet. ..........

(#1794) fototapir válasza WaGGu0901 (#1790) üzenetére


fototapir
újonc

Köszi! Ez így tényleg elég furán fest... :/

(#1795) easy...rider válasza fototapir (#1794) üzenetére


easy...rider
őstag

publikus a kép? Engem is érdekelne. :)

Lehet nem a legjobb megoldás, de egy közeli háztartási boltban vennék egy oda illő gumi alátét gyűrűt, amit a vízvezetékeknél is használnak, aztán kész ;]

(#1796) WaGGu0901 válasza easy...rider (#1795) üzenetére


WaGGu0901
csendes tag

Az a baj hogy a hátlap se csatlakozik tökéletesen. Rámegy, ott is marad, de oldalt egy picit lehet nyomkodni (nagyon vékony rés marad). Ott mondjuk por nem száll be, de esztétika... :D Szerintem hagyom a régi aksit inkább, aztán töltöm többször :(

(#1797) easy...rider válasza WaGGu0901 (#1796) üzenetére


easy...rider
őstag

A hátlapon belül a kis rögzítő pöckök ugyanott vannak a két hátlapnál?

(#1798) mclane_ válasza scream (#1782) üzenetére


mclane_
aktív tag

Akksi: nálam nem szűnt meg X tölts után sem, a legfrissebb gyári ROM megoldotta a problémát, stabilan 3 napig bírta vele, és nem voltak ilyen lemerülések sem vele.

(#1799) apaka1956


apaka1956
csendes tag

Sziasztok! A G4 telcsiket hogy kell frissíteni ? Nem csináltam még. :F G4 basic 1/4 3000 aku

[ Szerkesztve ]

(#1800) scream válasza mclane_ (#1798) üzenetére


scream
veterán

Legfrissebb alatt melyikre gondolsz? 0816 vagy 0819 ? :F

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  JiaYu G4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.